...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 24 lis 2018 13:43

Zasto bi ju nagovarala- zato sto je u groznoj situaciji i ne vidim drugog nacina da dodje do tih novaca. Kao covjeka me boli to gledati, posebno kad se radi o jednoj od 2-3 ljudi koji su mi u najuzem krugu dugogodisnjih prijatelja... Lijepo sam joj rekla da meni ti novci ne trebaju (nije da se radi o milijunima) i da mi ih moze vratiti kadgod, i za 10 godina,stvarno je nebitno. Naravno da joj necu sad sjedat na mozak i daviti, kao sto si i rekla- to je njena odluka, samo me eto zanima zasto smo takvi- preponosni i radije bi se patili nego prihvatili pruzenu ruku.

Jedini trenutni plan mi je pocet igrati loto pa joj poklonit listic ako bude dobitni :D

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 24 lis 2018 13:49

sigurna sam da joj mozes pomoci, olaksati i uljepsati trenutke kao i stanje na mnoge druge nacine. :)
i vjerujem da to cinis i da je to njoj ocito bez obzira na sve dovoljno i vrijedno.
kada ti je tesko mozda su dostojanstvo kao i prijatelji koji na mnoge nacine cine sve da ti olaksaju vrjednije i najvaznije sto imas. :)

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 24 lis 2018 13:53

tnx :)
( zato ju hranim ko luda :D )

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 25 lis 2018 06:53

Dok sam se fokusirano kretala putem kojim me navodio moj pametni telefon, u trenutku sam ostala zatecena spoznajom koliko mi zivot ovisi o ovoj spravi koja je vise prazne nego pune baterije. Moj telefon me cini dostupnom ljudima i kad treba i kad ne treba, ponekad primam poruke i pozive koji me pretvore u baby doll a ponekad u monster high :nesvjest: . U mom telefonu fotografijom je zabiljezeno bezbroj divnih uspomena, osmijeha i ljudi kao i propalih selfija :D. On moze ruzan dan uciniti lijepim ako u programu dodam malo boje :ljubav: . Na mail primam ponude za sve one karijere koje sanjam da mogu ostvariti kada mi svijet i okolnosti ne bi bile krive za to sto ne mogu :typerhappy: . Moj menstrualni kalendar tijesi mene ali i druge ljude da ce sve proci, pa i ta kucka od pms-a :primalscream: Banka na mom pametnom telefonu svaki dan salje izvjesca i podsjetnike da manje trosim, dok fit aplikacija apelira da slobodno probam i manje jesti :lol: . Drink water, drink water na crnilu ekrana blinka dok ja psihoticno razmisljam o tome kako bih drinkala casu bijelog vina. Instagram predlaze da drinkam na nekom ljepsem mjestu na kojem ce mi guza biti cvrsta i preplanula, dok je valjam u bijelom pijesku. Vrijeme nikad i ne pratim jer hellooou ja sam spontana, a ponajcesce budem samo neprikladno obucena :loser: Sad sam se pak navukla i na uber, pa dilam kodove kao da mi zivot ovisi o zadnjem sutu. S obzirom na urodenu dezorijentaciju, gledam u kartu kao u zenske grudi :blushes: Hipotenzirano. Pisem podsjetnike za sve ono sto moram obaviti i trebam preskociti. Navijam alarme, zaboravljam rodendane, pa se pravdam time kako je telefon kriv. I na kraju crol. Tu vise nemam sto za reci :D

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 25 lis 2018 11:56

kak me zivcira najezda ovih malicioznih mailova.
zadnji u nizu doticna celia salje karte a ja moram potvrdit rezervaciju :lol:
kamo srece da nigdje ne idem jos bi i kliknula :D

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 25 lis 2018 15:20

Kako mi je tu lijepo a tužno, ali svejedno lijepo. I kako jedva čekam da zajedno dođemo, da činimo gluposti.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 25 lis 2018 21:36

o postanju u kreativnom kutku :D ako postam nesto staro, sto je mozda i objavljeno-google is your friend itd. Anonimnost bye bye. ako postam nesto novo onda to ne mogu nigdje drugo objavit :roftl: :roftl:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 26 lis 2018 08:33

Zašto navijam alarm za 6 da ranije odem na posao i budem ostvarena osoba, pa ko krtičje novorođenče surfam u krevetu do 7

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 26 lis 2018 13:48

danas kupujem neke sitnice i odjednom spoznam kako mi nedostaje onaj osjecaj kad iz ljubavi kupujes za voljenu osobu. kak to volim :touched: taj osjecaj kad u svemu sto vidis trazis nesto za nju. vidis je u tome, vidis je s time i jedva cekas da joj poklonis, da je razveselis, iznenadis, usrecis. jooj jedva cekam nekad, opet.....

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 26 lis 2018 14:21

^ :touched: budi takva prema sebi ;)

Razmisljam kak sam odradila sve obaveze za danas, vec sam doma, pijuckam kavicu i uzivam... Mislim da cu nakon kave pokupiti fotoaparat i skupiti malo materijala...

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 26 lis 2018 14:30

^ jesam, da :) ali trenutno imam potrebu vise pruziti. hice me neka romantika :blushes:

Complex
Postovi: 114
Pridružen/a: 03 vel 2016 17:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Complex » 26 lis 2018 17:32

Samo se meni može dogoditi da novokupljeni auto slupaju dok ga voze da promijene ljetne u zimske gume, prije nego sam uopće sjela u njega :D :D :D If I gave a fuck, bilo bi tragično.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 26 lis 2018 18:26

Fala bogu da su mi hangoveri toliko brutalni jer u protivnom bi postala alkos in no time.
Ali biti buzzed od koktela pola dana je čisto fajn. :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 26 lis 2018 18:39

gledati nešto ili igrati nešto, that is the question.

Complex je napisao/la:Samo se meni može dogoditi da novokupljeni auto slupaju dok ga voze da promijene ljetne u zimske gume, prije nego sam uopće sjela u njega :D :D :D If I gave a fuck, bilo bi tragično.


Volvooo :mukajezeva: suosjećam (više nego ti vjerojatno)

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 26 lis 2018 19:36

pokusavam se nagovorit da ne idem veceras van, jer sutra moram! :zivjeli: :nesvjest:

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 27 lis 2018 11:07

kako volim svoje cure. volim vas neopisivo. volim biti s vama sve ono sto jesam i inace nisam. volim vas trijezna, volim vas i p'jana. volim smijeh s vama, ludu salu, divlju zabavu, volim kako se nakon svega medusobno poticemo da pamtimo ali i zaboravljamo :D. volim vas grlit i ljubit i onda kad sam vesela, sretna, navecer pijana i ujutro mamurna. uvecer za dobar san, ujutro za dobar dan :)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 27 lis 2018 17:21

In total there are 69 users online


Hue hue hue :imam 12 godina:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 27 lis 2018 19:31


adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 27 lis 2018 20:08

vratila sam se iz mrtvih :touched: :duckdance: :giraffe:


Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 27 lis 2018 20:14

^ :feelingfree:

O tome kak volim lijepo sve poslozit i pripremit u boravku,tak da kad ekipa dodje mozemo gustat :) svijece,klopa,cuga,led,case... sve spremno

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 27 lis 2018 23:08

O tome kak sam dala svoju rijec @adamzayn da cu se vcrs brukat pijanim porukama. Moram ispunit kvotu.

Jose cuervo I love You

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 28 lis 2018 02:22

Kako rado osjecamo
Ono sto je blizu
Postavlja manje pitNja
Utazuje glad.
Sutradan
Preturamo ladice sjecanja
Nebili
Nesmatano
Uklonili nju.

Posebna posveta @adamzayne jer sam obecala bruku

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 28 lis 2018 08:13

^Kako lijepe rijeci mogu ikoga obrukati? :giveflower:

OT. Mozda bi svi trebali vise piti.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 28 lis 2018 10:04

^tnx ali kad ujutro procitas... yup,bruka. Mogla sam barem pokoji razmak umetnut. Al obzirom da sam to napisala pijana na pol podija u cca45 sekundi,ajd nije strasno :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 28 lis 2018 10:16

Umirala sam malo iznutra jer sam u zadnjiiiiiih... 28 sati spavala manje od 1, al sad mi frend priča kako se vratio doma nakon 13 sati izlaska. Kaže da je završio u nekoj rupetini od birca koji se tek otvara u tri ujutro i di je droga jeftinija od pića i da je tamo bila hrpa maloljetnika i da mu je neugodno gledat djecu kak svakih 10 minuta uzimaju spid

Pa ja uopće nemam problema u životu brate :brainless:

Also, sad znate da takva mjesta postoje. You're welcome.

Kao kakvu-takvu protutežu nudim info da je topli burek iz Dubravice u 4 ujutro dar s neba, kao i njihova odluka da na Autobusnom budu otvoreni 0-24. Anđeli od ljudi.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 28 lis 2018 12:55

zasto ruckic u pizzeriji :sorry: drugi dan za redom ugljikohidrati :faint:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 28 lis 2018 14:47

Voljela bih kad bi prestala razmisljati. Barem kad sam ovak pospana,mamurna i umorna. Ali ne... stvarno bi trebali imati nekakav prekidac na mozgu. Ili barem sleep button.

adamzyan

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamzyan » 28 lis 2018 17:24

postoje pravi ljudi koje volis u krivo vrijeme
tako ti sada volis mene
znam, tako sam nekad voljela i ja
ne vidis da ja sada nisam ona prava
da ne mogu biti
dosla si mi prerano
za sve ono sto smo mogle imati
u nekom vremenu koje je manje krivo
a vise nase....
ne smijem te drzati
ne smijes biti cuvar moje proslosti
na ovoj sahrani ja stojim sama
ti podi dalje,
nemoj da te obavija ljubavi tama....

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 28 lis 2018 20:27

Ne znam kako sam propustila dosad Still Corners, ali drago mi je da sam vas našla <3 oh

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 28 lis 2018 20:35

A trebala bih o sintaksi, al mislim o etici. Blago meni s mojim prioritetima
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite