Broken heart

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 16 vel 2019 00:02

Drage moje.... Molim vas malo podrške oko slomljenog srca... Opet iznova se liječiti... Koji je najbolji recept? :mukajezeva:
gimme some more...

backspace

Re: Broken heart

Post Postao/la backspace » 16 vel 2019 00:08

Ferrero torta
Sastojci i priprema:
Ovo je jedna bombasticna, kaloricna i jaka tortica. Ako ju budete pravili obavezno koristite maskarpone sir i nutelu onda cete dobiti pravi ukus ove divotice…Pravila sam ju po receptu sa Kulinarike i vec dugo hocu da ju isprobam i evo napokon se nasla na nasem stolu …
Sastojci za koru se mere casama, a to vam je ona casa od 2 dcl….
Kore:
2 čaše šećera1 čaša oštrog brašna1 čaša glatkog brašna1/2 praška za pecivo1,5 kasicica sode bikarbone3/4 čaše kakaa1 vanilin šećer2 jaja1 čaša mleka1/2 čaše ulja1/2 čaše kipuće vode
..ČAŠA OD 2 dcl..
Preliv za korice:
1/2 čaše mleka prokuvanog sa 2 kasicice slatkog kakaa
Krema:
400 gr nutelle500 gr mascarpone sira250 gr prženih lešnika (POLA SAMELJITE A POLA SITNO, SITNO NASECKAJTE) 7-8 napolitanki sa lesnicima samljevenih ili izmrvljenih

Priprema:
U jednoj posudi pomešati suve sastojke.
U drugoj izmiksati jaja i dodati sve mokre sastojke osim kipuće vode.
Pomešati suve i mokre sastojke, u suve sipati mokre i polako mutiti mikserom, na kraju dodati kipuću vodu.
Kalup promera otprilike 26 cm obložiti papirom za pečenje, izliti smesu za biskvit, peci na 180 stepeni oko 40 min.
Proveriti cackalicom dali je biskvit pecen, izvaditi ga i ohladiti. Prererazala biskvit na pola ili na tri dela kao sto sam ja uradila. BISKVITI SE MALO MRVE PRILIKOM REZANJA ZATO AKO NISTE SIGURNI MOZETE POSEBNO ISPECI 2-3 KORE TAKO DA IH NEMORATE POSLE REZATI….
Kore prilikom filovanja natapati prokuvanim mlekom sa slatkim kakaom.
Za kremu mikserom izmiksati prvo sir i nutellu, u to dodati lesnike i napolitanke. Od cele kolicine lješnika odvojite 3-4 kasike za ukrašavanje.
Tortu isfilujte i ostavite kreme da celu tortu okolo tanko premazete, pospite lesnicima, ostavite u frizider i posle UZIVAJTE ….

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 16 vel 2019 00:14

Dobro zvuči ali sam na djeti pa ništa od toga :sulking:
gimme some more...

backspace

Re: Broken heart

Post Postao/la backspace » 16 vel 2019 00:25

Nisam nigdje navela da je ti pojedes. Meni je to najdraza torta. Slucajno evo. 💩
Nemam ti drugih recepata, zapravo imam, kapitaliziraj tu bol, kao onaj pjevac sam smith recimo.

adamica

Re: Broken heart

Post Postao/la adamica » 16 vel 2019 09:09

Extravagant_style je napisao/la:
16 vel 2019 00:02
Drage moje.... Molim vas malo podrške oko slomljenog srca... Opet iznova se liječiti... Koji je najbolji recept? :mukajezeva:
Oporavak od prekida i bol koja pri tome slijedi, lijeci se u fazama i etapama. Bitno je da znas, da u svakoj fazi trebas biti dobra prema sebi, njezna prema sebi i razumjeti sebe. Zbilja, to je kljucno.

1.Sto znaci biti dobra prema sebi?
Ne osuduj, ne kritiziraj i ne cini destruktivne postupke koje ti nece donijeti nista dobro. Imas "pravo" biti lose i dopusti sebi sve sto osjecas i za cime imas potrebu.

2.Sto znaci biti njezna prema sebi?
Sada ti treba ljubavi i podrske. Pocesto ces se osjecati kao da ne nailazis na razumijevanje, bez obzira na sve osobe koje su "tu". Osvjesti da sad trebas (uciti) sebe voljeti i sad trebas biti njezna i blaga prema sebi. Svaki dan usreci samu sebe. Razveseli se. Unatoc boli. Razmazi se. Cuvaj se. Zagrli se. Tjesi se.

3.Sto znaci razumjeti sebe?
Bez obzira na svu bol i sve osjecaje koje si dopustas, znati prepoznati sto se sada s tobom zbiva. Zbog cega sada places, od kuda dolazi taj osjecaj ljutnje, bijesa, bezvoljnosti, nepovjerenja?! Zbog cega si sada reagirala tako kako si reagirala?! Zapamti, potrebno je sebi dopustiti ali je potrebno i sebe osvjestiti. Kako bi preboljela, kako bi narasla. To se zove rad na sebi.

Vrtlog emocija koji sada slijedi nije bezbolan i nije lagan, svi kazu "vrijeme rane lijeci". Ne bih se slozila, rijec je o strpljenju. Vrijeme kao vrijeme, moze ciniti a i ne ciniti za/po tebe dobro. Ti si ta koja sada "na tom putu" odlucuje na koji nacin i kako ga zeli proci. Bez obzira na bol, ti imas "moc" u svojim rukama.
I biti ce tu dana uspona i padova. Dana kada neces vidjeti smisla u svemu ovome i samo ces htjeti zaboraviti, i tada samo opet prodi 1, 2 i 3.

Preporucila bi ti knjige....Zene koje previse vole, Voljeti se otvorenih ociju i triologiju od Harville Hendrixa.

Nadam se da sam uz prvu jutarnju kavu bila smislena. :)
Cuvaj se. :sadhug:

Avatar
Riana
Postovi: 267
Pridružen/a: 26 stu 2018 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Broken heart

Post Postao/la Riana » 16 vel 2019 11:02

Divna je ova adamica :sadhug:
ja bih ti dodala jos da ispleses tu svoju bol
i bit ce korak naprijed, natrag dva, ali proci se i bit ce opet nova i uzdignute glave

Saljem zagrljaj
Keep going.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Broken heart

Post Postao/la Coffeemug » 16 vel 2019 11:08

I ja bi ti rado napisala stogod pametno, ali nisam nikad iskusila tvoju situaciju. Ono sto znam je da je svaki bolan trenutak u zivotu prilika za rast, ponekad ces samu sebe iznenadit sta se sve da prezivjet :) onda kad se nakon nekog vremena osvrnes na put koji si presla, osjecat ces ponos i zadovoljstvo. Sad je vrijeme da budes sebicna!
A sto se slomljenog srca tice- ne poznam te, ali vjerujem da je svatko zasluzio biti s nekim tko ce vodit brigu oko tvog srca, a ne lomit ga.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Broken heart

Post Postao/la fuji ix » 16 vel 2019 11:49

Proći će. Vrijeme je najbolji lijek. :)
Vjeruj mi. ;)

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 16 vel 2019 12:14

adamica je napisao/la:
16 vel 2019 09:09
Extravagant_style je napisao/la:
16 vel 2019 00:02
Drage moje.... Molim vas malo podrške oko slomljenog srca... Opet iznova se liječiti... Koji je najbolji recept? :mukajezeva:
Oporavak od prekida i bol koja pri tome slijedi, lijeci se u fazama i etapama. Bitno je da znas, da u svakoj fazi trebas biti dobra prema sebi, njezna prema sebi i razumjeti sebe. Zbilja, to je kljucno.

1.Sto znaci biti dobra prema sebi?
Ne osuduj, ne kritiziraj i ne cini destruktivne postupke koje ti nece donijeti nista dobro. Imas "pravo" biti lose i dopusti sebi sve sto osjecas i za cime imas potrebu.

2.Sto znaci biti njezna prema sebi?
Sada ti treba ljubavi i podrske. Pocesto ces se osjecati kao da ne nailazis na razumijevanje, bez obzira na sve osobe koje su "tu". Osvjesti da sad trebas (uciti) sebe voljeti i sad trebas biti njezna i blaga prema sebi. Svaki dan usreci samu sebe. Razveseli se. Unatoc boli. Razmazi se. Cuvaj se. Zagrli se. Tjesi se.

3.Sto znaci razumjeti sebe?
Bez obzira na svu bol i sve osjecaje koje si dopustas, znati prepoznati sto se sada s tobom zbiva. Zbog cega sada places, od kuda dolazi taj osjecaj ljutnje, bijesa, bezvoljnosti, nepovjerenja?! Zbog cega si sada reagirala tako kako si reagirala?! Zapamti, potrebno je sebi dopustiti ali je potrebno i sebe osvjestiti. Kako bi preboljela, kako bi narasla. To se zove rad na sebi.

Vrtlog emocija koji sada slijedi nije bezbolan i nije lagan, svi kazu "vrijeme rane lijeci". Ne bih se slozila, rijec je o strpljenju. Vrijeme kao vrijeme, moze ciniti a i ne ciniti za/po tebe dobro. Ti si ta koja sada "na tom putu" odlucuje na koji nacin i kako ga zeli proci. Bez obzira na bol, ti imas "moc" u svojim rukama.
I biti ce tu dana uspona i padova. Dana kada neces vidjeti smisla u svemu ovome i samo ces htjeti zaboraviti, i tada samo opet prodi 1, 2 i 3.

Preporucila bi ti knjige....Zene koje previse vole, Voljeti se otvorenih ociju i triologiju od Harville Hendrixa.

Nadam se da sam uz prvu jutarnju kavu bila smislena. :)
Cuvaj se. :sadhug:
Hvala na ovim lijepim riječima... :giveflower:
gimme some more...

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 16 vel 2019 12:15

Riana je napisao/la:
16 vel 2019 11:02
Divna je ova adamica :sadhug:
ja bih ti dodala jos da ispleses tu svoju bol
i bit ce korak naprijed, natrag dva, ali proci se i bit ce opet nova i uzdignute glave

Saljem zagrljaj
Volim ples...
gimme some more...

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 16 vel 2019 12:16

Coffeemug je napisao/la:
16 vel 2019 11:08
I ja bi ti rado napisala stogod pametno, ali nisam nikad iskusila tvoju situaciju. Ono sto znam je da je svaki bolan trenutak u zivotu prilika za rast, ponekad ces samu sebe iznenadit sta se sve da prezivjet :) onda kad se nakon nekog vremena osvrnes na put koji si presla, osjecat ces ponos i zadovoljstvo. Sad je vrijeme da budes sebicna!
A sto se slomljenog srca tice- ne poznam te, ali vjerujem da je svatko zasluzio biti s nekim tko ce vodit brigu oko tvog srca, a ne lomit ga.
Zar stvarno nisi nikad bila u toj situaciji? Sretnica si...
gimme some more...

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Broken heart

Post Postao/la Coffeemug » 16 vel 2019 12:18

Bome jesam sretnica. Ali bez brige, mogu ti i neke druge stvari u zivotu slomit srce :hugsqueeze:

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 16 vel 2019 12:20

fuji ix je napisao/la:
16 vel 2019 11:49
Proći će. Vrijeme je najbolji lijek. :)
Vjeruj mi. ;)
Da.. svE prođe.. oće li doći jednom nešto da traje...
gimme some more...

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 16 vel 2019 12:20

Coffeemug je napisao/la:
16 vel 2019 12:18
Bome jesam sretnica. Ali bez brige, mogu ti i neke druge stvari u zivotu slomit srce :hugsqueeze:
A vjerujem .. život nosi razne situacije
gimme some more...

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Broken heart

Post Postao/la fuji ix » 16 vel 2019 12:24

Zaista moraš misliti pozitivno. Jednom će netko doći i ostati. Budi dobro.
Život je prekratak, a za busom i curom se nikad ne trči. :)

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 16 vel 2019 13:54

fuji ix je napisao/la:
16 vel 2019 12:24
Zaista moraš misliti pozitivno. Jednom će netko doći i ostati. Budi dobro.
Život je prekratak, a za busom i curom se nikad ne trči. :)
Znam znam .. :giveflower: ali neki put je dobro stići na bus :gigglenod:
gimme some more...

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Broken heart

Post Postao/la zenia » 16 vel 2019 19:27

Nekada stvari ispadnu baš super kad ne stigneš na bus.
Prošećeš, nadišeš se svježeg zraka, vidiš nešto ljepše od prljavog prozora i nervoznih penzionera.
I baš zakasniš tamo gdje nisi ni trebala doći.
S vremenom pogledaš unazad i shvatiš da je to baš bila sreća.
A dotad, kao što je gore napisano, torta liječi svašta.
Ako si na dijeti pojedi malo. Pa odi u šetnju. Sport je super za ispucati negativu. Budi dobra prema sebi, nemoj u autodestrukciju i sve će biti dobro.
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 16 vel 2019 20:40

zenia je napisao/la:
16 vel 2019 19:27
Nekada stvari ispadnu baš super kad ne stigneš na bus.
Prošećeš, nadišeš se svježeg zraka, vidiš nešto ljepše od prljavog prozora i nervoznih penzionera.
I baš zakasniš tamo gdje nisi ni trebala doći.
S vremenom pogledaš unazad i shvatiš da je to baš bila sreća.
A dotad, kao što je gore napisano, torta liječi svašta.
Ako si na dijeti pojedi malo. Pa odi u šetnju. Sport je super za ispucati negativu. Budi dobra prema sebi, nemoj u autodestrukciju i sve će biti dobro.
mudro!!
gimme some more...

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Broken heart

Post Postao/la grlica » 17 vel 2019 22:01

Budi mudra jer imaš mudre savjete od super CroL forumašica i ne daj se Floki :thumbup:


Samo tako naprijed! :giveflower:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Broken heart

Post Postao/la grlica » 18 vel 2019 07:27

" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 19 vel 2019 12:57

grlica je napisao/la:
17 vel 2019 22:01
Budi mudra jer imaš mudre savjete od super CroL forumašica i ne daj se Floki :thumbup:


Samo tako naprijed! :giveflower:
:primalscream: kvragu i sve... A znam da će bit bolje prođe sve... Al uvik sve iznova... A šta je nestalo sa radom na odnosu i tim stvarima? Retoričko pitanje
gimme some more...

Avatar
Riana
Postovi: 267
Pridružen/a: 26 stu 2018 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Broken heart

Post Postao/la Riana » 19 vel 2019 15:38

Raditi na odnosu bi trebalo prije nego netko nekome slomi srce.
Nije to nestalo, komunikacija je jako važna, ali je učinkovita najviše ukoliko krenete komunicirat prije nego krene nizbrdo velikom brzinom.
Keep going.

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 19 vel 2019 15:54

Riana je napisao/la:
19 vel 2019 15:38
Raditi na odnosu bi trebalo prije nego netko nekome slomi srce.
Nije to nestalo, komunikacija je jako važna, ali je učinkovita najviše ukoliko krenete komunicirat prije nego krene nizbrdo velikom brzinom.
Sve potpisujem... Točno tako... Komunikacija je broj 1... Ali ako se ne može uspostaviti, ako to netko odbija, ne možeš se ni na glavu nasaditi da neko s tobom prokomunicira...

Simple... It was not meant to be...
gimme some more...

Avatar
Riana
Postovi: 267
Pridružen/a: 26 stu 2018 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Broken heart

Post Postao/la Riana » 19 vel 2019 16:00

Extravagant_style je napisao/la:
19 vel 2019 15:54
Riana je napisao/la:
19 vel 2019 15:38
Raditi na odnosu bi trebalo prije nego netko nekome slomi srce.
Nije to nestalo, komunikacija je jako važna, ali je učinkovita najviše ukoliko krenete komunicirat prije nego krene nizbrdo velikom brzinom.
Sve potpisujem... Točno tako... Komunikacija je broj 1... Ali ako se ne može uspostaviti, ako to netko odbija, ne možeš se ni na glavu nasaditi da neko s tobom prokomunicira...

Simple... It was not meant to be...
Dala si si odgovor na svoje retoričko pitanje ;)
ako je ne možeš uspostaviti i sve ovo kako si napisala, ideš dalje radi sebe.

znaš što je dobro
što će sve to jednom biti jučer
Keep going.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Broken heart

Post Postao/la Capt. Kirk » 19 vel 2019 17:10

https://youtu.be/S5vCU8E4n-I
Neam pojma, najiskrenije, samo sam htjela postat ovaj link. Ali sretno!

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Broken heart

Post Postao/la degenereginald » 20 vel 2019 04:57

^tbh, ja bi ovo legit preporučila. :Đ
Al da. Ljudi uvijek savjetuju protiv nekih stvari, ALI--!
Meni je pomoglo što imam super frendove s koji su me stalno zvali vani= svaki dan ti je ispunjen + puno alkohola pomaže. Sjajna plejlista koju updejtaš s obzirom na procesuiranje emocija (tak da te uvijek lijepo presloži, resetira i razvali, a ako ičeg u ovom svijetu ima- ima brutalne glazbe za prekide), razvijanje neke privremene ovisnosti da ti bude lijepa štaka. Puno novih poznanstava, isprobavanje novih stvari, self indulgance na najjače, i jebeš sve, ali autodestrukcija je isto super u određenim dozama.

Mislim, sve ovisi o tome kakva si osoba; mislim da nema univerzalnog lijeka.

Da sam ja išla biti good girl u tom periodu, preboljevanje bi mi trajalo beskonačno; bila bih živčana ko kreten.
Brzo i intenzivno, regresija je isto super.
Igranje s vatrom je plus; bilo što te malo izbaci iz stanja u kojem si sad.

Eventualno odbaciš štake jer ti ne trebaju, a sve navike koje si razvila u vezi su otišle u tom periodu istraživanja i divljanja.
Podivljaj, kaj god to tebi znači.
Divljanje je super iovak, a prekid je super razlog za to. Praktički ko mala dozvola (koja ti realno ni ne treba, ali kaj sad) :'D
Razbij rutinu i prekrcaj se svime i svačime. Napuni nastalu rupu. Roadwork. Potpuno se rastaviš i sastaviš.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 20 vel 2019 09:10

reginald je napisao/la:
20 vel 2019 04:57
^tbh, ja bi ovo legit preporučila. :Đ
Al da. Ljudi uvijek savjetuju protiv nekih stvari, ALI--!
Meni je pomoglo što imam super frendove s koji su me stalno zvali vani= svaki dan ti je ispunjen + puno alkohola pomaže. Sjajna plejlista koju updejtaš s obzirom na procesuiranje emocija (tak da te uvijek lijepo presloži, resetira i razvali, a ako ičeg u ovom svijetu ima- ima brutalne glazbe za prekide), razvijanje neke privremene ovisnosti da ti bude lijepa štaka. Puno novih poznanstava, isprobavanje novih stvari, self indulgance na najjače, i jebeš sve, ali autodestrukcija je isto super u određenim dozama.

Mislim, sve ovisi o tome kakva si osoba; mislim da nema univerzalnog lijeka.

Da sam ja išla biti good girl u tom periodu, preboljevanje bi mi trajalo beskonačno; bila bih živčana ko kreten.
Brzo i intenzivno, regresija je isto super.
Igranje s vatrom je plus; bilo što te malo izbaci iz stanja u kojem si sad.

Eventualno odbaciš štake jer ti ne trebaju, a sve navike koje si razvila u vezi su otišle u tom periodu istraživanja i divljanja.
Podivljaj, kaj god to tebi znači.
Divljanje je super iovak, a prekid je super razlog za to. Praktički ko mala dozvola (koja ti realno ni ne treba, ali kaj sad) :'D
Razbij rutinu i prekrcaj se svime i svačime. Napuni nastalu rupu. Roadwork. Potpuno se rastaviš i sastaviš.
Nisam sklona autodestrukciji... Imam dobre frendove i sve to... Uvik iskoristim tu energiju od boli i ljutnje nakon prekida u nešto konstruktivno za sebe... Ali samo mi je dopizdilo više uvik iznova ... Gledat kako je u nečemu postojao potencijal pa je sve propalo... A moglo je bit puno drukčije... Ali dobro .. uvik isti klišeji... Uvik iste priče nakon tih prekida... Valjda je i većina vas bar jednom bila u sličnoj situaciji...

Eto malo smo raspravljale o svemu, što je bila poanta ovog threada...
gimme some more...

DelayLema

Re: Broken heart

Post Postao/la DelayLema » 22 vel 2019 18:02

Postoje i neizljecive dijagnoze. Ljudi su skloni savjetovat. No pitanje je (ni)kud to sve vodi.

adamica

Re: Broken heart

Post Postao/la adamica » 22 vel 2019 18:11

Zena je sama trazila pomoc, jbg kad netko trazi podrsku, savjet, ja to ozbiljno shvatim.
S druge strane, to kaj svi hejtamo Anu Bucevic i njoj slicne, ne znaci da su savjeti kako sebi pomoci i olaksati puke floskule. Jesu, ako i tako zelis pojmiti. Ako odlucis da ces raditi na sebi i na svom stanju, ne postoje neizljecive dijagnoze osim onih medicinski utvrđenih. A i one se lijece medikamentima.

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Broken heart

Post Postao/la Extravagant_style » 22 vel 2019 18:21

Definitivno prekid veze nebi trebao biti povod za neizlječivu dijagnozu... Ovo je trebao biti samo povod za malo rasprave... Najviše oko praktičnih savjeta što i kako se nositi najbolje sa emocijama.... Hrana... Vježbanje... Dejtanje, radoholičarstvo ( što često prakticiram :-) ) i slično... Usredotočenost na druge stvari i vrijeme koje prolazi, samo po sebi izlječe slomljeno srce.... Negoooo... imate li još koji dobar recept za nešto pojesti? Ili za neku dobru vježbu ? Ili ono set vježbi jerbo sam na djeti lol :strip:

I btw bas su vam ok ti svi vaši savjeti i cijenim to ;-)
gimme some more...

Odgovorite