Kakav Crol biste htjele?

Problemi vezani uz rad foruma, pitanja, pohvale, pokude? Navedite ih ovdje.
Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la omnia » 22 sij 2019 11:08

Meni se čini da Crolu nije ni namjera da privuče takav tip korisnika, koji traže dating site. Crol je prvenstveno nastao kao portal i forum.
Naravno, sada možemo pričati kako je vrijeme pregazilo forume i kako treba inovacija i bla.

Ali, zašto bi Crol postao još jedan Tinder ili Gay.hr? To što opisuješ, chatanje sa slikama već ima na gay.hr-u
Znači, neka žena koja traži chatanje i upoznavanje neće ni dolaziti ovdje, već će ravno otić tamo.

A kad bi se Crol išao mijenjati u tom smjeru samo radi povećanja broja korisnika, za mene osobno bi izgubio svu čar.

Jer, kao što rekoh, da mi je do gledanja drugih korisnica, otvorila bih profil na gay.hr-u

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la nuit » 22 sij 2019 11:14

@adamica - Mene pitaš? Ja nikako, niti bih pokušavala :) Ovo je samo tehnička opaska koja ne bi napravila ništa revolucionarno, tek malo olakšala navigaciju (bez redukcije broja tema).

Što se tiče aplikacije, već odavno postoji mainstream rješenje za forume bez ikakvih ulaganja - Tapatalk, naravno. :)

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 11:17

Crol prvenstveno i je portal koji je majka forumu. Kao portal Crol ima vjerodstojnost i kredabilitet.
I ne nije poanta da Crol postane Tinder, Gay hr. nego da Crol uz majku postane i baka. Evo doslovno nacrtano...
Potrebno je sagledati siru sliku, posebice iz psiholoskog aspekta. Sto mozes pruziti zajednici, posebice kada imas takav kredabilitet. Nije poanta sto Adamica i Omnia u datom trenutku zele. Niti su stvari tako crno- bijele. Hocu dejtati odem tamo, hocu pisati odem amo. Izbora i sada ima previse. Ono sto je potrebno povezati generacije kao i potrebe. Pruzit jednom korisniku da se na jednom mjestu moze i educirati, i argumentirati i zabavljati kao i zaljubiti.

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 11:18

nuit je napisao/la:
22 sij 2019 11:14
@adamica - Mene pitaš? Ja nikako, niti bih pokušavala :) Ovo je samo tehnička opaska koja ne bi napravila ništa revolucionarno, tek malo olakšala navigaciju (bez redukcije broja tema).

Što se tiče aplikacije, već odavno postoji mainstream rješenje za forume bez ikakvih ulaganja - Tapatalk, naravno. :)
Ma ne pitam tebe, to ja onako razmisljam na glas :lol:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la Bash » 22 sij 2019 11:30

adamica je napisao/la:
22 sij 2019 10:48
Ok, smanjit ces broj podforuma i tema, i nastavno na to kako ces pridobiti nove (aktivne) korisnike?
Zbog cega ce ostati i pisati?
Vizualni izgled, poredak, sumnjam....
Kad forum "cirkulira" on ce pronaci svoj put do svakog od nas na onaj nacin na koji to pojedincu odgovara. Sami smo svjedoci da se raznim alatima/filterima sluzimo prema osobnim preferencijama.
Ljudi su ugl debili za filtere, treba im se servirat. Uopce ne mislim da malo novih ljudi dolazi na forum, ali kad dolaze, mozda imaju dojam da nema aktivnosti jer prvo na sta mogu kliknut su stari podforumi. Ne mislim da je dovoljno vidljiva ta aktivnost i da, izgled i poredak je bitan. Racunam da internet ugl koristi ADHD ekipa koja nema strpljenja kopat za informacijama. Je li jedan klik ili tri klika do nekud, to je bitno. Da imamo homepage sa serviranim zadnjim postovima, mislim da bi apriori bilo i vise interakcije / motivacije da ljudi koji tu banu nesto i napisu.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la omnia » 22 sij 2019 11:32

@adamica: Ali, sve to imaš i sad, samo što nije u tako izravnom obliku kao chat :)
Sve mi imamo PP-ove, sve se povezujemo preko tema, upoznajemo, družimo, ostvarujemo prijateljstva, zaljubljujemo se, prekidamo i dalje da ne nabrajam.

Ja samo smatram da bi dating aplikacija pojela forum. Jel ga vrijeme gazi? Gazi ga. Treba nać neki novi način dolaska do korisnika, ali nisam sigurna koliko bi nam sreće donijela kopija aplikacija koje već postoje.

U ovih sedam godina vidjela sam toliko i toliko novih korisnica, vraćale su se stare, bila su razdoblja suša po godinu dana, kad su doslovno samo tri žene pisale, ali i razdoblja kad je forum bujao i to je neki ciklus koji se ponavlja.

Ne govorim o nikakvim svojim željama, niti tvrdim da sam u pravu. Možda bi neka dating aplikacija i polučila uspjeh, ali onda bi se prvenstvena svrha foruma izgubila, jedino to tvrdim i ja to tako vidim. A bilo bi mi žao vidjeti da forum skroz propadne.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la Bash » 22 sij 2019 11:36

Kad bi mogli besplatno uklopiti tu dating-site funkcionalnost u forum, imalo bi smisla, možda. Ali def nema smisla ulagat neke pare u to dok gay.hr već ima nešto slično. Generalno crolu treba volonterski trud, pare se neće desit.

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 11:44

Je, Bash slazem se s tobom, nazalost iz iskustva znam bas zbog sveopce neinformiranosti da ce sve to olaksati onima kojima u sustini i nije potrebno. Odnosno nije presudno. Onima kojima je potrebno, nece puno znaciti i samim time ce u vrlo malom postotku na njih i utjecati. :(
Apsurdno, znam.

@Omnia dating aplikacija ne bi pojela forum. Gledaj na to kao na lijevu i desnu ruku. Svatko bi koristio onu koju zeli, netko i obje. Jednostavno. Opet kazem, niti je crol kopija ikoga bas zbog kredabiliteta kojeg ima. Al ne moze stajat na mjestu i zivjeti na staroj slavi i starim vremenima.

Skoro mi na vrhu jezika bilo da napisem kako bi rado volontirala, ali uz ono malo slobodnog vremena kojeg imam i uz ovo puno vremena koje vec sada ostavljam ovdje, ne bi to bilo dobro za moj RL.
Ostala bi zauvijek bila udovica :lol:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la omnia » 22 sij 2019 11:54

Ma ja mislm da bi app pojela forum jer je puno lakše nekome upast na chat nego tek tako poslat pp.
"Hej, kako si?" zvuči dosta nonšalantije na dating aplikaciji nego na ovim PP-ovima.

Ovako se moram trudit preko tema i postanja da te zbarim, kužiš? I tako održavamo forum na životu, koliko toliko.

Moje viđenje. Tvoje poštujem i sve 5 ;)

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 11:59

Pa bas to!!!!
Ali iz drugog kuta :D

Vidis me svu krasnu i lepu na slikama al si introvert i sramezljiva, ili samo cekas da se ja tebi javim jer si kvazi frajerica :lol:
I dok me cekas ili ne znas kako da mi upadnes, skuzis da pisem, i sta ces onda jadna nego i ti doci pisati.
Pa tako ana pise zbog mare, mare zbog kate, kate zbog dunje, dunja jer joj se pise :D
A sve se gledaju :lol:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la omnia » 22 sij 2019 12:01

I forum je živ!

Napravi dating app i nemaš više foruma, my point cijelo vrijeme :o

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 12:06

Pa kako omnia moja draga, ja sumom a ti drumom :lol:
Pa sad sam ti na primjeru mare i kate objasnila :lol:
Broj korisnica daiting aplikacije u svakom trenutku bi se prelijevao u broj korisnica foruma.
Pretakale bi se iz supljeg u prazno, amo tamo ;)

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la omnia » 22 sij 2019 12:09

Broj korisnica bi ostao isti ili se povećao, ali broj postova bi se smanjio jer ne bi Dunja na Upravo sada pisala kako voli kolač od dunja i tetu Violetu s mirisom lavande da privuče Katu, već bi chatala s Katom o kućici u cvijeću.

Što nam znači veći broj korisnica ako ne postaju po forumu?

Edit: Da, sad možeš reć da se to ne događa jer već imamo pp-ove, ali pp i chat je skroz nešto drugo, isto kako je dating app i forum skroz različito.
Jer te korisnice koje bi došle radi app, ne bi se zadržale zbog foruma i onda opet dođeš na isto.

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 12:16

A ne, Dunja je tu radi sebe :D
A Mare zeli dojmit Katu pa pise postove. Da Mare misli da moze chatat s Katom javila bi joj se preko pp-a. Ali Mare ispipava teren, Kate joj se svida na fotografijama, zeli sada ostavit neki dojam, prati Katu, komunicira i voli komunicirati s njom preko postova.
Ako se polove, mozda da postoji mogucnost da prestanu postati, a mozda ce u meduvremenu razviti sklonosti i navike kao i odnose s drugim ljudima.
Neke ce otici, druge ce doci, isto tako neke ce svakako i ostati. ;)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la Bash » 22 sij 2019 12:17

Mislim da ste zapele na tehničkim postavkama :D
Npr. Nekadašnji dating profili na crolu su bili odvojeni od foruma, mogao si slat pmove tamo i chatat, ali to nije utjecalo na forumske aktivnosti - pm na forumu i pm u dating profilu je bila odvojena stvar. Gay.hr ima dating profile integrirane s forumom. Može se reć da crol forum ima konceptualno istu stvar, moš popunit određeni info u forumskom profilu i može ti se poslat pm. Samo taj info je ograničen, nemaš npr opciju za upload deset selfija, ti ekstrovertirana osobo. Ne moš prikazat crol profile prema slikama. Nemaš tu socijalno interaktivnu komponentu glasanja za slike. Bar tipa lajkanje forumskih postova bi bilo slatko. Može li phpbb imat malo naprednije dating profile na forumu, kao plugin na upgrade postojećih, je ne sais pas. Ja bi volila anonimni chatbox sa strane, da mogu spamat Omnia + adamica 4evar

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la omnia » 22 sij 2019 12:23

Neka, ja ću bit čangrizava Jelica koja je protiv svih inovacija :lol:

Leave Crol alone!!!11!!!

slika

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 12:25

omnia je napisao/la:
22 sij 2019 12:09

Edit: Da, sad možeš reć da se to ne događa jer već imamo pp-ove, ali pp i chat je skroz nešto drugo, isto kako je dating app i forum skroz različito.
Jer te korisnice koje bi došle radi app, ne bi se zadržale zbog foruma i onda opet dođeš na isto.

Ne mozes znati i ne mozes tvrditi. Bitno ih je privuci.
Ljudi stvaraju navike, kao i odnose s ljudima.
I u konacnici tada i nije bitan razlog iz kojeg je netko dosao. Ja sam dosla jer mi je taj dan bilo jako dosadno na poslu, sjecam se snijeg je padao i nije mi se dalo buljit kroz prozor. Zar je to danas bitno? Nije.
Bitno je zbog cega sam danas tu. A to je jer sam kao i svi sklona stvaranju navike. Moc uma kada su navike u pitanju je neopisiva. Zatim sam tu jer postoje korisnice koje su mi drage, kao i one koje nisu ali ni bez njih ne bi mogla zamisliti ovo mjesto. Zbilja. Neka ih. Volim ih citati. Znaci danas vise uopce nije bitan onaj snijeg zbog kojeg sam ja nekad dosla amo. Mozda ni Mari vise nije bitna Kate :D

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 12:27

omnia je napisao/la:
22 sij 2019 12:23
Neka, ja ću bit čangrizava Jelica koja je protiv svih inovacija :lol:

Leave Crol alone!!!11!!!

slika
Hahahha tocno se vidi da si tu predugo :lol:
Neka meni mog crola ovakav kakav je, nek umre i ja cu s njim al ga ne dirajte :P :lol: :lol:

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la talented miss cohen » 22 sij 2019 12:27

^
^ :D s tobom sam, Jelice. :touched:
#robijaćetebre
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la omnia » 22 sij 2019 12:32

@adamica: pa nije bitno zašto si došla jer si došla na forum, ne da dating app.
Vrtimo se u krug. Kužim što želiš reći i ok, ja vidim drugačije i isto je ok.

Jelica out ;)

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 12:38

Pa i Kate je dosla na forum :faint:
Nije uopce bitno od kuda (crol dejting profil/ app) i zbog cega/koga.
Tu je Kate, na forumu :lol:
Jelice :hugsqueeze:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la degenereginald » 22 sij 2019 12:49

Forum je ovisnost, to je.
Tipa, sad imam posla preko glave, ali sam došla na forum i vidi me, već pišem. Fml.
Nego :D
+1 za anonimni chatbox, brijem da nam to pod hitno treba.

Al da, i meni je prvo palo na pamet ono što je Omnija već napisala, da gay.hr već zauzima taj 'moderni pristup forumima koji je skoro pa dejting sajt' prostor. Nije da dating dio ne bi privukao neke korisnice, brijem da def bi, ali koliko bi se zadržale, koliko bi pisale, idk. Mislim da bi znantno veći broj bio onih koje bi došle na pet minuta i otišle (što se, realno, događa i bez dating elementa) čisto jer mislim da ne bi bilo puno žena na tom dating prostoru. Mislim- gay.hr, tinder, badoo, ok cupid za bakice i irl gay/lezbo događanja fakat ima dovoljno da čak i najasocijalnije od nas (hello) nađu neš za stavit pod sebe, ako to traže, jel. A ako ne traže ili ne mogu s tim, a jebiga :D

Mislim, I get it, ali isto tak, da, ubilo bi čar Crola. Crol je super, ima svoje faze, još živi, nek živi Crol!
Tbh, ja sam ful sretna što još postoji ovaj oblik old school foruma. Gay.hr mi ne paše baš zato što djeluje hiperaktivno. Ja sam, npr., osoba koja želi pročitati forum od prve objave ili od zadnje koju sam vidjela makar ne bila ovdje 0-24 (a jesam). Gay.hr rokne zadnje objave i fuck you, ak si minuciozna pizda ko ja- nema kruva, muči se i scrollaj. Smrt. Ne podržava moj lifestyle.

Mislim da bi bilo koristi od live chat-a, sure; ono što sam vidjela kad se uvodio chat na drugim forumima jest da je bilo skroz okej i nije ubilo aktivnosti, što je super.
Sjebano je, tbh. Ako gledamo neki vennov dijagram osoba koje bi bile na ovom forumu, dobro da živi. Može doći bilo tko, jasno, ali je ovo prostor em za žene, em za osobe koje su biseksualne ili lezbe, em bi trebale uopće imati poriv za pisanjem na forumu (makar prve dvije stavke pomažu, ali realno- nije forum svačiji đir. Lakše je doć na zbeletron ili drkat po gay.hr inboxima), em će svaki novi prostor djelovati pinkicu zatvoreno jer jebiga, svugdje postoje klike. Sigurna sam da postoji još stavki, ali vrijeme curi, a svakom sekundom sam bliže apokalipsi. Jasno i da može doć i hetero muškarac, npr., kao što smo već vidjele nekoliko puta, ali jel, glavna skupina bi bile navedene. + kad te veže samo seks. orijentacija, well--- Čudan je ovo forum, ali pisala sam davno već o našim zečevima, pa da ne ulazim opet.
Nego!
Ono što je meni palo na pamet još davnije (a realno, samo je pitanje preferenci) jest da bi možda pomoglo da je forum dosta neformalniji. U onom smislu da moderature skoro nema. E sad, okej, ja i Omnija smo chill af po tom pitanju, a i sad malo tko divlja jer smo sve u 30+ kategoriji ili lagano koračamo u tom smjeru, pa će kaos doći tek za par godina kad nas sve šupi menopauza, ali da. I dalje, da npr. neka korisnica otvori pet topica koji slažu jednu rečenicu po naslovima, dobila bi warning i sve bi se počistilo.
I okej, moderatura fakat postoji s jako dobrim razlogom, i bilo bi kaotično da je nema. ALI, možda treba prihvatiti taj kaos na neki način. Ono, kontrolirani kaos, bez sad vrijeđanja, koje bi se uredno moglo odvijati u anonimnom chatboxu (hehehe), ali neki outlet za kreativnost i zabavu, ako itko ima energije za to (gledam se u ogledalo). Let's have some fun, bez da nas nadgledaju tete dok se igramo, jel.
I kužim da bi i to moglo malo zaustaviti nove korisnice, koje bi došle, bile- the fuck, osjećale da je možda agresivnije nego kao sad kad djeluje kao reanimirano truplo s petnajst aktivnih topica, ali hej. Ovo ili ono, jel.
Možda bi osjećale da je jako privatno baš zbog toga, da nije inkluzivno, ali možda bi rekle- kaj je ovo, jebemumater, idem se zadržati jer je svaki dan partij.
Fun side of Crol bi bio fun af.
Kao i ostatak.
Sve bi bio partij.

Al realno, volim ja i forum u ovom obliku u kojem jest.
Inače ne bi bila ovdje svake sekunde, i već ful dugo.
Neka nas je.
Možemo li i trebamo li privuć mlade generacije? Idk, ne znam kako. Drugačiji je svijet danas, da ne spominjem koncentraciju i volju za ovako nečim. Forumi? Em gle sve alternative, em je passé.
Starije? Već su bile, ima li ih još- tko će znat.
Iovak nam je ciljana skupina mala.
Barem se zabavljajmo mi koje smo tu i malo šupnimo ovo prekrasno truplo s malo struje, pa kaj bude, jel.
+
A to da sad idemo vezivati portal i forum, a ono. Ne znam baš koliko se ta ekipa poklapa. Poklapa li se? Možda da netko stavi poll- koliko čitate vijesti na portalu? Evo, ja čitam od trenutka kad mi se naslovi vrte tu na forumu, ali i tad nije baš da je to neš aktivno. Mislim, samo moje iskustvo, ali moje iskustvo mi kaže da mi je forum majka. <3
I have no money and I have to scream.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la tamara3 » 22 sij 2019 14:59

Ajde baš mi je drago zbog dizanja ove teme i feedbacka.

Sve ste u pravu i da, trebalo bi nešto, i u skladu s vašim željama, ali i realnim potrebama te u skladu s vremenom.

E sad ću ja ko prava rvacka baba, prvo detektirat probleme:

1) Nemamo ljudstva

2) Nemamo para

...ali to vjerojatno znate i same.

NO!

Među vama sto posto ima onih koje imaju volje i vremena za uključiti se/smisliti/realizirati poneku inovaciju ili više njih. Otvorene smo za sve prijedloge i suradnje, dapače. Svojedobno smo imale poziv za volontiranje koji smo ponovile par puta (doduše, za portal), sve važi i dalje. Uostalom, Crolu je ove godine 20. rođendan :wow: , pa bi bilo lijepo da se malo obnovi :)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la Bash » 22 sij 2019 17:01

Npr kad bi mogla dobit lakšu kopiju foruma na trenutnoj verziji phpbba na kojoj bi testirali pluginove, I'd like to help s idejama a da ne zaserem sve

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la tamara3 » 22 sij 2019 17:05

Kužim, javit ću Ziti svakako pa onda javim tebi.

adamica

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la adamica » 22 sij 2019 17:12

Sa aplikacijama je super jer se testne verzije uvijek prvo pustaju na manji broj korisnika. Nekih 20 %. Sa web domenom je muka jer pustis pa onda fixas sva sranja usput. Sretno Bash 🤗 Pisi nam sto carobiras :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la Bash » 22 sij 2019 17:20

Screenshot rezultata skripte kojom sam appendala "_je_picka" na svaki username :genije:
Ma, samo bi htjela pokušat vidit kak bi promjene izgledale, ako ne bude išlo, pokunjeno ću priznat da sam nesposobna.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la fuji ix » 22 sij 2019 17:48

^
glavno da imas dobru volju.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la Coffeemug » 22 sij 2019 20:17

lijepa diskusija. nekako mi je bilo bas drago procitati da je ekipi stalo do ovog foruma. ocito jest, ne bi inace bile tu, ali tak se nekad stvori neka cudna atmosfera (ljudi smo pa se moramo i volit i svadjat ;) ), da mi je citanje ovih gore postova doslo kao nekakav kvalitetan team building :D samo bez cuge eto.
ne znam koliko je potrebna dating aplikacija, ali zasto ne pokusati. definitivno pozdravljam chatbox, ali ono sto bi bilo bas cool je lajkanje postova (+ to je najmanje drasticna promjena za pocetak)
good luck!

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Kakav Crol biste htjele?

Post Postao/la nuit » 19 ožu 2019 13:42

@tamara3 - bi li možda bila voljna maknuti ovaj limit URL-ova u postu? Ili barem bumpati broj? Pretty please? :dork:

Odgovorite