Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la zwarte paard » 17 stu 2016 09:49

lepu brenu kako nosi rozi dusk iz mora van. pitah je da li vam treba pomoc, rekla je da. kao i to da je more toplo jos uvijek.

mislim da je el brenos malo makla!
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mar » 05 pro 2016 15:55

Sanjala sam da je Davor Bernardić superhero u mojoj službi. Bio je nabildan i tak to.
Onda sam po tko zna koji put u snu/snovima dobila pišu pa smo se međusobno prašili.

Lik mi je inače antipatičan, al' bilo je super. <3


slika

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Fuga » 05 sij 2017 10:33

Kako kupujemo radne stolove za djecu u Ikeji. Bože, totalno sam ikejasta. Ajde da više to stane jednom :D

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la zwarte paard » 11 sij 2017 12:10

Trudnicu koja je imala srčani udar i.lezala na asfaltu. Niko mi nije htio pomoći da dodjem do hitne.u fazonu ona je takva...milion puta smo nešto pokušali.

Zapela sam majicom novom o granu ruže i nikako je nisam mogla iščupati. Pomislih gdje bas nju?

Išla sam.na.domjenak s nekim ambasadorima i nisu me.htjeli pustiti na vratima jer ne bih na spisku. A kada sam ušla bile su drvene stolice i platno za projekciju.

Kurca spavala nisam...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mar » 11 sij 2017 15:15

Sanjala sam kako sam imala malog korgija i da sam s njim išla gledati neki stan koji sam htjela iznajmiti. Vlasnica tog stana je imala puno malih korigija, a ovaj moj je stao na tepih i počeo piškiti. Zapravo, nije prestajao piškiti pa sam ga podignula, izvrnula na leđa, ispričala se i otišla iz stana. Razmatrala sam da mu odem kupiti pelenu kako bih dalje mogla u miru gledati stanove.

Ne znam, ne znam. :happycry:

Budući da sam sklona gestalt tumačenju snova u kojima svaki lik/objekt u snu predstavlja dio nas, ovo bi se moglo protumačiti kao potreba za promjenom i otpor prema njoj.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la talented miss cohen » 16 sij 2017 10:01

Lenarda... držao kamerni koncert kod mene doma... donio mi je bijelu papigu i držao u krilu moju mačku koja je bila začuđujuće mirna... nisam nikako mogla naći fotić...
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Faith123 » 17 sij 2017 10:58

:vampglomp: da se kuca zapalila i ustanem se jutros u 4 i silazim niz skale u boravak ,kad ono nista ...nigdi ni dima ni vatre...umila se i vratila u sobu ,zena niti da se mrdnila...
Privilegirana

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 28 sij 2017 20:11

da sam ćaskala s frendicom i ona je pričala o tome kako joj se ful sviđa neka cura al da je opet komplicirano. ono standardna priča. uvijek je neš komplicirano s nekom. uglavnom... priča ona o tome i ja na kraju pitam pa dobro koja je to? zašto ne možeš tu niš napravit? i ona ostane skroz zatečena i gleda me i ne govori niš. i ja naslutim što se zbiva i kažem nisam valjda ja? a ona i dalje mutavo gleda u mene, šuti i samo kimne glavom pa ju spusti. a ja njoj na to velim pa što mi to prije nisi rekla, npr. ono kad sam bila zatelebana u tebe.
dalje ne znam što je bilo. i bolje da ne znam. čudno mi je to kad sanjam stvarne ljude u takvim nekim kontekstima.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mar » 15 vel 2017 12:38

Lately sanjam neke forumašice i to budu prilično awkward snovi.

Prije koji (tje)dan megan, sinoć backspace; kupovale smo namirnice u nekoj trgovini za kasnije zajedničko druženje.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 16 vel 2017 16:17

U jednom snu smo ja, cura i neki lik iz srednje bili prostitutke koji, u nekom dalmatinskom gradiću, idu doma nakon smjene. :D

U drugom sam bila na Crol druženju (ne znam kako se to uvuklo u snove :0). Na odvojenom (malo podignutom) podiju su bile Nina (u tijelu lika s avatara, jasno) na stolici s djetetom u rukama, Omnija (koja je imala kratku, kovrčavu crnu kosu. Ženu u životu nisam vidjela :D) i ariadne, zajedno s još kojim 4-5 cura. One su bile dio neke klike? Ili su organizirale neki posao, nešto? Ja i cura smo im se pridružile i počele pričati jer smo bile potencijalno zainteresirane za biznis :Đ
I have no money and I have to scream.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mar » 16 vel 2017 18:39

reginald je napisao/la:Nina (u tijelu lika s avatara, jasno) na stolici s djetetom u rukama
:inlove:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 22 vel 2017 08:03

Mislim da sam sanjala u animaciji. :confused:

Zbilja ništa više nema smisla. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mar » 22 vel 2017 14:45

Opet forumašice. :D

Sanjala sam da sam se trebala naći s Molokić u njenom gradu. Dočekala me na stanici pa sam joj rekla da me odvede u neki trgovački centar da kupim hlače. Poslije me odvela kod sebe da prespavam. Onda sam sanjala da sanjam (to mi se često zna dogoditi) kod nje. Kad sam se budila pored mene su bile Moloko i Tori. Tori me zagrlila i zaželjela dobro jutro. Pristojna čeljad. :D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Moloko » 22 vel 2017 20:09

..:Nina:.. je napisao/la:Opet forumašice. :D

Sanjala sam da sam se trebala naći s Molokić u njenom gradu. Dočekala me na stanici pa sam joj rekla da me odvede u neki trgovački centar da kupim hlače. Poslije me odvela kod sebe da prespavam. Onda sam sanjala da sanjam (to mi se često zna dogoditi) kod nje. Kad sam se budila pored mene su bile Moloko i Tori. Tori me zagrlila i zaželjela dobro jutro. Pristojna čeljad. :D

Bože Nina.. :lol: :lol:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la talented miss cohen » 24 vel 2017 09:49

Kako radim stand-up show frendici za rođendan. Oduševljeni su bili. Hvala ti podsvjesti.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 16 ožu 2017 09:23

hodala sam negdje po italiji, po nekom ful modernom kvartu nekog velegrada gdje je puno nebodera i velikih trgovačkih centara. vodio me neki mladi talijan dok mu nisam rekla da mislim da se nikad nisam zaljubila u talijanku a od onda je on postao žena. mislim, nisam vidjela transformaciju al dalje je sa mnom hodala jako zgodna talijanka. i penjale smo se po tim nekim neboderima u izgradnji. bilo me strah vratiti se s te neke skele dolje pa me morala čekati.
onda sam pričala s moloko koja je s koferom negdje na trešnjevci čekala da ju cura skupi. išle su u firenzu na par dana. savjetovala sam joj da se opusti, upija i uživa u okusima, zvukovima i atmosferi.
onda sam se probudila i otad gledam na fejsu piliće kako izlaze iz jaja. D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Moloko » 16 ožu 2017 10:00

^ ja cu poceti misliti da sam vama nekima nocna mora,prvo me Nina nedavno sanjala a sada ti.. ili sam samo-sanjiva? :D :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 16 ožu 2017 10:01

nije bilo baš ništa zastrašujuće u tom snu. skroz normalni vrlo kratki chit chat smo nabacile. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Moloko » 16 ožu 2017 10:38

Onda dobro. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Nirya » 16 ožu 2017 11:38

Moloko je napisao/la:^ ja cu poceti misliti da sam vama nekima nocna mora,prvo me Nina nedavno sanjala a sada ti.. ili sam samo-sanjiva? :D :D
A kao smeta ti :P

OT: Sanjala sam posao. Točnije, tu neku situaciju s posla koja me baš muči. Ne sjećam se detalja, ali obično počnem sanjati takve stvari tek kad sam pod fest stresom. Što znači da je loš period po pitanju toga. :confused:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mar » 17 ožu 2017 12:46

Moloko je napisao/la:...
Opet sam te sanjala. Nešto smo trebale zajedno izaći van, a meni se spavalo. Ondak sam prilegla pa si me došla buditi. :'D

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Moloko » 17 ožu 2017 13:36

A Bože... :D :D

Ja pak ništa ne sanjam u zadnje vrijeme..
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Mar » 17 ožu 2017 14:12

^ Btw, zanimljivo mi je da si već u drugom snu prisutna kod mog buđenja. Lijepa metafora. : )

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Moloko » 20 ožu 2017 14:45

Nakon dugo vremena sam uopce sanjala-dva miša kako izlaze iz poda i neku ženu koja se zvala Marija Šupe. :confused:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la sascha » 29 ožu 2017 08:05

nocna mora. sanjam da sam u bolnici, radim pretragu, nalaz je tako los, ostalo mi 4 tjedna zivota, vise nisam mogla da spavam.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la jpeg » 29 ožu 2017 12:27

šetala sam po Rijeci, al sad se mislim da sam uzela nacrt od Dubrovnika. Onaj dio iza južnih zidina.

Avatar
Lorel@i
Postovi: 8
Pridružen/a: 24 sij 2017 08:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Lorel@i » 01 tra 2017 07:59

:confused:
Televizija mi pala kroz prozor i ostala visiti na kablu. :shakinghead:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 06 tra 2017 11:19

Da gledam Gladijatora. Pa sam sad skinula i pogledat ću ga da vidim šta si pokušavam poručit. :shinner: :brainless: I još ispada da je neka extended remastered verzija, not sure if want. Mrzim kad to ne stave u ime torrenta, nego dobijem iznenađenje u fajlu.

slika
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Tango » 07 tra 2017 07:54

Da je se nakon faksa cijeli bivši razred vratio u srednju. Na satu nam je razrednica preko prezentacija objašnjavala čega se sve moramo držati da bi imali što sigurniji izlazaku noćne klubove :D
Mene je cijeli razred sprdao jer sam kao počela govorit KAJ. :D
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Royal » 14 tra 2017 20:45

Onu žensku kaj trenira bucike na rtl-u. Dvije noći se vec družimo :D

Odgovorite