Udane

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Rain
Postovi: 67
Pridružen/a: 24 lip 2017 14:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Udane

Post Postao/la Rain » 19 srp 2017 07:11

Sve je to stvar ega.
Ako ce te bisex cura ostavit, ostavit ce te zbog bilo koga. Nebitno jel musko ili zensko.
S vama je gotovo.
Samo lezbe vise boli kada je u pitanju musko.

I kakve su to gluposti i generaliziranja oko "vecine" cura koje su na kraju ipak zavrsile s muskim i udale se? I zašto to uopce ikome predstavlja problem?
Nikakva poanta nije dokazana sa tim.
Neće te dotične djevojke "rađe biti" s muškarcem, to se tako dogodilo.

A osim toga da i nekolicina ipak ima to mišljenje i da ipak "rađe" bi bile s muskarcem, rekla bih da je cak mozda problem u zenskoj osobi s kojom su bile.

Jer na kraju krajeva, ako su bile u vezi s nekima vaseg misljenja, vjerojatno se nisu super provele u toj vezi i ne žele to prolaziti ponovo
Tako da prije nego vrbujete biseksualke, razmislite malo o svom egu i svojim moraliziranjima gdje im nije mjesto.
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society"

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la Andain » 19 srp 2017 07:22

megan je napisao/la:@Andain
ali ta podsvijest neće nadjačati ljubav i povezanost koju imaš s tom osobom.
Love conquers all :P

Gle, ja nisam gore baš uzimala stav gdje opravdavam diskriminaciju biseksualki (bilo bi to poprilično kontradiktorno od mene :D) ili smatram da su veze s njima osuđene na propast ili teži ishod, al mi je rezonacija u postu od jpeg bila razumljiva, posebno jer ju dijeli jako puno cura, htjele to javno priznati ili ne.
Ljubav nije dovoljna, uvijek je za opstanak odnosa potrebno puuuuno puno više stvari od tog, pitanje je samo koje su to stvari za nekog.

nemam pojma što se sve još pisalo, selektivno čitam :D
Pametno. :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la ariadne » 19 srp 2017 08:17

evolucijski superiorniji ljubavni odnos
superiorniji ljubavni odnos
superiorniji odnos
superiorniji
slika
Andain je napisao/la:
nemam pojma što se sve još pisalo, selektivno čitam :D
Pametno. :D
Ovo objašnjava puno toga :happycry:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Rain
Postovi: 67
Pridružen/a: 24 lip 2017 14:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Udane

Post Postao/la Rain » 19 srp 2017 08:24

^ :this:
:hihi: :hihi:
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society"

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Udane

Post Postao/la Mar » 19 srp 2017 08:41

Rain je napisao/la:I kakve su to gluposti i generaliziranja oko "vecine" cura koje su na kraju ipak zavrsile s muskim i udale se? I zašto to uopce ikome predstavlja problem? Nikakva poanta nije dokazana sa tim.
Slažem se : )

I pitanje je jesu li to žene same izjavile (da su na kraju završile s muškarcem jer im je tako lakše) ili je taj zaključak produkt iluzornih korelacija koje se temelje na pretjeranoj sigurnosti u vlastitu procjenu. Više takvih je i stvorilo predrasudu koja se pretvorila u floskulu.

Uostalom, seksualna orijentacija nije jedina varijabla koja određuje nečiji karakter.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Udane

Post Postao/la Bash » 19 srp 2017 08:49

Većina ljudi na svijetu koji su upareni jesu u hetero odnosu, prilično je jasno da će i zašto će u medijima ili okolini češće biti spominjana sigurnost koju muškarac pruža ženi. Podrazumijeva li to da biseksualke imaju osjećaj veće sigurnosti u hetero nego u gej odnosu te će zato češće završit s tipom? Boli li lezbe kurac za sigurnost? Ili možda ipak postoji nešto racionalno u tim ženskim glavama, a ne samo evolucijski superiorna želja za prirodnom oplodnjom i mišićavim dlakavim prsima na koja bismo se netom izjebane odmorile.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la megan » 19 srp 2017 09:12

@Bash
Pa ali pitanje je zasto vecina biseksualki i seksualno fluidnih na kraju zavrsava s frajerima - ne vidim kako bi se to moglo racionalno objasniti :)
Naravno da je najbitnija stvar kvaliteta odnosa, kompatibilnost, ljubav..ali nista od toga ne objasnjava to kasnije skretanje ka hetero odnosima. E sad, koliko je to racionalna odluka zbog drustva (prihvacanja i jednostavnosti), a koliko taj famozni instinkt, koji ocito automatski lisava osobu postovanja (ne razumijem bas zasto), to je sad stvar debate.
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la Andain » 19 srp 2017 09:21

Mar je napisao/la: ili je taj zaključak produkt iluzornih korelacija koje se temelje na pretjeranoj sigurnosti u vlastitu procjenu.
Poprilično sugestivno pitanje, gotovo kao da je izvučena sigurna procjena, temeljena na subjektivnom dojmu, moje izjave. :)

No anyway, da..ima cura koje su priznale da su im veze s muškarcima lakše po mnogim kriterijima. Čak mi je i nejasno kak ikog to može iznenaditi. Ili kako itko može misliti da su te cure automatski nesretne samo zato što su svoj izbor temeljile na stvarima koje su šire od osjećaja prema toj osobi s kojom su. Netko može obezvrijeđivati njihovu želju da preferiraju biti u tradicionalnom odnosu i daju prednost nekim dr. stvarima, iako im se možda jednako ili i više sviđaju cure, al u konačnici to je nečiji osobni izbor, stvar vaganja što je osobi sve bitno u životu, što ja osobno ne bih apriori osuđivala kak vidim da je većina cura u ovoj temi tako rado napravila.
Over&out.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la slapa » 19 srp 2017 09:22

pa da ga jebeš, ako su biseksualne, normalno da će ih statistički nezanemariv dio naposlijetku završiti s tipom. al isto tako će statistički nezanemariv dio završiti sa ženom.
a sad kakve su stvarno statistike, koliko bi žena završi na kojoj strani to je zaista diskutabilno. većina cura kojih danas poznajem a koje se deklariraju ko lezbijke, svojedobno su se deklarirale ko strejt ili bi, a i većina onih koje znam da se deklariraju kao biseksualne su sa ženama. krećem se u takvim krugovima pa moja statistika logično nije objektivna. ima i puno onih koje žele dijete pa kad ih puknu ti majčinski hormoni naprave si dijete s tipom, budu s njim koju godinu, pa kasnije završe sa ženom. i takvih znam dosta, uopće nisu statistički zanemarive. samo zbog djece uglavnom žive manje out.

idem napravit neku anketu jer me stvarno zanima koliko cura tu objektivno ima taj strah od ulaska u vezu s bipsićkom jer se boje da ćeh ih ostavit zbog tipa.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Udane

Post Postao/la Bash » 19 srp 2017 09:53

Recimo da jest stvarnost da puno više biseksualki završi s tipom, nisam provjeravala postoje li istraživanja na tu temu, zaboravlja se koliki je dating pool kad žena traži tipa, a koliki kad žena traži ženu. I u tom poolu naći kompatibilnu osobu među tipovima i među ženama, statistika bi ionako trebala biti na strani tipova.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la jpeg » 19 srp 2017 09:57

ljudi se minjaju s vremenom, sa iskustvima, sa zeljama, sa interesima i prioritetima.
Postoje sigurno bisex koje ce se nakon 20god iskustva sa oba spola odlucit skrasit sa zenskom jer joj je pun k toga da mu mora miljon puta rec i crtat pa ipak bira nju koja ce dramit oko svakog kurca. A mozda ce izabrat nju koja ne drami oko svakog kurca al..
Mozda da uzmemo natalne karte svake bisex pa izgatamo zasto se ponasa i sta da ocekujemo.

Zene i muski imaju totalno razlicitu fizionomiju i opcenito smo razlicito dizajnirani.

I zene lezbe su razlicite i mi ih biramo razlicito jer smo unutar lezbijstva individualke. Unutar jedinke se svijet mijenja također. Nisu mi jednaki interesi kao sa 20.


Glupo mi je uopce sta neke misle da nisu odabrane radi svoje bisex, i da ne moze nac misto pod suncem samo radi toga. Al glupo je masu toga. Zaj mi je da misle da je to prepreka. A mozda i je na pre duge staze. Aj dont nou.

Osobno zavidim bisex jer imaju sve opcije na svitu iako se one redovno ne slazu i kazu da to nije tako i neke su i zbunjene i osjecaju ka da se moraju opredjelit ili ne znaju ni same. Neke su bisex i kazu da se osjecaju puno muskasto kad su sa zenom. Da im i u vecini vremena radi neki muski princip i na poslu i privatno i onda redovno izabiru zene koje tribaju zastit.
Mozda ce takve na kraju zavrsit sa zenskom jer ce prevladat taj sirovi princip (op.a. njihove rijeci).
Bisex zenske koje imaju zenski mozak ce mozda izabrat lezbu koja ce je zastit.
Sad sam nabrojala samo dvi od valjda sto opcija, koje su ope promjenjive jer ne znam o kojem razdoblju zivota govorimo.
Ima toliko masu opcije i tuđih zivotnih odabira i primoranih (subjektivno ili racionalno viđenje) izbora da je glupo da raspravljamo o citavom svitu.

Drvlje i kamenje jer ne mos razumit neciji stav i drugaciju percepciju gledanja. (?)
Ne znaci da ne postoji opcija i razliciti interesi ako ih ti ne vidis.

Pokusala sam nac sve ikad razloge koje virujem da su jako bistri i jako mocni i tu se ne radi o tome sta ce rodbina rec niti o penis/dildo zadovoljenju od strane muskog. Zar nismo evoluirale od teme da lezbe ne prakticiraju penetraciju i ta sranja. I ako prakticira nije lezba.

Otvorila sam vam sto tema uz ovu.
Jebene lezbe se ne mogu drzat teme.
Muski bi lipo to rjesili i rekli, amo na pivu. I onda bi ih bisex izabrala.
Etoga.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Udane

Post Postao/la omnia » 19 srp 2017 10:14

Ovdje se spominju bi žene ko neki proračunati roboti koji temelje svoje odluke na vlastitoj procjeni koliko im koji odnos donosi...čega god.

Užasno podcjenjivajuće razmišljanje. I bisex žena, a i muškaraca. Mene vrijeđa takvo razmišljanje, da bi neka bi žena završila s muškarcem samo zato jer se uz njega osjeća sigurnije i jer je društveno prihvatljivije.
A vrijeđa me jer imam i brata, i šogora, i muške rođake, i muške prijatelje.

Muškarac ima više toga za ponuditi osim kurca i, naizgled, veće stabilnosti i sigurnosti. Kao da muškarci nisu sposobni voljeti i ostvariti vezu koja bi njima i njihovim ženama bila zadovoljavajuća.

Super mi je pričanje o statističkoj većini, zaključak doneseš na temelju nekoliko poznanica iz vlastite okoline.

I kad smo kod nečije motivacije za ulazak u vezu, ni lezbe ni strejt žene nisu lišene te proračunatosti koju tako olako prišivate isključivo bisex ženama. Jer eto, one su hladne kuje koje gledaju samo vlastiti boljitak, a mi lezbe smo nevini i naivni cvjetići koje samo traže ljubav druge žene.

Izrigat ću se od takvih zaključaka.

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Udane

Post Postao/la Mar » 19 srp 2017 10:14

Andain je napisao/la:Poprilično sugestivno pitanje, gotovo kao da je izvučena sigurna procjena, temeljena na subjektivnom dojmu, moje izjave. :)
Poprilično sugestivan zaključak :D

Pitanje je temeljeno na rezultatima istraživanja iz socijalne psihologije. Preciznije, kognitivno-atribucijskog pristupa stereotipima kojima su iluzorne korelacije sastavni dio.

Kao i ovakav proces rezoniranja:
omnia je napisao/la:Super mi je pričanje o statističkoj većini, zaključak doneseš na temelju nekoliko poznanica iz vlastite okoline.

@jpeg

Svaka biološka žena je rođena sa 'ženskim' mozgom. Jedino što je može činiti 'muškom' ili rodno fluidnom je rodni identitet.
To je opet odvojivo od seksualne orijentacije.
Zadnja izmjena: Mar, dana/u 19 srp 2017 10:41, ukupno mijenjano 1 put.

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Faith123 » 19 srp 2017 10:29

Iz sve vase price ja sam zakljucila da sam strejt da volim pogresnu zenu ...uforan je nazvat i rec da ne gremo u irsku jer je fofum reko ti si ozenjena bila al ne za mene a ja sam strejt...pas mater heteroseksualnu
Privilegirana

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la jpeg » 19 srp 2017 10:36

Mar
ne mislim da su mislile na spol rod orijent nego na onaj osjecaj..
ma znas kad si nekad izrazito prakticna a nekad si skroz sva opcinjena da ti neko ponese vrecice i bas volis bit njeznija pod okriljem i da neko brine o tebi.
Mislim da ima to veze sa ciklusom uz sve vanjske podrazaje. Al mislim da su na to mislile.
Ne znam kako je kod muskih taj ciklus.
Neki mi kazu da imaju nesto nekad razdrazljivije u mjesecu. (Hetero tip ako to nekom znaci.)

I sad to opet nema veze sa sex orjentacijom nego na osjecaj i dozivljaj sebe i svijeta.
ili, sex orjentacija je, mozda ili jest, povezana sa hormonima, a hormoni, mozda ili jesu, sa osjecajima.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la Andain » 19 srp 2017 10:42

@Mar Zaključci su uvijek sugestivni. :)

Anyway, statistiku doista nije teško naći na netu:
http://www.pewsocialtrends.org/files/20 ... 6-2013.pdf

Str 82., 84% ispitanih biseksualaca je u ozbiljnim vezama sa osobama suprotnog spola, samo 16% s istim spolom.

A sad stvarno, over&out :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Udane

Post Postao/la omnia » 19 srp 2017 10:45

Ja nekad volim biti sva nježna i da me se grli, ljubi i mazi, pazi na mene. A nekad volim zaštiti svoju djevojku, ponijet joj torbu, platit sok u kafiću, bit dominantna u krevetu.

Dok sve navedeno radim i osjećam, nemam osjećaj da u bilo kojem trenutku imam muški ili ženski mozak.

Znači li to da uopće nemam mozga? :o

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Faith123 » 19 srp 2017 10:50

Hahahhahahhaha hahahhaha vrh
Privilegirana

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Udane

Post Postao/la Mar » 19 srp 2017 10:55

omnia je napisao/la:Znači li to da uopće nemam mozga? :o
Čekala sam svoju nježnu žensku fazu da ti to nježno saopćim :(

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Udane

Post Postao/la Mar » 19 srp 2017 12:17

Andain je napisao/la:Anyway, statistiku doista nije teško naći na netu:
http://www.pewsocialtrends.org/files/20 ... 6-2013.pdf
Statistički podaci do kojih se dolazi pomoću ankete kao kvanitativne metode ne govore baš ništa o kauzalnosti neke pojave.
Ti podaci mogu poslužiti kako bi se zaključilo na dominantno ponašanje neke grupe ili skupine, ali ne i o uzroku tog ponašanja.

Zaključivanje o kauzalnosti pokriva eksperiment koji pak dalje mora proći brojne replikacije i metaanalize da bi se uopće prihvatio kao relevantan/pravovaljan. To su neke osnove znanstvene metodologije koje valja imati na umu kad se razbacuje zaključcima o kauzalnosti.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Udane

Post Postao/la Bash » 19 srp 2017 12:29

^What she said, plus citiram samu sebe :D
Bash je napisao/la:Zaboravlja se koliki je dating pool kad žena traži tipa, a koliki kad žena traži ženu. I u tom poolu naći kompatibilnu osobu među tipovima i među ženama, statistika bi ionako trebala biti na strani tipova.
Gledajući brojke, 16% bipsićka sa ženama mi se pari da je unutar (statističkih) očekivanja.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la megan » 19 srp 2017 12:37

Veca ponuda muskaraca je zaista bitan cimbenik kod biranja partnera, to se svakako treba uzeti u obzir.

A ove price da je svaka zena individua i ima svoje razloge, pa to se podrazumijeva - ali gdje bismo dosli kad bismo kod svakog analiziranja ljudskog ponasanja krenuli od te pretpostavke - pa ne bi bilo ni sociologije ni psihologije :D
Generaliziranje je lose kad se projicira na individuu, a to nitko ne pokusava. Lose bi bilo kad bi se za neku solo biseksualku pretpostavilo da ce ona zavrsiti s frajerom. A mislim da je svima osim njoj potpuno svejedno s kim ce zavrsiti, ili bi tako bar trebalo biti. Takodjer bi bilo lose da se neku bi curu osudjuje jer je na kraju zavrsila s frajerom i analiziraju razlozi za to. Opet, na razini individue je to potpuno nevazno, osim njoj samoj.

I naravno da muskarci imaju jednako toliko za ponuditi kao zene, pa to uopce nije upitno, pitanje je, ponavljam, zasto vise zena zavrsavaju s frajerima, a manje sa curama. Zasad su ponudjene tri skupine razloga, koliko pratim.

Jel mi tu pokusavamo razmjenjivati misljenja o tome zasto cure vise zavrsavaju s frajerima ili sam ja nesto propustila? :D pa naravno da anketa o postotku nece nista reci o kauzalnosti, niti je provedeno istrazivanje tog tipa. Hence the 'rasprava' :D
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la Andain » 19 srp 2017 13:07

Bash, gore sam se malo zeznula i dala krive podatke, 84% ih je u str8 vezama, 9% u gay, za ostatak nije napisano.

Hm..meni se to čini da je u svakom slučaju velika većina koja završi sa suprotnim spolom, što me vraća na početak rasprave gdje velim da mi je razumljivo zašto neke cure osjećaju strah od spetljavanja s biseksualkama. Ne kažem da je to najpoptimalniji način (kao što megan veli, pristupaš pojedincima, ne statističkim skupinama), međutim, nije teško shvatit zašto taj strah postoji, a rekla bih da je poprilično opravdano tražiti uzroke tom strahu i pozadini ove statistike, što je ono što sam mislila da ovdje u temi radimo. Al gle, mogu ja i eksperimentirati ak ima dobrovoljki :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la slapa » 19 srp 2017 13:31

kad se udaš javi nam zašto si to napravila. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Udane

Post Postao/la Bash » 19 srp 2017 13:48

Andain je napisao/la:Bash, gore sam se malo zeznula i dala krive podatke, 84% ih je u str8 vezama, 9% u gay, za ostatak nije napisano.

Hm..meni se to čini da je u svakom slučaju velika većina koja završi sa suprotnim spolom, što me vraća na početak rasprave gdje velim da mi je razumljivo zašto neke cure osjećaju strah od spetljavanja s biseksualkama. Ne kažem da je to najpoptimalniji način (kao što megan veli, pristupaš pojedincima, ne statističkim skupinama), međutim, nije teško shvatit zašto taj strah postoji, a rekla bih da je poprilično opravdano tražiti uzroke tom strahu i pozadini ove statistike, što je ono što sam mislila da ovdje u temi radimo. Al gle, mogu ja i eksperimentirati ak ima dobrovoljki :D
I još uvijek je unutar očekivanja s obzirom na omjer strejt/bi muškaraca i gej/bi žena koji su u dating poolu neke bipsićke. Ako će netko imat strah od upuštanja u vezu s takvom, njihovo pravo, ali nemojmo se pretvarati da se ovdje ne radi o predrasudama.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Udane

Post Postao/la tamara3 » 19 srp 2017 16:55

omnia je napisao/la:Mene vrijeđa takvo razmišljanje, da bi neka bi žena završila s muškarcem samo zato jer se uz njega osjeća sigurnije i jer je društveno prihvatljivije.
Razumijem da te vrijeđa, no moje je skromno mišljenje (nemam statistike/brojke/istraživanja, samo gledam, slušam i promatram kroz život) da takve žene postoje i djeluju tako u puno većem broju no što mi to mislimo. Riječ je, mislim, o zoni udobnosti kakvu oko nas grade društvo i obitelj od najranije dobi i činjenica jest da se tomu teško, nekima i nemoguće, othrvati i onda se krene na put linijom manjeg otpora. Stoga da, postoji masa ljudi oba spola koji završavaju s ljudima suprotnog spola samo zato jer je to sigurnije i društveno prihvatljivije. Možda sami sebi pričaju bajke o ljubavi i sličnome, ali duboko unutra nalazi se nešto posve drugo.

Programirani smo (u nedostatku boljeg izraza, ne želim zvučati kao David Icke) za određene obrasce ponašanja i življenja, ili se to barem pokušava i nije lako preskočiti te bedeme.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la slapa » 19 srp 2017 17:26

^
istina da toga ima al mislim da je u i te kakvoj silaznoj putanji. ove mlade generacije su skroz u nekom drugom filmu. ne jebu okolinu ni 5%. barem u urbanim sredinama. po zabacenim sredinama ovih koje potpadnu pod utjecaj okoline logicno ima puno vise. al isti je slucaj i sa strejt curama koje se mozda i ne bi mlade udavale al to svi rade pa onda i one to naprave jer ih svi pilaju, zovu starim curama i sl.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Udane

Post Postao/la omnia » 19 srp 2017 17:31

@tam3, jasno da takve žene postoje, to ne osporavam. Ali, one su i gay i strejt i bisexulane. A govoriti da će neka bisex žena završiti s muškarcem samo zato jer je tako lakše je glupost.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Udane

Post Postao/la tamara3 » 19 srp 2017 17:53

Pa dobro, to da.

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: Udane

Post Postao/la zelena žabica » 19 srp 2017 20:29

Potpisujem sve navedeno!!! Unutarnja statistika sukladno prozivljenom iskustvu do sada u zivotu. Zona udobnosti,toliko opipljiva da boli samo gledati u nju...



tamara3 je napisao/la:
omnia je napisao/la:Mene vrijeđa takvo razmišljanje, da bi neka bi žena završila s muškarcem samo zato jer se uz njega osjeća sigurnije i jer je društveno prihvatljivije.
Razumijem da te vrijeđa, no moje je skromno mišljenje (nemam statistike/brojke/istraživanja, samo gledam, slušam i promatram kroz život) da takve žene postoje i djeluju tako u puno većem broju no što mi to mislimo. Riječ je, mislim, o zoni udobnosti kakvu oko nas grade društvo i obitelj od najranije dobi i činjenica jest da se tomu teško, nekima i nemoguće, othrvati i onda se krene na put linijom manjeg otpora. Stoga da, postoji masa ljudi oba spola koji završavaju s ljudima suprotnog spola samo zato jer je to sigurnije i društveno prihvatljivije. Možda sami sebi pričaju bajke o ljubavi i sličnome, ali duboko unutra nalazi se nešto posve drugo.

Programirani smo (u nedostatku boljeg izraza, ne želim zvučati kao David Icke) za određene obrasce ponašanja i življenja, ili se to barem pokušava i nije lako preskočiti te bedeme.
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Odgovorite