izađite iz ormara

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la jpeg » 06 svi 2018 21:34

Cestitam na iskrenosti :)

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la Women » 08 svi 2018 19:50

Ne volim "zabadala".
Živim svoj život onako kako želim i kako umijem, u tuđe se ne miješam, niti volim da se netko miješa u moj.Neka svatko živi kako želi i radi što želi.
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la jpeg » 11 svi 2018 17:50

ne volim drag queens.

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la lane stein » 15 svi 2018 12:05

mrzim narodni radio

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la jpeg » 15 svi 2018 14:52

^ A Jel bi ti bilo lakse da petko ode u afriku negdi za recimo zauvijek?
:D

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la lane stein » 16 svi 2018 07:54

petko zvuci ko onaj otočki prijatelj od kruzoa na pustom otoku..al pretpostavljam da se radi o nekoj figuri sa narodnog radija..am i rite ha? :ubergeek: haha
mislim da bi mrzila cak i tada :impatient:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la jpeg » 02 lip 2018 16:20

svakom ko me pita sliku saljem je bez beda. Samo je linkam.
Ne bi prije nema sanse.
Ne znam zasto ranije nisam, nit znam zasto mi vise nije problem.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la Little N » 03 lip 2018 16:37

Malo mi bude mucno kad cujem odrasle osobe kako u komunikaciji koriste umanjenice..

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la lane stein » 04 lip 2018 12:53

uzbudjuju me ( na svaki nacin) ljudi koji seks nazivaju " iskustvom dvaju energija/ konekcijom/ stapanjem iskustava" i slicnim bullsht.ovima.kolko bilo iritantno, potajno volim taj pogled na zivot

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la lane stein » 04 lip 2018 12:57

tolko da sam dvaput postala :hideunderrock:
moje isprike :shakinghead:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la slapa » 04 lip 2018 13:21

^
hipi in d mejking. :D

kad smo kod toga mislim da će moje hipijevsko ja (u nastajanju) u tijeku ovog mjeseca prijeći u sasvim neke druge dimenzije. već imam najavljeno spavanje po skvotovima i u hammockima i nekakvo crtanje grafita po krovovima zgrada u europskim metropolama i zujanje po festivalima i šumama. should be interesting. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la Bash » 04 lip 2018 15:34

Pazi se kukaca. Nego, uvik mi je bilo super to šta neki mogu zaspat di god požele, u travi, na ulici, na kauču koji nije njihov. Da u skvotu zaspem, to mogu zamislit samo uz nedijagnosticirani tumor mozga ili tipa trovanje alkoholom :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la jpeg » 04 lip 2018 17:01

hhaha tocno to. Zelim izac iz ormara sa spavanjem u sporkim patikama na mirisnom krevetu jer eto, nedamise
Al ne mogu. Nadam se progresu.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la slapa » 05 lip 2018 02:48

Bash je napisao/la:Da u skvotu zaspem, to mogu zamislit samo uz nedijagnosticirani tumor mozga ili tipa trovanje alkoholom :D

pa nisam to jos probala. javim se s impresijama kad se vratim s puta. ako prezivim. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la lane stein » 05 lip 2018 11:50

skvot spavanje meni ovisi o ljudima s kojima si okruzen. jer me to tjera da se prilagodim manje ili vise, ovisno o tome koliko mogu podnjet zivotne navike i nacine tih ljudi.pa cjelo iskustvo ovisi o tome.
zelim izac iz ormara da nevolim ljude koji "stalno" puse travu u skvotovima.

adamzyan

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la adamzyan » 11 lip 2018 06:57

Osobe koje komuniciraju na nacin "hahahahahahaha"
dozivljavam kao osobe koje nemaju sto za reci. Eto to je moja predrasuda valjda, ali smatram da je to razina komunikacije za srednjoskolce.
Mislim kuzim da ti je nesto blesavo ili smijesno, ali ne kuzim da to onda ne znas izverbalizirati ili na duhovit nacin uzvratiti posalicom.
Kad procitam "hahahahhahahhaha" dozivim pomracinu uma.
:hideunderrock:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la ariadne » 15 lip 2018 01:00

Noćne smjene nisu onak zabavne kako sam mislila. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la ariadne » 15 lip 2018 01:02

Uh na mobitelu mi je za ovaj gornji post javilo nešto tipa "can't handle request" i sad na kompu otvorim i vidim da je objavljen. Go home, forume, you're drunk.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la grlica » 24 lip 2018 03:04

Uvijek mi je bila draža, a i dan danas je, Izabela (glasom i stasom) od Danijele Martinović.

Jednog davnog ljeta (dok sam bila klinka i više maštala o dečkima) dan i noć sam pjevala ovu pjesmu: https://youtu.be/AkOWN86tkrM i to iz petnih žila.

Glas mi je u toj pjesmi tako moćan, jak i snažan, a i ova pjesma Stijena od Zorice K.: https://youtu.be/XPQnSEtHdRw mi je isto ful jaka dok sve novije su mi mlakije i ne osjećam ih. Nostalgičarka ;-)

Volim glazbu s patinom i često kažem "ništa više nije kao prije" ali vjerujem i u bolje sutra pa vam zato poklanjam jednu dorinu u staniolu :-) https://youtu.be/LknZD-fXwnY.
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la grlica » 25 lip 2018 04:20

Kad je neka scena na filmu ful nabijena emotivno dođu mi ponekad suzice ( :happycry: ili :cries: ), a i neke pjesme me znaju "taknuti" u dubinu duše kao npr.:
https://youtu.be/NPjBkoVHV5k
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la lane stein » 29 lip 2018 11:53

totalno mi hot demi lovato
i kehlani :touched:

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la grlica » 01 srp 2018 13:26

Voljela sam gledati filmove sa zatvorskom tematikom i kaubojske također.

No, danas rijetko palim TV, radije odem u kino.

Ponekad volim poslušati country music.
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la Royal » 01 srp 2018 19:54

Volim imati paran broj godina. Kad imam neparan onda sam u iščekivanju sljedećeg rođendana pa da budem na miru sa parnim brojem :hideunderrock:

adamzyan

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la adamzyan » 01 srp 2018 20:38

ja sam zena s dvije lijeve ruke. ne znam "majstorisat" zato uvijek placam jer mi je bed druge ljude moliti i zamarati.
na sve to, tu se uvijek nađe moja mama s pricom koja ide ovako....
"bolje bi ti bilo da si nekog muskarca za zivot nades. sve je to lijepo, ti tvoji odnosi ali musko je musko i ak nades dobrog muskarca neces trebat brinut pored njega" :visi:
a ja i dalje ljubim zene i placam majstore :D
imam vise majstora u telefonskom imeniku nego potencijalnih cura :D

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la lane stein » 02 srp 2018 14:21

volim flert.ponekad samo iz zabave.ponekad iz neke dublje namjere.ali uzivam u njemu.zabavno je i ucini dan nekako boljim.il samo trenutak. ne mora se nista izroditi iz svega ali neki lijepi trenutni odnos koji stvorimo i onda mozda nestane za pet minuta je ponekad sasvim dovoljna zabava.bas takva kakva je.sama radi sebe.
i ne volim kad ga se shvati preozbiljno,obviously..kada bi barem bilo tako lako :coffeedance: :kokice:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la Coffeemug » 10 lis 2018 11:22

Shvatila sam da mi je totalni turn off ako cura ne prica tecan engleski. Kakogod izgledala,kolikogod pametna bila.
Ista stvar i kad je glazba u pitanju. Nije stvar žanra, cak ni kvalitete(moze obozavati britney), ali mora imati ljubav prema glazbi. Kad mi netko kaze da slusa stogod svira (jer im je potpuno nebitno) -mission kill lady boner accomplished.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la ariadne » 07 stu 2018 19:25

Ne volim Queen. Imaju par ok pjesama, ostalo mi je dosadno i neslušljivo. I tih par ok pjesama su dosadne, al ih mogu istrpit. I ne mislim da je FM karizmatičan. Imao je super glas, obviously, ali ova gotovo pa deifikacija tog čovjeka mi je potpuno neshvatljiva. Njegova pojava mi je oduvijek bila pomalo iritantna, čak. I don't get it. There.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la tratinčica » 07 stu 2018 22:43

^hi5, bro. Meni su ok isto, ali to je vrh. Ovih dana su me frendovi nagovarali da idem gledati film o njima i ono. Ne znam sto mi je gore, taj glumac kojeg mrzim ili cijela radnja. Uzas.

Ont_đizs, sad trebam izaci iz oramara. Ajd...evo jesam. Tijesno je.
Jedva sam stala u ormar btw.

backspace

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la backspace » 14 sij 2019 14:47

Sad smo tek skuzili slike s domjenka od preduzećeta, pa evo jedna je dala materijala ekipi za zabavu ✌

slika

slika

backspace

Re: izađite iz ormara

Post Postao/la backspace » 20 sij 2019 18:27

Sooo... Mislila sam se prijavit na neki uzivo program treniranja kod one trenerke sanje iz zivota na vazi. Jos dok je trajala emisija. Kazem ljudima oko sebe svoje namjere, kaze frend nesto kao, pa ti zbilja nisi normalna, to je more less podredeno tom extremnom mrsavljenju i doci ce uglavnom pretila ekipa tamo koja ce jako polako trebati dizat formu, bit ce ti dosadno. Nece, odjebi 🙄 Zapravo prvo sam imala na umu privatne casove, da bolje 'napredujem', al na to sam dobila dosta gladak odjeb 🙊 i reko aj, cekat cu te grupe neke uzivo pa se prikljucit. Smetnula sam s uma to naravno i prosao rok za prijave vidim evo. I gledam neku sliku tih prijavljenih valjda, i ono, bome bi ja tamo zastupala boje gane ✌
slika

Al steta kaj se nisam prijavila, bilo bi fora iskustvo, totalno fun meni, mozda bi na kraju svakog treninga vikali #nikadvise....debeli!
Veli frend, pa dobro aj, nisi na ovo uletila, al jos se stignes prijavit na sljedecu sezonu zivota na vagi
:D
Eo.. to ti je tak. Nesnosne provokacije umjesto motivacije. Sad znam kak je kad nemas podrsku okoline :D

Odgovorite