Partycipacija - Coming Out Day Party

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
call_me_dolly
Postovi: 24
Pridružen/a: 28 ožu 2013 18:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la call_me_dolly » 08 lis 2018 19:29

slika
Što kažeš na jesensku Partycipaciju nakon duuuugo vremena? Naravno, s dobrim povodom! Zagreb Pride te poziva da zajedno proslavimo Coming Out Day!

Coming Out Day međunarodni je dan koji se već 30 godina obilježava 11. listopada i slavi odluku o autanju, što u LGBTIQ zajednici označava svojevoljno otkrivanje spolne orijentacije ili rodnog identiteta obiteljima, prijateljima_cama i okolini. Sam čin autanja je aktivistički čin u kontekstu u kojem homofobija i transfobija bujaju, a atmosfera tišine, straha i neznanja raste. Autanje je politički čin otpora nasilju i diskriminaciji kojemu su LGBTIQ osobe u Hrvatskoj i svijetu svakodnevno izložene, a obilježavanjem tog dana nastojimo povećati vidljivost LGBTIQ zajednice i osnažiti je. I zato, Coming Out Day nije dovoljno samo proslaviti, već treba tulumariti na Partycipaciji!

Neovisno o tvom ormarnom statusu, jesi li izašao_la iz ormara, zapeo_la u njemu ili uopće nemaš namjeru izaći, partycipiraj na Partycipaciji u Coming Out izdanju!

Očekujemo te 12. listopada u Spunk od 22:00 sata!

Upad je potpuno BESPLATAN!

Za glazbu i fenomenalnu atmosferu pobrinut će se DJ Gigo, zagrebački DJ iz producentskog dvojca THE TRIXX. Na sceni je već više od desetljeća, a prešao je preko 50 domaćih klubova te službeno otvorio Ultru Europe 2016.

Gigo from The Trixx u svojim se setovima uvijek trudi izabrati najbolje od nove klupske glazbe, njegovi promo mixevi redovito dobivaju dobar feedback, a stilski je prepoznatljiv po kvalitetnoj mješavini najnovijih klupskih hitova.

Na ulazu u Spunk te čeka naš merch štand na kojem možeš donirati za 18. Povorku ponosa i odabrati super poklon!

Partycipacija je klupski program koji se tradicionalno održava svake godine kao produžetak, točnije službeni party Povorke ponosa, a nastala je još 2009. godine kao odgovor na nepostojanje konkretnih mjesta za izlaske za LGBTIQ populaciju. Na tim su partyima osobe različitih identiteta mogle zajedno plesati, ljubiti se i slobodno izražavati svoje identitete, a Partycipacija se ubrzo nametnula kao jedan od sadržajno najbogatijih i najšarenijih programa u metropoli.

Vidimo se!
We become so close over the years that eventually we were finishing each other`s romantic affairs

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la GeminiXy » 10 lis 2018 19:59

Jel ide uopce tko?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la degenereginald » 10 lis 2018 20:31

Idu s s s s s s v v v v v v v i i i i i i, buraz.
I have no money and I have to scream.

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la GeminiXy » 10 lis 2018 21:36

Ma je..buraz

devis
Postovi: 32
Pridružen/a: 26 pro 2017 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la devis » 11 lis 2018 08:19

Prvi put idem na ovakav jedan event i baš sam uzbuđena. Valjda neću biti jedina koja dolazi sama :gigglenod:

Avatar
call_me_dolly
Postovi: 24
Pridružen/a: 28 ožu 2013 18:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la call_me_dolly » 13 lis 2018 20:01

devis je napisao/la:Prvi put idem na ovakav jedan event i baš sam uzbuđena. Valjda neću biti jedina koja dolazi sama :gigglenod:


Nadam se da si se snašla :feelingfree:
We become so close over the years that eventually we were finishing each other`s romantic affairs

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la GeminiXy » 13 lis 2018 21:48

Ja sam bila..bilo je bas ok.. :veryhappydance:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la Kroacija » 15 lis 2018 07:28

Evo ja sam bila. I shvatila koliko sam stara :D Sama deca...
Idem na Meritas u J. Franck, tamo sam sigurna :D

GeminiXy
Postovi: 148
Pridružen/a: 01 stu 2017 18:05
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la GeminiXy » 15 lis 2018 15:31

Ja sam se zapravo iznenadila kako je bila starija ekipa :D

devis
Postovi: 32
Pridružen/a: 26 pro 2017 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Partycipacija - Coming Out Day Party

Post Postao/la devis » 16 lis 2018 10:52

Bila sam, dojmovi su jako pozitivni. Ubuduće bi mogao i neki veći prostor s obzirom da je bila dosta velika gužva pogotovo kod šanka :pivo:

Odgovorite