...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 29 srp 2019 21:08

Miška naravno da može, nema pisanog pravila za nikoga od nas, i to za godinu dana je samo onako realan osvrt na neki ciklus nakon prekida jednog odnosa, do ulaska u drugi. Zapažam, ne samo na svom iskustvu, nego i drugih oko sebe, da jednostavno iza 30 i neke, ide teže i sporije. Puno je tu faktora zašto je to tako. Teže se otvaramo i opreznije smo, prizemnije i uz sve ono lijepo čak i kad je tu, a zbilja šanse da s nekim kliknemo, a da taj netko je osoba za koju bi poželio da ti bude i prijatelj, a to znači da je ravnopravan partner koji skrbi o sebi i svojim emotivnim i životnim potrebama, želi dijeliti i pomagati, biti tu, su zbilja male. Ovo što call me piše, susrela sam se s time na način da sam znala u komunikaciji iščitati, bezbroj puta. Malo je žena koje žele da nekome s njima u odnosu bude lijepo, znači da dijele tu ljepotu u tom trenutku i njeguju to, puno više je onih kojima je prefiks JA. Ja trebam, ja osjećam, ja želim, ja hoću, .... Kad ti se netko u tom svijetlu predstavlja, sve je jasno.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 29 srp 2019 21:31

Nadam se da je ovo zadnja sezona Orange-a. Žene sve ružnije, epizode sve gluplje.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la call_me » 29 srp 2019 21:36

Adamica, to je jos mila majka...taj bolesni narcizam, tipa. prevari me, odjebe me, banira me i onda se ljuti jer je ne pitam kako je? Ali pazi: pricanje sa Isusom i Teslom :-o Ili pazi toliko urokana da me se ne sjeca kad ode na wc...ili pazi kad nikad nema para da plati kavu...ili ono kad prica da je na nekoj akciji ustedila 12 kuna jer je to vrh zivota...ono JEBOTE :-o Koji vam je bolesni k? :confused: :confused: :confused:
MA otprilike odjebem svih i u godinu dana kao slobodna zena surfam oceanima i uzivam prirodu.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 29 srp 2019 21:40

Pa prestani ih skupljati na bolonji kod izlaza sa aleje vrapče :D
Ovo fakat zvuči grozno. I ja ću ti iskreno reći, da nisam imala nikada ovakvo iskustvo, a upoznala sam stvarno dosta cura.
Naletila si jebiga, očito više puta, na neke stvarno posebne primjerke.
Nije sve tako crno, i promise :D

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 29 srp 2019 21:42

^ja nikad nisam imala ništa sa takvom osobom isto
Meni to ide malo teže otkad se znam :lol:
Pa imam kriterije ispod kojih ne mogu
Ako ona meni na prvom dejtu govori da se voli urokati i seksati na javnim mjestima mene to neće nimalo uzbuditi :lol:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la call_me » 29 srp 2019 21:47

Ono sto je najgore je da na pocetku djeluju pametno, duhovito, zanimljivo i obecavajuce. until they are not.
Ono sto je divno je da sam vec toliko izbazdarena na pacijente da ih vec umalo dijagnosticiram u bobu, ukljucivo i uzimanje anamneze. đizz fak :faint:

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 29 srp 2019 21:54

call_me je napisao/la:
29 srp 2019 21:47
Ono sto je najgore je da na pocetku djeluju pametno, duhovito, zanimljivo i obecavajuce. until they are not.
Početak you mean "lažno se predstavljaju na haeru" ili preko poruka? Ili početak, odeš s njima odmah na cugu?
Ak je ovo prvo, zaboravi razlike između žena i muškaraca. To svi rade.
Zato ja ne tekstam. Dođi odmah na danje svjetlo da te vidim, da vidim kak se ponašaš i da možemo svaka svojim putem. Ili skupa :D

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la call_me » 29 srp 2019 22:03

Ja doista ne mislim da se lazno predstavljaju, sto je najgore. Isprva je komunikacija normalna a kad se opuste, sto se iz nekog razloga brzo desi, naprosto postanu ono sta su..sto je legitimno, but not my cup of tea. Decenijama sam imala zestoku toleranciju na pizdarije, al zajebi. nomore #nedamise

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 29 srp 2019 22:07

#samo jako nazovi me
Ja samo tražim isto normalnu ženu koja se ne oblokava, ne drogira, ne kocka, i ne seksa sa sto ljudi godišnje
Još ako voli čitati gdje ćeš bolje

Ako sretneš takvu preporuči me :wow:
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la hanna123 » 29 srp 2019 22:37

Gore navedeno mi je tako deja vu. Nesto s vecinom lezbi ne stima. Ima i super cura ali treba ih traziti kao iglu u plasti sjena. Bas su promjenjive cudi eto.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 29 srp 2019 23:09

Mene ova rasprava dosta zabavlja, moram priznat :D

Ja evo stvarno ne znam. Iako, samo bih htjela reć da pazite što želite jer postoje osobe koje kažu da hoće takvu pa onda kad ju dobiju ne znaju šta će s njom i same si sabotiraju vezu tak da ja bih pripazila malo ipak i na samu sebe prije svega :D Na papiru je sve to lijepo al praksa, eh :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 29 srp 2019 23:51

ALSO

sad mi palo na pamet, djelomično vezano uz ovo, negdje sam čula/pročitala/neš da ljudi često traže gotovu stvar. Bilo vezu koja je od početka savršena, bez frikcije (not the sexy kind), bilo osobu koja je kompletna i nema nikakve frikcije sama sa sobom (not the sexy kind). To ko da hodaš gradom i očekuješ nać gotovu i praznu kuću po tvom ukusu, spremnu za uselit. A brate mili. Napravite dobre temelje pa gradite skupa, i vezu i jedna drugu i samu sebe, ak nemate strpljenja za proces onda jbg. Pritom ne mislim na trpljenje pizdarija kojekakvih u nadi da će netko postat drugačija osoba tho. Granice si trebamo sami odredit i svačije su drugačije I guess al ono. Gotta start somewhere

Ajme spava mi se
Odoh
Ln
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la call_me » 30 srp 2019 00:34

Ne radi se o gradjenju odnosa sto je jedino moguce izmedju dvoje ljudi jer zaboga kako drugacije? Nemoguce je imati gotov odnos, pa naravno da se to izgradjuje u hiljadu malih interakcija. Radi se o tome da ne postoje ni bazicni temelji neke osobe. Ili su kroneri, ili ih trebas izdrzavat, ili su granicne licnosti, ili su psihoticni ili whatever. S kim da gradis?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 30 srp 2019 07:20

Razumijem ja to, i u pravu si. Napisala sam ono čisto jer znam da ima takvih, možda nekom zatreba :lol:

ot
Cimerici predzadnji dan tu. Ajd da ode više pa da mogu čestito počistit stan i hodat u gaćama okolo
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Royal » 30 srp 2019 07:35

@adamica
Dobro, svi se mi tokom života susrećemo sa izazovima, padovima, uspjesima koji ostavljaju trag na nama i oblikuju naše obrasce ponašanja kako pozitivno tako i negativno.
No i takvi možemo naći onog nekog tko ce ih prihvatiti, tko ce ih cak svojom energijom i ponašanjem učiniti boljim.

Svatko od nas ima drugačije ciljeve u životu , drugačije shvaća uspjeh, svatko ima neku svoju comfort zonu. Ono što mi vidimo prema van je samo djelić onoga što čovjek proživljava u sebi. I nećemo se naći kompatibilni sa svima, daleko od toga ali u svemu tome mislim da ima netko tko ce nas nadopuniti, tko ce dijeliti naše ciljeve, osjećaje itd.

Slažem se da iskustvo čini svoje, kako pozitivno tako i negativno. Ono utječe na naša buduća očekivanja.
Sve ovo sam napisala kao tok misli koji je bio potaknut time što sto mi je tvoj post i post od call_me zračio presumpcijom da ce ne samo vasi budući odnosi nego i nasi zbog prijašnjih loših iskustava biti također loši, da cemo susretati samo osobe koje ce imati nama nekompatibilno stanje uma, nekompatibilne ciljeve, osobe koje nisu izgrađene.

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 30 srp 2019 08:13

S ovim prvim dijelom apsolutno se slažem, ako podvučem crtu na tome da se to odnosi na dvije zrele i relativno zdrave jedinke. Jedni uz druge rastemo, jedni druge liječimo i pomažemo si. Odnos svakako ima tu svrhu, i biti u takvom odnosu je ljepota bivanja u dvoje. Puno je lakše tada nositi se i s težim i s manje ljepšim trenucima.
Ali moj osvrt nije išao na tu razinu odnosa i nekompatibilnost koja je posve prirodna i očekivana. Više na to da zamjetih da su žene ili nezrele, ili toksične, ili destruktivne, ili nastavi niz.
I pored toga ja ne mislim da ja ili netko treći neće pronaći i imati bolje i ljepše iskustvo od toga. Da mislim to, samoubojstvo bi u pms-u učinila :D
Samo se uvjerih da za to treba puno vremena i strpljenja, zato što zbilja ispada da čovjek puno očekuje ako traži relativno posloženu i izgrađenu osobu. O ostalim kompatibilnostima da i ne govorim, to dođe kao luksuz :D

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la degenereginald » 30 srp 2019 10:55

call_me je napisao/la:
29 srp 2019 16:46
u psihozi, bolesno poremeceni narcis ili alkoholicarka
#goals2020.

Ne znam, meni je samo uvijek malo bizarno (?) kad se tak okarakterizira druga ljudska bića, al opet- nije da fakat imam nekog životnog iskustva, pa okej. White knightam, al nemam hard on neg sam flaccid af. E pa jebeš sve.
A i taj neki- mi normalni, one lude- moment, jel.
Što, onak, okej. Ne znam, jel frustracija nakon retanih iskustva?
Al ono. Ne znam.
Svi smo različiti. To je okej.
A jebemu, fakat bih malo i htjela upoznat te koje su u psihozi ili bolesno poremećeni narcisi ili alkoholičarke čist da vidim o čemu pričamo.
A možda ih treba međusobno pospajat.
Jebemu, fakat nas sve treba na otok barem za go da se malo poupoznamo.

e: zapravo, križaj sve što sam rekla jer ono što nam zapravo treba je tema za loša dejting iskustva!!!

e: mislim, samo je pitanje jezika/perspektive. Samo niste kompatibilne. Ovoj u psihozi možda treba enabler, što ti nisi pa jebiga, narcisu treba netko nesiguran koji se bolesno posvećuje drugoj osobi da se ne suoči sa sobom i svojim abandonment issuesima, a alkoholičarki možda treba droga, da malo promijeni ritam. Idk. I ne bih ih tako označila. Možda--ekscentrična/nekonvencionalna osoba, self centered osoba i wine enthusiast. Plivačica na suhom isto može. Cuganje je sport. Waterboarding experimentalist? Adventurer? Vodtkaboarding. Hm.
I have no money and I have to scream.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la call_me » 30 srp 2019 13:13

Reginald, draga, ti si moje jedino pozitivno iskustvo cuge u kojem sam beskrajno uzivala smijuci se cilu vecer :-) I hvala ti na tome.
Al reci mi, kad netko vrlo ozbiljno prica sa patuljcima i Teslom i Gandijem istodobno dok je na kavi sa mnom, sta je konkretno bizarno u tome da stvari nazovemo imenom i kazemo da je zena u psihozi??? Ili situacija u kojoj izadjem na kavu a zena se toliko obloce da na kraju veceri ne zna tko sam?!? I otprilike nema dana kad nije mortus. Sta je nego alkoholicarka?
Ne radi se o kompatibilnosti. Radi se o tome da mi se ne da bavit tudjim dijagnozama.

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 30 srp 2019 13:14

Sad je mozda moment da se javi i netko od navedenih
call_me je napisao/la:
29 srp 2019 16:46
u psihozi, bolesno poremeceni narcis ili alkoholicarka?
Mozda smo svi u nekoj od kategorija, nekome, nekad. I mozda svi trazimo isto. ✌
#jubavijubavi

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la call_me » 30 srp 2019 13:28

Neki ljudi naime naprosto imaju dijagnoze. I to nije stvar subjektivne proizvoljnosti. Zivot sa patoloskim narcisom, alkosom ili psihoticarem doista nije nego ginjenje na dnevnoj bazi uz podnosenje mnogo sranja, beskrajno puno davanja uz realnu sansu da bolno pogines u toxicnom odnosu potpuno sjeban.
To nije odnos tu sam za tebe i razumijem tvoja stanja i potrebe i razloge i izgradjujemo se u ljubavi. To je odnos poginucu za tebe uz neizvjestan rezultat gdje je velika sansa da ces me putem povrijedjivati jer ces na mene kanalizirati svoja interna sranja.
Mind the difference.

lastresort

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la lastresort » 30 srp 2019 13:39

možda su tri treninga jučer ipak bila too much uz oosao, tijelo mi se gasi,hoću spavati :sleeping:

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 30 srp 2019 13:40

Svi ljudi na ovom svijetu imaju dijagnoze. Znam, jer ih ja pisem,citam i lijecim.
Neki ljude se znaju nositi sa njima,a nekima treba ucestalo pomagati. Ne osudjivati. Isto tako se mozes okrenuti i jednostavno otici. Doma, na drugu cugu ili sl.


Sve ove bolesti o kojima pisete jesu bolesti modernog vremena i ima ih sve vise i vise. Mozda sutra i ja budem imala jednu takvog tipa. Tanka je granica izmedju ubrojivosti i neubrojivosti.

backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 30 srp 2019 14:20

Call me, kuzim to sto pricas i slazem se. Bome i ja cesto imam slican osjecaj vezan uz ljude, a posebno lezbe 💅, al onda se u sljedecem momentu sjetim da mnogi, a jos cesce mnoge :D, za mene misle da sam u ko zna kojoj kategoriji u stilu ovih sto si ti navela :D i nisu oni, a cesce one :D, u krivu, to je njihova percepcija mene i njihova 'istina'. Ne moramo se svi prepoznati, osjetiti na pravi nacin. U svima nama ima svega, i dobrog i loseg i ludog i normalnog. Pa onda kak ko balansira i kako koja osoba u tebi sta trigerira vise. Isto tako sve manje i manje pusim postojanje apsolutnih istina. Tak da, meni ti je samo vise znak ako ti tako nekog percipiras ili se ti tako uz nekog osjecas, ili ja, ili bilotko, da ti onda vjerojatno nije mjesto tu, uz tu osobu. Ides tamo di je ljubav. Za tebe. Simple

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la call_me » 30 srp 2019 15:19

Apsolutno. Beskrajno sam puna razumijevanja za sve i sva, samo ja licno ne zelim biti u vezi sa osobama koje ce na meni ispucavati dijagnoze.
Ne osudjujem nikoga, kako se bolest zaboga moze osudjivati al za to postoje strucni ljudi sa specijalizacijama, citava masa njih. Ja se naprosto nemrem davat necijem izlijecenju i pri tom ginut godinama. Al ni to ne bi bio problem da sve te osobe smatraju da im treba barem neka terapija. U svojoj grandioznosti oni su sebi super. I tu nema pomoci.

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 30 srp 2019 15:24

Ja mislim nazovi me da i tebi treba dijagnoza
Vidiš da danas nije fora biti zdrav u glavu
Niko te neće
Ako lažeš, varaš, piješ, kockaš, drogiraš se imaš ono nešto
Kužiš stara moja
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

adamica

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la adamica » 30 srp 2019 15:31

Kak ide ona, svi smo mi puknuti. Samo je razlika u tome koliko smo tamo gdje smo puknuti, zapravo jaki. Ne postoji osoba koja nije sjebana, oštećena, ....
Otišla ova priča u više sfera, prosto jednostavno ljudi i bez dijagnoza imaju jednu zadaću, odrasti, biti samostalni i neovisni. Brinuti o sebi. Ako ne znaš brinuti o sebi kako ćeš brinuti o meni. Ako ja ne znam shvatiti sebe, kako ću znati tebe. Često ljudi olako pripisuju dijagnozu i sebi i drugima. Vjerujem u njih, smatram da se treba o njima pričati, ali i na njima raditi. S druge strane lakše je kroz život ići s dijagnozom, pravdati postupke sebi i drugima njome ili krivit druge ljude i okolnosti. To možeš do jedne životne dobi, poslije se uči čupati kako god umiješ i znaš. Sam kaj je lakše prebaciti taj teret na druge i na dijagnozu.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 30 srp 2019 18:21

Idem se rolat.
Kakav je to dan ako nakon 10 sati posla, sat i pol banke, ne ubacim jos nesto i navecer se samo srusim ko ovaj mali :faint:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 30 srp 2019 18:51

call_me je napisao/la:
30 srp 2019 13:28
Neki ljudi naime naprosto imaju dijagnoze. I to nije stvar subjektivne proizvoljnosti. Zivot sa patoloskim narcisom, alkosom ili psihoticarem doista nije nego ginjenje na dnevnoj bazi uz podnosenje mnogo sranja, beskrajno puno davanja uz realnu sansu da bolno pogines u toxicnom odnosu potpuno sjeban.
To nije odnos tu sam za tebe i razumijem tvoja stanja i potrebe i razloge i izgradjujemo se u ljubavi. To je odnos poginucu za tebe uz neizvjestan rezultat gdje je velika sansa da ces me putem povrijedjivati jer ces na mene kanalizirati svoja interna sranja.
Mind the difference.
Samo da kažem da se slažem s ovim, well said. :D

ot
Mislim da mi je posljedica stresiranja oko novog posla ta da sam zaboravila pogledat bigger picture. Ubijem se u detaljima i agoniziram jel sve ok, da ne mogu napravit korak unatrag i vidjet da sam zapravo napravila sve što se od mene traži i da još nijednom nisam dobila negativni feedback, a i daju mi sve više samostalnosti. Glupačo, to je sve što trebaš tu. :roll:

RIP
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 30 srp 2019 19:15

Idem sutra na posao u svojim pidžama hlačama. Polako ih suočavam s činjenicom da ću kad - tad doći u pidžami na posao. Pitanje je vremena.

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la goxolina » 30 srp 2019 19:40

E... Moram priznati da i mene podosta animira ova tema... Ne kuzim te silne frustracije oko nekompatibilnih likova. Ako ti netko ne pase, ides dalje... Da... Putem se sranja dogadjaju i da ima svakakvih cudaka, ali svi smo mi cudaci na ovu ili onu stranu (netko je spomenuo) Ako nitko nikome nije na tim dejticima napravio nista nazao... Sto sad, bar se dobro nasmijes :) Bar ja... Pokusaj i "ti".
Optimizam cure... :) over & out

Odgovorite