Dating app???

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
lastresort

Re: Dating app???

Post Postao/la lastresort » 19 lip 2019 18:20

ot vruće mi je, jedva čekam sparing, nikakvi appovi samo u krivi put il hendrix i eto ti svih slova skraćenice
a da nastavim u nizu, evo adamice ovih 35-45 ti znam hrpu,za te baš imam jednu šta duvat voli, ziher ju i znaš,a moglab ti i s koljenima pomić,taman ste jednako oštećene

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 18:34

Tebi su puna usta adamice :D

lastresort

Re: Dating app???

Post Postao/la lastresort » 19 lip 2019 18:49

ti bi da ti budu puna usta mene. jbg

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 19:06

Fino sroceno. :D

Al mislim da spamamo ovaj mili topic, koji ima priliku zazivjeti i postat mjesto gdje ce se naselit sve pticice, koje nisu zeljne slobode :D

Evo ovako inspirirana pruzit cu im neke smjernice

Nemoj imati premalo godine/Nemoj imati previse godina
Nemoj pricati samo o sebi/Nemoj imat fokus samo na meni
Nemoj voljeti bivsu/Nemoj mrziti bivsu
Nemoj povladivati/Nemoj se nadmudrivati
Nemoj biti inertna/Nemoj biti suvise energica
Nemoj da se odmah vidimo/Nemoj da se nikad ne vidimo
Nemoj da bude prvo kava pa seks/Nemoj da bude kava, i nikada seks
Nemoj da ne volis jesti/Nemoj da moras ustima sve pomesti
Nemoj da te posao ne zanima/Nemoj da te posao jedino zanima
Nemoj da budes suvise divlja, prosle me te godine/Nemoj da budes suvise mirna, te me jos nisu dosle.
..... i tako nastavi niz.... i dodji nam. Pusa, ciao, bok :)

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 19:08

Okeej :-o
Evo, buduci da zadovoljavam sve kriterije javljam se na svoj vlastiti topic.
Sta cemo sad, sta je sljedeci korak? Uputi me u proceduru, jebiga.

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 19:11

Sad nam treba biljeznik, ipak je ovo ozbiljna stvar a sutra idemo u ikeu 🤗

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating app???

Post Postao/la standalone » 19 lip 2019 19:20

Ja cu samo reci da postoje ti neki lezbijski lobiji (citaj klanovi) i sad.. To jos sve otezava situaciju...ono kad nisi upucen bas...
Zadnja izmjena: standalone, dana/u 19 lip 2019 19:22, ukupno mijenjano 1 put.
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

backspace

Re: Dating app???

Post Postao/la backspace » 19 lip 2019 19:21

Regolina, mislim da sto iz videnja sto do videnja znam cca do 200 lezbi. A moguce da ih je 2 soma po zgu, al to su i one koje ne izlaze nikad, one u ormaru, one kraj ormara, one u braku, bake lezbe, bebe lezbe, tinejder lezbe, i... sexy lezbe sigurno. 😁

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 19:29

adamica je napisao/la:
19 lip 2019 19:11
Sad nam treba biljeznik, ipak je ovo ozbiljna stvar a sutra idemo u ikeu 🤗
Idemo u Ikeu? Posteljina i to? Moment: :puke: Ok, sad mozemo nastavit na kavu.

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating app???

Post Postao/la standalone » 19 lip 2019 19:34

Dakle beksi, kak si toliko vrla u otkrivanju brojki, daj ajde u fusu odglumi malo matchmakera i spoji neku zenu s nekom zenom. Ono... Smatraj to... Dobrim djelom :)
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating app???

Post Postao/la standalone » 19 lip 2019 19:36

P. S. Ko superman, navuci carape i matchmejkaj :ura: :ura: :ura:
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 19:39

call_me je napisao/la:
19 lip 2019 19:29
adamica je napisao/la:
19 lip 2019 19:11
Sad nam treba biljeznik, ipak je ovo ozbiljna stvar a sutra idemo u ikeu 🤗
Idemo u Ikeu? Posteljina i to? Moment: :puke: Ok, sad mozemo nastavit na kavu.

Ne bi me ziva sila natjerala u ikeu s nekim :lol:
Ne brigaj, samo ironicni osvrt na lezbo odnose ;)

backspace

Re: Dating app???

Post Postao/la backspace » 19 lip 2019 19:47

Nikakvo mecmejkanje od mene necete dozivit, nije da sam si tak ili mostly ikak dobra s lezbama, samo znam prepoznat eventualno, sa sigurne udaljenosti jel :D same se snalazite 🖕

backspace

Re: Dating app???

Post Postao/la backspace » 19 lip 2019 19:49

standalone je napisao/la:
19 lip 2019 19:36
P. S. Ko superman, navuci carape i matchmejkaj :ura: :ura: :ura:
Jebeno ovo zvuci eksli :D

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Dating app???

Post Postao/la standalone » 19 lip 2019 19:54

Zar si sumnjala :confused:
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 20:26

adamica je napisao/la:
19 lip 2019 19:39
call_me je napisao/la:
19 lip 2019 19:29
adamica je napisao/la:
19 lip 2019 19:11
Sad nam treba biljeznik, ipak je ovo ozbiljna stvar a sutra idemo u ikeu 🤗
Idemo u Ikeu? Posteljina i to? Moment: :puke: Ok, sad mozemo nastavit na kavu.

Ne bi me ziva sila natjerala u ikeu s nekim :lol:
Ne brigaj, samo ironicni osvrt na lezbo odnose ;)
No shit :D
Vec sam ti htjela predlozit da ti odaberes imena za prve dve macke koje cemo usvajat al sad nista!

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 20:30

call_me je napisao/la:
19 lip 2019 20:26
adamica je napisao/la:
19 lip 2019 19:39
call_me je napisao/la:
19 lip 2019 19:29
adamica je napisao/la:
19 lip 2019 19:11
Sad nam treba biljeznik, ipak je ovo ozbiljna stvar a sutra idemo u ikeu 🤗
Idemo u Ikeu? Posteljina i to? Moment: :puke: Ok, sad mozemo nastavit na kavu.

Ne bi me ziva sila natjerala u ikeu s nekim :lol:
Ne brigaj, samo ironicni osvrt na lezbo odnose ;)
No shit :D
Vec sam ti htjela predlozit da ti odaberes imena za prve dve macke koje cemo usvajat al sad nista!
Srecom, ne volim macke. I lijepo te molim da sve prijateljice koje imas, zaboravis. Od danas si samo moja, sutra ces ovaj racun izbrisati. Nema zajebancije :ubergeek:

lastresort

Re: Dating app???

Post Postao/la lastresort » 19 lip 2019 20:32

o gle,još jedna koja ne voli mačke,ni ikeu, a voli decu. pfuj. đes sestro

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 20:36

Boze konacno!!!! Necija! :ura: :plese: :ljubav:
Hajde da ti usput posaljem i sve passwordove, tako da mi prosetas svih mejlovima i Fejsovima i svime, da ti ne hranim paranoje prije vremena.
Aaawwwwww :di_je_inlove_smajli_kadgatrebas:

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 20:38

call_me je napisao/la:
19 lip 2019 20:36
Boze konacno!!!! Necija! :ura: :plese: :ljubav:
Hajde da ti usput posaljem i sve passwordove, tako da mi prosetas svih mejlovima i Fejsovima i svime i da ti ne hranim paranoje prije vremena.
Aaawwwwww :di_je_inlove_smajli_kadgatrebas:
Vec me gusis :lol:
Nemoj toliko smajlica ljubavnih stavljati.
Naravno i pass posalji :impatient:

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 20:44

Oprosti sto sam vec posesivna tako javno. Evo jedan, prosto da se osjetis posjednicki :kiss:
Poslala.
A kad ces ti meni poslat? Ti da me volis vec bi mi poslala. A sto me vec ne volis? Imas drugu, jel to?

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 19 lip 2019 20:50

Naravno da je to. Od kad sam s tobom, ova dva sata osjecam da stalno mislis na bivsu. I sto bi ja sad trebala. Ne osjecam se sigurno, ti si kriva, znas da si ti kriva😭😭. I ona eto isto voli sto i ja, mislim ne voli. Ne voli ikeu, ne voli macke i sta sad, sam sam ja kriva 😭😭. Da me volis i ti bi to ne voljela. Ne osjecam se sigurno uz tebe, al ti znas da te volim. :kiss5:
Samo tebe malena, nista mi ona ne znaci. I to s mackama i ikeom, sve je to bezveze. Oprosti mi, moooolim teee 😭

backspace

Re: Dating app???

Post Postao/la backspace » 19 lip 2019 20:54

Jbt... eo taman sam se sjetila da je zapravo skroz jebeno bit solo :D

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la call_me » 19 lip 2019 22:22

Pa pickumaterinu, tocno sam znala da ces mi uvalit zensku manipulaciju, znas kad sam znala! I koi qrac, kak to mislis ic kod svojih u nedelju a mene ne zvat? Onak jebote! I dobro to za Ikeu, al ti neces gledat ni ostale kataloge, onak ni Lesnina, ni Pevec, ni nista! Kaj bum stolnjake u Tifonu kupovala?
Btw saljem ti link na azil za peseke. Ak ne odaberes opcije a i b, otprilike mi se vise ne moras ni javljat. Otkazat cu kampiranje. Jebi se.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Dating app???

Post Postao/la Lagadema » 19 lip 2019 23:39

call_me je napisao/la:
19 lip 2019 01:45
:D :D :D A u pm, javit cu se samoj sebi takvoj i pojebat pride. Dam se i prodat, doduse ne jeftino, but still.

@Reg - tak se i meni nekak cini, poluincestuozna i disfunkcionalna familja. kojoj se uvek vracamo kad god se desi neko sranje.

Ot:Badoo experience anyone?
Ja sam iskren prodavač :D
Šarmirala sam žene uvijek dok sam to radila
A tek što dižem cijenu :D u pregovorima mi nema ravne :D

A ti predivna ženo cmok :touched:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 20 lip 2019 06:40

call_me je napisao/la:
19 lip 2019 22:22
Pa pickumaterinu, tocno sam znala da ces mi uvalit zensku manipulaciju, znas kad sam znala! I koi qrac, kak to mislis ic kod svojih u nedelju a mene ne zvat? Onak jebote! I dobro to za Ikeu, al ti neces gledat ni ostale kataloge, onak ni Lesnina, ni Pevec, ni nista! Kaj bum stolnjake u Tifonu kupovala?
Btw saljem ti link na azil za peseke. Ak ne odaberes opcije a i b, otprilike mi se vise ne moras ni javljat. Otkazat cu kampiranje. Jebi se.
Dosta je meni ovog bolesnog odnosa, koji traje 18 sati. Dosta!!!!!! Odlazim. Ti si jos tu, a OBECALA si da ces izbrisati profil. Nema veze, idem ja. To sto sam ja trebala ici kod svojih, kakve veze to ima? Zasto te to ugrozava? Moja mama je osjetljiva, i trebam je paziti. Da ti znas sto znaci paziti nekoga, razumjela bih. Otkazi sve, i ovako je sve, sve, sve to bilo zbog tebe. Briga me. Ne javljaj se vise. Javim ti se za tri dana, kada popijem. :runaway:

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Dating app???

Post Postao/la Little N » 20 lip 2019 07:38

Gospode boze u iz kakvih disfunkcionalnih odnosa vi vucete ove pricice?! 😢
Apropo dejting appova, dovoljan mi je feedback strejt frendica da shvatim da u zivotu ne zelim krocit ni na jedan.
Ja sam fakat oldskul. Nema do RL vibre koju osjetis kad se u znojnom klubu, preko desetaka golih pedera sretnu oci i onda tek za tri mjeseca saznas kak se zove :lol:

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 20 lip 2019 07:53

Little N je napisao/la:
20 lip 2019 07:38
Gospode boze u iz kakvih disfunkcionalnih odnosa vi vucete ove pricice?! 😢
Ako se okrenes oko sebe, zamjetit ces da je vecina odnosa disfunkcionalna i nezdrava. Hetero, homo, kaj god. Inspiracije zbilja ima. Zasto je to tako, imam naravno misljenje o tome, jednom ga iznesoh i u temi kako zamisljate "idealne" veze pa mi se sad ne da ponavljati.
Jesam li bila u nezdravim odnosim, jesam kao mladja kad sam i sama bila nezdrava. Nemres bit u zdravom odnosu, ako ti nisi dobro. Vecina ljudi i nije. I to je ono tuzno. Kad se vec blizis godinama kada bi zbilja trebao biti dobro sa sobom, da bi mogao biti sa svijetom.
Bi li pristala danas na neki oblik nezdravog odnosa, ne bih. Rad na sebi, rad kroz terapiju je rudarski posao, nazuljala sam svaki dio sebe, da bi kopajuci dosla do sebe i nema te osobe vise zbog koje bi mogla iznova zakrciti taj put.

Protiv znojnih tijela nemam nista, osim sto su meni sva u mraku i pod alkoholom ista. A nekako ne bih zeljela da mi odabranica bude ista kao i sve one druge znojne :D

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Dating app???

Post Postao/la Little N » 20 lip 2019 08:13

Ne bum se složila s tobom.
Ako se okrenem oko sebe pronaći ću većinom hetero familije, od onih koji su mi najbliži, i tamo možeš vidjeti samo uzajamnu ljubav, poštovanje, razumijevanje, naravno sa povremenim ups and downs, ali osnova ostaje.
Divne žene koje odgajaju prekrasnu djecu u individualce, koji razumiju da se dvije tete isto mogu voljeti kao mama i tata.
Divne muškarce koji se sjećaju što su im žene poželjele prije 5 godina, pa i dalje nakon 15 godina veze, mogu pronaći način da ih izbiju iz cipela romantikom.
Od najbližih lez parova, mislim da imam samo jedan, ostalo su single žene, i taj par isto ne upada u tvoju statistiku.
Ja sam isto svoje temelje sagradila na teži način. I ne dam da mi probuše balončić.
A i dovoljno godina imam da patologiju prepoznam na drugoj kavi, ak mi se već na prvoj provukla.
Ili je to 6to čulo?

I da, uvijek postoji ona jedna koja odskoči od mase :D nikad nisam toliko pijana, da su mi sve iste, božesačuvaj :P

adamica

Re: Dating app???

Post Postao/la adamica » 20 lip 2019 08:28

Little ti govoris o svojim bliznjima, ja govorim o drustvu kao takvom opcenito. Posve je jedna prica sto si ti (uostalom kao i ja) sagradila jedan svoj mikro svijet, odabrala kroz zivot pojedince koji se razlikuju od drustva u kojem zivimo. Ali ako nismo kratkovidne, mozemo vidjeti dalje, sliku pojedinca, para i drustva u zemlji u kojoj zivimo. Koje je nezdravo, nezadovoljno i nesvjesno vecinom.
Prepoznat patalogiju je posljedica osobnog iskustva, ako kroz isto ucimo. Samim time razvijamo i culo za ne izlagat sebe vise takvim iskustvima. Imati senzbilitet prema drustvu, znaci moci detektirat stanje, emocije i potrebe osobe na temelju recenog, iscitanog, opisanog i nepipljivog.
Da ne nastavljam s filozofijom zelim nam svima sto vise balona, bez helija. Samo puhat punim plucima :D

Odgovorite