pitaj me xx

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la megan » 05 stu 2019 20:08

jesam ja prva?! \o/

ne jedem cevape, ali mogla bih dosta ako treba

koliko si cca puta neuspjesno probala doci na forum? :D
Desert je visnjica :(

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Capt. Kirk » 05 stu 2019 20:22

Previše, lemme tell you.

Što je, po tebi, bio razlog ovog blackouta? Masoni? Srbi? Forum se samoubio jer je razvio inteligenciju i shvatio da je pun debila? Tell me.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamicaaa » 05 stu 2019 21:05

money, money, money. must be funny....

tko je tvoj soul partner u emisiji zivot na vagi?

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Little N » 05 stu 2019 22:46

Ne bih znala. I kod mene blackout tjednima. Telka lepo zgleda na zidu al nema slike nema tona 😂
Koliko si najduze cekala nesto za dostavu? I sto tocno?

prostorvrijeme
Postovi: 204
Pridružen/a: 23 svi 2019 01:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la prostorvrijeme » 06 stu 2019 00:16

Jednu ogrlicu koja na kraju nikad nije stigla, curka od koje sam naručila mi je poslala drugu... Sva sreća na poštenim ljudima :srce:

Kolko u komadu si bila najduže budna i zašto? Kako si se osjećala isl :dork:

nuit
Postovi: 855
Pridružen/a: 11 sij 2019 02:47

Re: pitaj me xx

Post Postao/la nuit » 06 stu 2019 01:08

Dosta dugo; umorno

Kako glasi odgovor na pitanje na koje si najduže (uspješno) tražila odgovor?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la megan » 06 stu 2019 14:43

ovo zvuci duboko, ali reci cu 'zasto se ne smiju kombinirati alkohol i antibiotici'

da moras, koju bi plasticnu operaciju napravila?
Desert je visnjica :(

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Capt. Kirk » 06 stu 2019 16:03

Ugradila bi si vampirske očnjake i tražila da mi loše piknu botox da dobijem blagoteleći pogled ko KStew i takva bi išla po svijetu.

Opiši mi svoje viđenje pakla. What's going on down there?

hanna123
Postovi: 306
Pridružen/a: 04 vel 2016 14:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la hanna123 » 06 stu 2019 18:15

Ovo je na zemlji pakao. Ako ne odradiš život kako treba rodiš se ponovno.

Koji ti je najdraži kolač?

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Capt. Kirk » 06 stu 2019 18:30

Baklava, medovik, apple tart... Svi od kojih otpadaju zubi od šećera, mmm.

Bi li radije izgubila osjet njuha ili okusa? I zašto baš taj?

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamicaaa » 07 stu 2019 07:52

Njuha, zato sto imam izrazito razvijen njuh, jace od drugih ljudi, i malo koji miris mi godi. Uvijek mi nesto smrdi, pa da se malo odmorim od toga.

Sto je u ovom trenutku najskuplje na tebi?

davis
Postovi: 211
Pridružen/a: 26 lip 2019 19:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la davis » 07 stu 2019 10:31

Ukoliko pricamo o novcano najskupljem ne bih bas znala, ne vodim se pretjerano materijalnim stvarima i ne pamtim cijene.

Jesi ikada uplatila listić u kladionici?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 07 stu 2019 10:35

Jedini put nekad s 13? Treba počet rano!

S čim si ti počela rano? :'))))))))))))))))))))))))))
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamicaaa » 07 stu 2019 11:09

Stava sam da sto prije treba iskusiti cari svega. Sto se prije sjebes prije ces se dobiti i ici kroz zivot ko fakin mudar s iskustvom :D i pevat ne moze nam nitko nista :D

Kako si se zadnje sjebala? Nemoj biti blaga prema sebi...

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 07 stu 2019 20:50

Ma znaš kaj, roknula sam execution nakon warfront runnersa što je bilo užasno debilno, al gle, fakat mi nije ni bilo neš pretjerano stalo do tekme jer nemrem sad izgubit rank. Ne znam, znaš, ne grizem se toliko zbog toga, iskreno, ali pokušavam jer si napisala da ne budem blaga. Fakat da, da se malo koncentriram, mogla bi def počet neko penjanje jer me nekak u zadnje vrijeme matcha sa ekipom koja vrti isti deck i istu rasu koju ja tad odaberem, a shadowfen deck mi malo razvaljuje tako da tu nema previše opravdanja. Makar, znaš kaj, igram ironclad u zadnje vrijeme zbog glupih questova. Ne znam jesam li dovoljno dosadna, trebam li pojačat malo? Ajd, može. Ok. Ugl, ne želim promijeniti questove jer ovaj jedan će mi dat 5 rubies, što je okejiš jer nikad ne znaš kad će doć neka kul rare karta u store, ali onda opet mi nije taj deck dovoljno jak da s njim idem gore na ljestvici, jel. Malo sam došla do stropa. Pa ne znam, udaram s njima zbog questa, a realno bi bilo vjv pametnije da idem za škrinjama koje dobiješ kad u sezoni osvojiš najveći rang, ali nije mi bitno previše jer mi je to 'gledam pizdariju na yt i usput igram' igra, pa ne ulažem previše energije ni koncentracije. Al dobra je, neć niš reć. Al zato i radim ovakve, amaterske pogreške, jer ne pratim igru. Praktički sam cannon fodder ekipi koja ima jeben deck. Mislim, bilo bi okej da mogu napravit ironclad deck samo s neutral kartama, ali quest traži baš njihov power. Ma de da ti ne pričam.


Nego, koje cvijeće ti je kul?
I have no money and I have to scream.

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Royal » 07 stu 2019 21:04

Kul cvijeće, hmmmmm.
Gladiole ja biram vas.

Gdje kupiti neke cool cipele/tenisice za ovo kišno vrijeme?

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Little N » 07 stu 2019 21:05

Neko koje ne zivi samo jednu sezonu.
Vise sam drvo tip.
Imas doma neki svoj uspjesan DIY projekt? Kaj si izradila?

*ne znam kaj ti je cool? Stavi sliku pa cu te uputit

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 07 stu 2019 21:25

Nekad sam radila bilježnice, to je bilo okejiš. Nisam odavno nišššš, tho.

e: oh, shit, didn't see you there, Royal. Ummmmm, fuck. Idk. Ubij jedan dan u city centru, to bi preporučila. Uopće se ne sjećam gdje svoje kupujem, sve je na random :\\\\\\

Što je najbizarnija stvar ili, ne znam, događaj nešto što si vidjela u zadnje vrijeme i sjećaš se toga? Do tell.
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamicaaa » 07 stu 2019 22:22

Najbizarnije nisam vidjela, vise dozivjela nedavno. Fino si porucala u restoranu a onda kad sam zavrsila, ko dama se digla, otisla do wc-a i sve ispovracala. Bas sve. Dusu svoju.
I onda sam jos to morala i platiti. Zar to nije bizarno.
Da placam nesto a praznog zeludca usla i praznog izisla.

Kome bi se sada uvukla u krevet?

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la megan » 08 stu 2019 01:27

tri osobice mi padaju na pamet. a moze i neka cetvrta, bilo bi to zanimljivo upoznavanje :D

jesi ikad s nekim legla u krevet i onda se tek prvi put poljubila i odmah spavala s tom osobom? :P
Desert je visnjica :(

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamicaaa » 08 stu 2019 07:32

Evo prije 20ak dana, nakon jednog partya legla u krevet s dobrim muskim poznanikom i poljubila se s njime. Nismo spavali. Zato sto je muskarac te me nije dovoljno uzbudio. Nije tipican ons, znamo se dosta dugo, i zna da sam gay. Nas boravak u krevetu prvo je bio pricanje o Stankovicu, inicijativi Spasi me, nekim knjigama. Samo lezba moze zavrsiti u krevetu s likom i voditi takve razgovore. Ali jesmo se poljubili. On je meni bio sladak, a ja njemu valjda napeta. Čiča miča gotova je priča.

Da si ti strejt muskarac bi li bario zgodnu lezbu i kako bi to cinio? Nemoj mi sada ne bi bario lezbu, ....

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 08 stu 2019 09:20

^nije tipičan ons jer uopće nije ons? :'D
Al slatko, I guess.

A ne bi, ne znam zaš briješ da bi, al ajmo se pretvarati, I guess. Ne znam, nagovorila si me i dovoljno sam pijan da zabrijem ful. Okej.
Jedna od opcija je da barim ko inače, onak, same shit as anyone, humor, ne-toliko-suptilni dodiri, implikacije u forama n shit i povremeni jači ulet. Isuse, barenje je skroz kao neko chill ribarenje hahah :'D
Ili opcija dva, gdje sam debil i mislim da ću zbariti lezbu tak da joj kažem da me može peggat, jer to totalno funkcionira apsolutno potpuno skroz da ono skroz buraz ejjjj sve lezbe zapravo samo žele strap pa je nebitno tko si šta si di si, rupa je rupa. Mislim, kužim da je sve igra, ali lezbe imaju fakat poseban flavour, kao što i sve druge nijanse na skali seksualnosti imaju i brijem da bi mi to bilo odbojno, koliko god da mi je fizički/mentalno hot. Dobro isprogramiran mozak, jel---> ne može me privuć netko za koga znam da mu nisam privlačna u startu, it's a fact; ful me ohladi taj moment.
Ako bi bila ekstra pizda i ekstra kreten, išla bi ju catfishat. To bi fakat bilo ekstremno, ali eto. Isto je opcija, valjda? Ne znam. Ljigavo, uf. Jako ljigavo.
Možda bi uletila u inbox s nečim tipa- imam tu 20 cm veselja za tebe hehehehehhe
ili tipa- pogodi zaš ne mogu hodati danas?
ili tipa-
U meni je plam
umirem svaki dan
i ovo je potpuni blam
ali imam san
da ćemo jednog dana ostvariti anal snova~~~~~~

ili tipa- https://youtu.be/e2QKlmMT8II
Zadnje je sigurni uspjeh, ali želimo li to zbilja?
e: ako bi se zbarili, totalno bi ovo bila prva stvar koja bi svirala na montažu dok se grabimo---> https://youtu.be/dMMUH_ZpbB0
Al bio bi neki high energy, upbeat remix.


Koliko košta tvoj hladni pogon? Ono, kad ne ideš niđe, ne kupuješ niš; samo basic needs stvari---? Mjesečno, jel.
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamicaaa » 08 stu 2019 09:39

^mogao je biti da je on bio neka dugokosa s podatnim zenskim tijelom :lol:

Ot....previse. trosim previse na gluposti. Izuzev troskova kucanstva to na tjednoj razini obavljam, svaki dan prije posla u lidlu ostavim sigurno 30 do 50 kn, ne racunajuci jako cesto dostavu na poslu. E sad mozda to nije basic needs ali kad se naviknes onda je. Nemrem bez vocki na poslu, bez slatkisa, bez cajeva, bez orasastih plodova, i onda jos vidim nesto na tjednoj akciji pa kupim zato sto je jeftino kao, bla bla bla....


Kada si zadnji put nekome morala na nesto ukazati, od cega je i tebi i toj osobi bio blam, neugodnjak teski i sto je to bilo?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 08 stu 2019 09:56

Reginald je napisao/la:
08 stu 2019 09:20
^nije tipičan ons jer uopće nije ons? :'D
Al slatko, I guess.
Ovo tu :'))))))))))))))))))))))))))))))
Nemam pojma kak si se ti osjećala, al meni je malo bilo neugodnjak, tbh. I sad mi je ovo neugodnjak, jebeš mu sve.

Da možeš biti leptir, al onak-----bilo koji leptir, koji leptir bi bila, buraz? Može I slika, može i ' leptiri su lame af, kaj ti je danas'?
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamicaaa » 08 stu 2019 10:00

A to se ne racuna, zato sto meni nije bio blam :lol: :lol:
Ak ti je to neugodnjak teski, tesko je tebi kroz zivot onda ici :lol:

Nemrem biti leptir, ja sam ti vise osica. :*

Tvoja tuba zubne paste u kakvom je psiho fizickom stanju?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 08 stu 2019 10:25

Kontekst majka. S tobom je ovo moglo djelovati kao izazivanje konflikta s moje strane, a da to isto kažem frendicama-samo bi bilo chill kvazi podjebavanje, is all.

Ova je dobra jer je relativno friško otvorena. Prošloj je bio prerezan vrat na pola puta do smrti i morala se mučiti dost dugo if you ask me. Nije to život, buraz.

Koliko jaja možeš držati istovremeno u ustima? S ljuskom, ne bez. Nema grickanja he he. He. Hehe. He. Može prepeličja, može kokošja, samo naglasi čija.
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la adamicaaa » 08 stu 2019 10:35

Pa ja to uopce nisam shvatila kao izazivanje konflikta i nesto negativno usmjereno prema meni, sto ti je, sve ok sto se tice mene. a sve ostalo je tvoje poimanje. Regice samo ljubav :*

Zgadila su mi se sva jaja ovoga svijeta. Jebeni lchf .
Nema mi dosadnije namirnice. A i da malo budem prosta ima boljih stvari za drzati u ustima :lol:

Sto bi ti sada drzala u ustima?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 08 stu 2019 14:34

To je p. kul. Al ne znam jesam li prva koja ti to kaže ili jedina koja misli, al brate ako ti nemaš jaku prgavu crtu---! :'D
Fo sho, yo. Ugl, zato nisam znala kak' ćeš interpretirati I bilo mi je malo neugodno. Mini sukob u mozgu--dobra fora il sigurni mir u kući. Obv je na koju stranu uvijek padnem :'D

Voljela bih reć 'pičku', al to mi zvuči rak ekstra čudno. 'držim pičku u ustima'. Ko da je odvojena od svega. Neću nekro pičku, tenks.
Ummm, onu spiganu knjigu iz sna, da imam kao after work snack jer sam ostala bez ičega za čitat.
Možda grkljane mojih neprijatelja, osim što ih nemam i nemrem danas išta takvo, ali okej mi zvuči kao odgovor idk.

Bi li radije sudjelovala u natjecanju između grupe ljudi u tome koliko dugo možeš bez da se diraš ili radiš išta seksualno ili bi se radije natjecala u tome koliko dugo se u komadu možeš dirati i zašto?
I have no money and I have to scream.

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: pitaj me xx

Post Postao/la GLC95 » 08 stu 2019 14:37

Radije u natjecanju koliko mogu da se ne diram,iako ne mogu nesto previse dugo,ali opet duze nego sta to traje kad se diram :D

Zasto se diras?
Ne jebe lijep nego uporan :)

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 08 stu 2019 14:44

^Tbh, vjerujem da je bolje izgubiti natjecanje u maratonskom diranju nego pobijediti u ne-diranju, but that's just me :'D

Jer me mater nije odgojila. Al očito ni tuđe matere nisu bile posebno uspješne jer mi i drugi daju da diram njih. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A kaj radiš kad se diraš? Walk me trough the process.
I have no money and I have to scream.

Odgovorite