pitaj me xx

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 15 kol 2019 04:15

Pištolj, kutiju punu metaka za isti pištolj (da ne bi bilo!), mobitel---> da imam kaj radit prije, jel.

Al kad sam već tu:
- šugaman, vibrator na baterije, šaku baterija za isti vibrator
- dva ljudska bića i jedan nož
- brod i dva vesla
- cvike, kremu za sunčanje, dekicu (jer pojma nemam kakvo je vrijeme na otoku)
- cijanid, dobre patike, osti
- sličicu, pun mp3 i fakat jebene žičane sluške s kojima se kasnije mogu objesiti
- svinju/štap za lovit ribu, drva, upaljač (ovo je ako se osjećam nadobudno)

Ne znam, I feel like I failed, i to osrednje, onak. :|
Ali dva ljudska bića i jedan nož mi je kao okejiš odgovor.

e: fuck, napisala si preživljavanje. A jebeš mu mater. Da, vodu u najvećem kanistru ikad, idk veliko pakiranje paštete, onaj bircovski suncobran. I guess. I dalje, dvije osobe i nož zvuči kao najefikasniji način za nekoga tko nije najslabiji. AJME ZNAM, dvoje klinaca i nož. Fucking solved it.


Ok, ovo pitanje će djelovati creepy, but I swear to god, fakat nije pa onak odgovorite. Ovo je samo Pitaj me: after dark edition, brought to you by zaspala-sam-popodne-i-kaj-da-sad-radim-budem-išla-leć-nakon-ovoga.
Dijete je
čovjek od rođenja do puberteta
A pedofilija je
psih. bolesna seksualna sklonost odrasle osobe prema djeci
(Izvor: hjp.znanje.hr)
Sad, kad imamo taj promising intro, dolazi failed-to-deliver pitanje:
Nekako se dogodilo da se družiš s tom djevojkom već neko vrijeme. Prvo je bilo usputno, srećete se svaki dan i nekako se počnete pozdravljati. Slatka je. Jako. Ima savršene obrve, ne znaš tko može imati tako savršene obrve. Gleda te s takvim zanimanjem, bez srama; tako te gleda da je tebe prvi put malo sram kad uloviš taj pogled. I uvijek taj savršeni osmijeh od uha do uha.
Ima lijep glas.
I onda, jednog dana, čekate u redu za Konzum i pričate pizdarije, as you do, i nekako dođe do toga da sad sjedite na kavi već pet sati i kleberite se ko debili. I slatka je. I imaš onaj trenutak kad ju fakat vidiš, ono kad osjetiš da je nešto drugačije. I uloviš taj pogled, i znaš da i ona tebe vidi, primjetila je. Nasmiješ se tom trenutku, toj situaciji i razmišljaš kako bi ovo bilo samo savršenije da večer završi s poljupcem. Ali onda nastavite dalje s pizdarijama i ideja je nekako gurnuta u stranu.
I vrijeme je da idete i nespretno se pozdravite jer nekako nije bio trenutak, ali imaš njen broj i sad se već dopisujete neko vrijeme i tako ste kliknule da je to strašno i idete na koncerte zajedno, samo vas dvije, i sviđa ti se, da, definitivno ti se sviđa, i dobivaš sve te znakove, ali nekako ne forsiraš. Neka se dogodi, ovaj put polako, jer stalno je sve brzo i intenzivno i okej ti je da je nekad i malo sporije, da se promijeni ritam. Drugačije je nego inače. Ona je drukčija. Zanimljiva.
I odjednom, nakon kina, ste u gornjem gradu, neki park, nema žive duše, i smijete se ko kreteni najglupljim forama, i pušite i osjećaš trnce u stopalima, posvuda gdje ti tijelo dotiče išta, koliko je dobro, osjećaš svježi zrak i sve je savršeno. Može li ikad išta biti tako savršeno?
I osjetiš njen dlan na svom licu i ni ne znaš što se događa, a već osjećaš njen mekan, vlažni jezik na svome. I ne postojiš, samo prestaneš. Samo osjećaš.
I savršeno je.
Ruke su ti na njenom trbuhu, nekako, oko struka, i diraš to mekano, prekrasno tijelo i osjećaš njen cerek pod svojim usnama.
Ali onda te zaustavi. I njene ruke te još drže, ali pogled je malo uplašen jer sad već izgovara ono klasično- moram ti nešto reći- ali nije te baš briga jer kaj ti može reći da zaustavi ovaj savršen trenutak, da ovo uništi- mislim, nema šanse, sve je sjajno- i govori ti da ima 14 godina i nije ti jasno kako i mozak ti to ne može procesuirati i kako je tako zrela, kako je to moguće, trola te opet, jebemjojsve blesavo, i govori kako njoj to nije problem i, ali tako je sve savršeno i kaj sad?

(ako nije pedofilija, samo je ilegalno!)
AJME, BONUS PITANJE- Jesi li bila u stanju biti hot and bothered nakon ovog uvoda ili ti je cijelo vrijeme bio neki grččč?
You're welcome.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 15 kol 2019 07:15

My dude, od početka je bio očito kamo ovo pitanje ide :D

Ko prvo, ne postoje takve 14godišnjakinje, to si govore samo perverznjaci koji su tu činjenicu ignorirali, a onda bili uhvaćeni.

2nd of all, for the sake of the argument, da se i dogodilo, pobjegla bih glavom bez obzira. Da je ne znam kakva, "14 godina" je instant turn off. Osjećala bih se beyond odvratno i vjerojatno bih morala na terapiju or sth. No "woman" is worth it. Jbt meni i ovi 18-21 na faksu izgledaju ko djeca, ne razumijem kako bi neka 14godišnjakinja trebala izgledat i ponašat se.

Jesi ikad osvojila neš na onim sajamskim igrama tipa di pucaš puškom u metu i dobiješ velikog plišanog medu?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la call_me » 15 kol 2019 08:19

Bila sam u stanju biti hot and bothered nakon ovog uvoda jer me podsjetilo na neke momente i jer me podsjetilo kako to moze i treba bit.
A na ono kaj sad-nista, stanes, osvjestis se, i lagano krenes unatraske jer je 14 totalni instant turn off. Al nema nekak ni sanse da me netko najarca premlad jer nemamo iste reference i humore i ne moze me dovest do onoga zanimljiva je.
Al osim onoga ima 14, potpisala bih sve :-)
Ot. Jesam, da, medu. On je sad clan familije.
Kakva si kad se probudis? Sta radis prvih sat vremena svog dana?

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 15 kol 2019 08:25

Mutava, i mutavo sjedim i pokušavam doći sebi. Pri tome izgledam kao debil retardirani koji ne zna gdje je i tko je. I ne volim pričati tih prvih sat vremena dok ne dođem sebi, a zašto dolazim sebi zato što vrlo čvrsto spavam, ono kao komirana. Svi koji me viđaju takvu od mojih bližnjih, ne diraju me, navikli se. Ako se eventualno mazim takva, bude mi gore zato što se tako iznova uspavljujem :hideunderrock:

Tvoj hitić ovog ljeta je?

backspace

Re: pitaj me xx

Post Postao/la backspace » 15 kol 2019 08:43

Ne daj da te rade - ž samardzic

Pa kako se onda covjek mere mazit s tobom? 🧐

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Little N » 15 kol 2019 09:22

Naizmjence ju mazis i samaras, da ne zaspi.
Jel te netko nekad osamario?

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 15 kol 2019 09:36

Nije. Ti nasilnici klone se mene , ako se vodimo time da osjete i traže slabije od sebe.

Voliš papati tikvice i kako spremljene?

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Little N » 15 kol 2019 09:45

Volim, tikvice su zakon.
Grillane, pohane, izubljene i zapecene u pecnici, narezane na listove pa stavljene u lazanje, naribane i u nekom umaku, spiralizirane. Kakve god os.
Kad se probudis s glavoboljom, cekas cudotvorno izljecenje kavom ili odmah rokas pillz?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la megan » 15 kol 2019 09:45

pa i nije mi to najdraza hrana bas..

popijem tabletu, jer me rijetko boli glava i znam da nece proci samo od sebe

jesi se ikad nasla s nekim tko je na slikama izgledao puno bolje?
Desert je visnjica :(

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Little N » 15 kol 2019 09:48

Jesam. Al ne puno bolje nego "tko si jebeno ti?"
Zakaj to zene rade ak se vec imaju namjeru nalaziti s nekim? Mogu razumijeti dio sa fejk identitetom ak si samo onlajnusa. Al ovo 🙄

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 15 kol 2019 09:53

Pa dobro i onlajnuše prije ili kasnije valjda nekog upoznaju. Ne znam manjak samopouzdanja valjda. Upoznah žene neke i s crola i s gay.hr. iz svog primjera na svakoj slici ja izgledam drugačije. I to su mi sve do jedne rekle. Ne bolje, ne lošije, nego drugačije. A nije da išta činim. Imam valjda takvo lice sa sto priča, i kakvu god sliku da ti pošaljem ti ćeš reći kasnije reći ne ličiš mi tam na sebe. A nije da obmanjujem. Da sam manje jela, mogla sam se za kataloge slikati :lol:

Tko se zadnji zbog tebe rasplakao?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 15 kol 2019 09:55

Nisam, ne nalazim se često s ljudima s interneta. Ako i da, ne izmjenjujemo slike prije toga, oddly :D Nije mi to prioritet. Ja samo kažem šta nosim da me se može prepoznat, bmk

A zaš to rade? Jer žele maksimalno kontrolirat prvi dojam, I presume? Pokažu se u najboljem svjetlu odmah? Pojma neam

Jesi ikad u nekoj online zajednici glumila potpuno drugačiju osobu for shits and giggles?

Edit: apparently jedna korisnica tu who shall remain nameless al u tom trenu je već bila u labilnom stanju pa bi se rasplakala na bilo šta :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Little N » 15 kol 2019 09:58

A jebes ga, ja nisam fotogenicna pa kad me vide sretne su na bolje :lol: nemrem bit tak ruzna kolko mogu lose ispast na slici. Ic a win win sicuejsn :lol:

Majka, al bila je ponosna, ne tuzna
Tko je kod tebe dusa obitelji?

*nisam

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 15 kol 2019 10:01

Ari tko bi rekao i da nije, ako je.
Ali nisam. Stojim iza toga što ovdje pišem. Imam bolje i gore dane, izjave, što se ovdi može iščitati.
Jedina razlika je u tome što drugi ovdje moje riječi iščitavaju kao oštre, zato što sam elokventna, izravna i bez potrebe da uljepšam, a nemaju uvid u drugu moju stranu , moju vedru energičnost, nasmijane oči, pa me percipiraju jednim dijelom drugačije nego što jesam. I to su mi rekle :D Ali da ja glumim, ne.

Mama ♥️
Što si želiš danas?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 15 kol 2019 10:05

Malo više energije, jer se tu razvlačim po krevetu i stanu bezveze a već je 11. I got shit to do :lol:

Kad si zadnji put iznenadila samu sebe i kako?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Little N » 15 kol 2019 10:25

Cijeli godisnji se iznenadjujem odlucnoscu da ne citam i ne odgovaram na mailove. OKP u meni kao da je netko zalio kantom hladne vode. Znam da cu pisat krv kad se vratim al vrijedi.
Sto ne peres nikad u perilici sudja?
Ili ako nemas perilicu, na sto u kuhinji posebno pazis?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la megan » 15 kol 2019 10:46

imam perilicu, ali ju skoro nikad ne palim. zivim sama i jedem uglavnom kad me drugi hrane pa ne prljam puno sudja :lol:

koliko puta ti se s nekim desila instant seksualna privlacnost, cim ste se upoznali/vidjeli?
Desert je visnjica :(

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 15 kol 2019 10:51

Jednom, jadna li sam. A bio jeben osjećaj, sjećam se točno tog vremena s njom, posve omantana i nakon toga one želje kaj razvaljuje utrobu, u taksiju pri povratku doma, s pitanjem kad ću je vidjeti. E da, svađale smo se u vezi ko pas i mačka, al je seks do kraja bio ludilo. Valjda nas je to jedino i držalo.

Misliš li ti da veze uz baš jaku seksualnu privlačnost, nemaju suviše prostora od toga intenziteta da paralelno razvijaju ostale aspekte odnosa?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 15 kol 2019 11:01

Mmm ne bih rekla. Kod mene je barem sve u nekakvom međuodnosu. Ako je seks fantastičan, a nešto drugo ne valja, to bude samo zato šta ignoriram to što ne valja jer mi se seksa. :lol: Al s vremenom mi počne smetat pa mi i želja za seksom padne. Let's put it this way then: ako ćeš me izjebat u mozak, drastično pada šansa da ćeš me izjebat ikako drugačije. :D Al možda nisam još upoznala pravu kandidatkinju za takvo što :D

Šta reć kad kažeš "e sad idem napravit to i to" al onda opet sat vremena prođe bezveze a nisi napravila niš? :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Little N » 15 kol 2019 11:03

Ne mislim.
Hoćeš li prije odustati od loše veze s dobrim seksom ili dobre veze s lošim seksom?

*prestanem si lagat i odustanem za taj dan. nije očito toliko važno

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 15 kol 2019 11:07

Danas od oboje. Ako je neki aspekt odnosa loš, loš je i koliko god da ostalo bilo dobro ako se spasiti ne može , ne mogu se više zadovoljiti polovičnim odnosima.

Misliš li za sebe da puno zahtjevaš?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 15 kol 2019 11:11

Ja bih rekla da ne, al kad pogledam čime se neki ljudi oko mene zadovoljavaju, ispadne da da. Al isto tako i puno dajem, so I guess it levels out then. Poluodnosi i poluegzistencije me ne zanimaju baš.

Koliku imaš toleranciju na bulšit?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Little N » 15 kol 2019 11:19

Zero is not a size, samo kad ne pričamo o toleranciji na bulšit.
Kad ti daljinski prestane raditi, da li ga lupaš dok ne isisaš život iz njega ili odmah promijeniš bateriju?

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 15 kol 2019 11:19

Kad osjetim da je osoba dobronamjerna, i da iza svega stoji nepromišljenost, nesigurnost, neznanje, neke potrebe itd itd imam vrlo visoku. Jebeno je kad te ljudska psiha zanima, kad se trudiš shvatit te na kraju razumiješ i toleriraš. Kak se kaže ništa ljudsko mi nije strano. Sve mogu prihvatiti i pokušati razumjeti.
Ako osjetim i prepoznam da je osoba zla i toksična, prerežem i odjebem odmah. Za takve nemam razumijevanja, vremena ni kapaciteta.

Ne lupam, a Tv palim jednom u dva mjeseca ako.

Jel čudno kaj je 12:18 a ja pokrivena dekom? :confused:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Bash » 15 kol 2019 11:34

Čudno mi je da je tebi i mnogima ugodan direktan kontakt deke i kože.

Imaš li neku specifičnu naviku dok jedeš? Npr kad jedeš finger food, stavljaš prste u usta zajedno s hranom.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la call_me » 15 kol 2019 12:01

Pojedinu hranu volim jest prstima jer je tako neposrednije osjetim al ne stavljam prste u usta s hranom. Sto bi? Ne volim bit zapackana dok jedem, vjerojatno se cesce brisem od prosjeka :-) Ne kontam one koji sjednu jest bez salvete, recimo.
Jel ti nest govori to kako netko nesto jede i kako jede? Sta? Jel ti nacin hranjenja moze ogadit osobu?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 15 kol 2019 12:03

Moraju mi zalogaji bit otprilike iste veličine. Tipa ak jedem meso i salatu, ne može se dogodit da uzmem malo mesa i puna usta salate. Anarhija jbt, nekog reda mora bit.

Jel obližeš prste nakon što jedeš njima? (I onda ih ipak opereš jer nisi čudovište)

Edit: a može, jer patim i od mizofonije pa mi dođe da usmrtim nekog ako mljacka. Al generalno govori mi koliko su pažljivi. Ako im nije stalo kako šta stavljaju u sebe i ostave iza sebe, to obično znači isto i u drugim sferama života.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la call_me » 15 kol 2019 12:16

Esteto :D To je taj chefovski nerv, sve mora bit iste velicine.
Ot. Rijetko. Al uvijek kad jedem škampe. Jer toč.
Ljestvica jela od 1 do 3, koje uvijek u svakom momentu i raspolozenju mos jest danima?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la ariadne » 15 kol 2019 12:24

Nisam sigurna :D Da imam takvo što, vjerojatno mi ne bi bio ovoliki problem smislit šta da pravim za ručak :lol: RIP

Jel ti mrsko kuhat samo za sebe?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

adamica

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamica » 15 kol 2019 12:26

Meni je mrsko kuhati za ikoga :sealedlips:
nisam to nikad ja rekla

Što si rekla pa porekla?

Odgovorite