SAHRANA

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

SAHRANA

Post Postao/la degenereginald » 19 lis 2018 11:08

slika

Možemo početi? Okej, cue music.
Ahem.


Poštovani lurkeri, članovi i administracijo,

Okupili smo se ovdje da odamo počast forumu koji je na neki način dotaknuo naše živote, obogatio (ili osiromašio) nas, na kojem su naše nade rođene i na kojem su (vjerojatno puno češće) umirale. Crol forum je za mene jedno divno mjesto susreta nas žena (i povremenog muškarca koji traži treću ili nešto slično) koje (najčešće, ali nije pravilo) volimo žene. Na ovom forumu su se stvarala prijateljstva, poznanstva, bilo je ponekih svađa i malo drame, tražili su se savjeti, beskrajno se dramilo oko ~~besmislenih~~ topica (*cough* koji održavaju ovaj forum na aparatima, pa ne razumijem kaj se sere, ali ajde *cough*).

I nekako je Crol preživio i izdurao sve valove aktivnosti i neaktivnosti, novih korisnica i onih koje se vraćaju nakon godina odsutstva i korisnica koje su uvijek tu, ali kao nisu tu. Preživio je dugačke postove i asocijacija topic. Teme o seksu i teme o prehrani, teme o filmovima i teme o badmintonu, teme o politici i teme o---

Da nije Crola-- e pa, da ne idemo u to sad. :D

Puno korisnica je pobjeglo u Irsk-- Gej haer, ali ima nas koje ne odustajemo. Ne znam, doduše, ima li još uvijek pokoja lurkerica; to se tek treba vidjeti. Neka, svaka sahrana treba tihu publiku.

slika

Voljela bih da znam organizirati druženja (ili pisati dobre govore), ali da vam pravo kažem, pojma ne znam kako to. Kako to? Bilo bi sjajno imati SAHRANU u jiggy baru ili negdje; svi u crnini, s velovima i ružom za Crol (slobodno me uputite- jel se to samo nazove birc ili postoji opcija da se samo naguzimo negdje eto, pa kud nas odvelo? Možda da se samo nađemo u Operi sljedeću subotu u 3 ujutro, idk)

No da, ne znam koja je poanta ovog topica, tako da primam prijedloge.
Samo sam htjela otvoriti SAHRANU, makar Crol nije ni blizu smrti, samo je na aparatima :D
Nek živi dok organi ne krepaju.

Živio Crol! \o/

(ovo je zajebancija topic, da mi sad ne bi netko skočio na vrat, ako nije obv af; samo sam htjela zabavan naslov)

Exit stage left.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2018 11:25

Mirogoj, 3 ujutro, Svisvete :D

Jbt išla sam guglat kad su Duhovi jer nisam katolik i bila sam glupa pa sam guglala samo "duhovi" i ispale mi stvari tipa "kako se kršćanski odnositi prema duhovima"
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: SAHRANA

Post Postao/la degenereginald » 19 lis 2018 11:27

DA, MOŽE, APSOLUTNO, I'M IN.

(Mirogoj se zaključava, doduše, ali budemo onda usred noći bježale preko ograde, nije bed. Team building)

+
KAKO se kršćanski odnositi prema duhovima?
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2018 11:35

A ono ovisi jel dolaze iz čistilišta, pakla ili raja. Al kao bez obzira na to, zazivanje je strogo zabranjeno jer se zli duhovi znaju prerušit u dobre pa te sjebe.

Ak ste gledali Hereditary, oće to tak
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2018 11:40

Jel se Mirogoj zaključava da netko ne bi ušo unutra il da ne bi nešto izašlo van DUN DUN DUNNNNN
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: SAHRANA

Post Postao/la degenereginald » 19 lis 2018 11:45

Ako ispadne da ne samo da su duhovi pametniji od nas živih, nego još i ne mogu proći kroz ograde, ja ću umrijet. :'D
+
Lol, zombiji koji imaju svoje radno vrijeme. Najsss.
(ili vrijeme ručka? Fuck, I don't even know anymore)

E, al sad razmišljam. Okej, zamisli (vjerojatno ne moraš, tho :'D) da si vještica i imaš svoju leteću metlu n shit. I, onak, teško je to voziti jer isuse, samo šipka, ali w/e. I onda uđeš na Mirogoj pokupit svoju pokojnu babu da ju izvedeš malo u grad. Koliko težine metla može podnijeti? I, ako i podnese sve jer je magična, a ti si super moćna vještica (toliko moćna da sam trebala napisati močna), kak levelirati tu vožnju da ne padneš? Jel to gore nego kad voziš nekoga na svom bicu? Isukrste. Ili ti je magija toliko dobra da nije poanta u fizici nego samo u energijama koje pleteš oko sebe?
Anyhow.
Brijem da je ovo zadnje.
Ajmo odvest pokojne babe u provod.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2018 11:55

Jesi ti gledala Hokus Pokus? Najbolji film. Praktički dokumentarac. Znam ga napamet. :lol: AJMO GLEDAT

A što se duhova tiče, obviously su pametniji. They're dead. Jedini znaju odgovore na sve ikad. :D Dok se mi tu zajebavamo. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: SAHRANA

Post Postao/la Bash » 19 lis 2018 12:01

Reginald trole. :D
Možete se nać ispred Vimpija za potpunu atmosferu. Live Pitaj me circlejerk, tema deterdžent. Pridružila bi se da živim blizu :read:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: SAHRANA

Post Postao/la degenereginald » 19 lis 2018 12:03

@ariadne: Nisam odavno,

ALI mi je na listi za rewatch! Čitaš mi misli :D

+
Aw, schucks. Kajjaznam. Misliš da je i aleksandrijska knjižnica među mrtvima? Badumts fors. Al ne, ne znam. Možda jer dulje postoje, pa ono, da. A i naučiš pun kurac više vjerojatno kad te nitko ne registrira i možeš ljude pratiti dozlaboga bez da trepnu. Also, ultimate voyeur fantasy. :D
Ovo me vodi u krivim smjerovima, tho. :'D

--
@Bash :*
Možemo i tebe pokopati. :D
+
E, ne znam jel dovoljno mračno u tom prolazu. Def treba nabaviti hrpu lampaša kad budu na popustu, za atmosferu. Pogrebni speed dating bi isto bio prilično kul. Ultimativni Marry, Fuck, Kill- tko preživi, pričaće.
Ajmo brejnstormat.

NE, NE, IMAM SJAJNU IDEJU.
Dating, ali izvlačimo iz šešira (kapse? Idk) papiriće s korisnicama koje nisu dugo pisale na forumu, i onda ti je to dejt. I onda ju prizivaš preko, ne znam, žabljih krakova i ouija boarda. Konceptualno, vrh. Nema na čemu.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2018 12:09

Prizivanje neaktivnih korisnica pomoću vibratora kojima su baterije krepale
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: SAHRANA

Post Postao/la degenereginald » 19 lis 2018 12:11

Also, seanse za parove s sindromom lesbian bed deatha. Oživljavanje mrtvog.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2018 12:26

:lol: :lol: :lol:

If you have lesbian bed death, try having sex outside of it :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2018 12:47

Oš ti sad morat samu sebe prijavit zbog spamanja
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: SAHRANA

Post Postao/la degenereginald » 19 lis 2018 12:54

Ako je ovo tebi spamanje, sestro-- oćeš ban? :D
Osjećam se darežljivo danas, dajem za dž.
slika

+
Brijem da sam jednom pokušala/tražila di kako i nisam našla kak sebi bacit karton. Ček, budem i sad. :D
e: da, nemrem. Bed. A sigurno bi se već zajebavala s tim da mogu, you know me. Eventualno se mogu reportati i zatvoriti svoj report :'D
I have no money and I have to scream.

backspace

Re: SAHRANA

Post Postao/la backspace » 19 lis 2018 20:41

Samo živo živo živo

Crol je na dobrom putu da postane opet in, ako ne i trendy
#backtobasics!

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: SAHRANA

Post Postao/la Royal » 20 lis 2018 07:37

Predlažem da se prije Mirogoja nađemo na jednom mirogojčeku :D

Long live the croL :rainbow:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: SAHRANA

Post Postao/la tamara3 » 20 lis 2018 18:11

Nije da mi manjka smisla za humor ali sestre, mnogo ste mi morbidne. Pa se samo pitam WTF je ovo sa "sahranom"?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: SAHRANA

Post Postao/la fuji ix » 20 lis 2018 18:25

To sam i ja pomislila. Onda sam zaključila da sam valjda prestara za ovakav tip zajebancije.

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: SAHRANA

Post Postao/la Faith123 » 20 lis 2018 19:24

blago ludima
Privilegirana

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 20 lis 2018 20:42

Ne znam ja ništa, samo želim gledat Hokus Pokus. I volim groblja, al to je druga tema.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: SAHRANA

Post Postao/la Bash » 20 lis 2018 21:29

slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 20 lis 2018 21:33

Uranio Helovin u tebe a
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: SAHRANA

Post Postao/la Bash » 20 lis 2018 21:38

I put the lovin in Helovin

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 20 lis 2018 21:39

He-lovin

Želiš li nam nešto reć?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: SAHRANA

Post Postao/la Bash » 20 lis 2018 21:47

Never again :hideunderrock:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la ariadne » 20 lis 2018 22:08

Dobro je. Da ne bi bilo :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: SAHRANA

Post Postao/la degenereginald » 21 lis 2018 02:39

Kajjaznam, baš mi je dobro. Kaj fali sahranama? Treba slaviti život. Ave Maria i to.
I have no money and I have to scream.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: SAHRANA

Post Postao/la zenia » 21 lis 2018 20:55

Lampaši su na akciji u Lidla :read:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la tratinčica » 24 lis 2018 21:44

Lijepa tema, bravo Reg.! Posljednja pomast za crol se upravo odrzava u beertiji. Živi crol, i drug Tito isto. :D

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: SAHRANA

Post Postao/la Tango » 24 lis 2018 22:28

slika
Live, uspješno pomazanje! :veryhappydance:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Odgovorite