Curu 30+ tražim :)

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
PaulineTarn
Postovi: 4
Pridružen/a: 19 tra 2018 23:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la PaulineTarn » 19 tra 2018 23:15

Pozdrav svima,

imam 29 godina i tražim curu 30+ za druženje i vezu ukoliko se poklope kockice :)
Što tražim i što nudim:
- zaposlena sam i situirana, tražim otprilike nekog u sličnoj situaciji radi sljedeće točke:
- što sam starija, sve više želim "klasičnu" vezu i brak, otvaram na početku sve karte (s dozom obzira, a ne arogancije), ne zanimaju me igrice i manipulacije
- želim upoznati onu s kojom mogu planirati budućnost. Znam da je ovo preambiciozan cilj za prvo upoznavanje, ali želim onu koja bi nam dala vremena da se upoznamo kao prijatelji i kao par... meni se ne žuri, s pravom osobom svako vrijeme je dobro vrijeme ;)
Znam da će me mnoge sada napasti, ali ovo pišem u nadi da postoji još neka kao ja, kojoj se ne da tratiti vrijeme na "veze bezveze"
- nemam utege prošlosti i tražim onu koja je sve svoje bivše preboljela i pospremila u ladice prošlosti
- volim najviše šetnje u prirodi, duge kave, opuštenost, zajednička putovanja
- ako ti moj nick nešto znači i bez guglanja, onda si definitivno osoba za mene :)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la jpeg » 19 tra 2018 23:54

Nas sta nemamo? Horoskop.

A dvi se moraju poklopit kako kazes, pa no.
Recimo ja ne volim ovnove ni blizance. Nisam fan ni lavova. Ok za prijateljstvo al pricamo o cilom zivotu jel.

Malo se sad zezam jel..
Di ti je mjesec i venera?

Al sta sam ti tila rec ustvari..ne tribas bit jako kriticna sada da nađes neku za do smrti. Nas ti koliko je to vrimena?
Gustaj cerce gustaj.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la slapa » 20 tra 2018 09:20

sretno ti u potrazi. : ) i mozda ne mora nuzno biti starija od tebe da bi htjela isto sto i ti i bila bas ta tvoja. ; )
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la Lagadema » 20 tra 2018 12:02

Sto plus 30? :confused:

Ja volim jarceve i bikove, nek se jave takvi :lol:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la Extravagant_style » 20 tra 2018 18:35

29 god i već si tako ozbiljna? ;-)
Zadnja izmjena: Extravagant_style, dana/u 20 tra 2018 19:16, ukupno mijenjano 1 put.
gimme some more...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la jpeg » 20 tra 2018 19:14

A mozda je jarac.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la Lagadema » 20 tra 2018 20:15

Sliko sta si ti?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la jpeg » 20 tra 2018 20:50

plivajuca.
Ne mogu se bost, kuis.

PaulineTarn
Postovi: 4
Pridružen/a: 19 tra 2018 23:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la PaulineTarn » 21 tra 2018 04:46

slapa je napisao/la:sretno ti u potrazi. : ) i mozda ne mora nuzno biti starija od tebe da bi htjela isto sto i ti i bila bas ta tvoja. ; )
Haha, tu si u pravu.
Opekla sam se s mlađim curama do sada, zato sam napisala 30+.

A za ove ostale, ne da mi se gubiti vrijeme i živce kao nekada.
Posljednja djevojka je bila super dok se nisu pojavili standardni lajf išjus. Onda je pobjegla glavom bez obzira.
Želim nekog stabilnog u glavi s kim osim usputnih kava mogu imati i nešto više. Mislim da to s gotovo 30 nije tako neobična želja.

adamzyan

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la adamzyan » 21 tra 2018 08:00

Hmm pokusaj im na pocetku "servirati" vise od usputne kave. Ubaci koji "problem" u tu kavu. Osim lijepog pokazi i ono manje lijepo. Ono sto zapravo zivot i je. Sve u paketu :) Pa onda koja ostane ostane, koja otpadne otpadne. Eliminiraju se same od sebe ;)

Fox8
Postovi: 1
Pridružen/a: 18 tra 2018 12:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la Fox8 » 22 tra 2018 11:33

:touched:

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la hanna123 » 24 tra 2018 19:34

Sad mene baš zanima zašto se do 29 ne može naći normalna ozbiljna cura? U čemu je kvaka? I meni se učinilo isto da do 30 godine uključujući i 30 baš nema ozbiljnosti. Kao da su cure u pubertetu.

PaulineTarn
Postovi: 4
Pridružen/a: 19 tra 2018 23:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la PaulineTarn » 26 tra 2018 16:51

hanna123 je napisao/la:Sad mene baš zanima zašto se do 29 ne može naći normalna ozbiljna cura? U čemu je kvaka? I meni se učinilo isto da do 30 godine uključujući i 30 baš nema ozbiljnosti. Kao da su cure u pubertetu.
Nemam pojma. Ja to objašnjavam ekonomskom situacijom u Hrvatskoj. Dosta mladih ljudi jako kasno počinje raditi i živi kod kuće, a budimo realni, život kod roditelja baš ne potiče sazrijevanje :) Ne želim da me netko krivo shvati sada, mislim na sazrijevanje u kontekstu kad počneš plaćati svoje račune i shvatiš da nema backup... pa možda onda i odnosima prilaziš drugačije, jer ne očekuješ da te cura peruška po guzi kao da je mama i sl. Ili naprosto imaš drugačija očekivanja od veze.
Sad generaliziram, naravno, jer ima svakakvih ljudi, a ja naprosto očito nisam naletjela na prave. Što ne znači da neću, hehe.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la jpeg » 26 tra 2018 17:26

i da i ne. Razumim sta oces rec ali mislim da u 2018 se nikome ne da bit negdi di ne zeli kad prestane zelit.
U ime cega da se bude negdje nakon godina? U ime straha od samoce? Straha od usamljenosti? Straha od smrti?

Ni na floridi kao i u hrv.
Kod amisha je jos uvijek kako jest, al opcenito se ljudi ne odlucuju na brak jer cemu.
Cak i amishi bjeze na floridu da ne moraju gledat jednog te istog bracnog suputnika do smrti.
Razvijamo se. Ne zelimo isto stalno. Mozda i zelimo al to ne znam sad.
Sta oces ti postic time da znas da si u ozbiljnoj vezi? Sta tebi znaci to?
S nekom joja bude volila provodit vrime s tobom nece tit nikud. I to moze bit bas neka koja je naumila ne bit u ozbiljnoj vezi bas sad.
I onda odjednom ti.
Kuzis.

Nisam nikad razumila zasto bi otisla u drzavnu instituciju i rec im: evo upisite nas u svoje knjige!! Zasto to ljudi uopce rade? Zakon upravlja tobom, a ljubav se i preoblikuje i mijenja oblike staalno, i nije opipljiva uostalom. Nemos to napisat. I jos dat njima svoje sve. Sta ce im?
Zakon te moze satrat do temelja ako oce, a ti si se samo zacopa u nekom trenu svoje vjecnosti.

Pari da sam skrenula s teme ali, nekako mi ima veze sa ovim ozbiljnost / neozbiljnost.
Nemos kupit ozbiljnu vezu. Nemos oglasit da trazis ozbiljnu vezu. To nastane ako ocete bit dugo. Ne znam sta je tebi duga veza.
To se ne kupi.
Nije masina.
Ja imam ozbiljnog klijenta. To mogu rec jer smo se uzeli za jedan projekt a vec smo ih deset napravili zajedno.
Desilo se tako.
Mogu rec da sam se nasla u ozbiljnoj vezi s njim.
Evo jesam.
Ja kao protivnik sam se odjednom nasla tu i dobro mi je.
Al ne mogu rec sta ce za misec bit.

adamzyan

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la adamzyan » 26 tra 2018 17:44

ozbiljno= odgovorno
odgovorno = pouzdano
pouzdano =brizno
brizno = obostrano

za mene ozbiljno znaci to. ozbiljno stojim tu za sebe, ozbiljno stojim tu za tebe. jer sam u odnosu. u odnosu je prirodno i normalno da tezis tome da gradis odnos u kojem uz tebe i s tobom netko stoji.

onog trenutka kada naucimo preuzeti odgovornost za svoj zivot, tada to isto mozemo biti i ciniti u odnosu s nekim.
do tada, izbjegavas i prebacujes na druge.

i posve su mi ok osobe koje prvom teze, a od drugog se sklanjaju kada prepoznaju.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la slapa » 26 tra 2018 17:51

^
prilično je jasno da imate drugačiji mindset. :D ima i ovakvih i onakvih ljudi. ima ljudi kod kojih nije 'tko zna šta će bit za misec dana' jer odluče da će biti s partnerom/icom i za misec dana (godinu, zauvijek...) i piče tako. jasno potrebno je dvoje da bi tako funkcioniralo u paru. jer ih ujebe netko tko im govori 'lipo nam je i volimo se ali tko zna šta će bit sutra'. ko što je i lakše ovima koji ne znaju di će bit za misec dana s istima takvima. pa si isto nekad budu godinama skupa. :D a nekad se i desi da se pomišaju ovi koji oće ozbiljno i ovi koji oće dan po dan jer je ljubav zajebana pa im poremeti sve principe i koncepte. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

PaulineTarn
Postovi: 4
Pridružen/a: 19 tra 2018 23:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la PaulineTarn » 26 tra 2018 18:58

Nije stvar u tome da itko traži garanciju ozbiljne veze - to ne postoji - nego je stvar o namjeri.
Dakle, ako ja i cura imamo namjeru da se potrudimo oko naše veze, to je u redu. Ako shvatimo da unatoč trudu stvari ne funkcioniraju, i to je u redu. Ali ako se npr. nekome priča da ju voliš, da planiraš ovo, ono i sl., a onda tvoje ponašanje govori potpuno suprotno, to po meni nije u redu.
Ne vidim zašto bi namjera ozbiljne veze isključivala zabavu i casual upoznavanje. Za mene kad netko kaže da traži nešto ozbiljno znači ponajprije da je u toj fazi u životu kada su se posložile određene kockice na mentalnom, financijskom, općenito životnom polju i sada traži nešto više i na ljubavnom području, haha.
Dosta toga je i do životnog stila, naravno. Ja sam osoba koja nije partijaner, ne volim "boemski" (tj. nesiguran) život kada se ne zna gdje ćemo biti sutra itd., tako da bi neka cura koja je npr avanturistkinja u duši sigurno sa mnom umrla od dosade, a ja kraj nje od stresa :gigglenod:
Zbog toga u početku volim jasno reći što tražim (i dajem), kako ni ja ni druga strana ne bismo gubili vrijeme ukoliko želimo dijametralno suprotne stvari.

Na kraju krajeva, ne želim da se ova tema pretvori u filozofsku raspravu, bar ne na ovom podforumu. Jer ipak je ovo podforum namijenjen individualnim željama, dakle ako neka cura želi casual seks/ dopisivanje/ prijateljstvo/ štogod, pa neka otvori topic, zašto bi se o tome trebalo raspravljati?
Puno je gore kada se ljudi pretvaraju i ulaze u odnose s figom u džepu, nego kada odmah kažu što im je cilj. Vuk sit, ovce na broju.

adamzyan

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la adamzyan » 26 tra 2018 19:33

Nego reci ti meni, ima li ikakvog odaziva?
Cisto da znam, isplati li se temu otvarati :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la jpeg » 26 tra 2018 21:38

PaulineTarn je napisao/la:Nije stvar u tome da itko traži garanciju ozbiljne veze - to ne postoji - nego je stvar o namjeri.
Dakle, ako ja i cura imamo namjeru da se potrudimo oko naše veze, to je u redu. Ako shvatimo da unatoč trudu stvari ne funkcioniraju, i to je u redu. Ali ako se npr. nekome priča da ju voliš, da planiraš ovo, ono i sl., a onda tvoje ponašanje govori potpuno suprotno, to po meni nije u redu.
Ne vidim zašto bi namjera ozbiljne veze isključivala zabavu i casual upoznavanje. Za mene kad netko kaže da traži nešto ozbiljno znači ponajprije da je u toj fazi u životu kada su se posložile određene kockice na mentalnom, financijskom, općenito životnom polju i sada traži nešto više i na ljubavnom području, haha.
Dosta toga je i do životnog stila, naravno. Ja sam osoba koja nije partijaner, ne volim "boemski" (tj. nesiguran) život kada se ne zna gdje ćemo biti sutra itd., tako da bi neka cura koja je npr avanturistkinja u duši sigurno sa mnom umrla od dosade, a ja kraj nje od stresa :gigglenod:
Zbog toga u početku volim jasno reći što tražim (i dajem), kako ni ja ni druga strana ne bismo gubili vrijeme ukoliko želimo dijametralno suprotne stvari.
razumin te. Ja bi bila davno u ozbiljnoj vezi odnosu (bez papira) da me se pitalo.
Zene misle da bi se trudile i to u teoriji sve stima, i cmok cmok dogovorit cemo se. Al kad dođe tren za pet godina da se nesto rjesava, onda je tlaka i onda vidis kako je entuzijasticno nesto bez prepreka.
A nemoj me sad vatat za ric, sigurno da ima nekih opatica negdi spremne se pozrtvovat za vas. Sigurno ima. Mozda nemaju internet.
Nisam ni ja tila ovdi raspravljat, samo sam tila rec da mozda ti budes ta koja ce za godinu rec, ma nas sta: dosadne smo i triba mi malo stresa. Trazit cu partijanericu ipak.
I onda ces se vratit dosadnoj.
I onda ce ispast da je vuces za nos.
A nije jel da. Nije. Samo slusas svoje srce.
E pa to ti je.
Ugl, zacopaj se i ljubi je :) to ti je najbolji savjet koji ti mogu dat!

ps. šlapka super ti je spli`ski ;*
i hvala na kombinacijama svim. Sve si pokrila.

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la hanna123 » 27 tra 2018 23:47

Što se tiče neke ekonomske strane ok mi je to razmišljanje da je super ako se osoba izbori za dobar posao. Finacijski se osamostali i makne od roditelja. Dok s druge strane to ne mogu povezati s ozbiljnošću za odnosima. Ja bi baš rekla da nema pravila. Znam primjere di osobe imaju sve rješeno u životu, a non stop uskaču iz odnosa u odnos. Kao da se igraju i nesposobne su se s ikim povezati jer su sebi najvažnije. Dijametralno tome osobe koje teže vezama u kojima se mogu osloniti na nekog kao životnog partnera. Ok ajde ova kategorija je možda najgora di si totalno pogubljen bez ambicija i novaca pa ako ti uleti nešto u život zezaš se i zabavljaš pa dok traje traje. Mislim da je najbolje naći što sličniju sebi. Kako ide ona izreka iz kemije slično sa sličnim :-)

adamzyan

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la adamzyan » 28 tra 2018 07:41

svaka osoba, svaki odnos je prica za sebe. sve vise shvacam da su za sve zelje, potrebe i pitanja, odgovori u nama. previse se fokusiramo na druge, trazeci u njima rjesenja, kompatibilnost, ili bilo kakav vid ispunjenja da nam pruze/ispune. i od tud nastaju samo ocekivanja. a jednostavno treba samo pustiti, okrenut se prema sebi, osvijestit sto nas vodi u neki odnos, prema nekoj osobi, sto nam je zbilja potrebno. ti vanjski faktori zapravo nisu nikakav pokazatelj, da ce nesto biti ili ne biti dobro.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la jpeg » 29 tra 2018 13:04

nema pravila. Ja volim razlicitu i jako slicnu sebi.
Razlicito i isto se jako privlaci.

colore
Postovi: 1
Pridružen/a: 13 sij 2017 23:46
Spol/rod: žensko

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la colore » 15 svi 2018 11:26

PaulineTarn je napisao/la:Pozdrav svima,

imam 29 godina i tražim curu 30+ za druženje i vezu ukoliko se poklope kockice :)
Što tražim i što nudim:
- zaposlena sam i situirana, tražim otprilike nekog u sličnoj situaciji radi sljedeće točke:
- što sam starija, sve više želim "klasičnu" vezu i brak, otvaram na početku sve karte (s dozom obzira, a ne arogancije), ne zanimaju me igrice i manipulacije
- želim upoznati onu s kojom mogu planirati budućnost. Znam da je ovo preambiciozan cilj za prvo upoznavanje, ali želim onu koja bi nam dala vremena da se upoznamo kao prijatelji i kao par... meni se ne žuri, s pravom osobom svako vrijeme je dobro vrijeme ;)
Znam da će me mnoge sada napasti, ali ovo pišem u nadi da postoji još neka kao ja, kojoj se ne da tratiti vrijeme na "veze bezveze"
- nemam utege prošlosti i tražim onu koja je sve svoje bivše preboljela i pospremila u ladice prošlosti
- volim najviše šetnje u prirodi, duge kave, opuštenost, zajednička putovanja
- ako ti moj nick nešto znači i bez guglanja, onda si definitivno osoba za mene :)
Tražim isto to i ne nalazim. Javi mi se.

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la hanna123 » 16 svi 2018 20:16

Eto super ;-) biti će sapunice na forumu....

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: Curu 30+ tražim :)

Post Postao/la Women » 17 svi 2018 07:37

Osvrnula bih se samo na dobnu granicu.
Možda su u manjini, ali poznajem nekoliko cura koje su mlađe od 30 godina i samostalnije su od nekih žena koje su barem desetak godina starije.
Ipak je sve individualno i ovisi o tome što tko želi, nevezano za dob. I koliko je netko spreman posvetiti se jednoj osobi i izgradnji tog odnosa.

U svakom slučaju, korisnici želim uspjeh u pronalaženju cure kakvu traži, bila ona starija ili mlađa od 30 godina. :)
Pretpostavka je majka svih zajeba

Odgovorite