Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 14 ožu 2019 10:10

uh sjetila sam se da sam sanjala i da moram svirat klavir s nekim pjevacem, pred hrpetinom ljudi. :shakinghead: skroz neplanirano, ja vicem kak ne bi, da ce me dekoncentrirat svi ti ljudi i kamere. kaze on "snadji se". ok, uzmem nekakve kartonske kutije, dodjem na binu i lijepo ogradim moje vidno polje tak da nis ne vidim osim klavira :D tak sam odsvirala, bilo super.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Bash » 14 ožu 2019 11:56

Da se ljubim vrlo awkwardly s jednom forumašicom koju ne znam, kao nijedna od nas nije sigurna želimo li da se to sad dešava :D

adamica

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la adamica » 20 ožu 2019 07:58

Opet sam sanjala onu kolegicu, koju sam vec jednom sanjala kako na bazenu pliva.
Sad sam sanjala kako se ekipa s posla nalazim u nekom hotelu i ispala je frka oko smjestaja u sobama. Kolega i ja zavrsili smo skupa u sobi, sto je treca kolegica vidjela i rekla svima pricajuci neke price o nama, meni.
Ja sam se ovoj kolegici pozalila na te price, a ona je onda ovu oprala zbog stvari koje o meni siri.
U toj sceni ja slusam kako ova sve najljepse govori o meni dok ovu riba, u sceni iza, ta kolegica koja je sirila price, nije iz protesta dosla na neku konferenciju dan poslije, zbog koje smo kao i dosli u hotel. I sad pak u ovoj sceni, ja slusam kako svi drugi opravdavaju njezin ne dolazak i sve lose o meni pricaju. 😭😭

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 22 ožu 2019 10:17

Sanjala sam da mi je morski pas u hodniku. I djelomicno i u boravku. Vidim da je mrtav, prilazim i podragam ga. Jos je topal. Promatram njegove zubice izbliza dok razmisljam kog trebam nazvat. Sjela sam pored njega na pod i nazvala vatrogasce, da bi mi oni rekli “da, to se dogadja povremeno. Doci cemo cim stignemo.” Kad su dosli nisu me nis ni pitali, samo su ga krenuli rezat i pitali me jel imam dovoljno mjesta u zamrzivacu za meso? 😂 meni nista nije jasno, kazu “uvijek ostavimo meso onom kome se ovo dogodi, fino je!” Susjedi su se vec skupili, rekla sam im da njima daju meso, i ako je moguce da ga ne rezu u mom stanu.

Wtf brain???

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 23 ožu 2019 12:24

anal. not a fan irl, but was fun in the dream.

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la grlica » 25 ožu 2019 07:43

Jednu crnkinju u ljubavnom zanosu. Mjesto radnje: suvozački sic. Ona je bila gore. Kratak san.
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

adamica

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la adamica » 25 ožu 2019 07:53

Tatu, kako me uspio nagovoriti da idem s njim na put u obiteljski posjet. I ceka on mene u autu, dok ja na brzinu aranziram od poljskog i proljetnog cvijeca male buketice, za svu svoju rodbinu. Ja slazem te buketice, vezem ih samo zelenom, tankom vrpcom, ima puno narcisa u njima, dok me on nestrpljivo i na kraju vec ljuto ceka. Udem u auto, krenemo mi. Shvatim da ne zelim putovati s njim tako ljutitim, da jako utjece na moje raspolozenje, i kazem mu da stane, da ja necu ici. Auto stane, izidem vanka. Buketici su bili, njih desetak na suvozackom sjedalu. On ih uzme i sve buketice ljuto baci na cestu i nastavi dalje voziti.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 25 ožu 2019 09:02

Da obavljam sve obveze koje sam trebala obavljati umjesto da spavam. Gg.
Also, noćna mora nakon tko zna koliko vremena. To je bilo za krepat, don't do that, brain. Totalno iznenada i nasumično. Ne znam. Odakle? Čemu?
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 29 ožu 2019 10:46

sanjala sam da regiland ucim crtat cvijece :D kao u kokosima, ali zapravo je to bio moj stan. cesto tak u snu mijenjam prostor, al nije to sad vazno.
ono sto je vazno je da je regiland zapravo bila smajlic cijelo vrijeme :lol: samo life size verzija. onda se pojavila capt. kirk i dala jedan vrlo on point komentar za to cvijece. :hideunderrock:

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 01 tra 2019 10:57

sanjala sam te, ali ovaj put ne znam tocno sto, probudio me poziv. znam da je imalo veze s aktivnostima ovog vikenda, i da si bila mrvicu ljubomorna sto ti i ja nismo jos jednom imale takav vikend. ali bila si nasmijana, so I guess you're not mad. all is well. samo ti navrati :)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 06 tra 2019 17:54

Sinoć da je Britanija odlučila opozvat Brexit 🤦‍♀️

Maloprije da me Reginald pozvala da idemo van i ja nisam pitala ni di ni šta i dođem na dogovoreno mjesto, a tamo čeka bus za ne znam kud. Ukrcamo se mi, pored mene se neki par pedera grli i čujem neko komešanje i vikanje i brzo stanemo. Mislila sam neki homofobni napad reko brace yourselves moraćemo se branit al ispada da smo stigli na odredište, što je spriječilo eskalaciju situacije. I sad hodamo nečim što se ispostavi da je obala. Nismo na plaži nego na nekakvom kao nasipu iznad, a plaža je čista i ogromna i more blago valovito i skoro je potpuni mrak pao već pa se ne vidi točno koliko je nepregledno, ali se čuje i djelomično vidi kako dodiruje plažu and I was like NA MORU SMO OMG i razmišljam o moru i rasplačem se skoro. I dođemo do tog nekog kao bungalova u kojem ćemo ovaj vikend bit nas tri (ne znam ko je treća) i vidim da je u mojem sobičku doslovno još i kada i umivaonik i probudim se :lol:

The fuck is going on
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 07 tra 2019 12:01

Sanjala sam da zovem distributera kave koju ja pijem, jer se ne moze kupiti kod nas, i govorim mu da ono... bi kupila kave jel :D govori on da prodaju samo na veliko, morala bi uzeti barem 20kg. Ja se slozim, nema problema. Iz nekog razloga je to dostavljeno mami. Nazvala me i rekla “znam da si kavopija na mene, al sto je previse- previse je. Ne mogu uci u stan od kave, p**** ti materina!”
:lol: love you too mom

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 07 tra 2019 12:21

Ja sam danas grčevito zadržala san, pa ga se još kak-tak sjećam.
Uglavnom, doma sam kod staraca, spremamo nekakvo obiteljsko druženje, a kroz balkonska vrata vidimo da neki mini bijeli kanader ful blizu leti, a bijeli helikopter se vrti oko sebe i samo je pitanje kad će se zabit u neš i krešat. I ono, kanader na sve kanale šalje poruku da se maknemo jer ćemo krepat. A mi gledamo fascinirano i ne možemo se odlijepiti.
Bilo je baš--- baš moment, jako smo blizu smrti i biti će krvavo i bolno i odrezati će nam udove.
Ali kreša negdje u blizini, i živi smo i kaos i vatra.

I ja pobjegnem s obiteljskog druženja jer idem s frendovima na nekakav partij. A taj partij je čista dekadencija, u nekoj ogromnoj, bogatoj, old school i s prigušenim osvjetljenjem vili i svi su bogati, mladi hipsteri i svugdje se toči sve na litre i čaše za šampanjac i kajgod. Nice.
Dogovaram drogu s nekim random hipsterom, frendica mi pokaže da me neka plavuša gleda.
Spetljam se s plavušom jer what the hell, nastavimo dalje, a vilu sad već pospremaju i postavljaju nekakvu oplatu za sljedeći partij i svi gledaju di ćemo dalje.
A onda mi uleti druga random cura koja je u vezi, ali iz tko zna kojeg razloga nemamo threesome nego nas dvije, dok nas random prolaznici povremeno pogledaju, se petljamo, i još je uključen fucking machine u sve to i ne znam, eto. Soba je bila vrh, neki old school đir, tamno smeđe drvo i tamna posteljina i sve. Fun times.
Ne znam, mozak, ovaj run ti je bio prilično dobar.
Na kraju sna samo hodam uokolo po toj vili i tražim mobitel i sve je ispražnjeno osim tih radnika koji me skroz ignoriraju. Rollercoaster.
Eros & thanatos. <3
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 13 tra 2019 18:09

od ovog sto se moze javno pricati, sanjala sam da je kao nestalo struje u zagrebu, a taman sam bila na putu u restoran. sve je bilo polukuhano, polutoplo. opca tuga je vladala. svi su jeli i sutili, jer eto... this is as good as it gets. nema bas smisla, jer ne treba ti struja za kuhanje (nuzno) ali ok.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 16 tra 2019 09:16

heroin!
sanjala sam da sam kod kolege, zavrsavamo jedan projekt, frka, stres na najjace. sasvim slucajno skuzim ispod stola malu vrecicu s ljubicastim(!) prahom. ne reagiram, ali on je skuzio da sam to vidjela. nasmije se, odmahne rukom i nonsalantno kaze "ma to ti je samo heroin!" :confused: inace je taj lik bas dobrica, ne znam ni je li cigaretu ikad zapalio, tako da me to poprilicno sokiralo. u tom trenutku skuzim da sanjam hehe. i mislim si kao ako je san, onda mogu i probat, sta ima veze. on me odmah ponudio kao da je casa vode u pitanju. uzmem ja malo, aj. osjecaj je kao neki turbo intenzivni orgazam cijelog tijela koji ne prestaje, ali bilo mi je uzasno muka. bas bas. legla sam u fetus polozaj i nisam znala sta bi sa sobom. grozno mi je i super mi je. pitam ga zasto mi je tako muka? jel to inace tako bude? kaze on da ne, nego moras bit debela da mozes uzivat u heroinu! :lol: wtf? ugl, odma sam pomislila da necu vise nikad uzet to smece i vrlo brzo mi je postalo toliko muka da sam se krenula ustat da idem povratit... i tak sam se i probudila. u sjedecem polozaju, zbunjena, dok se drzim za stomak i pokusavam odgnonetnut jel mi se povraca :D
fun!

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 21 tra 2019 11:44

Tramvaj kroz stan i ručak s umjetnicima i nove gaće.
I have no money and I have to scream.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 26 tra 2019 08:40

Dok sam išla na posao mi je krenuo svirati vance joy - riptide, pa sam se sjetila da sam sanjala da mi autoplay sve pušta savršeno (not true irl, nakon why stakla mi je išlo pustit lollobrigidu). Anyhow, sex, violence and music is what dreams are made of.
+
Ta stvar mi je zauvijek povezana s bdsm scenom, which I find hilarious. 10/10.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 01 svi 2019 11:50

Sanjala sam da sam srela bivsu frendicu, koja je IRL ljuta na mene- bez pokrica.
Ugl, srele smo se u nekoj cudnoj ulici (na zgradama je curila boja s fasade, npr iz zute zgrade je curila ljubicasta boja i tako to) i cim me vidjela, okrenula je glavu. Ja sam bila intoxicated pa sam joj lijepo prisla i pitala ju kulturno “pa dobro, koji ti je kuki?” (but I didn’t say kuki). Na to se ona rasplakala i rekla mi da zna da je u krivu ali si ne moze pomoc. Kao najlakse joj je ako moze optuzit nekoga za to sto se dogodilo, pa je optuzila mene.

Ak se mene pita, ja cu ovaj san racunat pod stvarnost, jer sam sad totalno mirna sto se tice te situacije s njom.
#solvesproblemsinherdreams

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Little N » 06 svi 2019 17:52

Da me mama sisa sa masinicom. Koji kuki 👳‍♀️

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 14 svi 2019 09:23

sanjala sam da mi je diler donio 100g droge ,a trebalo je bit puno manje :D ja mu govorim da necu toliko, a on meni da ide u penziju i sad daje zalihu prakticki za džaba. pristanem, na to mi on da panj, doslovno drveni panj od nekoliko kg- kao unutra je sve. I NARAVNO cim sam zakoracila prema doma poganja me murija lol. trcim s tim panjom u rukama, na kraju ga ubacim jednoj baki koju znam u dvoriste, brzo se negdje sakrijem. pol sata kasnije se opet pojavi gamad sa 2 psa :( mislim si kak su slatki psi, mozda se skompam s njima pa me ne budu cinkali :D tu sam se probudila, nikad necemo saznat jesam zavrsila u ćorki.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 14 svi 2019 13:11

Ček, jel sad droga zapravo code word za knjige?

Ot ne sjećam se.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 15 svi 2019 09:43

hjoj da, zab sam. hahahahahaah sad cu editirat, da bude u skladu s modernim rjecnikom. ili necu, ne da mi. aj regi stavi da bude knjige i knjiznicar :D

ot- nocas opet nesto nalik nocnoj mori- bijah u kaficu (po danu, uz kavu) gdje su svi medjusobno pricali :wow: znaci, osoba stol do mene koju nikad nisam vidjela me pita neka osobna pitanja i tak. strasno. :sealedlips: sjecam se pogledavanja prema vratima. a vani je hladno i kisa i nije mi se islo, ali bas sam se osjecala tjeskobno medju tim zabadalicama.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 15 svi 2019 13:07

Ma znaš kaj, ja ću za tebe odlučit da živiš na rubu i neć ti to editirat. Al dobro je, kaj sad. o/*\o

Ot_ da mi je netko doveo pet pasa na čuvanje, a ja sam em zaboravila na to em nisam pitala gazdaricu jel okej. Lijepi psi, tho.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la adamica » 19 svi 2019 08:53

Neki ludi san. Otisla sam na vikend negdje na more, i sva sam sretna jer je lijepo vrijeme i mogu se kupati. Idem prema nekoj zavucenoj plazi, put je dug i naporan. Ne sjecam se tko je sa mnom bio, osim neke curice koja je cuvala malu bebu, svog brata ili sestru. I konacno mi se kupamo, ja tak skacem sa stijene u jednodijelnom crnom badicu, i odjednom vidim kak je ta curica ostavila bebu na rubu neke litice, kako bi se uspela i skocila u more. Jako se preplasim, ono kao beba ce pasti i odem do nje i kazem joj "vidi je na rubu", ona se nasmije i kaze "nece, navikla je ona, zna". I ode mirno prema njoj. Ja je gledam i razmisljam kako li je tako sigurna i mirna, ono ja bi se ubila od stresa. U iducoj sceni odem u apartman po nesto, i u wc-u odjednom pocnem povracati silne komade hrane, koje i u ustima zadrzavam i pokusavama dokucit sto sam to jela. U toj sceni je i moj bivsi, koji tak lezi i ne zeli ici na plazu, a ja se opet cudim kako on tako ok i zdrav ne zeli ici, a ja idem bez obzira na to sto sam povracala. Vratim se na plazu, i tako sam zadovoljna kako izgledam i odlucim skakati iglicu i kao da gledam svoje tijelo po strani dok skacem i bas sam si zadovoljna kako dobro izgledam. I konacno mi je lijepo, opustena sam, kad se u snu pojavi moja voditeljica s komentarom za mog kolegu "neki uvijek kasne i ne znaju sto to znaci doci na vrijeme". Cuvsi taj komentar on se mrtav hladan digne, zamota si vrat pasminom, na glavi ima onu francusku kapicu i suncane naocale, pokupi se i ode. Ja ostanem u pitanju dal da odem za njim il da ostanem s njom. I zakljucim kako je sav vikend skroz sjeban. I kako sam mislila da ce mi biti bas lijepo. I da to uopce nakon svega uopce nije, i da to sto ja lijepo izgledam je bas sranje.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 27 svi 2019 07:26

Da imam pun kurac stvari koje moram pospremiti na police u garaži/spremištu, ali se police konstantno ruše i nikako da ih dodatno poduprem. Imalo je neki ful horor ton.
Mozak, the fuck? Kaj sam ja, domaćica?
Ili je to neka šlampava metafora? You can do better, bish.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la adamica » 27 svi 2019 07:37

Sanjala sam da lezim u kadi, uzivam u pjeni i toploj vodi, kad odjednom iz podnog sifona, voda navire i puni kupatilo. A ja u strahu da cu se utopit (?!) skocim u kadi.
Valjda sam jadna jos istraumatizirana od puknuca cijevi i poplave na zimu. Znam da mi djep je.
A kaze sanjarica, da cu se utopit u vlastitim emocijama :lol: Jesam, u pms-u sam se utopila :D

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 28 svi 2019 08:31

Da pjesacim negdje i cijelo vrijeme vucem ogromnu kutiju u kojoj je jedna lubenica. :confused:

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la standalone » 28 svi 2019 08:46

^ :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 29 svi 2019 12:22

^ yup.

sinoc sanjala da sam mami napravila ginger shot. malo je gucnula i rekla mi "ti stvarno nisi normalna! kako to mozes pit?"
na to sam ja naravno odgovorila da se zapita kad sam zadnji put bila bolesna... :kickout:

drugi san- umakala sam prste u vruci vosak i onda ga mazala po radnom stolu. ne znam zasto.

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la standalone » 29 svi 2019 12:31

Omg... :D :D :D :D nasmijavaju me tvoji snovi, tvoja podsvijest je.. onak... na nivou :D :D :D
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Odgovorite