Dating app???

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Dating app???

Post Postao/la call_me » 18 lip 2019 17:15

Susrecu mi se ljubavne poruke jer nemam curu. Buduci je Crol nesto ko prosirena familija, moram sirit dejting pool. Pa reko ajd dating app. Al tamo pun k(ufer) svega.
Buduci da ovdje svracaju sve odreda pametne djevojke zanima me sljedece (ne morate odh kronoloski, moze i random info):
1) Koje dating app biste preporucile i zasto?
2) Zanima me da li te apps same fasuju pun k fejk profila e ne bi li vas natankale na dodatna placanja?
3) Koja je to fora sa dodatnim placanjima, dal se isplati ulazit u to ili samo mame pare?
4) Imaju li te dating app ikakve vajde?
Hvala :-)

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 18 lip 2019 17:52

Prvi racun koji sam ikad imala bio je na iskrici. Sad kad statisticki pogledam meni najuspjesnija dejting stranica, bez obzira sto je vise ne pohodim. Eto tko bi rekao.
Naravno, bilo je svega i laznih profila i ludjaka, ali funkcioniralo je na meni najbolji nacin. Kroz razvijanje komunikacije. Gdje ipak imas i vremena i prostora, iscitat ponesto ako se ista i razvija.

Crol nikad nisam smatrala mjestom putem kojeg zelim dejtati. Dogodilo se i to. Ali i dalje crolu pristupam kao stranici gdje se opustam, pisem uz prvu kavu, kad sam u pms-u, cavrljam, imam virtualne prijatelje i virtualne neprijatelje ( njima pusa 😘 ). Uglavnom ovo mjesto je "moje". Nekako za razbibrigu, i tu mi je lijepo i nemam potrebe tu iscitavat profile (nikad to i ne cinim, ne stignem od silnog piskaranja :D ).

Tinder, meni promasaj. Kako sam napisala vec u topicu bila, kao besplatnom korisniku ne nudi ti nista. Sto ti tocno nudi kada platis, ne znam, ali s obzirom da putem geo lokacije pronalazi dostupne profile besplatnim korisnicima nudi na kapaljku. Veliki minus svaki peti profil bude muski, iako mi muskarci nisu odabrani u postavkama. Plus je kaj tu iako ima svakojakih profila (virtualne prostituke, parovi, s nekim cudnim slikama,...) ipak imas mogucnost procijeniti i ako ti se cini ok, odabrati. Nece te nitko smarati ako ga ti ne odobris. A i mozes "raskinut" match tako da ok, nema smora ali nema ni korisnika 😅 i zamijetila sam da su sve zene, bas poput mene inertne. Dogodi se match, ali dalje nitko nista.

Gay hr. imam profil, plus clan. Nisam platila radi zena i dejtanja, nego da mogu kad zelim biti nevidljiva i citati neke teme koje su mi zanimljive i koje pratim. Veliki plus sto ne mozes kao neregistrirani korisnik ista citati. Sto se samog dejtanja tice kao korisnik koji placa nemam pojma imam li neke benefite. Mislim da nemam. Znam da sve prednosti koje sam otkrila, odnose se na sami forum (nevidljivost, izravno ucitavanje fotki). Raspon godina je porazan, u prosjeku 22 do maks 28. Laznih profila ima ko u prici, koliko skuzih u ovo kratko vrijeme sto sam tamo. Jedna mail adresa se moze uvijek iznova koristit, a sami proces registracije se vrsi u dva klika bez ikakve autentifikacije, i bas po temama na forumu vidis da je svaki drugi korisnik obrisan jer nicka nema. Mene osobno se nista nije dojmilo, mladarija od ekipe, dodju, obrisu pa opet dodju, neke teme koje su mi zanimljive pratim jer su mi servirane, tako da zato sam tamo.

To je eto moje skromno iskustvo.
E sad treba li platiti?! Treba, jasno mi je da aplikacije kao i stranice rade na razvijanju, i da trebam dati ja njima, da bi dali i oni meni. Samo sto ovdje tocno ne znas, recimo na Tinderu, sto kupujes. Opcija na tinderu "Kontroliraj svoj profil" sto to znaci, gdje to pise?! Kao da kupujes macka u vreci. Tinder Gold, uvijek isti slogan "99 njih je reklo da im se svidjas". Mislim notorna laz. Nemam nista protiv placanja, kada znam sto placam. Na Gay hr-u sad sam bas pogledala, navedeno je sto sve kao plus korisnik dobijes u paketu.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Dating app???

Post Postao/la Bash » 18 lip 2019 17:57

Tinder + Her
Ne znam jesu nešto nedavno mijenjali u vezi plaćanja jer duže vrijeme ne koristim aktivno, osim da vidim koliko su zgodne lezbe kad putujem u žnj zemlju. Ali dovoljno je bilo polajkat kog ti se sviđa, dobiješ matcheve, samo vjerojatno bi trebala prva poslat poruku nakon toga jer jebiga, žene. Dobiješ i notifikaciju ako te je neko lajkao čiji profil nisi srela, imaš opciju platit da znaš ko je, ali imaš i opciju nastavit drkat po aplikaciji pa ako nemate match, onda nisi ni trebala plaćat anyway. Ako nemaš baš novih profila za gledat, ili si sve pogledala i ne želiš si to priznat, ili si u pripizdini. Stavi neke slike u prirodi / iz izlaska, šta god ti je nekako tipično za tebe, bez face, bez filtera sa pasjim ušima, bez koeljo citata. Tinder je pun hetero parova, ako te to zanima. Her su ugl žene, one koje su na i Tinderu i Her su vjerojatno lezbe.
Čak i na gay.hr da se ulogiraš svako prijestupne i nemaš nikakav info, dobiješ poruke u inbox jer (osim ako plaćaš) vidi se kada si online.
Fetlife je isto dobra opcija, ali nema baš izbora za Hrvatsku.

Ovo sve gore vrijedi za seks. Veze ne znam.

backspace

Re: Dating app???

Post Postao/la backspace » 18 lip 2019 20:41

Ja sam otvorila tinder prije malo manje od godinu na malti kad sam bila, i nista. Sad sam ga opet otvorila u becu, i nista. Ne znam procjenjivat ljude preko slika. Odnosno nema bas puno, ako ne i skoro uopce, tih poza i pozerica koje mi se svide i privuku da bi stisnila 💚 Crol, sve ste mi ko sestre. Gay.hr, sve su mi ko sestre i djeca. Izlazit van, ma ne da mi se bit inventar po hotpotu, to nije moj đir nikad bio. Opcenito imam osjecaj da more less sve po hrv znam direktno il indirektno i mukica mi od tog, ono kad vidim da neka trazi neku, a ja znam koja je ta neka i ta druga neka. A nijedna od njih ja 🙄 Stacu ti govorit, sve za k. Pool je premali. Premalo je cura.

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 18 lip 2019 20:49

Hoces reci za kraj štorije da cemo umrit same :dork:
A sto se ne pobratimo 😅

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 18 lip 2019 21:54

Mislis kad smo vec sve sestre, pa nek ide zivot u pm :D

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 18 lip 2019 21:57

Pa da, kako pjeva Tonci cemu nervoza :D

https://youtu.be/BAMV1Afy4l4

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la Lagadema » 18 lip 2019 23:11

call_me je napisao/la:
18 lip 2019 17:15
Susrecu mi se ljubavne poruke jer nemam curu. Buduci je Crol nesto ko prosirena familija, moram sirit dejting pool. Pa reko ajd dating app. Al tamo pun k(ufer) svega.
Buduci da ovdje svracaju sve odreda pametne djevojke zanima me sljedece (ne morate odh kronoloski, moze i random info):
1) Koje dating app biste preporucile i zasto?
2) Zanima me da li te apps same fasuju pun k fejk profila e ne bi li vas natankale na dodatna placanja?
3) Koja je to fora sa dodatnim placanjima, dal se isplati ulazit u to ili samo mame pare?
4) Imaju li te dating app ikakve vajde?
Hvala :-)
Šta će takvoj ženi dating app? :D
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 18 lip 2019 23:50

Eto ne znam :D
Bice mi se hoce zena. :shrug: :kiss2: :roll:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Dating app???

Post Postao/la degenereginald » 19 lip 2019 00:01

A fakat smo ko familija, incestuozne i disfunkcionalne :'D <3

Frend, koji je optimizirao svoje postojanje dok je bio na Tinderu mi je dao najbolji savjet koji nisam iskušala jer sam lijeno đubre, a to je- budi tamo svaki dan ili barem redovito jer se uvijek pojave kul osobe na par dana da vide na što sve liči i pobjegnu jer vide na što sve liči. One su te koje imaju potencijala--->!!. Mislim, ja sam to malo seronjski preformulirala, ali tu je srž poruke.
+ Brijem da je on platio Tinder, ali se zbilja ne sjećam da li je procijenio da vrijedi ili ne jer nisam imala para za te kerefeke nekoććć. Pitam, javim ak se sjetim.

Other than that, imala sam više sreće na okc-u nego igdje drugdje (a i to je bila bijeda, don't get me wrong, jel). Weird shit. Možda je twitter zapravo idealni dating app? Myspace?
Za mene (naj)više funkcionira naći nišu u kojoj se nalaze ljudi koji će asocijativno imati slične karakteristike/ (želje/potrebe) and then you hit it off. Druženja irl is where it's at, al brijem da je lociranje specifične niše malo problematičniji dio tog pristupa.

+
Becks, de, brate pomozi sirotu. Ako nas sve znaš, sve nas onda i pospoji. Kaj se čeka, time is running out.
I have no money and I have to scream.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la Lagadema » 19 lip 2019 00:47

call_me je napisao/la:
18 lip 2019 23:50
Eto ne znam :D
Bice mi se hoce zena. :shrug: :kiss2: :roll:
Ja ću te prodati
Šarmantna, zabavna, nadinteligentna, fascinantna, sigurna

Ajmo sad nek lurkeri navale, ovo što čitaju sa strane, nek se regaju i navale :D
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 01:45

Lagadema je napisao/la:
19 lip 2019 00:47
call_me je napisao/la:
18 lip 2019 23:50
Eto ne znam :D
Bice mi se hoce zena. :shrug: :kiss2: :roll:
Ja ću te prodati
Šarmantna, zabavna, nadinteligentna, fascinantna, sigurna

Ajmo sad nek lurkeri navale, ovo što čitaju sa strane, nek se regaju i navale :D
:D :D :D A u pm, javit cu se samoj sebi takvoj i pojebat pride. Dam se i prodat, doduse ne jeftino, but still.

@Reg - tak se i meni nekak cini, poluincestuozna i disfunkcionalna familja. kojoj se uvek vracamo kad god se desi neko sranje.

Ot:Badoo experience anyone?

backspace

Re: Dating app???

Post Postao/la backspace » 19 lip 2019 06:08

Kjut se razvio ovaj topic 💚

Rego, da si rekla da te zanimaju zene koje mogu s poda zakucat, ja bi te upozno s tom malickom kad ti je toliko za oko i srce zapela. Ja ovako prostim okom nisam skuzila tu kemiju, obe ste mi ko sestre. A i stacu se bavit vama, pa mene zanima samo nac neku emily ratajkowski il jelenu rozgu za svoju guzicu 🙄 call me, da nisi slucajno neka od njih? 🤨

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 06:19

@call_me badoo mi ima hetero frendica, postoji neka opcija placanja s kao nekim dodatnim prednostima na profilu.
Bome nije se usrecila tamo s tim muskarcima, kaze sve budala do budale.
A brijem da tamo nema ni 5 lezbi.
Nikad nisam cula da lezbe navode to mjesto kao opciju za virtualno minglanje 🤔
Ono sto mene sada zanima, sto je s regijom? Da se prosirimo malo 😅 Za ozbiljno, austrija, slovenije i srbija imaju li neke svoje dejting stranice, gay forume?
Ja plivam samo u hrvatskim vodama 😅

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating app???

Post Postao/la standalone » 19 lip 2019 07:19

So... We are all stuck in a limbo :D :D :D
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 10:12

Umrecu sama sa sestrama sa Crola ili mi se promuvat sa tih par Kineskinja koje brauzaju Tinderom po gradu ali pod uvjetom da platim dodatne usluge :D :faint:
Pa krenimo sa incestom, sta reci :touched: Bicemo disfunkcionalne ali voljene :inlove:

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 11:06

S obzirom da si vec dobila reference, imas od kuda krenuti :D

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 11:18

Sumirajmo: redom.
Znaci sve :D

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Dating app???

Post Postao/la GLC95 » 19 lip 2019 11:48

Kakvi se to incesti spominju? :confused: :confused:
Ne jebe lijep nego uporan :)

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 11:51

Virtualni i nuzni. Ujedno čitati sa razumijevanjem. Hvala.
Uprava

shahmat
Postovi: 32
Pridružen/a: 01 svi 2019 14:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la shahmat » 19 lip 2019 16:58

Nije valjda da znate svaku s crola. Evo primjerice mene niste imale prilike upoznati.
Ako vas put odvede u južne krajeve javite se, slobodno :).

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Dating app???

Post Postao/la degenereginald » 19 lip 2019 17:02

call_me je napisao/la:
19 lip 2019 10:12
--
ili mi se promuvat sa tih par Kineskinja koje brauzaju Tinderom po gradu ali pod uvjetom da platim dodatne usluge :D :faint:
--
hmu pa podijelimo troškove~~
I have no money and I have to scream.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Dating app???

Post Postao/la Bash » 19 lip 2019 17:07

Mogli ste pokrenit posebno Airbnb Experience: L-Word Croatia. Pičite po kafićima, pijete i prepoznajete bivše. Tak em upoznate turiste, em imate čarobnu ljetnu avanturu, em zaradite pare.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 17:33

reginald je napisao/la:
19 lip 2019 17:02
call_me je napisao/la:
19 lip 2019 10:12
--
ili mi se promuvat sa tih par Kineskinja koje brauzaju Tinderom po gradu ali pod uvjetom da platim dodatne usluge :D :faint:
--
hmu pa podijelimo troškove~~
Da sherujemo Tinder troskove? :D Vish vish!
Tindersurfing ride sharing :ok: :thumbup:

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 17:39

Sestre, ajmo brate i mi u neku pricu. Ko Veljaca i njezino spasi me. Pa vidi nas, ima nas na svim profi frontama, mozemo pokrenut umrezavanja zena, razmjenu zena, preporuku zena, mozemo imat dejting sajt gdje bu svaka imala review. Al nemres vidjet review do prvog dejta. Obavis dejt, bude ti il ovako il onako, procitas review pa si tek tada u dilemi ovoj ili onoj. Ajmo, neke imaju para, neke ideje, neke znanja. Sta cekamo #spasime

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Dating app???

Post Postao/la degenereginald » 19 lip 2019 17:41

Tbh, dala bi svu ušteđevinu samo zato da sad dobijem svoj review :'D
Kul. Al brijem da se to fakat događa irl sve, samo je pitanje u kojem krugu zagrebačkih lezbi/kultu želiš biti. Scene, buraz, sceneeee~

e: zapravo, isuse, beks nam može to sve izvest, ionak je napisala da zna sve lezbe u zgb.
Kad smo kod toga, sjećam se da sam s nekime (heyo) napravila procjenu da u zgb ima barem 2000 lezbi, ali me sad zanima prava brojka. Ajmo, bs, vadi papire reci narodu na čemu smo?
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 17:44

Ja ne znam gdje je ta scena za cca 40 god?
Evo da konretiziram od 35 do 45.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Dating app???

Post Postao/la degenereginald » 19 lip 2019 17:48

Čekaj drugi val razvoda/prekida pa će nadoćććć

e: iliti u stanovima.
I have no money and I have to scream.

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 17:51

^to sam vec skuzila, da su se na scenu pojavile netom sve frisko izisle iz veze starije zenske. To jos nista, treba prvo malo oladit glavu i ispuhat emocije. Ne mogu da se bakcem s bivsim curama i dramama.

Kuzis, zelim ti reci lako tebi sad vikat scena buraz, scena, budes mi rekla gdje je ta scena za 10 godina :D

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Dating app???

Post Postao/la degenereginald » 19 lip 2019 17:57

Skroz je okej biti nečiji rebound, tho! Ruka ruku mije i sve to. A mislim, da, okej, kužim, tebi se ne da ako si u briji za neš ozbiljnije.
Al ono, helping hand i tak to. Nije loše. e: Community service, jel.
+
Ejjj, ja sad čekam prvi red razvoda. Nije lako ni mojoj generaciji :Đ
I have no money and I have to scream.

Odgovorite