∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 09 kol 2017 17:02

∆ Ljeto je, pa je možda i vrijeme za ovakvu temu.
Brijem da je u redu da nema pravila, makar je okej da svaki post završi nekim pitanjem, ali nije ni to nužno.
Veselilo bi me kad bi se svi igrali, tipa da ne vodi jedna osoba cijeli narativ nego da bilo tko uskoči i napiše sljedeći dio.
Možda će zbog toga biti najgore, možda najbolje, vidjećemo.
Okej je i da netko zaključi da sve ovo nema smisla, presječe staru priču i načme novu. ∆

Skroz sam i okej s trigger warninzima i svime što bacite, s tim da me ne bi veselilo da se npr. uđe u rape ili violence teritorij, iskreno. Samo ljudski.
Ima tu još stvari koje bi se mogle pokrit, ali ajmo krenut, pa ćemo po potrebi komentirati, svađat se i benirat, idk.

Vjerojatno ni jedno od toga. Pažljivo sam dijete, samo zato sad divljam.


++++++++1+++++++

Na Crol druženju si. Došla si sama jer nisi htjela sebi dati priliku da cijelu večer visiš frendu na ruci i izbjegavaš druženje na koje si došla ili frendici, pa da svi misle da ste par i da ti bude nemoguće spetljat se.
Trebalo ti je vremena da skupiš hrabrosti, pa je druženje već bilo na vrhuncu kad si stigla, a to je sad.
Žene su u grupicama. Šank je standardno u gužvi.
Iz zvučnika trešti 'Solo igračica' i vidiš da par cura veselo cupka.
Geeeeeej.
Što radiš?
I have no money and I have to scream.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Tango » 09 kol 2017 23:01

[Cool tema skroz! Bravo Ređi! :veryhappydance: ]

...
Zna se zašto, tj po što sam došla, dakle smišljam taktički plan za ostvarenje svog cilja. Ali, još mi je neugodno, oden do šanka i eksam nešto na brzinu u nadi da ću na dnu jetre pronaći malo hrabrosti. Tribala bi prić nekoj, ta nisam valjda bezveze dolazila. Skeniram okolo koga sve tu ima i u glavi si ponavljam riječi "ja sam galeb, naći ću si ribu". Sjetim se nekog istraživanja koje je muškarcima poručilo da je najbolje prići curama koje su u grupicama od 3, pa si mislim da to valjda i za lezbe vrijedi. Snimin jednu grupicu od 3 cure, jedna je baš moj tip, dakle ta je odabrana. Eksam još jedno piće i molim boga da ova nije zauzeta.
Dođem do nje i namignem joj, ono najseljačkije namigivanje ikad, nisam još ništa ni rekla, a već su me sve 3 počele gledat s prezirom. Izbedira me to skroz, cila se pogubim pa krenem s najgorim pick up lineom ikad: "Di ti je papirić?", nadajući se da će ona reć "Koji papirić?" na šta bi ja odgovorila "Onaj iz kojeg si ispala, bombončiću!" Ali ne, ona nije ni upitala o kakvom papiriću ja pričam, umjesto njenog pitanja mi je cura do nje servirala jedan poprilično jak šamar. Šamar je bio popraćen riječima "Nećeš ti moju curu nazivati bombončićem, briši! I daj smisli neki bolji ulet, toga su valjda svi čuli!"

Šta sad radi(m)(š)? Kako reagira(m)(š) na šamar?
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 09 kol 2017 23:50

[Di si, Tango, fala, Tango! :D]

Šokirana iskazanom krkanštinom, di sam za ulet dobila šamar (koja razmjena!), trljam bolnu kožu i krećem razrješiti problem riječima- onim što me uvalilo u govna.
-pa nis-
IMAJU ZMIJE UMJESTO OČIJU KOJI KURAC
SVE
DO
JEDNE
-Što ti je sad, što buljiš?-
Sikću i migolje se i ne znam, imam li ja zmije?
Odvučem se na nesigurnim nogama do wc-a, čekam pet minuta i izbjegavam pogled te dvije otrovnice cure iza mene.
Crni džava me odnija ako mi ovo nije pokazalo. Ako drmnem još dvije rakije i dobijem šamar plus, hoću li dočekat fajrunt okružena paunovima?
Imaju li sad svi zmije?
Uletavam u wc, i taman me zrabi cura koja je trebala izaći i gurne mi jezik.
Zmije mi palucaju jezicima na milimetar od rožnice.
Barenje je prilično brutalno (dobro, jel), doduše. Hoću li prekinuti ono zbog čega sam došla zbog bezveznih zmija ili se prepuštam noći sad kad je krenula?
U pozadini tvrdo roka 'Marija Magdalena'.
I have no money and I have to scream.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Bash » 10 kol 2017 09:28

Iznenađena razvojem događaja, zatvorim oči i uživam u poljupcu. Zmije mi golicaju kapke i teško mi je koncentrirat se. Ne mogu izdržat, otvaram oči i iz njih izlaze dvije zmije koje se u trenu isprepletu jezicima zmija koje izlaze iz očiju cure s kojom se ljubim. Čudan je osjećaj istovremenog ljubljenja s toliko jezika, neopisiv, ne mogu razmišljati, već se u potpunosti predajem. U pozadini sve glasnije i glasnije tutnji Marija Magdalena, dok mi se u trbuhu migolje zmije u klinču. Iako ništa ne vidim, osjećam da smo svi istovremeno i Marija i Magdalena i to je ok. Napetost u trbuhu mi raste, jezici u očima i ustima palucaju sve brže.
AAAAAA MARIJA MAAAAGDALEEEENAAAAA AAAAAAA
Otvorim oči uz closeup gušterskog jezika na faci koji mi licka sasušene suzice. Uf dobro je. Grabim guštera i uvalim ga nazad u stakleni terarij na kantunaliću pored kreveta. Jebem ti mamicu Hrvoje, kako si ga opet eskivirao... - pomislim još ošamućena bizarnim snom od maloprije.
MARIJAAA MAGDALEEENAAA
TRAS. Refleksno opalim radio alarm s kantunalića na pod ne mičući se iz kreveta.
Blažena tišina.
Prisjećam se detalja iz sna. Stvarno je bio nenormalan. Pružam ruku pod jastuk i vadim bilježnicu s kemijskom. Dnevnik snova kojeg mi je terapeut preporučio da vodim zaslužuje novi upis.
Vraćam dnevnik pod jastuk i dižem se iz kreveta. Pogledam na radio na podu - 19:00h. Taman da se tušnem, spremim pa odoh na moj prvi Crol party. Trebalo mi je vremena da skupim hrabrosti, ali odlučila sam da ću se danas definitivno zbariti s nekom pičkom s Crola.
Navlačim skinny jeans i majicu bez rukava s izrezom ispod pazuha do kukova, izuzimam grudnjak. Zagreb me ne zaslužuje, po izgledu sam barem L-Word lezba.
Dolazim pred klub, malo mi puše oko rebara. Vani stoje neke tri butch slatkice, pitam se koji su im nickovi.
Iznutra čujem kako trešti Marija Magdalena. Ha!! - sama se sebi nasmijem. Koja slučajnost!
Nasmiju mi se i ove tri, zauzvrat. Zasad nema zmija na vidiku.
Šta da radim, ostajem vani, idem unutra vidit ostatak?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Kroacija » 10 kol 2017 10:53

Ulazim unutra - super, izbacivači nisu skužili litru prozoruše rakije koju sam ukrala cimerici. Inače, nemam para. Na dnu sam života, nemam cure, posla, para, ništa. Večeras će mi sve biti dobro.
Ulazim unutra, nije mi trebalo dugo da pohvatam standardnu lezbačku postavu u grupicama, uz ove koji su prihajali iz ostalih dijelova Ružne naše i neke nove children-lezbe, valjda je sada njihovo vrijeme. Osjećam se staro.
Nađem se sa svojim čoporom za šankom, na prolazu do šanka slučajno gurnem čašu jednoj bučici, zalijem ju po majici. Kupujem odmah dvije pive da si uštedim batine. Trešti Shakira, povraća mi se. Ako ovakva muzika bude i dalje, morat ću uzet neke droge.
Nakon kratkih bro-pozdrava s mojima i jedne pive, odem na WC pišat. Prilikom pranja ruku pogledam u ogledalo da si popravim đubrivo od šminke na faci. KOJI KURAC. ZAŠTO VIDIM ODRAZ JELENE ROZGE??? JESAM LI JA ROZGA???

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la ariadne » 10 kol 2017 11:07

Krenem unutra i uhvati me panika u zadnji tren. Šta mi je trebalo da ovu majicu obučem, ne znam uopće nosit takve stvari, that's not me! Ova moja odluka da se izbacim iz comfort zone mi increasingly djeluje loše, plus nisam rekla cimerici da sam joj uzela majicu. Duboko udahnem, pomislim fuck this, prestani overthinkat sve, samo jednom se živi i confidently uletim u klub like I own it te se promptno zabijem u neku curu koja u obje ruke nosi po čašu crnog. Opadnemo i ona i ja i pritom dobar dio vina završi na mojoj majici. Epic fail. Dio publike se grohotom smije, dio gleda u mene ko da mi je narasla druga glava, a dio kao da bi mi najradije udijelile 2 kune. Ispričam se curi i ponudim joj platit novu rundu. Cijela stvar mi je urnebesno smiješna jer NARAVNO da će se to meni dogodit. Weirdly, cijela stvar me opusti. Kolko god se trudim il ne trudim, shit happens. Svemir je indiferentan i svi ćemo umrijet jednog dana.

- Šta?
Skužim da me ova cura još uvijek gleda.
- Hm? Isuse jesam ovo o umiranju naglas rekla?
- Malo jesi.
Cringe as fuck. Spašavaj se ko može.
- Uhhhh... Koliko je jako ovo vino? Obično mi treba puno više da počnem laprdat o smislu života, heh, heh
Nice save. Idiot. Ona me pogleda čudno, okrene se i ode.
Pogledam dolje da vidim kolika je šteta. Odlučujem rokat ovaj look najbolje što mogu, I don't give a fuck anymore, doma ne idem. Now what?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la ariadne » 10 kol 2017 11:08

Fck uleti mi. E pa ne brišem ono, ignorirajte :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Bash » 10 kol 2017 11:29

:lol: ti i Rozga ste se ekšli srele i isprolijevale na Crol partiju, imamo paralelni svemir :klap: :klap: :klap:
Samo ne znam ko je tu main character, a ko NPC :D

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 10 kol 2017 12:07

Iscijedim iz majice što se da i onda se sjetim da sam to mogla u wc-u. A jebemumiša.
Čekaj--
Err--
U onom stresu i panici oko majice i druženja sam zaboravila svoje starke?
A daj! Nije ni čudo da svi gledaju u mene ako sam bosa ko isus!
Ne, ne. Rokam stil. Seve je pjevala baš o meni prije dvadeset godina, to mi je ulet. Ma koga ja zajebavam, ulet, tko to radi?
Dižem pogled u nadi da će svemir ponuditi rješenje svih problema, kad ono- čekaj, Jelena Rozga? Je be no.
Čekaj, nadroksana J Ro si toči rakiju ispod stola? Što se--?

%%%
Život je raj! Pičke mi se bacaju pod noge, ova prozoruša mi je skinula kamenac, sve je prekrasno!
A i već su krenula čašćenja, morat ću ulovit neš konkretno prije nego svi odu dalje.
Hej, ona pička ima istu majicu i trapke ko ja? Kuja!
Bando? Napad!

%%%
Susjedi stavljaju jastuke na glavu da probaju zaspat bez da čuju 'šumicu', I Bee, iz kafića ispod.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la ariadne » 10 kol 2017 13:16

Ne pomaže. Žena iz stana iznad trkne muža laktom.
- Mile!
Ništa, on blaženo hrče. Udari ga jače.
- MILE!
On nešto promrmlja i okrene se na drugu stranu.
- Pa jebemtioca
Diže se ona i u mraku stane na mačku koja spava pored kreveta. Mačka glasno zamijauče, zareži, ogrebe ju i pobjegne.
- APIČKUMATERINU
Sad je već bijesna. Pogleda Mileta, on i dalje ništa. Dead to the world. Ona okrene očima i priđe prozoru. Otvori ga, pogleda dolje, a kad tamo na ulicu lete boce. Jedna cura istrči van glavom bez obzira i viče OVAJ PARTI JE KOMA, JA BI BOLJU PLEJLISTU SLOŽILA UDARAJUĆ GLAVOM O TIPKOVNICU
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 10 kol 2017 14:08

Glas zgromi s nebesa 'JA SAM BIRALA MUZIKU. SLJEDEĆI PUT TI ORGANIZIRAJ DRUŽENJE.' i probudi cijelo susjedstvo.
24 sata objavi vijest o glasu na naslovnici.

%%%
Godinu dana kasnije izađe hit pjesma 'Šamar' Hladnog Piva.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Kroacija » 10 kol 2017 14:32

Parti muzika je bila toliko loša da je svima bila dobra, odnosno onih 80% lezbi bez ukusa koje su ostale cijelu večer i rokale na Šakiru 89 puta. Ispravak netočnog navoda reginald, 24 sata je objavio vijest u mini rubrici pored "TAJNOVITA LIJEPOTICA IZ BOGOVIČEVE OBUKLA JE NA SEBE OVO". Lijepotica i Č cuz novinari.
Svejedno, tih 2 cm u novinama i slika dvaju lezbi koje se tuku natopljene pivom ispred Rusha bilo je dovoljno za trijumfalni završetak i ovogodišnjeg partija. Za koji se svu kunu da ih više neće vidjeti.

%%%
Rihanna u međuvremenu snima novi singl naziva "Yes, he hit me" i kombinira slavnu rečenicu Tommyja Wiseaua "It's bullshit. I did not hit her, I did NAAAT". Nastaje novi podžanr hip hopa.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 11 kol 2017 17:22

Sljedeći dan.
8:22 h
Zagreb

Čaša sa svježe iscijeđenom narančom je na stolu, odmah uz jaja sa slaninom. Kava se lagano dimi uz nježne šake koje drži iPhone 3. Crol je otvoren prije news portala.
Moloch je napisao/la:parti je jucer bio luuuuuud!
malasvijetloplava je napisao/la:Ostala mi je vesta u klubu, siva s crnim ovratnikom, možda ju je tko zabunom uzeo?
reginald je napisao/la:Bilo je čudno, gdje su svi?
Fusnota je napisao/la:AKO ITKO IMA BROJ ILI ZNA VISOKU CRNOKOSU DJEVOJKU ZOVE SE DINA NEKA MI SE JABI HVALA IZGUBILA SAM BROJK
Dragana48 je napisao/la: Drage djevojke, bilo mi je jako lijepo. Zahvalila bi se Karolini što mi je pomogla da se riješim treme i Sanji za društvo.
Vidimo se i na sljedećem druženju!

A dobro sad.
Kajćemo?
I have no money and I have to scream.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la tratinčica » 11 kol 2017 18:04

Ne funkicioniram baš dobro u jutarnjim satima pa zato ne vjerujem vlastitim mislima i osjećajima, ipak ne mogu ignorirati činjenicu da mi se malasvijetloplava cijelo vrijeme mota po glavi. Bilo je točno 00:00 kad smo se upoznali sinoć, ma to mora nešto značiti. Kozmos mi govori. Rekla je da je imala rođendan neki dan - hm, lavica promrmljam u polusnu. Odmah pružim ruku do radnog stola i uhvatim laptop - dobro pa mi je na brzom biranju astro svijet i ne moram tipkati previše (jer ne mogu, mamurna sam). Otvaram stranicu i počinjem uspoređivati naša dva horoskopska znaka. Vrijeme brzo prolazi s korisnom i zanimljivom literaturom. Uh, već je 13:25, ajme. Lavica po horoskopu dakle, ne odgovara mi to baš - ali dobar joj je podznak. Mogli bi udomiti mačku zajedno kažem poluglasno i uzbuđeno. Razmišljam da joj se javim, yolo right. Otvaram novi PP i počinjem s porukom...Ej bok...!?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 11 kol 2017 19:09

Mama mi kuca na vrata i ulazi u sobu -heej, jesi se ustala?-
Crvena u licu odmah zatvaram laptop. -ha ha, joj, da, ima već...-
-slušaj, tata i ja idemo do Plodina, treba li ti što?-
-joj, da.- vrtim u glavi listu potrepština -možete mi uzeti jednu mliječnu Dorina čokoladu, nema više ni jaja, možda tampone? I Durex kondome. Ha ha.-
-ha ha. U redu. Ručak za sat i pol!-
-može, mama, hvala!-
-nema na čemu.-
I ode.
Autanje će biti... Ne znam. Ne znam kako će reagirati.
Ne još, moram dovršiti poruku. Što da joj kažem?
'Egzistencijalna kriza me lovi svakodnevno, hoćemo na kavu u History?'
Kako uopće komunicirati s ljudima u današnje doba? Lijepa je i draga, ali što ako je samo bila pristojna? Ja sam u srednjoj školi, ona je ipak student. Što ako pristane na kavu?
Želim li ići na kavu sa studenticom koja bi izašla sa srednjoškolkom?
Trljam dlanove koji su već znojni.
Saberi se. Možda nije ni aktivna, možda ne vidi poruku.

...Ej bok...!?
Sjećaš se mene, sa sinoćnjeg druženja? Vidim da ti je nestala vesta, a ja baš danas prolazim pored Rusha. Budem pitala jel tamo, pa se možemo naći na kavi kasnije, da ti to predam, pa možemo malo i probirati zrnje?
Ha ha, i ja jedva čekam novu sezonu (čekaj, o čemu smo pričale?) GOT-a (?). Zmajevi rulaju, Daeneris je moja kraljica, ha ha.'



Zašto si ovo radim?
Submit.



Htjela bi ipak neka pravila implementirati.

>sve napisano vrijedi. Npr ako dvije osobe postaju u isto vrijeme. Razrješit ćemo nekako.

>umjesto 'ne, nego-' koristite radije 'da, ali-'.
Npr. NE
Mirta jede sladoled.
Ne, nego Mirta jede govna.

Umjesto toga-
Mirta jede sladoled.
Da, ali Mirta ne zna da je to sladoled napravljen od govana.

(Sori na užasnom primjeru.)
I have no money and I have to scream.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Tango » 11 kol 2017 20:23

Ajme sljedeći put ne smijem toliko piti, ovaj mamurluk ubija. Idem se još jednom otuširati pa ću otići do Rusha vidjeti jel joj vesta još uvijek tamo.
...
Rush je zaključan i nema nikoga, fuck kako nisam razmišljala o tome da ne rade sad. A ništa, idem doma. Gle, šta je ono tamo na podu pored auta, nešto sivo?! Da, daa, to je njena vesta s crnim ovratnikom, sinoć ju je nosila, baš joj lijepo stoji. Vidi marka je RTHSO, to je ona skupa Američka marka. Odakle joj uopće ta vesta, oni nemaju nijednu trgovinu u Europi, zanimljivo. Idem joj javit da sam je pronašla.

Vidi nova poruka od nje:
"Ej, pronašla sam vestu, ne moraš ići do Rusha."

Šta je ovo sad, neki odjeb ili? Zašto je izignorirala ostatak poruke? A i nema šanse da je ovo nečija druga vesta, al stvarno nema šanse! Zašto je izmislila da ju je pronašla? Šta bi ona radije ostala bez veste samo da ne mora kasnije sa mnom otići na piće, wtf? Sigurno je to zato jer sam još srednjoškolka, al šta da joj odgovorim sad???
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Kroacija » 11 kol 2017 20:48

reginald je napisao/la:Sljedeći dan.
8:22 h
Zagreb

Čaša sa svježe iscijeđenom narančom je na stolu, odmah uz jaja sa slaninom. Kava se lagano dimi uz nježne šake koje drži iPhone 3. Crol je otvoren prije news portala.
Moloch je napisao/la:parti je jucer bio luuuuuud!
malasvijetloplava je napisao/la:Ostala mi je vesta u klubu, siva s crnim ovratnikom, možda ju je tko zabunom uzeo?
reginald je napisao/la:Bilo je čudno, gdje su svi?
Fusnota je napisao/la:AKO ITKO IMA BROJ ILI ZNA VISOKU CRNOKOSU DJEVOJKU ZOVE SE DINA NEKA MI SE JABI HVALA IZGUBILA SAM BROJK
Dragana48 je napisao/la: Drage djevojke, bilo mi je jako lijepo. Zahvalila bi se Karolini što mi je pomogla da se riješim treme i Sanji za društvo.
Vidimo se i na sljedećem druženju!

A dobro sad.
Kajćemo?

:D :D

Samo bih još dodala:
whitedog je napisao/la:ja nisam mogla doći ove godine, ali ima li neko druženje uskoro i koja će od vas sa mnom?

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Bash » 11 kol 2017 20:56

^ e pomislila sam istu stvar, uključujući nick :lol:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 13 kol 2017 10:05

Jedi. Govna.

ajme, super! Taman sam ti se htjela javiti, kod Rusha sam već i našla sam istu vestu kakvu si izgubila! Koja slučajnost da se dvije iste izgube na istu noć, fakat je trendi!
A niš, drago mi je da si ju našla. Budem onda pitala po forumu kome se drugome izgubila.

Pozdrav!


Jedi. Govna. Mama mi je pasivna agresija, a tata žuč.
A mislim, ne znam zaš me sad to boli, nije da znam curu, praktički nismo ni pričale. racionalizacije, lol.
Možda ima dlakava leđa, kajjaznam. Sigurno puši pa joj smrdi dah. Jedna je od onih koji prate Big Brothera.
Čita Paola Coehla, Dan Brown joj je buraz. Skuplja bočice Jane s porukom.
Seve joj je životni uzor za ozbač.
Vadim cigarete iz torbe. Walter wolf. Bijeli.
Skrivam se kod ulaza u prvu zgradu.
Palim.
pizdumaterinu
Idem to riješiti.
siddharta je napisao/la:heeej! Nađena siva vesta s ovratnikom kod Rusha! Javite mi se na pp!
Pa sad neka drugi upiru prstom.
Dim.
Idem na kavu s frendicom, moram se sad izbičat.
Možda rakiju i kavu jer #yoloooooo
I have no money and I have to scream.

Eva kreativna
Postovi: 6
Pridružen/a: 16 kol 2017 16:29
Spol/rod: žensko

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Eva kreativna » 16 kol 2017 17:42

priča:

sjedile su na krevetu jedna nasuprot duge. Gledale su se ravno u oči. Ponekad je i to bilo teško, gledati se dugo i razmišljati samo o njoj.

Gledala sam ju i ponekad bi mi pobjegao osmijeh, ali brzo sam ga uspjela obuzdati.
Pružila sam ruku prema njenom pramenu kose koji joj je pokušao sakriti obraz. Više nisam mogla zaustaviti ruku pa sam počela kažiprstom slijediti njene linije na licu. Crtala sam joj prstima po nježnoj koži. Ništa nismo govorile.
Dovoljno mi je bilo da znam da vjeruje mojim pokretima koji su pazili ne bi li je povrijedili kojim grubim pokretom.
Gledala me je i osjećala sam da je tu. Sada i ovdje. U određenim trenucima bi sklopila oči i prepustila se mojem dlanu.
Imala sam potrebu poljubiti njene usne, ali sam se zaustavila.
Usne će dobiti svoj trenutak.
Sada neka lice dobije svoju ljubavnu masku.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 20 kol 2017 04:47

Sljedeći dan.
Zagreb.
14:52h

Uhhhhhhhhhh. UHHHHHHHHH.
Šta--?


Glava mi se još ljulja ko da sam najmanjem brodu u povijesti, želudac mi radi piruete u pozadini, a svaki ud ima težinu slona.
Soba je nepoznata.
Čeeeeekaaaaj--
SOBA MI JE NEPOZ--
Aha, doma sam. Isuse.

Što smo mi--?
Pored kreveta- čaša vode, puna. Tableta? Može.
*gulp*

##################################
####MAMURLUK 4: TEEN EDITION####
##################################

Tableta...? Daaaaaa, joooooj. Što je ona meni dala? ISUSE. ISUSE!
Mi smo bile kod nje.
Na njenom krevetu.
Same.
Ona. ne. zna. da. sam. ja. gej.
Možda je i ona gej?
Što ako se pali na mene? Misliš da se pali na mene?
A daaaaaaaaj, i dalje nismo niš? A daaaaaaaaaaaaaj.
Poruke, pogledaj poruke!

>Kava u beertiji za dvadeset?
(18:31h)
>ajde
(18:33h)
>NEMOJ KASNIT MAJKU ĆU TI POJEST.
(18:33h)
Naši dopkk dm
(4:05h)
Ja snn dslgcer
(4:22h)
...
Pa, to je... korisno.

>Živa?

Nadam se da je živa. Bilo bi okej da je živa.
Unghhhhhhhhh.

>jedva. ti?
>Da nije ovako loše, mislila bih da sam mrtva. Što smo mi radile sinoć?????

Molim te, nemoj se praviti da se niš nije dogodilo, molim te, nemoj se praviti da se niš nije dogodilo, molim te, nemoj se praviti da se niš nije dogodilo, molim te, nemoj se praviti da se niš nije dogodilo, molim te, nemoj se praviti da se niš nije dogodilo--
I have no money and I have to scream.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Nirya » 22 kol 2017 08:46

Nema odgovora. Čekam pet minuta, pa deset, pa petnaest. U tih petnaest minuta, sedamnaest puta provjerim je li pročitala poruku, kad je zadnje bila online... ali sve uzalud. Odgovora nema, aplikacija kaže da je i dalje online, ali ne tipka. Preznojavam se - ne znam leži li razlog u stravičnom mamurluku ili u Nemojsepravitidasenišnijedesilo koji mi se mota po glavi. U šest navrata krećem pisati novu poruku. "Jel se ljutiš na mene?" Nope, nećemo tako, to možda zvuči malo očajno. A i nije zvučala maloprije kao da se ljuti. "E, čuj, jesmo se mi možda pohvatale sinoć?" Neeeeee, briši odmah, ne izigravaj frajericu. "Jel imaš malo šećera za posuditi, da dođem po to kod tebe?" Nope. Just nope. "Alooooo??" Jebote, što me boli glava.

Progutam još dva Neofena i nekim ih čudom uspijem zadržati u želucu. Okej, ona se ne javlja, fajn, možda se duri. Ili se ne duri. Možda joj je neugodno. Možda misli da je meni neugodno. Što se zaboga desilo sinoć? Nekako, čini mi se da nije stvar samo (SAMO, ho ho ho!) u pijanom seksu ili nečemu drugom tako zabavnom. Neka nelagodna slutnja plazi mi po kičmi. Definitivno trebam više informacija.

Ohrabrena Neofenom koji mi je malo razbistrio glavu, palim laptop i palim detektivski mode. Poruke kažu da smo bile u Beertiji, da vidimo ima li što na Beertijinom fejsu...
ZBOG SINOĆNJIH NEMILIH ZBIVANJA, BEERTIJA DO DALJNJEG NEĆE RADITI.

Opa???

Dramatična objava, ali nikakve fotke, informacije, linka. Ničega što bi osvjetlalo što se desilo sinoć u Beertiji. Guglam - NIŠTA. Samo neki paranoični Redditor tvrdi da je sinoć pored Beertije vidio nešto čudno, nekakvu ogromnu sjenku, i pobjegao. Nitko ga ne ferma ni pol posto. Hvatam mobitel i otvaram fotke - možda sam bila pametna sinoć.

Fotka nje kako se ceri iznad čaše s nečim zelenkastim. Ne sjećam se da smo pile išta zelenkasto - doduše, ničeg se ne sjećam, pa to i nije čudno. Sljedeća fotka - izgleda kao koljeno, ali nisam sigurna. Sisa? Hm. NJENA SISA? Ma neeee.... Ili? I zadnja fotka - nešto... čupavo? Dlakavo? Malo vuče na Chewbaccu, ali zapravo se ništa pravo ne vidi jer je sve zasjenjeno.

E sad mi niš više nije jasno, osim da se sinoć očito desilo nešto jako, jako čudno. Čudnije od pijanog seksa. Nešto dosjeiksovski čudno. Vrag odnio šalu i nelagodu i čekanje na poruke, zovem je.

[btw, fantastična ideja za temu :D :D :veryhappydance: ]
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 23 kol 2017 19:08

>Da nije ovako loše, mislila bih da sam mrtva. Što smo mi radile sinoć?????

Ne znam što da joj kažem.
'Hahah, ništa pametno!'
Kako se ne sjeća?

Osjećam kako postajem vlažna; prsti mi klize dolje kako naviru sjećanja
~~~~~~~~~~~
Noć prije.
Zagreb.
2:16h

-Ne, ne, fakat imam nešto, ne zajebavam te, daj pliz pogledaj, hahah-

-Isuseee, ti si tako šašava. Ajde, ajde. Čekaj, fotkat ću mobitelom i pokazati ginekologu kad odem, ja ti to neću dirati. Zaš nisi otišla do sad? Moj ti je super, dat ću ti broj-

-Hahah, daj nemoj me zajebavati, fakat? Nemoj snimaaati, joooj, blesačo-

-ISUSE FAKAT JE STRAŠNhaha hahah hahah-

-Daj, kaj se smiješ sad? Daj reci, što mi je to?-

-A ne znam, izgleda normalno? Šta, što gledamo?-

-Ma joj, jebi se. Daj, ajde mi pokaži svoju-

-Ne, ne, normalno je, hahah-

-Al fakat, ajmo usporediti, daj, jel se bojiš?-

-Ali--A što ako ti sestra dođe doma?-

-Ma joj, neće, kaj briješ? Do sutra je kod dečka, rekla mi je. Daj, pomoći ću ti maknuti te trapke, daj-

Gledamo se. Ne mogu vjerovati kako me nije prozvala za ovu jeftinu foru. Skini gaće? Isuse.

-Izgleda drugačije--?-

-Haha, da-

Ovo je čudno, što sad? Gleda prema trapkama, moram neš--
sjedile su na krevetu jedna nasuprot duge. Gledale su se ravno u oči. Ponekad je i to bilo teško, gledati se dugo i razmišljati samo o njoj.

Gledala sam ju i ponekad bi mi pobjegao osmijeh, ali brzo sam ga uspjela obuzdati.
Pružila sam ruku prema njenom pramenu kose koji joj je pokušao sakriti obraz. Više nisam mogla zaustaviti ruku pa sam počela kažiprstom slijediti njene linije na licu. Crtala sam joj prstima po nježnoj koži. Ništa nismo govorile.
Dovoljno mi je bilo da znam da vjeruje mojim pokretima koji su pazili ne bi li je povrijedili kojim grubim pokretom.
Gledala me je i osjećala sam da je tu. Sada i ovdje. U određenim trenucima bi sklopila oči i prepustila se mojem dlanu.
Imala sam potrebu poljubiti njene usne, ali sam se zaustavila.
Usne će dobiti svoj trenutak.
Sada neka lice dobije svoju ljubavnu masku.
Osjetila sam da se malo trese, lovi ju nervoza. Lice joj je bilo crveno ko paprika i napravila je, pomalo nezgrapno, onu foru sa zagrizanjem donje usnice. Izgledalo je kao da čeka moj potez, kao da ju zabavlja gledati me u takvoj napetosti. Pogledala sam ju najkulerskije što znam, podigla lijevu obrvu i kimnula glavom u znak pitanja - "oćemo se sad... barit?" - izašlo je iz mojih usta, bolno zdrobivši moj kulerski nastup. Samo je rukom spustila naramenicu svoje majice bez rukava (ne nosi grudnjak?! tako geeeeeej!) i sve mi je bilo jasno kad mi se ukazala ta slatka prpošna sisica koja zove na akciju. Zgrabila sam je za noge i povukla prema sebi.
Ovo postaje nesnosno!
Zgrabila sam ju za kosu i povukla njeno lice bliže svojem. Osjetila sam okus rakije od brusnice čim sam jezikom prošla po usnama. Počela se trljati o moje bedro.
Pokušala mi je skinuti majicu, ali sam ju zaustavila i odvela njezinu ruku do moje nabrekle dražice.
Ona... Ona ne zna što radi.
Okrenula sam ju na trbuh i pritisnula na krevet. Sad ću ti pokazati--

~~~~

Zvoni mi mobitel. Zove me! Sranje!
I have no money and I have to scream.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la Bash » 28 ruj 2017 14:28

S obzirom da je Crol party ekšli proša, predlažem da neko unese i autobiografsku notu u ovu krasnu temu :read:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ∆ljuti horor∆ [tema u kojoj kolaborativno pričamo priče da se zabavimo]

Post Postao/la degenereginald » 02 vel 2019 08:23

R E S E T

:D
Recimo da su ove dvi iz prethodne priče završile skupa i uselile se zajedno dva mjeseca nakon što su se spanđale. Imaju tri mačke i prekinuti će za pol godine i onda će biti kuršlus dok ne odaberu kojoj ide koja i biti će ful teško jer su te mačke odrasle skupa i kaj sad, a niš, bit će cimerice da ne razdvajaju mačke. Bff-ice, kako to ide s bivšima. Jebene lezbe, e.
Uostalom, nemoguće je naći normalan stan u Zagrebu atm.

---

Jutro je. Piješ kavu iz aparata dok gledaš ljude kak prolaze pored izloga. Još nema sunca, ali znaš da će se probiti za koji sat, a onda će biti pitoreskno samo tako. Sama si slagala izlog, to je tvoj život sad, tko bi rekao da ćeš završiti u cvjećarni od svih mjesta. W/e. Lijepo je.
Iako si na ovom poslu već par godina, još uvijek pojma nemaš kak izgleda radni dan jedne cvjećarice (:D), tak da za sad samo piješ kavu dok ne dođe neka korisnica koja će ući u detalje ili guglati.
Kolegica iz dućana pored dolazi sa svojom kavom pušiti s tobom, kak to već ide svaki dan. Svaki jebeni dan je isti i to ti je super. Još malo (barem si tako ponavljaš, makar ni blizu!) pa penzija, i onda ćeš moći gledati Potjeru svaki dan cijeli dan.
Prekrasna je. Ima tu divnu dugu smeđu kosu koja samo leluja oko nje, svaki put budeš oduševljena i ljubomorna. Pune usne koje bi samo izgrizla i pogled koji te samo baci u fight or flight reakciju, osim što se ti cijela zamrzneš. I prsten na ruci, jasno. Kajgod. Muž joj je super, truć buć, dijete joj je debil.
Oće to tako.
Danas si nekako retano raspoložena, pa umjesto da imate svoju klasičnu svakodnevnu izmjenu, današnji razgovor otvaraš sa--?
I have no money and I have to scream.

Odgovorite