...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 13 tra 2019 12:47

Tko je Billie Eilish i zašto čujem za nju već treći put u tjedan dana, od tri totalno različita izvora? I am getting old. 👵

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 13 tra 2019 13:48

Capt. Kirk je napisao/la:
13 tra 2019 12:47
Tko je Billie Eilish i zašto čujem za nju već treći put u tjedan dana, od tri totalno različita izvora? I am getting old. 👵
"Lab engineered pop act designed to appeal to gen z kids through performative disaffection"

ot
Ne mogu vjerovat da GoT završava za nešto više od mjesec dana. Znala sam da ima malo epizoda, al mi nije palo na pamet to pretvorit u tjedne. Pa to nije ništa :(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 13 tra 2019 13:53

^ I really am old. Stala sam na Ariani G. i sretna sam s tim. Nakon nje, potop.

Ont - kako je ovaj pas dosadan isuse. Da nije tako slatka, već bi bila oglašena na fb.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 13 tra 2019 20:13

Dala bih se kladit da smo nekad na forumu već pričali o stenjanju tokom seksa al ne znam :lol: :senilna:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 13 tra 2019 20:37

baš sam bezze danas
bezze se osjećam, ništa mi se ne da
ni čitat ni gledat ni zaspat

samo da prođe ovaj dan :runaway:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zelena žabica » 14 tra 2019 11:42

Jebote nisam dugo pisala, a kad nemam o čemu.

Ali bila kod frendice na kavi, znači NJENE riječi ne moje i bilo mi milo njenog malog.

Upisala je malog u najbolji vrtić, a dijete se stalno žali da ga boli trbuh.
Kaže da ga tete često hrane sa slatkišima, pa je stalno hiperaktivan. I kad mu je dosta slatkog za obrok, tete mu praktički guraju u usta još, nema kraja nikako.

Pa ih izvedu u dvorište na šetnju i onda moraju čučati, umjesto da grade kule u pijesku.

Dogovor je da u vrtiću ne uče još slove i brojke, to ih samo uče na engleskom. I kaže mali da mu svaki dan daju da čita tekstove sa mobitela i kompjutera. A dijete ima astigmatizam i bez naočala mu je sve mutno.

Sirotanović se požalio da stalnu pjevaju iste pjesme, dođe kući bezvoljan jer ih ne žele učiti novim pjesmama, a uskoro imaju natjecanje u recitiranju.

Kako da njihova grupa pobijedi na natjecanju kad ih šopaju sa cukrom i uče ih iznova stare :read: pjesmice? Pa to je nemoguće, zašto ne kapiraju uzročno - posljedičnu vezu?

Prija im je rekla prije više od godinu dana da mu ne daju slatko i da ga ne tjeraju da uči slova i brojeve, ali tete nisu popustile.
Doduše, prija ih ne krivi za sve, jer je za sve kriva teta na zamjeni koja je uletila par puta.

Pitala sam ju oće malog ispisati iz vrtića, samo me je pogledala.

Aha, zašto ovo pišem? Pa solidarizirala sam se s malim, njega boli trbuh a ja gutam peptorane.

Jebote kako sam zahrđala u pisanju. :read:
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 14 tra 2019 12:11

Već 4 mjeseca nije počistila WC jer očito misli da jedino ona to ne treba raditi, a maloprije sam skontala i da mi je po stvarima petljala. Moji čelični živci su na rubu... Moram izgleda opet popričat s njom, al ne sad nego kad se smirim da to fino i pristojno obavim. :bomba
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 14 tra 2019 12:42

^
reci,reci i nemoj dozvoliti da ti netko kopa po stvarima. Te pobude nikad nisam shvaćala.

Ići večeras na tu utakmicu ili ne?
Još ću o tome mozgati i odlučiti ili ne odlučiti u zadnji tren.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 14 tra 2019 14:47

Najveca pobjeda - kad ih toliko nahranim da samo popadaju. :faint: :faint: :faint:

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 15 tra 2019 00:24

Ne želim to više
Živim za dan kad ćeš izaći iz mene
I kad mi nećeš biti zadnja misao prije spavanja :runaway:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 15 tra 2019 15:02

Citam nesto o kretanjima jedne industrije pa me internet odvede na ove definicije generacija jer dosta utjecu na business, mislim nakon x istrazivanja dode stvarno da je psihologija majka svih kretanja u konacnici, its all about people and because of people
http://ordinacija.vecernji.hr/budi-sret ... ji-svijet/

Pa me sjeti opet da ovdje cesto spominjete rijec i izvedenice rijeci ego i narcis, u negativnom kontekstu jel, a vecina vas ulazi u generaciju generalno okarakteriziranu kao egoisticnu i narcisoidnu :projekcija: :gigglenod:

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 15 tra 2019 16:55

Kako bi volila bit poznata, čisto da trollam po Plesu sa zvijezdama i sličnim tv shows. Evo, plesla bi sambu na "Bruku", ove trube su baš dušu dale. 🎺🎺A na Tvoje lice zvuči poznato bi bila Saša i Dejan Matić , jer zašto ne. 😎

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Coffeemug » 15 tra 2019 21:20

kaze mi kolega- ne daj boze da ti ikad u zivotu radis negdje gdje te se placa po satu. ti bi bankrotirala. moras naucit to sve onak pomalo. uvijek napravis posla za troje ljudi barem, luđakinjo!

eh frende, i ja se nadam. iako znam to nije pametno tak, ali ja cu uvijek radije jedan dan radit 16h, a iduci chillat, nego ikako drugacije. i ovo sto sad radim treba bit gotovo tek u srijedu, ali ja cu to lijepo privest kraju danas, pa do srijede ladit muda :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 15 tra 2019 22:42

Gledam Notre Dame kak gori i mislim si jbt ovo je jedna od onih stvari za koje sam mislila da će trajat vječno, iako to nije moguće. Al ono. Uspjeli smo kolektivno ne bit govna dovoljno dugo da očuvamo nešto lijepo 800tinjak godina... i onda neki debil sruši neš i ode sve u kurac :lol: I mean it's slightly hilarious if you think about it. Šta sve može nestat in the blink of an eye, just like that. You can be terrified of it. But also you can stare at the abyss and laugh at its fucking face jer se sjetiš da jednako tako u trenu može nastat nešto drugo što će trajat 800tinjak godina. I možda se sjetiš cijenit stvari više u trenutku kad ih imaš i ne uzimat ih zdravo za gotovo. Nikad nisam bila u Parizu i sad sam zauvijek izgubila priliku da vidim Notre Dame kakva je bila. Ah. C'est la vie
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 15 tra 2019 23:02

Holy shit kaj. I've been living under a rock.
Al sad gledam i ono. Jebemumater umjetnost umire, ali fakat lijepo izgleda dok gori.
slika
Fuck. Eto. https://youtu.be/8hfhtxw0ruA
Više me sad vuče da razmišljam o svemu što ćemo još doživjet, tho. Svaki dan nešššto.
Zaš me ovo sad pogađa više nego kad neki celebrity umre? Ummmm. Soul searching moment.
+
lol sad će zauvijek bit pod opsadom, ko zgb katedrala. Zavoji zauvijek.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 15 tra 2019 23:15

Tbh sve lijepo izgleda dok gori :D #nisampiromankakunemse

We are witnessing history, eto. What a fucking time to be alive
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 15 tra 2019 23:30

Indeed, what a time to be alive. Kinda makes you think da dobro je što postoji književnost, jer kako reče Bulgakov - rukopisi ne gore.


"All eyes were raised to the top of the church. They beheld there an extraordinary sight. On the crest of the highest gallery, higher than the central rose window, there was a great flame rising between the two towers with whirlwinds of sparks, a vast, disordered, and furious flame, a tongue of which was borne into the smoke by the wind, from time to time. Below that fire, below the gloomy balustrade with its trefoils showing darkly against its glare, two spouts with monster throats were vomiting forth unceasingly that burning rain, whose silvery stream stood out against the shadows of the lower façade.

As they approached the earth, these two jets of liquid lead spread out in sheaves, like water springing from the thousand holes of a watering-pot. Above the flame, the enormous towers, two sides of each of which were visible in sharp outline, the one wholly black, the other wholly red, seemed still more vast with all the immensity of the shadow which they cast even to the sky.

Their innumerable sculptures of demons and dragons assumed a lugubrious aspect. The restless light of the flame made them move to the eye. There were griffins which had the air of laughing, gargoyles which one fancied one heard yelping, salamanders which puffed at the fire, tarasques58 which sneezed in the smoke. And among the monsters thus roused from their sleep of stone by this flame, by this noise, there was one who walked about, and who was seen, from time to time, to pass across the glowing face of the pile, like a bat in front of a candle.

Without doubt, this strange beacon light would awaken far away, the woodcutter of the hills of Bicêtre, terrified to behold the gigantic shadow of the towers of Notre-Dame quivering over his heaths."

[Victor Hugo, Notre-Dame de Paris]
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 15 tra 2019 23:32

Notre Dame treba zamijenit YOLO u kolektivnoj svijesti kao izraz/simbol koji označava da treba živjet u trenutku. It's gentler somehow, and more poignant. And not obnoxious :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 15 tra 2019 23:45

Što je trenutak u nepostojećem vremenu... Beauty's here to be admired and takes on many forms. Beauty as a form is also transient.
Kreacija kao čin jest, treba biti, mora biti imanentna ljudskom rodu. Ciklusi... oprečnosti...
Stars and stars and stars keep it to themselves.

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 16 tra 2019 06:28

Sjetim se sad momenta pred 10 godina kad sam bila u parizu cijeli dan cekajuci let za kubu i ono, gledamo mi di cemo sta cemo otic vidjet kao, dvoumica izmedu notre dame i eiffelovog tornja. I ja kazem ajmo do eiffela :faint: *aupicku*

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 16 tra 2019 06:40

^koliko sam skužila- šteta je baš minimalna. Rekonstruirat će i ko da niš nije bilo.
Izgubili smo simbol time što nije veća, iykwim? :'D
Al ne. Kul je ovo moment. Baš me nekak super resetiralo. Pokrene neku zanimljivu briju.
Al ono, brate, zbilja, Eiffel umjesto katedrale, are you for real? Ne znam što reć na to, ali hej, we come in different shapes and sizes.
+
lol Notre Dame burning u hot or not temi. Može.
I have no money and I have to scream.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 16 tra 2019 07:53

Upala mi treba, piše tako da se pitam jel ima moždani ili ne :lol:
Zlobna sam što odgovaram ali mi je presmiješno :lol:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 16 tra 2019 08:21

^
Eeej, nemoj biti takva. Nemaju svi ljudi iste kapacitete,ali u tome i je čar. Uvijek možeš nešto novo naučiti.
:giveflower:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la jpeg » 16 tra 2019 08:27

Da, mos naucit koliko ti je strpljenje :lol: a daj fuji :shinner:

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 16 tra 2019 08:30

Sto daj?
Malo tolerancije ne bi škodilo. Ili treba pljuvati po inferniornijima? I hvaliti se time. A?

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Capt. Kirk » 16 tra 2019 09:03

Kako su mi ti glupi malenići prirasli srcu, hjoj. Getting older (and softer!), a to nije dobro. :l

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 16 tra 2019 09:13

reginald je napisao/la:
16 tra 2019 06:40
^koliko sam skužila- šteta je baš minimalna. Rekonstruirat će i ko da niš nije bilo.
Izgubili smo simbol time što nije veća, iykwim? :'D
Al ne. Kul je ovo moment. Baš me nekak super resetiralo. Pokrene neku zanimljivu briju.
Al ono, brate, zbilja, Eiffel umjesto katedrale, are you for real? Ne znam što reć na to, ali hej, we come in different shapes and sizes.
A da? Pa kaj drame onda svi, citam naslov od hayek muz ce kao dat bogatstvo da se obnovi, a i bila je u procesu obnavljanja¿ :D
Sto se tice mog krnjeg odabira, shapes and size... ako cu iskreno, a kak drugacije, onda moram rec da mi je mlađe uvijek slađe :D mislim zao mi je naravno ak nesto izgori (a ja sam bila tako blizu da to vidim pred 10 godina :D ) al nije da patim imalo zbog tog. Nije da bih dala bogatstvo da se obnovi jel :D Turisticka mjesta fakat nisu moj thing, imam sve vecu averziju od njih, smara me to zapravo maximalno. Moj turizam je antiturizam, zanimaju me samo mjesta gdje turizma nema, kultura vanka regula 🤘

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 16 tra 2019 10:31

I'm moved by this photo. Zanimaju me osobne priče požarnikara koji su spašavali Našu Gospu...


slika
Stars and stars and stars keep it to themselves.

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 16 tra 2019 11:30

Jel se adamica uselila k toj svojoj djevi il je dejt bio tolki fejl da čeka da ga i ona zaboravi. jbt, hoću donat mg i salatu. I rižu s piletinom. I curu. S druge strane kad ju mogu imat pobjegnem ko quasimodo od gale. malo sam si add today

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Tango » 16 tra 2019 11:43

Sa nekih 16 godina sam išla u Pariz i do jučer sam mislila da je najznačajniji dio tog putovanja bio odlazak u Disneyland. Jučer mi se promijenilo mišljenje po tom pitanju i tako mi je drago da sam bila u Notre Damu prije ove tragedije.

Sjećam se i da sam imala oopsie kad sam bila u katedrali. Na ulazu su bili veliki znakovi na kojima je pisalo da je dozvoljeno slikanje, ali samo bez blica. Nosila sam tad neki mamin komplicirani fotoaparat kojeg nisam znala koristiti i pojma nisam imala kako se pali/gasi blic. Išla sam iskušat sreću i okinuti koju slikicu, moleći boga da je ugašen, al naravno da nije bio. Kad sam blicla se nekoliko turista okrenilo prema meni, a ja sam se osjećala ko kakva seljačina. :shinner:
E i imam neke cool slike ispred katedrale, al bojim se da nije nijedna normalna, nego su sve u bodybuilder pozama (jer 16 godina). :blushes:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Odgovorite