...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 20 vel 2019 19:44

Jedva čekam doć doma i napravit večeru i probat popravit vešmašinu
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 20 vel 2019 19:46

to do or not to do? bas sam bila dobra danas.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 21 vel 2019 18:53

Ovaj zadnji semestar će bit messy 💀
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 21 vel 2019 20:22

Oću li prije dobit aneurizmu ili dijabetes jer sam napravila cedevitu s red bullom? Novo iskustvo nikad ne odbit!

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la nuit » 22 vel 2019 06:27

Ovaj dan će mi biti krvav i beskonačan. Congrats, self. Gg wp

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 22 vel 2019 11:21

Svi pričaju o izmišljenim i beskorisnim poslovima u javnim firmama, a jedna naša popularna banka ima 28 različitih odjela i brojeva za informacije ovisno valjda o tome gdje se nalazi koji zarez na računu il di već :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 22 vel 2019 11:47

^ mhm, samo za razliku od javnih drzavnih firmi ostvaruju rekordne dobiti, narocito u 2018toj, tako da, svi ti odjeli ocito imaju smisla :zajebana.banda:
Iako vise ne radim u tom sektoru, dijete sam banke, i mogu sasvim pouzdano reci da ljudi u bankarskom sektoru zaista ginu od posla. Nije da to podrzavam jer se izgubila svaka crta humanosti, samo eto moram zakljuciti da nema smisla usporedivat sa javnim poduzecima gdje ljudi u najvecem broju slucajeva vecinu dana vrte prstima i znanje/kompetencije su im gotovo na sramotnoj razini.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 22 vel 2019 11:58

Ovi očito imaju dovoljno vremena prepucavat se preko treće strane oko toga ko šta treba radit. Imamo kontakte s više banaka i nijedna nije u ovakvom rasulu, samo što ne smijem ništa reć jer sam potpisivala koješta. Fino je to tak, svi su za transparentnost osim kad treba svoju inkompetenciju sakrit. Ne bi li stranke trebale imat sve informacije pa da odluče s kime će poslovat, slobodno tržište, ovo-ono, ako ne valjaš ko te jebe?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 22 vel 2019 12:15

^ da naravno, tak i funkcioniraju jer ako ne funkcioniras, klijent mozda odradi to, al nista vise. I prenosi los glas i svasta. Tako da su uglavnom fokusirani na transparentnost, etiku i najvisu razinu korektnosti poslovnog odnosa s klijentima. Narocito kad si vazan klijent. Sve drugo je money bye bye.
Ovaj tvoj slucaj je konkretan bas pa ne mogu komentirati jasno. Mogu samo reci da su mnoge banke u velikim transformacijama, pa operativni procesi naravno pate. Al jbg, mora se odraditi.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 22 vel 2019 12:46

Sure :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 22 vel 2019 16:03

I need to learn how to be a selfish bitch. asap.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 22 vel 2019 18:48

Veselih se slobodnom vikendu, al opet mi uvališe da budem backup na 4 sata u nedjelju. Znam da je samo 4 sata al jebemu sve
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 22 vel 2019 19:00

Kakva je ovo oluja vani? Jbt umalo me otpuhalo. + ispod jakne imam majicu kratkih rukava

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 22 vel 2019 19:53

Jebem vam mater. Potrosili ste 5 milijuna kuna za obaranje zahtjeva za jebenu odstetu od milijun i nesto tisuca kuna. S bagerima gore na Markov trg, a ne s vatrogasnim vozilima. 💣💣

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Extravagant_style » 22 vel 2019 23:53

O odgođenom izletu sutra zbog bure :ignoretroll:
gimme some more...

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 23 vel 2019 12:13

Lete prometni znakovi,stabla se lome kao da su igracke.
Grozota.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 23 vel 2019 14:51

O tome kako bi trebala napravit (updateat?) popis koncerata na kojima sam bila i pocet gnjavit HRT/RTS/RAI/koga vec za sve te snimke, ako ne u cijelosti, onda bar snippets.
Tipa, The White Stripes u Klaonici, ajme. Ili Placebo u Villi Manin, kad Molko izlazi na stejdz a picke vriste, i onda pocinje Nancy Boy, totalno unexpected. Ili M83 u Tvornici, za taj bi platila dobre pare. <3 Ili ili ili, Jole na Rujanfestu kad par minuta nakon ponoci ljuto kaze "Nece Joli nitko gasit struju, sad cemo mi acapella", pa pocne pjevat Urbana...

Plan, I has it.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 23 vel 2019 14:58

slika

Nisam ni znala da maca ima profil. Gdje ja zivim 🤦‍♀️
Nego, negdje procitah da je macka nasljednica imovine.
A tko poslije nje?
A da zavolim mace 😂
Ova macketina ima profil na kojem bi joj i Beyonce pozavidjela, lud je ovaj svijet posve.
misli mi pokusavaju ukazat na sraz humanosti i blagostanja u svijetu al blokiram ih, ne mogu. Lakse mi macku sprdat.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 24 vel 2019 06:44

Netko kuha juhu. Jbt.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 24 vel 2019 09:35

Čula sam mačke jutros. Počele su. :cameraman:
Ne znam kako sam ih istrpila proslu veljaču, i koji klinac rade skoro pa pod mojim prozorom. Jel to mjesto za jebavanje i cičanje :tantrum
Ali ove veljače ako ih se dočepam, sve lezbe ovog svijeta neće ih moći spasiti. :kokice:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 24 vel 2019 10:26

Nadam se da ces to stvarno i ucinit da ih lezbe prestanu sherat po fejsovima

Avatar
Riana
Postovi: 267
Pridružen/a: 26 stu 2018 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Riana » 25 vel 2019 10:19

Dijele li se ljudi na one koji vole mačke i one koji vole pse?
I gdje upadam ja LOL
Keep going.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 25 vel 2019 11:57

^djeca, psi i macke ;)

Sad sam izbrojala da sam ove jeseni/zime imala 5 upala i isto toliko antibiotika popila. Mašala!
Dobro da mene jos uopce itko i želi :lol: :lol:

DelayLema

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la DelayLema » 25 vel 2019 12:59

slika

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 25 vel 2019 20:59

Kako je nekad život čudan. Išla sam se ulogirat u neki prastari mail account i prije par mjeseci mi je poruku poslao internet frend iz doba kad sam imala 18 i crtala/trolala po internetu. Nismo se ful dugo čuli, ali eto javio se da vidi postojim li još. Boli ga kurac, super je, trenutno producira treš horore. Pita jel crtam još, da mu pošaljem nešto. Baš me nekako scimao. Mislim brojke su super i sve, this material girl right here, ali da me malo zabolilo šta je proračun umjesto kaosa na oltaru mog života, jest. Ew. Emocije. Vjerojatno nisam objektivna, već mi samo super zvuči produkcija treš horora kao životni poziv i dopizdilo bi mi kad tad.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la grlica » 26 vel 2019 08:00

Razmišljam o biljnom i životinjskom svijetu na području nedavnog katastrofalnog požara na brdima iznad Tribunja i Vodica (Orlov krug...) i strašno sam žalosna.

Hvala svim vatrogascima i ljudima koji su uskakali njima u pomoć, a nadasve onom kanaderu iz Zadra i buri koja je oslabila, a onom prokletom svatu koji nakon spaljivanja korova nije ugasio žar do kraja ne znam šta bih napravila :ignoretroll: i bolje da šutim. :cries:

Preko 150 ha guste borove šume zauvijek uništeno!
Srce me boli. ☹️

https://youtu.be/CPzGfciRBqg
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la nuit » 26 vel 2019 08:22

Sad razumijem Archera 👀

slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 26 vel 2019 09:25

http://www.poslovni.hr/hrvatska/razliku ... oce-350381
Računica je očito pala u vodu jer se dogodilo upravo ono na što su mnogi, pa i sam ministar financija Zdravko Marić upozoravali – ne postoji mehanizam s kojim bi se trgovce moglo natjerati da niže stope PDV-a preliju u niže cijene proizvoda
Lmaoooooo
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 26 vel 2019 15:06

Stars and stars and stars keep it to themselves.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 26 vel 2019 18:54

Pun mi klinac ovih poticaja za rađanje. I sto naprave time. Zenturace koje imaju po sestero djece potvrduju ķako su to dobre mjere, jer nigdje nije dobro kao "u nas" i da ce time zaustavit iseljavanje.
Pa jebem vam sve i vi mislite da je mjera zaustavit demografski pad time sto ce se sirotinja stancat djecu i vuci drzavnu sisu. Svima posla i place, a djecu pravit o svom trosku. :primalscream:

Odgovorite