Zbeletron: Lezbijada 2019.

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Isusa
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 pro 2018 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Zbeletron: Lezbijada 2019.

Post Postao/la Isusa » 24 tra 2019 16:59

Zbeletron vas poziva da im se u subotu, 11. svibnja od 12 sati pridružite na Mirogoju (Remetska cesta 22) na trećoj Lezbijadi koja će se održati na otvorenom, na privatnom iznajmljenom posjedu. Bit će roštilja, dekica, reketa i loptica, dovoljno mjesta za natjecateljice i njihove navijačice, kao i za nedužne promatračice koje samo žele uživati na suncu.

U protekle dvije godine na Lezbijadi smo vidjele mnoštvo gracioznih pokreta, istreniranih tijela, a prije svega pregršt inovativnih pristupa vrhunskim sportskim disciplinama! Želite li saznati kako izvesti pravilan Skok u modu, imate li vještine koje su potrebne da zablistate u Klošarci ili se samo želite rugati svojoj prijateljici koja pokušava postati slavodobitnica Lezbijske Mirogojske alke? Vrijeme je da se pomalo pripremate, izvučete svoju sportsku odjeću iz ormara, popijete koje sirovo jaje, odradite insanity workout i dođete spremnie na Mirogoj! Bit će živo, živo! U nastavku saznajte koje discipline vas čekaju ove godine, što trebate ponijeti sa sobom te kako napraviti ukusan muffin sa samo par sastojaka i bez korištenja pećnice!

Uz natjecateljski poligon, za vas smo pripremile i bogat glazbeni program, vegansku hranu, dekice, lopte i ostale potrepštine za bezbrižno uživanje na travi. Natjecateljice će, osim vječne slave, imati priliku osvojiti razne poklon pakete, medalje i pehare, a za sve ostale nedužne promatračice i promatrače tu je i chill zona te naravno, glavni sponzor Lezbijade – Lezbijski Šank.

TIMELINE:

12:00 – 17:00 CHILL OUT U PRIRODI Družimo se, igramo, ležimo, sunčamo, pričamo, jedemo i slušamo glazbu ili cvrkut ptica (ovisno jeste li bliže kući ili šumi)

17:00 – 19:00 LEZBIJSKE OLIMPIJSKE IGRE

19:00 – 22:00 DRUŽENJE UZ VATRU I DŽEMANJE

*****Discipline*****

SKOK U MODU

Prošlogodišnji skok u modu dokazao je da se od neukusnih komada odjeće iz dna ormara može složiti prekrasna proljetna kombinacija. Najbolju kreaciju šaljemo Hollywoodskim divama jer sigurno već traže što će obući za iduće Oscare.

OTKOPČAVANJE GRUDNJAKA NA 100CM LEĐNO

Ovo je disciplina za koju svie misle da im dobro ide dok ne osjete poglede sa svih strana i prsti im odjednom osjete taj pritisak i prestanu slušati. Zbog ove discipline su pucale veze! A i neki grudnjaci.

SKOK U STAN

Disciplina u kojoj tražimo stan za najam ispod 400 eura u centru koji nema wc školjku u kuhinji!

LEZBIJSKO NATEZANJE

Ovu disciplinu vježbamo svaki dan i sigurne smo da će vam biti dobro poznata!

MENGA (JENGA)

Sve koje imaju menstruaciju za vrijeme trajanja Lezbijade neka se jave na šank. (Šalimo se, niste radnice u Srbiji.) Ali ako vas zanima kako izgleda Jenga u kojoj tamponi mijenjaju drvene, pravokutne pločice, svakako se prijavite!

PIČKADO

Za ovu igru predlažemo da dobro proučite što je klitoris, što zapravo želi i što mi želimo od njega!

MIROGOJSKA ALKA

Oduvijek ste željele nastupati na Sinjskoj alki, ali nikad niste uspjele nabaviti ni konja ni penis? Nudimo vam jedinstvenu priliku da svoju bacačku preciznost iskušate bez nepotrebnih troškova!

KLOŠARKA

Koliko puta ste se s ekipom naivno klošarile po kvartu, niti ne sanjajući da biste za to moglie osvojiti medalju? Vrijeme je da iskoristite svoje vještine i izborite se za titulu Klošarkašice godine!

TREASURE CUNT

Treasure hunt je ušao u stalnu postavu Lezbijskih olimpijskih igara još prve godine, kada je 40-tak natjecatelja/ica bezglavo tumaralo po Savskom nasipu u potrazi za plišanim mačkama. Znale smo da je to prizor kojeg želimo gledati iznova i iznova. Prošle ste pak godine na 'Treasure hunt: Lesbian starter kit' donosilie satelitske antene, karirane košulje, dijelove auta i ostale nepoznate predmete koje ste pronašle u šumi, a koji su vam mogli donijeti pozitivne lezbijske bodove. Živo nas zanima što ćete na Mirogoju pronaći u novoj ediciji igre – Treasure cunt: Lesbian breakup.

NATEZANJE MAJMUNA

San svake lezbijke. Je li majmun pravi? Čime ga hranimo? Kako smo ga pripitomile? Toliko pitanja...
________________________________________
Za sudjelovanje na Lezbijadi natjecateljski timovi (1 tim = maksimalno 5 članica ili članova) mogu se prijaviti u inbox ili na mail: zbelenatron@gmail.com. Kotizacija za timove iznosi 10 kuna po članu/članici. Više informacija slijedi uskoro.
________________________________________

*Na Lezbijadu su dobrodošlie svi vaši kućni ljubimci, bez obzira na njihov rodni identitet ili seksualnu orijentaciju. Isto vrijedi i za ljude.

**O ilegalnom klađenju o kojem se šuška ne znamo ništa, ali uplate možete predati Sari, kod nje je blagajna.

***Iako smo osigurale sve za chill zonu, pozivamo vas da ponesite sportske rekvizite kojima se želite igrati, dekicu i novce za klađenje. Iako, napominjemo još jednom, nemamo pojma o tome.

Sve ovo, a i mnogo više čeka vas na ovogodišnjoj Lezbijadi! Zapravo i ne baš mnogo više, ali svakako lijepo zvuči!

A evo i recepta za muffin u šalici kojeg možete ponijeti i na Lezbijadu!

Sastojci:
• 4 žlice brašna
• 4 žlice šećera
• 2 žlice kakaa
• 1 (vegansko) jaje
• 3 žlice ulja
• 3 žlice mlijeka

Pomiješati brašno, šećer i kakao u šalici.
Dodati jedno (vegansko) jaje i izmiješati.
Dodati mlijeko i ulje i smjesu izjednačiti.
Peći u mikrovalnoj na 100%, 3 minute.

**** Ulaz na Lezbijadu se ne naplaćuje. Događaj je sufinanciran donacijama koje uplaćujete na našim klupskim događanjima i Lezbijskom Šanku te je kao takav isključiva odgovornost naših i vaših životnih odluka.

Link na Facebook event: https://www.facebook.com/events/1075582202644150/

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletron: Lezbijada 2019.

Post Postao/la Kroacija » 25 tra 2019 11:47

Ovo je sve. Vidimo se :D

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zbeletron: Lezbijada 2019.

Post Postao/la degenereginald » 25 tra 2019 13:11

A fakat je.
Kaj, oćemo osnovat neki crol tim? Taman nas ima 5! :'D
I have no money and I have to scream.

Isusa
Postovi: 4
Pridružen/a: 12 pro 2018 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zbeletron: Lezbijada 2019.

Post Postao/la Isusa » 25 tra 2019 13:40

reginald je napisao/la:
25 tra 2019 13:11
A fakat je.
Kaj, oćemo osnovat neki crol tim? Taman nas ima 5! :'D
:gigglenod: Ako nekoga zanima kako je izgledalo prve godine https://vimeo.com/224052314. Čak i ako se ne želite natjecati, bude jako zabavno za gledati i bodriti natjecateljice :D Ali definitvno podržavam ideju Crolovog tima na Lezbijadi <3

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: Zbeletron: Lezbijada 2019.

Post Postao/la nuit » 25 tra 2019 14:24

Degutantno. Jebeš roštilj bez mesa.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Zbeletron: Lezbijada 2019.

Post Postao/la fuji ix » 25 tra 2019 15:12

U pravu ste kolegice nuit.
Sad vi sto pazite budno na nasu malu zajednicu organizirajte druzenje. I zelim da bude mesine. Svake vrste.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zbeletron: Lezbijada 2019.

Post Postao/la call_me » 29 tra 2019 01:51

Nekome jebeno dobro ide copyrajt :D
Mada sam mislila da je zajebancija ono za Mirogoj, tho :eek:

Odgovorite