...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 12 lis 2018 20:55

Jeftina sponzorušo :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 13 lis 2018 02:21

Kako jedva čekam tu svadbu, op op!

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 13 lis 2018 07:14

mama je mama ,jedva cekam da dojde
Privilegirana

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 13 lis 2018 21:54

Opet neki novi "glazbeni" show na erteelu, jesu mogli pronaci retardiraniji žiri?! Radije bih gledala i slusala one ulicne svirace, koji s ista dva tona na gitari pjevaju i azru i krist jednom stade na žalu, nego ovog Tončija i Graška. :roll:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 14 lis 2018 05:42

Još malo pa sam odvalila prvi od deset sati smjene. I need a new fucking job.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 14 lis 2018 06:32

ariadne je napisao/la:Još malo pa sam odvalila prvi od deset sati smjene. I need a new fucking job.

aj dojdi radi 12
Privilegirana

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 14 lis 2018 07:40

Nemoj mi se trpat dok vajnam :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 14 lis 2018 21:11

zeljno cekam godisnji. ovaj cu provesti doma. dosta mi je skitnje, kofera, neke akcije, promjene. zelim samo doma biti, kuhati, setati, duze spavati, odmoriti se fizicki i gustat u svom kutku :touched:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 15 lis 2018 18:29

Naisla sam na zbirku pjesama u kojoj je prije mnogo godina objavljeno i nekoliko mojih :) ajme kako je cudno to procitati s tolikim odmakom :haha:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 17 lis 2018 18:40

Zelim ovu zimu otici kod bake da popisem sve njene recepte dok ih jos zna :) iako vecinu tih starinskih jela ne planiram praviti u skoroj buducnosti,bilo bi lijepo znati da su zapisani i nisu otisli u nepovratni zaborav.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 17 lis 2018 19:40

kak je lijepo imat dva'est i kusur godina, i putem oglasa trazit tu carobnu, izgubljenu djevojku. :heartbreak:
ostarila sam :faint:

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 19 lis 2018 06:27

ovo nase zdravstvo cista je depresija, tuga i jad.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 19 lis 2018 19:06

volim s tobom smisljat imena ljudima. tvoji, moji, blizi, dalji, manje ili vise nam znani, mi im uvijek smislimo nasa imena i zabavljamo se :gigglenod:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2018 21:08

Pospana sam već jer me ovo vrijeme vani hoće ubit apparently. Tak sam i sinoć pa sam se u 6 probudila i sad sam jedna od onih osoba koje se tuširaju prije posla. Mislila sam da toga ima samo u filmovima, but no. Samo je stvar navike i iskreno mi je suludo kakve sve stvari volimo pripisivat "karakteru" koje s njime veze nemaju. Da mi je itko prije nekoliko godina reko da će to bit nešto što ću ikad u životu napravit, a da neće bit rezultat mučne neprospavane noći, nokautirala bih ih i uzela im novčanik jer su mi potratili vrijeme.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2018 21:20

Sad mi je palo na pamet da ak ću se držat onog o paralelnosti, postojanje tjelesnih navika znači da postoje i misaone navike, which is horribl... ly hopeful? Actually? Isuse idem spavat, odjebi mozže, čeka te sintaksa :brainless:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 20 lis 2018 08:59

Lagano umire onaj koji beži od strasti, njenog vrela emocija,
onih koje daju sjaj očima ili napuštenim srcima.

Lagano umire onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,
onaj koji ne želi da se odrekne svoje sigurnosti radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima;
onaj koji neće dozvoliti sebi ni jednom u životu da pobegne od smislenih saveta.

Say it Pablo boy :predaja:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 20 lis 2018 20:25

O tome kak mrzim kad netko pomakne dogovor za sat vremena u zadnji cas.
Istovremeno razmisljam da spontano odem u kinu za 10 dana :haha:

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 20 lis 2018 20:32

o tome kak mi godi doma biti. upalila sam desetak svijeca, ususkala se u ogrtac, skuhala caj i spremam se na citanje :read:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 20 lis 2018 20:39

Baš je seksi kaputić, ali jebemu za te pare mogu uzet i tablet i switch sa Zeldom. Bože, daj mi više para i manje krivnje. Your material girl

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 20 lis 2018 22:11

Kolko mi je pametno počet gledat The Haunting of Hill House. Sad. Sama i bez support networka kojem mogu skvičat ako mi bude previše. :invisible:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 21 lis 2018 04:47

Bitches be thirsty

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 21 lis 2018 11:09

O tome trebam li napraviti temu tipa vaše osjećajne pjesme.
Poem#1
Roses are red,
Violets are violet.
When I see your butt,
I wanna make it violet.

Uglazbiti s nekim jazz sampleom i imamo hit. Repetitivni chorus make it violet - take it violent - make it violet - take it violent

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 21 lis 2018 11:19

Bash je napisao/la:O tome trebam li napraviti temu tipa vaše osjećajne pjesme.
Poem#1
Roses are red,
Violets are violet.
When I see your butt,
I wanna make it violet.

Uglazbiti s nekim jazz sampleom i imamo hit. Repetitivni chorus make it violet - take it violent - make it violet - take it violent


Vec sam htjela predloziti temu gdje pisemo sve nase inspirativne skrabotine :D sve rezultate maste,bilo ozbiljne ili neozbiljne
Kad popijem volim pisati pjesme kojih me je sutra stid :haha: vi cete se imati kome smijati(mozete i ogovarati ako vam je zabavnije haha) a mene nece biti stid jer se i tako ne znamo :D
Zadnja izmjena: Coffeemug, dana/u 21 lis 2018 11:22, ukupno mijenjano 1 put.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 21 lis 2018 11:20

Ajde, podržavam :dork:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 21 lis 2018 11:37

Ajde ti otvori,meni se svidjelo ovo vino uz klopu :D ne bih sad ovako tipsy isla radit ozbiljne stvari poput otvaranjanove teme :haha:

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 21 lis 2018 13:27

dvorane vise ne pune pjevaci, bendovi, rock zvijezde.
dvorane pune vlogeri. ovo su neke nove generacije klinaca. evo me poslom na joomboosu, osjecam se ko' alisa u zemlji cudesa. :dork: :monstermash:

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 21 lis 2018 14:39

adamzyan je napisao/la:dvorane vise ne pune pjevaci, bendovi, rock zvijezde.
dvorane pune vlogeri. ovo su neke nove generacije klinaca. evo me poslom na joomboosu, osjecam se ko' alisa u zemlji cudesa. :dork: :monstermash:


isla sam guglat... i naglo se osjetila brutalno starom, kao da me vrijeme zgazilo, a ja to nisam ni osjetila :loser: Ti klinci, youtuberi, zaraduju ogromne novce, a ja ne kuzim koji je business model, i zasto ih drugi klinci prate, sto im je interesantno. Nisu mi ni zabavni, ne vidim kvalitetu neku, pricaju bezveze na tim videima, neki igraju igrice, neki pricaju o sminkanju (or am i wrong?) al i pojam kvalitete se promijenio. Nista, iduci event je moj, a i morat cu se sve vise s necacima pocet druzit

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 21 lis 2018 14:52

backspace je napisao/la:
adamzyan je napisao/la:dvorane vise ne pune pjevaci, bendovi, rock zvijezde.
dvorane pune vlogeri. ovo su neke nove generacije klinaca. evo me poslom na joomboosu, osjecam se ko' alisa u zemlji cudesa. :dork: :monstermash:


isla sam guglat... i naglo se osjetila brutalno starom, kao da me vrijeme zgazilo, a ja to nisam ni osjetila :loser: Ti klinci, youtuberi, zaraduju ogromne novce, a ja ne kuzim koji je business model, i zasto ih drugi klinci prate, sto im je interesantno. Nisu mi ni zabavni, ne vidim kvalitetu neku, pricaju bezveze na tim videima, neki igraju igrice, neki pricaju o sminkanju (or am i wrong?) al i pojam kvalitete se promijenio. Nista, iduci event je moj, a i morat cu se sve vise s necacima pocet druzit


X moZda sam mrvicu mladja od vas dvije,ali ne pratim niti jednog youtubera. Ne kuzim ni ja sto je tu zanimljivo. A business model je klikovi=pare. Dok ih klinci gledaju,zaradjivat ce. Ne samo oni nego i masinerija iza njih. I oni imaju managere i ugovore itd.
Ali adamica- ne bih ti bila u kozi :haha:

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 21 lis 2018 14:56

backspace je napisao/la:
adamzyan je napisao/la:dvorane vise ne pune pjevaci, bendovi, rock zvijezde.
dvorane pune vlogeri. ovo su neke nove generacije klinaca. evo me poslom na joomboosu, osjecam se ko' alisa u zemlji cudesa. :dork: :monstermash:


isla sam guglat... i naglo se osjetila brutalno starom, kao da me vrijeme zgazilo, a ja to nisam ni osjetila :loser: Ti klinci, youtuberi, zaraduju ogromne novce, a ja ne kuzim koji je business model, i zasto ih drugi klinci prate, sto im je interesantno. Nisu mi ni zabavni, ne vidim kvalitetu neku, pricaju bezveze na tim videima, neki igraju igrice, neki pricaju o sminkanju (or am i wrong?) al i pojam kvalitete se promijenio. Nista, iduci event je moj, a i morat cu se sve vise s necacima pocet druzit


slazem se s tobom. ne spoznajem kvalitetu u tome i ako im priznajem samo jedno. danasnji klinci traze vise, traze autenticnost. i ok, to je ostrica s dvije strane jer i budala moze biti autenticna i posve svoja. i cisti paradoks jer danasnji klinci bilo na ulici, instagramu ili youtubu su svi isti. ponajmanje svoji i autenticni. ali traze jos, vise i uvijek drugacije. apetiti su im megalomanski. zbilja sam otvorena prema svemu ali s obzirom na dobnu razliku ocito ne mogu pojmiti sto je youtube danasnjim klincima. primarni mediji.

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 21 lis 2018 15:35

'danasnji klinci traze vise, traze autenticnost. i ok, to je ostrica s dvije strane jer i budala moze biti autenticna i posve svoja.'

Interesantna misao.
Opcenito mi djeluje da se razvio trend da je ekipi najprivlacnija autenticnost u drugim ljudima. Prirodnost. Pa makar ta prirodnost bila budalasta. I to pozdravljam.
S druge strane taj paradoks gdje puše/pušimo instagram fejkanja citavog svog lika, djela i zivota. Nda.

Odgovorite