Udane

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Tinka
Postovi: 6
Pridružen/a: 04 srp 2017 11:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Udane

Post Postao/la Tinka » 20 srp 2017 19:35

Nirya je napisao/la:Kao razvedena žena koja od 15-te voli i žene, a zadnji popriličan niz godina isključivo žene, mogu samo reći da nalazim ovakve - pa da, rekla bih šovinističke stavove - poprilično uvredljivima i problematičnima za sve koji su ili biseksualni, ili se definiraju kao fluidni, ili su naprosto imali drukčiji proces otkrivanja vlastite seksualnosti od "Oduvijek sam znala da volim žene". Kao prvo, biseksualni ljudi postoje. Kao drugo, seksualno fluidni ljudi postoje, i mogu klizati po Kinseyevoj skali. Kao treće, zar je doista bitno hoće li se cura s kojom si u vezi zaljubiti u/napaliti na frajera ili žensku - ako joj se toliko svidi netko/ka drugi/a, znači da nije zadovoljna i da joj nešto fali u vezi, a to nešto najvjerojatnije nije samo spolni organ. I kao četvrto, nije svaka od nas, iz raznoraznih razloga, imala isti proces samootkrivanja i definiranja same sebe.
Ta vrsta inherentnog nepovjerenja prema ženama koje su bile u braku (ajmo nas sve odmah prekrižiti jer sigurno nismo u stanju predano i iskreno voljeti ženu i biti joj vjerne, jer zapravo samo eksperimentiramo i cijelo vrijeme nam zapravo fali ona muška stvar) je, majke mi, na tragu frojdovske zadrtosti.
Sorry ako sam preoštra, ali dira me ova tema.
Nisam razvedena, nisam udana....imala sam kao mladja decke i ne mislim da sam zbog toga "nepouzdana" .

Isto mislim kao ti i slazem se s napisanim.

PatriciaMerlene
Postovi: 22
Pridružen/a: 26 ožu 2018 05:21
Spol/rod: žensko
Status: Ostalo

Re: Udane

Post Postao/la PatriciaMerlene » 26 ožu 2018 10:07

Hvala ne, udata mi je žena ostavila duboke i teške tragove. Nije ona ništa otkrila, nego je htjela još nešto, drugačije i drugo, od onoga što je živjela. Gadno sam prošla, jer kako je izašla iz braka, zbog nečeg nedoživljenog, novog, tako se i jednom okrenula natrag i vratila se u brak, grdo sam prošla (u roman bi sve stalo).

Avatar
Shamy
Postovi: 5
Pridružen/a: 16 tra 2018 16:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Shamy » 06 svi 2018 19:44

Dakle, ja sam valjda jedina luzerica na svijetu kojoj je po svim drugim pitanjima normalnu i potencijalno kvalitetnu vezu uništilo nepovjerenje zbog prijašnje strejt veze. :mukajezeva:

Od puberteta sam bila zbunjena oko svoje orijentacije, nakon par spomena nevrijednih vezica i sa ženama i s muškarcima, kao vrlo mlada sam uletjela u vezu koja je potrajala više godina i postala ozbiljna. I šljakalo je to puno duže nego što je trebalo, prvenstveno zbog mog osjećaja odgovornosti i zaštitničke nastrojenosti prema njemu, a samo sam ja u svojoj glavi znala kako stvari zapravo stoje.

I onda nakon x godina više nisam mogla, počela sam se nalaziti sa ženama i shvatila da je to to... prekinula vezu, iselila se iz zajedničkog stana, promijenila neke dijelove života i imidž, počela disati punim plućima i prvi put se dobro osjećati u svojoj koži... i upoznala nju.

Sve je funkcioniralo: strast, emocije, kemija, odanost, seks, planiranje zajedničke budućnosti, rješavanje problema- ono, ženila bih je sutra.

Ali, eto: kao lezba nije se mogla nositi sa strahom da ću zbog jednostavnosti života i društvenih normi i svega ostalog kad tad opet završiti s muškarcem. Nikad i nikako nisam uspjela razuvjeriti je i postići da taj strah nestane, koliko god se trudila.

Na kraju me ostavila i slomila. Trebalo mi je vremena da se vratim u normalu i prihvatim da očito nije bila ona prava za mene i da život ide dalje. :feelingfree:

Izvin'te na dugačkom postu, htjela sam podijelit svoj real life primjer čega sve ima na svijetu... :typerhappy:

adamzyan

Re: Udane

Post Postao/la adamzyan » 06 svi 2018 20:34

Jednostavno postoje ljudi koji lakse zive, ako odredene ljude svrstaju u odredene ladice. S onim sto ne znaju i ne uspiju shvatiti i svrstati, ne znaju se nositi.

Ali to su njihove sumnje, njihovi strahovi koji zapravo nemaju veze s tobom. Samo ih kroz tebe projiciraju.
Suditi zivom bicu kroz njegovu proslost i odluke, takva je pogreska jer svaka osoba ima kapaciteta da se razvija, time prirodno i mijenja.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la jpeg » 06 svi 2018 21:33

^ zao mi je. Nisu sve nepovjerljive.
Mozda je prava al sa strahom.

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: Udane

Post Postao/la lane stein » 08 svi 2018 12:39

Shamy je napisao/la:Dakle, ja sam valjda jedina luzerica na svijetu kojoj je po svim drugim pitanjima normalnu i potencijalno kvalitetnu vezu uništilo nepovjerenje zbog prijašnje strejt veze. :mukajezeva:

Od puberteta sam bila zbunjena oko svoje orijentacije, nakon par spomena nevrijednih vezica i sa ženama i s muškarcima, kao vrlo mlada sam uletjela u vezu koja je potrajala više godina i postala ozbiljna. I šljakalo je to puno duže nego što je trebalo, prvenstveno zbog mog osjećaja odgovornosti i zaštitničke nastrojenosti prema njemu, a samo sam ja u svojoj glavi znala kako stvari zapravo stoje.

I onda nakon x godina više nisam mogla, počela sam se nalaziti sa ženama i shvatila da je to to... prekinula vezu, iselila se iz zajedničkog stana, promijenila neke dijelove života i imidž, počela disati punim plućima i prvi put se dobro osjećati u svojoj koži... i upoznala nju.

Sve je funkcioniralo: strast, emocije, kemija, odanost, seks, planiranje zajedničke budućnosti, rješavanje problema- ono, ženila bih je sutra.

Ali, eto: kao lezba nije se mogla nositi sa strahom da ću zbog jednostavnosti života i društvenih normi i svega ostalog kad tad opet završiti s muškarcem. Nikad i nikako nisam uspjela razuvjeriti je i postići da taj strah nestane, koliko god se trudila.

Na kraju me ostavila i slomila. Trebalo mi je vremena da se vratim u normalu i prihvatim da očito nije bila ona prava za mene i da život ide dalje. :feelingfree:

Izvin'te na dugačkom postu, htjela sam podijelit svoj real life primjer čega sve ima na svijetu... :typerhappy:
zao mi je ali isto mislim da je predivno i hrabro kako si to podjelila i iznjela. i kak velis, life goes on :giraffe:

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Uta » 08 svi 2018 17:32

Uta je napisao/la:
lane stein je napisao/la:
Shamy je napisao/la:Dakle, ja sam valjda jedina luzerica na svijetu kojoj je po svim drugim pitanjima normalnu i potencijalno kvalitetnu vezu uništilo nepovjerenje zbog prijašnje strejt veze. :mukajezeva:

Od puberteta sam bila zbunjena oko svoje orijentacije, nakon par spomena nevrijednih vezica i sa ženama i s muškarcima, kao vrlo mlada sam uletjela u vezu koja je potrajala više godina i postala ozbiljna. I šljakalo je to puno duže nego što je trebalo, prvenstveno zbog mog osjećaja odgovornosti i zaštitničke nastrojenosti prema njemu, a samo sam ja u svojoj glavi znala kako stvari zapravo stoje.

I onda nakon x godina više nisam mogla, počela sam se nalaziti sa ženama i shvatila da je to to... prekinula vezu, iselila se iz zajedničkog stana, promijenila neke dijelove života i imidž, počela disati punim plućima i prvi put se dobro osjećati u svojoj koži... i upoznala nju.

Sve je funkcioniralo: strast, emocije, kemija, odanost, seks, planiranje zajedničke budućnosti, rješavanje problema- ono, ženila bih je sutra.

Ali, eto: kao lezba nije se mogla nositi sa strahom da ću zbog jednostavnosti života i društvenih normi i svega ostalog kad tad opet završiti s muškarcem. Nikad i nikako nisam uspjela razuvjeriti je i postići da taj strah nestane, koliko god se trudila.

Na kraju me ostavila i slomila. Trebalo mi je vremena da se vratim u normalu i prihvatim da očito nije bila ona prava za mene i da život ide dalje. :feelingfree:

Izvin'te na dugačkom postu, htjela sam podijelit svoj real life primjer čega sve ima na svijetu... :typerhappy:
zao mi je ali isto mislim da je predivno i hrabro kako si to podjelila i iznjela. i kak velis, life goes on :giraffe:
Žao mi je i razumijem te,ali niste morale na sva zvona dati da ste lezbe i da se volite ovo društvo i većina Katoličkih država koje su i ozakonile gay brakove u stvarnosti se ne znaju nositi sa time ljudi i dalje brontulaju tipa to je bolesno itd ali ne javno.Automatski se to reflektira na gay ljude koji nisu baš na čisto sama sa sobom,bore sa sa svojim strahovima da će ih svi prokužiti i da će se onda osramotiti,a da je bila načisto sa sobom onda bi ju baš bilo briga što će drugi reći i živi svoj život.Takvu trebaš tražiti znam da te boli jer si ju voljela ali od početka si možda mogla vidjeti kako se nosi sa tim ali ljubav je slijepa pa to i ne vidiš.Čvrsta i stabilna osoba nema sumnje u svoje opredljenje i boli ju briga šta tko misli živi svoj život i sretna je jer život samo jedan zašto ga ne proživjeti sretno ?

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Uta » 30 svi 2018 22:17

PatriciaMerlene je napisao/la:Hvala ne, udata mi je žena ostavila duboke i teške tragove. Nije ona ništa otkrila, nego je htjela još nešto, drugačije i drugo, od onoga što je živjela. Gadno sam prošla, jer kako je izašla iz braka, zbog nečeg nedoživljenog, novog, tako se i jednom okrenula natrag i vratila se u brak, grdo sam prošla (u roman bi sve stalo).


Znaš ne znam zašto ljudi to tako doživljavaju "Grdo sam prošla" i cijeli život pate zbog toga,hej pa to je samo život usponi i padovi ništa nije tragično smrt je jedino tragična.Sve je to život..velika avantura

adamzyan

Re: Udane

Post Postao/la adamzyan » 31 svi 2018 19:27

Uta jedini ispravan i zdrav stav :thumbup:

Mateja
Postovi: 24
Pridružen/a: 16 tra 2018 14:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Mateja » 02 lip 2018 17:00

Čitam i ne vjerujem!
Strejteri imaju mnogo toga reci protiv nas ali to nije dovoljno, izgleda da postoji podijela i unutar lezba!

Nije bitno tko je s kime kada i kako bio. Gledajte tko je osoba danas. Da li zna sto zeli, da li je odrasla u glavi. Zasto raditi predrasude radi vlastite nesigurnosti i napadati druge jer nisu imale put koji ti odobravas. Postoji li ispravan način biti lezba? Zar smo sve trebale odmah sa deset godina znati sto zelimo?

Bas tuzno. Ja sam lezba koja je bila sa muškarcem i ne pada mi na pamet da sam ponovno u vezi sa muškarcima. Mene privlaci zenski um i zensko tijelo i ne fali mi nista iz veze sa muškarcima.

Nije bitno kako si dosao do ovoga sto si danas sto te cini slobodnom i sretnom

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Uta » 02 lip 2018 21:44

Mateja je napisao/la:Čitam i ne vjerujem!
Strejteri imaju mnogo toga reci protiv nas ali to nije dovoljno, izgleda da postoji podijela i unutar lezba!

Nije bitno tko je s kime kada i kako bio. Gledajte tko je osoba danas. Da li zna sto zeli, da li je odrasla u glavi. Zasto raditi predrasude radi vlastite nesigurnosti i napadati druge jer nisu imale put koji ti odobravas. Postoji li ispravan način biti lezba? Zar smo sve trebale odmah sa deset godina znati sto zelimo?

Bas tuzno. Ja sam lezba koja je bila sa muškarcem i ne pada mi na pamet da sam ponovno u vezi sa muškarcima. Mene privlaci zenski um i zensko tijelo i ne fali mi nista iz veze sa muškarcima.

Nije bitno kako si dosao do ovoga sto si danas sto te cini slobodnom i sretnom



Ne odobravam ja nikakv put nikome ne valja se previše opterećivati sa tim uživati u životu(jer odeš na kvasinu ako se previše preispituješ da li je to dobro,da li je to grijeh,ona me povrjedila jadna ja ,osvetit ću se svim ženama ,svašta ima itd)i prihvaćati ono što ti dođe.Da li je to odraslost ili ne ne znam ali je svakako lakše utjecaj okoline u Hr je ogroman i mnogi pokleknu ali onaj tko je čvsta,stabilna osoba neće.Na prvo mjesto staviti sebe(iako je to možda i egoistično)kako se ja osjećam da li sam sretna?Ako da šta te briga šta tko misli i šta tko govori jer poanta života je da budeš sretan zar ne?

Mateja
Postovi: 24
Pridružen/a: 16 tra 2018 14:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Mateja » 02 lip 2018 22:13

Slazem se. Treba prvo gledati sebe i ako si ti sretna tek onda mozes prihvatiti druge i biti sretna s drugom.
Mozda ovaj post treba okrenuti od predrasuda i pitati da li imate poteškoća radi proslog braka? Kako vas je to obilježilo ili nije obilježilo

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Uta » 02 lip 2018 22:54

Mateja je napisao/la:Slazem se. Treba prvo gledati sebe i ako si ti sretna tek onda mozes prihvatiti druge i biti sretna s drugom.
Mozda ovaj post treba okrenuti od predrasuda i pitati da li imate poteškoća radi proslog braka? Kako vas je to obilježilo ili nije obilježilo



Slažem se ili prošlih veza.Problem je što to žena, sebi dozvoli da joj je ta osoba sve i stopi se nekako sa njom i da sve.Nedavno sam vidjela dvije gay cure ono ista obleka,i sve ali to nije dobro svatko je individua za sebe.Svatko treba taj neki svoj prostor.Ljubav se može nataj načn razvijati.Sa tim da ljudi dolaze u te veze sa predrasudama bila sam u lošoj vezi ,dogodit će mi se isto sve ali zaboraviti to znam da nije lako obrisati i početi ispočetka.Znam da ima jako emotivnih ljudi koji se jako vežu,daju sve i onda ih to pogodi i pa uostalom rastavljaju se i ljudi koji su bili u brakovima i po 30godina.Ako nešto ne valja onda ne valja.Na žalost nije baš ljubav kao u filmovima.Dogodi se ta iskra i na njoj moraš graditi realan život u kojem ima svašta.Najbitnija stvar je samopouzadnje ti si osoba za sebe,nije ona tvoj život ti imaš svoje hobije,prijatelje imaš život ( to znači nedati sebe )i bez nje a tu ste jer se volite,jer ti je lijepo sa njom ,jer te usrećuje

Avatar
Sally_Seton
Postovi: 176
Pridružen/a: 01 ruj 2014 19:15

Re: Udane

Post Postao/la Sally_Seton » 10 lip 2018 10:58

Nisam narogušena, nemam zbog čega biti, a nisam primetila da postoji neka narogušenost među ženama u mojoj okolini.
Ono što možda stvara probleme devojkama je bagaž u vidu dece, nije svako spreman na tu obavezu u svom životu i to je potpuno legitimno

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Uta » 10 lip 2018 14:11

Sally_Seton je napisao/la:Nisam narogušena, nemam zbog čega biti, a nisam primetila da postoji neka narogušenost među ženama u mojoj okolini.
Ono što možda stvara probleme devojkama je bagaž u vidu dece, nije svako spreman na tu obavezu u svom životu i to je potpuno legitimno



Tu si u pravu,ali ona djevojka/žena koja je zrela osoba i zna šta želi nema problema sa djecom nego ih prihvaća kao svoje ako djevojka/žena voli njihovu majku onda voli i njih a oni su dio nje.Prosto ko pasulj.

adamzyan

Re: Udane

Post Postao/la adamzyan » 10 lip 2018 14:29

A dobro, nije bas zivot tako jednostavan. Niti su stvari crno- bijele. Moze ih voljeti, prije svega zbog njih samih. Ako je osoba topla, odgovorna i zrela moze ostvariti odnos s djecom, neovisno o majci/curi. A naravno ta ljubav prema toj zeni je pokretac.
Ali, uvijek ima onaj ali.... zivot nosi bezbroj prepreka, obveza, odgovornosti. Djeca bez obzira na dob, uvijek su tu, sveprisutna i na prvom i drugom i xy mjestu. Odnos izmedu partnerica nikada nije primaran. Majci nije, jer ne moze biti. I to je ok, prirodno i odgovorno.
Osoba koja stupa u odnos s majkom toga treba biti svjesna. Isto kao i toga da dinamika veze nije uobicajena. Meni je posve jasno zasto neke osobe nisu za to.
I mozda krenu iz ljubavi i misli da mogu ali onda u svakodnevnici, u razlicitim obvezama i potrebama uvide da dok jedna pomaze oko matematike druga prizeljkuje da njih dvije idu na izlet. I naravno svatko ima strpljenja i razumijevanja za slicne situacije ali to nisu situacije, to je zivot jedne majke. Zato je meni posve ok da netko bez obzira na ljubav jednostavno sebe ne vidi kao dio te price. Nije zivot samo ljubav, i ja volim tebe i ti mene. Puno tu kompatibilnosti a u ovim situacijama i razumijevanja treba. I prirodno je da se to istrosi. Istrosi se i izmedu roditelja djece, a di nece u ovakvim situacijama.

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Uta » 10 lip 2018 22:42

adamzyan je napisao/la:A dobro, nije bas zivot tako jednostavan. Niti su stvari crno- bijele. Moze ih voljeti, prije svega zbog njih samih. Ako je osoba topla, odgovorna i zrela moze ostvariti odnos s djecom, neovisno o majci/curi. A naravno ta ljubav prema toj zeni je pokretac.
Ali, uvijek ima onaj ali.... zivot nosi bezbroj prepreka, obveza, odgovornosti. Djeca bez obzira na dob, uvijek su tu, sveprisutna i na prvom i drugom i xy mjestu. Odnos izmedu partnerica nikada nije primaran. Majci nije, jer ne moze biti. I to je ok, prirodno i odgovorno.
Osoba koja stupa u odnos s majkom toga treba biti svjesna. Isto kao i toga da dinamika veze nije uobicajena. Meni je posve jasno zasto neke osobe nisu za to.
I mozda krenu iz ljubavi i misli da mogu ali onda u svakodnevnici, u razlicitim obvezama i potrebama uvide da dok jedna pomaze oko matematike druga prizeljkuje da njih dvije idu na izlet. I naravno svatko ima strpljenja i razumijevanja za slicne situacije ali to nisu situacije, to je zivot jedne majke. Zato je meni posve ok da netko bez obzira na ljubav jednostavno sebe ne vidi kao dio te price. Nije zivot samo ljubav, i ja volim tebe i ti mene. Puno tu kompatibilnosti a u ovim situacijama i razumijevanja treba. I prirodno je da se to istrosi. Istrosi se i izmedu roditelja djece, a di nece u ovakvim situacijama.



U životu je uvijek bitan kompromis i ljubav koja postoji između njih nema ja već mi nakon svega toga ništa nije prepreka.

adamzyan

Re: Udane

Post Postao/la adamzyan » 11 lip 2018 06:35

Opet se bas ne bih slozila s tobom.
To "ja" je postojalo i prije "mi".
I u zdravom odnosu se treba zadrzati, u jednoj zdravoj mjeri. (kao sto se i "mi" treba njegovati).
Meni je posve ok da "ja" u odnosu trebam nesto za sebe, "ja" nesto volim/trebam sto "mi" ne volimo/ne trebamo (to je kompromis) i mi zajedno opet nesto trece zelimo/trebamo.
Kod vecine ljudi to dosta tesko funkcionira i u odnosu bez djece. Kada tome pridodas djecu, uz koje cesto otpada i to "ja" i to "mi" jer kako gore napisah oni su na prvom i xy mjestu jasno mi je zasto nekim ljudima ne ide.
Ja ne mislim da takve veze ne mogu uspjeti, vjerujem da mogu ali takoder vjerujem da uspijevaju uz svjesnu odluku, odricanje, veliku podrsku emotivnu i tehnicku te prilagodavanje osobe koja stupa u odnos s majkom. A koliko sve to ta osoba moze dalje ovisi o necemu sto se zove "ljubavni resurs".

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Uta » 11 lip 2018 18:29

adamzyan je napisao/la:Opet se bas ne bih slozila s tobom.
To "ja" je postojalo i prije "mi".
I u zdravom odnosu se treba zadrzati, u jednoj zdravoj mjeri. (kao sto se i "mi" treba njegovati).
Meni je posve ok da "ja" u odnosu trebam nesto za sebe, "ja" nesto volim/trebam sto "mi" ne volimo/ne trebamo (to je kompromis) i mi zajedno opet nesto trece zelimo/trebamo.
Kod vecine ljudi to dosta tesko funkcionira i u odnosu bez djece. Kada tome pridodas djecu, uz koje cesto otpada i to "ja" i to "mi" jer kako gore napisah oni su na prvom i xy mjestu jasno mi je zasto nekim ljudima ne ide.
Ja ne mislim da takve veze ne mogu uspjeti, vjerujem da mogu ali takoder vjerujem da uspijevaju uz svjesnu odluku, odricanje, veliku podrsku emotivnu i tehnicku te prilagodavanje osobe koja stupa u odnos s majkom. A koliko sve to ta osoba moze dalje ovisi o necemu sto se zove "ljubavni resurs".



Ne kažem d anisu u pravu i slažem se sa većinom,naravno da netko treba vrijeme za sebe i odnosi se opet dogovori sve je stvar dogovora i prilagođavanja jedna drugoj sa djecom i bez djece.Ako si tvrdoglava i ona je nema tu napretka.Odnos na principu prilagođavnja jedna drugoj sa djecom ili bez djece najbolje funkcionira.

PatriciaMerlene
Postovi: 22
Pridružen/a: 26 ožu 2018 05:21
Spol/rod: žensko
Status: Ostalo

Re: Udane

Post Postao/la PatriciaMerlene » 17 lip 2018 14:33

Život uopće nije tako jednostavan... hej, to je život! Samo smrt je tragična, da? Onda je nevažno, kad je prevara i laž, jer to je, eto, tako u životu... nevažna je osoba i osjećaji... nevažno je izgubljeno vrijeme. I samo čovjek prijeđe preko toga, jer događa se.

adamzyan

Re: Udane

Post Postao/la adamzyan » 17 lip 2018 15:46

Procitala sam u vise navrata ali mi zbilja nije jasno na koga i na sto se referiras, u kojem kontekstu mislis to sto pises....
Zasto i kome bi bilo nevazno? Meni je moj zivot isuvise vazan kao i sve ono sto mi nosi, bilo dobro ili lose.Doduse stava sam da je vecini ljudi nedovoljno vazan kada promotrim njihovo ponasanje i djelovanje.

Uta
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 lip 2017 18:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Udane

Post Postao/la Uta » 17 lip 2018 16:46

adamzyan je napisao/la:Procitala sam u vise navrata ali mi zbilja nije jasno na koga i na sto se referiras, u kojem kontekstu mislis to sto pises....
Zasto i kome bi bilo nevazno? Meni je moj zivot isuvise vazan kao i sve ono sto mi nosi, bilo dobro ili lose.Doduse stava sam da je vecini ljudi nedovoljno vazan kada promotrim njihovo ponasanje i djelovanje.


Ne znam na koga misliš na mene ili?Referirala sam se na početni post djevojke koja kaže da se grdo opekla.Svaki život je vrijedan samo što mi mali obični ljudi o neshvaćamo.

Odgovorite