Ispred svog vremena

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
dalanija

Post Postao/la dalanija » 07 pro 2007 18:25

joj le....le
ne radi se o ispred ili iza, jednostavno sam malkice drugacija- nista vise. vlastiti zakoni krase moj put, vlastite vizije cine moj svijet- reklo bi se- zivim svoj san, do kraja vremena, a i poslije...he he....samo mi smeta kad netko to nasilno pokusava promijeniti- to za mene znaci budjenje i revolt.

Avatar
bloody mary
Postovi: 176
Pridružen/a: 20 pro 2007 22:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la bloody mary » 27 pro 2007 09:21

pa npr. kad smatram da bi gej parovi trebali usvajati djecu, smatram da sam ispred ovog hrvatskog vremena. bit ispred "svjetskog vremena", ako bih mogla skovati takav termin, je ipak stvar tesle i slicnih. uopce u svakom vremenu 'bit ispred vremena' bi moglo znaciti pokusati misliti svojom glavom. tada bih rekla da se trudim bit ispred svoga vremena pa makar i vecinu vremena kaskala za njim!

DelayLema

Re: Ispred svog vremena

Post Postao/la DelayLema » 28 vel 2019 18:04

99% puta, ali sjebava me onih 1%

Avatar
Riana
Postovi: 267
Pridružen/a: 26 stu 2018 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re:

Post Postao/la Riana » 01 ožu 2019 12:21

bloody mary je napisao/la:
27 pro 2007 09:21
pa npr. kad smatram da bi gej parovi trebali usvajati djecu, smatram da sam ispred ovog hrvatskog vremena.
2007. :shakinghead:
i danas koliko godina kasnije nismo se pomakli nikuda
Keep going.

adamica

Re: Ispred svog vremena

Post Postao/la adamica » 01 ožu 2019 12:37

Ne znam jesam li ispred svog vremena, ali sigurno cesto jesam ispred svoje okoline. Cijeli svoj zivot idem nekim drugim, ponekad naopakim, netipicnim putem.
Sve sto sam mogla napraviti na drugaciji nacin, napravila sam. I ne samo u buntu, ima tu svega, pocevsi od one mladenacke nesmotrenosti pa do razvijenije svijesti.
Uglavnom da, ispred, po strani, u drugom smjeru, uvijek negdje, samo ne onom klasicnom putanjom kojom ide vecina.

Odgovorite