Poručite nešto nekoj forumašici..

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la Puma_ » 27 lis 2019 20:54

Hvala i ti :D

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la GLC95 » 27 lis 2019 21:07

Pumo nemoj tiho patit,nije to zdravo :D
Ne jebe lijep nego uporan :)

Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la Puma_ » 27 lis 2019 21:12

Problem je što više ne znam ni patiti, naplatila se za cijeli zivot :D

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la GLC95 » 27 lis 2019 21:15

Odlicno,daj pa neces zbog zena patit,ne isplati ti se to :D
Ne jebe lijep nego uporan :)

Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la Puma_ » 27 lis 2019 21:25

Sta mi to nisi rekla prije 10 godina :D

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la GLC95 » 27 lis 2019 21:27

Hahaha jbg nisan razmisljala onda o tome
Ne jebe lijep nego uporan :)

Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la Puma_ » 27 lis 2019 21:37

Imaš kakvih slatkisa :D

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la GLC95 » 27 lis 2019 21:38

Iman 4 milka cokolade i mozart kugle i sacher tortu
Biraj :D
Ne jebe lijep nego uporan :)

Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la Puma_ » 27 lis 2019 21:43

Od muke idem spavati. Laku noć :D

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la GLC95 » 27 lis 2019 21:44

To su slatke muke :D
Ne jebe lijep nego uporan :)

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la Royal » 28 lis 2019 20:05


adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la adamicaaa » 08 stu 2019 11:03

Ne porucujem nikome osobno, nego da tu pitam ne mogu naci onu temu crol party.
Hoce li biti ubrzo opet neko druskanje? Ima zainteresiranih?
Crol party u juti propustih zato sto sam bila bas taj dan/noc na poslovnom eventu izvan hr. :/

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la degenereginald » 08 stu 2019 14:36

I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la adamicaaa » 08 stu 2019 15:21

Reginald je napisao/la:
08 stu 2019 14:34
To je p. kul. Al ne znam jesam li prva koja ti to kaže ili jedina koja misli, al brate ako ti nemaš jaku prgavu crtu---! :'D
Fo sho, yo. Ugl, zato nisam znala kak' ćeš interpretirati I bilo mi je malo neugodno. Mini sukob u mozgu--dobra fora il sigurni mir u kući. Obv je na koju stranu uvijek padnem :'D
Ja prgava?!
Kako to, kako to :heartbreak:
Ja sam ti najsladje bice koje ne poznajes 😍
A mir u kuci ti je osiguran, dok ne naleti neka lujka :lol:

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la adamicaaa » 08 stu 2019 15:26

Reginald je napisao/la:
08 stu 2019 14:36
Ova?
Ta je, hvala ti. Ja trazila po kljucnoj rijeci crol :lol:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la degenereginald » 09 stu 2019 09:11

np.

Ma možeš biti sve odjednom, vrag ti brani :'D


---
@burki:
Ne mogu na brucku https://youtu.be/nJ3spjsxEeU



-bi bilo što bi stavila da nemrem, ali idemo, burki, idemo! Mislim, jebena je fora, ali copy treba još rada.
I have no money and I have to scream.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la degenereginald » 10 stu 2019 13:22

Vezano uz ovo:
DelayLema je napisao/la:
09 stu 2019 13:57
Ne mogu gledat vezu sa rokom trajanja i grozim se koristit "bivsa" cak i za cimerice.
*marsovac* :lol:
fuji ix je napisao/la:
09 stu 2019 14:17
Lemo, ne volim ni ja izraze bivša. To mi je kao da je netko umro.

Pitanje za vas i/ili druge koji dijele sentiment:
Kaj onda kažete svojim curama vas pitaju zašto je treća osoba u krevetu s vama i tko je to?

Ali ne, fakat, znači li to da imate neki drugi naziv za tu grupu? Ili jednostavno, od trena prekida, više tu osobu ne spomenete nikad u životu? Ili samo i uvijek po imenu? Kak?
Mislim, međuodnos je bitan, kaj ne, onak, pogotovo ako pričate situaciju u kojoj je bar donekle relevantna vaša prošlost?
+
Bivša ne zvuči ko da je krepala, ma daj. Nije to što je nekome bila cura jedino što ona jest da promjenom u 'bivša cura' sad više ne postoji. Bivša. Valjda bi rekla pokojna? Ne?
Ima ton konačnosti, al konačna je samo promjena statusa. Konačnost nije strašna, it's fine.

+
usputno: ne kužim ovo s rokom trajanja. Kak misliš, kao, jednom kad si u vezi s nekim, onda je to zauvijek, forever and ever, pa ak se više nikad ne vidite ni čujete- i dalje ste u vezi, i trenutno si u vezi s pet ljudi?
Malo sam retardirana jutros pa nemrem baš poloviti sve najbolje, pls help.
I have no money and I have to scream.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la fuji ix » 10 stu 2019 13:53

Zovem ju ili ih imenom. Zaslužuju to, ili ako moram objašnjavati kažem da je to osoba koju sam nekad neizmjerno voljela. Ne volim izraz bivša, zaista ne.
Ovo je moje mišljenje, naravno da su i drugi stavovi i poimanja uvijek dobrodošli. :)
Tako uvijek nešto novo naučimo ili se korigiramo.

DelayLema

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la DelayLema » 10 stu 2019 14:33

Opet ponavljam onih par recenica moze i na druge nacine.
Za mene pojam veza seze dalje od samo materijalnog tj. medjusobnog konzumiranja seksa ili druzenja na razne nacine sa rokom trajanja.
Pritom mislim na to da ako nekoga volis ne mozes ga pocet voljet kad odlucis i prestat na isti nacin.
Tako se moze dogodit da kazem kako je postojala osoba sa kojom konzumiram nesto tipa "veza" iako nismo bili povezani uopce nego smo glumili ljubavni odnos iz potrebe nakon kojeg mogu rec da je ne volim.
Kako da ju nazivam bivsom kad se zapravo radilo u sapunjari.
Hocu rec kako ljubav nije potrosna i neki ju dozive ili ne dozive, a ona se ne mjeri rokom trajanja konzumacije seksa ili druzenja.
Cim je tome tako naziv bivsa zvuci totalno glupavo, jer ispada da smo imali nesto sta nadilazi iskljucivo materijalni oblik tkzv. "veze".
Vise mi se cini da generalno ljudi uzimaju svakoga zdravo za gotovo, pa im se zgodno tako ogradjivat.
Mozemo i dalje od toga npr. postoji osoba sa kojom kao imam nesto, a onda uberemo da nemamo nista.
Kako cu je zvat? Zvat cu je imenom ako nastavljamo komunicirat, jer smatram opet da nas odnos u tom trenutku napokon je protocan.
Zasto se onda vracat iz sadasnjosti u proslost odnosno non stop napominjat tu proslost koja izgleda nije bila protocna.
To ispada kao neka zatezna kamata iako ljubav nije racunica.
Generalno ipak ispada da je kad slusam kako ljudi jedni o drugima govore.
Dakle nema bivsih, sadasnjih i buducih nego ima ili nema ljubavi i sve je u sadasnjosti. Pro pro pro.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la adamicaaa » 10 stu 2019 15:21

Lemica lijepo si ovo napisala. Jako mi se svidja.

Ja svoje bivse zovem imenom. Nema ih puno 😂, ali one su veoma znacajni dio moje proslosti. Voljela sam ih. I danas su dio mog zivota kroz mene, moja iskustva, moj rast, moja sjecanja i naravno moja spominjanja njih nekome.
Ako vec pricam iz xy razloga nekome o njima, to radim s ljudima s kojima zelim dijeliti svoju proslost, kako bolnu tako i onu lijepu. Znaci da i tu osobu na neki nacin osjecam bliskom kada u tom trenutku to cinim s njom.
A ljudi u mom zivotu imaju ime, bez obzira jesu li jos tu ili vise nisu, i o nikome ne pricam kao o bivsoj ili kao o onoj. Te zene imaju ime i spominjem ih imenom.
Bas sam nedavno pricala s jednom zenom koja je konstanto o svojoj bivsoj pricala kao "ona je....". Dok je nisam zaustavila i pitala zasto o njoj ne govoris imenom, zasto kao o onoj. Zastala je ono kao u soku. I od tada pa na dalje se korigirala u razgovoru.
Mislim da velika vecina ljudi ima problem s time zato sto se boje ukazivanja na bliskost koja je postojala ili postoji prema toj osobi. Sto je opet apsurd i ukazuje na veci problem, da je zapravo vecini proslost nesto kao tabu, kako vlastita tako i tudja, distancirali bi se od nje, a od sadasnje/potencijalne partnerice o bivsoj bas i ne bi slusali a ako vec i slusaju to je ono "aj pricaj o njoj kao o bivsoj, to mi ulijeva povjerenje da je tako i osjecas. Kad je spominjes imenom ja nisam na cisto s time, zato sto mi je tvoja proslost tabu." Nelagodu izaziva sama misao da smo nekoga voljeli ili jos mozda volimo u nekom drugom obliku, kao i netko nas te da smo dijelili srecu.
Nesreca apsurd je ulijeva mir, ukazivanje na srecu kod vecine ljudi izaziva nemir koji je odraz njihovog poimanja sebe. I ta rijec bivsa donosi smiraj. Jer je bivsa. Krivo posve.
Ona nije bivsa, ona je recimo Petra. Ali Petra je stvarna, dok je bivsa zbilja bivsa :lol:

DelayLema

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la DelayLema » 10 stu 2019 17:39

⤴ Lako je izgubit se u tome svemu obzirom na razlicitu percepciju srece, ljubavi i bliskosti.

Kad gledam sve te "veze" ne mogu se otet dojmu da broj veza ovisi iskljucivo o nacinu zivota od drustvenog kretanja, posla kojim se bavis, financija, interesa i mogucnosti ispunjavanja svojih potreba. Ispada da je bit u vezi konzumiranje kao i sve ostalo, pa ovisi o svemu navedenom koga sta dopadne.
Nedavno citam da je za pronac srodnu dusu potrebno ispunit odredjene kriterije tipa preselit se u veci grad, pronac dobro placen posao koji nudi mogucnost vise slobodnog vremena, odredjeni period kretat se po drustvenim dogadjanjima sta vise i probat istovremeno izlazit sa vise osoba. Jbt to mi izgleda ka soping. To je kao u Holywoodu kad 20 godina snimas filmove i onda kazes upravo sam pred osmim brakom i sa svima mogu vam rec imam divne uspomene. :lol: Dok smo bili na putu i u potrebi nekako smo se konzumirali, a onda nas je sudbina razdvojila. Vecina ljudi kaze da i zasto ne prihvatite da je to zapravo to. Mi smo jebene zivotinje koje smo zabrijale da smo neki nivo i nas je zivot zapravo kao film jedna teska sapunjara. Kazemo da su crvi gadni, a mi zgodni i to je sve.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la degenereginald » 10 stu 2019 20:06

fuji ix je napisao/la:
10 stu 2019 13:53
Zovem ju ili ih imenom. Zaslužuju to, ili ako moram objašnjavati kažem da je to osoba koju sam nekad neizmjerno voljela. Ne volim izraz bivša, zaista ne.
Taj dio 'zaslužuju to' mi malo povlači da korištenje 'bivša' u razgovoru ima negativne implikacije, koje barem ja nisam primjetila inače u razgovoru s randosima ili u životu do sad, iskreno. Barem smo mi lezbe poznate po druženju s bivšima, malo je running joke, šta ne? Ali da, kužim, povlači jer fakat ne voliš izraz jer ti zvuči kao da ti je netko umro. Ok, kul, hvala na odgovoru.

Ali realno, kad pričam s ljudima koji znaju osobe o kojima pričam ili znaju po imenu za postojanje x osobe, i ja koristim imena. Ako se ne poznaju, čisto zbog konteksta kažem bivša. A da ne spominjem da se svi zovemo isto, korisno je znat koja Ana je bivša, koja je samo frend, koja je susjedova mala. :'D
fuji ix je napisao/la:
10 stu 2019 13:53
Ovo je moje mišljenje, naravno da su i drugi stavovi i poimanja uvijek dobrodošli. :)
Tako uvijek nešto novo naučimo ili se korigiramo.
Pda, mislim da se podrazumijeva taj dio. Tbh i ja ovo pitam ne jer mislim da nije okej ili da mislim da je jebenica bilo što o čemu pričamo, već nisam do sad naišla na takav stav pa me iskreno zanima. Onak, zanima me tuđa perspektiva; čak ni s idejom da ćemo išta naučit ili se korigirati ili whatevs, već baš kao- e, na forumu smo, nije da nemrem pitati, pa ako će itko odgovoriti---> kul.


@DelayLema Ok, kužim da je sve to premreženo s načinom na koji gledaš odnose.
Moja neka perspektiva u svemu ovome, čisto kao kontrast (makar se komotno mogu zaustaviti na tome- hvala na odgovoru, jer to je ono što me zanimalo) jest da riječi koristimo da bi se međusobno razumijeli, a kad sam napisala bivša- svima je otprilike jasno o tome što bi sve to moglo implicirati. Ballpark ideja. I svakako ostavlja prostor za interpretaciju po potrebi koju onda možeš spomenuti u odgovoru ukoliko je potrebno.
Isto tak i s idejom korištenja riječi 'veza'. Onak, jasno da ćeš u svakom odnosu komunicirati s drugom osobom o tome što taj odnos podrazumijeva, ali nećeš svaki put kad sretneš nekoga i pričaš o tom odnosu spomenuti sve što taj odnos podrazumijeva; koristiti ćeš jezik koji se koristi u takvim situacijama i isto tak korigirati ukoliko nije default.
I sve to je meni bitno jer volim komunicirati s drugima o odnosima koje imam u životu, a da idem objašnjavati što ja i x osoba do koje mi je stalo imamo bez da koristim te kvazi shorthands-e, bili bi tu do preksutra. A isto mi je bitno i da osoba s kojom jesam zna gdje stojimo u odnosu jer ja mogu imati fuck buddyja kojem to nisam rekla i on planira useljenje jer nismo pričali o tome o kakvom odnosu se radi, a ja samo casually uživam s dragom osobom jedno popodne tjedno, jel.
Karikiram, ali ono.

Ali koliko kužim- formiraš drugačije odnose na koji taj naziv ne paše.
Ugl, ako ti se da još malo (mislim, meni se očito da, ja volim razgovore o međuljudskim odnosima i percepcijom istih)->
DelayLema je napisao/la:
10 stu 2019 14:33
Pritom mislim na to da ako nekoga volis ne mozes ga pocet voljet kad odlucis i prestat na isti nacin.
Tako se moze dogodit da kazem kako je postojala osoba sa kojom konzumiram nesto tipa "veza" iako nismo bili povezani uopce nego smo glumili ljubavni odnos iz potrebe nakon kojeg mogu rec da je ne volim.
Kako da ju nazivam bivsom kad se zapravo radilo u sapunjari.
Zašto 'kvaliteta' odnosa ima veze s time kako se taj odnos naziva? I mijenja li se onda retroaktivno?
Možeš biti u lošoj vezi koja je i dalje veza, jel. Zar to nije uvijek samo dogovor između ljudi (koji implicira stvari koje se onda definiraju kroz razgovor)?
DelayLema je napisao/la:
10 stu 2019 14:33
Hocu rec kako ljubav nije potrosna i neki ju dozive ili ne dozive, a ona se ne mjeri rokom trajanja konzumacije seksa ili druzenja.
Cim je tome tako naziv bivsa zvuci totalno glupavo, jer ispada da smo imali nesto sta nadilazi iskljucivo materijalni oblik tkzv. "veze".
Pa da, možeš voljeti osobu i nakon što vam se odnos promijeni, možeš prestati voljeti osobu dok jeste u nekakvom odnosu koji podrazumijeva, po nekakvom, ne znam, kulturološkom defaultu (?), ljubav. Ali ono, postoje i drugi nazivi koje se može koristiti tipa fwb? Ali onda ne koristiš riječ bivša, jasno. Osim ako jeste nazivale svoj odnos vezom, i niste promijenile taj dio nikad, ali retroaktivno onda promijeniš sve. Da, bile smo u vezi, ali mi nije bivša jer nismo nadišle isključivo materijalni oblik tzv veze mi zvuči malo čudnjikavo, jel.

Ali zanima me i na koji način onda govoriš o odnosima, i da li je uvijek kad se o odnosima govori to zapravo uvod u dublji razgovor?
DelayLema je napisao/la:
10 stu 2019 14:33
Zasto se onda vracat iz sadasnjosti u proslost odnosno non stop napominjat tu proslost koja izgleda nije bila protocna.
To ispada kao neka zatezna kamata iako ljubav nije racunica.
Generalno ipak ispada da je kad slusam kako ljudi jedni o drugima govore.
Dakle nema bivsih, sadasnjih i buducih nego ima ili nema ljubavi i sve je u sadasnjosti. Pro pro pro.
Stvara kontekst onoga o čemu pričaš. Zašto ne?
Društvene smo beštijice; 'bivša je prespavala sinoć kod mene' može imati jedno petsto implikacija ovisno o tome u kakvom ste odnosu sad. 'Sandra je prespavala sinoć kod mene' će imati posve drugačija podpitanja, od kojih je među prvima 'tko je Sandra?', jel.

@adamicaaa - npr, meni je super koristiti bivša (ili bff-ica ili frend ili koji god izraz je potreban da opiše odnos) u razgovoru s ljudima koji ne poznaju ljude o kojima pričam jer ako krenem koristiti imena, i onda pojašnjavati tko su mi u životu, i još se troje od njih pet zove isto, druga osoba će se puno lakše pogubiti u svemu tome umjesto da samo kažem u startu 'bivša' ili 'bff-ica', pogotovo ako nemam neku ideju da ću iste te osobe u razgovoru s tom novom osobom spomenuti još masu puta.
(ali mi je jako jako jako zanimljiva tvoja perspektiva/što si napisala, moram priznati. Nije mi palo na pamet da su ljudi toliko nesigurni, tbh, jer se iskreno ne sjećam da je itko od prijatelja, partnera ili kajgod imao takav moment, ali možda samo nisu imali predamnom, idk)

e: isuse, odavno nisam ovoliko pisala na forumu. Niš, vidimo se za tri mjeseca il neš ono jer sam def ispunila kvotu. Sori na bloku teksta, es, i meni se ne da kad ovo vidim. :'D

e2: Ma zapravo je možda bolje reć 'Sandra, we had a thing' nego 'bivša, ali zapravo naš odnos nije bio ono što možda misliš da jest.', fuck it, makar drugo fakat otvara super prostor za razgovor o odnosima PA ONO.
I have no money and I have to scream.

DelayLema

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la DelayLema » 10 stu 2019 21:46

@Reginald

Da skratim. Ne volim govorit o odnosima zato sta smatram da to nije protocno cak i kad se radi o razgovoru sa psihologom/psihijatrom. Sve su to sranja bez pokrica ko sto navodim u svemu opisanom i sta se drugih odnosa tice. Prije si mislim nekako cu se prilagodit, ali krc ko i fino se izrazavat sta isto odlicno znam. Sve mi i je cudno. To je tocno. Tipa meni nikad nisu bila jasna pitanja imas li nekoga na koja obicno odgovaram ➡nikoga ne posjedujem na sta redovno dobijem sprdnju zato sta ljudi ili tipa od kad ste u vezi na sta odgovaram ➡morat cemo odredit neki datum. To je isto kao kad me pitaju odakle sam, pa odgovaram ➡ iz svemira i fakat misle da se zajebajem. Ljudi su jbg navikli na neke programe u glavi i nikako da otkace. 🔃

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la adamicaaa » 10 stu 2019 22:21

Ova tvoja teza me podsjeca na nesto sto sam nedavno citala o ljudskoj prirodi, onoj samotnjackoj, iskonskoj u svima nama i onoj uvjetovanom drustvenim razvojem/zivotom. Gdje nas je jos od postanka potreba da prezivimo kao dio copora, da se prilagodimo, razvijemo, zapravo nagnala da budemo dio necega i da svemu damo ime i smisao. Neki filozofi su velicali taj iskonski poriv da je covjek u srzi zapravo zivotinja kojoj ne treba nitko, drugi su pak u povijesti zastupali stav da se protiv toga trebamo boriti. Prigusiti ga, zato sto je onaj primitivni dio nas te da trebamo biti drustvena bica, pripadati drugima, vodeci racuna o drugima i prilagodavajuci se drugima. Da se ljude tako nije korigiralo i usmjeravalo, razvoja civilizacije ne bi ni bilo.
Danas smo tocno tu gdje jesmo, da ne znamo tko smo i ne znamo sto smo ako sve ne definiramo, ako ne postavimo pitanja zato sto bez odgovora na ta ista pitanja nemamo sposobnost da donesemo sud o drugome, da se prepustimo icemu. A sud nam je potreban. Moramo svemu dati smisao, mjesto, ime,... Od tuda i sva ta silna pitanja. Ona su nesto kao eliminator onoga sto ne poznajemo i cega se zapravo bojimo. "Programi" i jesu u ljude utkani. Stoljecima unazad. Ne znamo i ne mozemo drugacije. A pojedinci u tome svemu cesto jesu neshvatljivi i tome ne prilagodeni. S bitnom razlikom sto se zapravo u usporedbi s vecinom toga i ne boje. :)

Ps.Gdje sam ja sada od onog pojma "bivsa" odmakla. 🤦‍♀️

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la degenereginald » 11 stu 2019 09:03

@DelayLema ok, kul kul kul! Ty na odgovoru.
E, al što je protočnost? Nisam ziher da mi je taj dio baš jasan.
Evo, zadnje, majke mi, i puštam te na miru. \o/
I have no money and I have to scream.

DelayLema

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la DelayLema » 11 stu 2019 11:34

⤴ Mi ucimo razne progame, ali reprogramiranje je pozeljno ili cak i prije odbijanje raznih programa.
Drustvo u kojem zivimo nije normalno tako da dobiti pohvalu za normalnost odnosno posluh nije dobra stvar.
Sve to ide i kroz odnose pogotovo seksualne zato sta pored svega mi zapravo zivimo i na kreativnoj razini upravo kroz seksualnu energiju sta mnogi ne znaju.




Energetska protocnost. Dakle opet seksualna energija je li protocna ili ne. Generalno ljudi ispunjavaju svoje potrebe kroz ocekivanja i to se preslikava
na sve u zivotu. Svidjaju mi se izjave Marine Abramovic i opcenito njena razmisljanja iako je ljudi generalno pljuju upravo zato sta je ne razumiju, jer nisu protocni. Svojevremno je izjavila da muskarci oduzimaju zenama energiju, a djeca pogotovo. To je tocno, jer se vecina "veza" / brakova vodi/sklapa putem ocekivanja i odredjenih programa, a ne prvobitne strasti koje vecinom zavrse kao nesretne ljubavi u ovom materijalnom svijetu. To obuhvaca sve skupine drustva bez obzira na razinu obrazovanja i slicno. Ljudi nisu casni, tesko su sami, traze sigurnost i lako ispunjavanje svojih potreba po principu manje je vise. Mi kad smo seksualno protocni onda postoji strast sa osobom na prvu, a ne na drugu ili sedamdesetu. Nas um sebi moze konstruirat svasta i zavarat si da prikaze nekoga takvim, ali tu su u pitanju onda energetske blokade iz kojega kasnije proizlaze "bivsa" i slino.

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la GLC95 » 13 stu 2019 20:36

Pumo kakve ono slike stavljas,dosta dobar pogled😁😁
Ne jebe lijep nego uporan :)

Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la Puma_ » 13 stu 2019 20:40

To je boja sa Mrtvog mira :haha:

Avatar
GLC95
Postovi: 2940
Pridružen/a: 29 tra 2019 19:24
Spol/rod: žensko

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la GLC95 » 13 stu 2019 20:41

Di je boja?
Samo grudnjak obojan :D
Ne jebe lijep nego uporan :)

Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Poručite nešto nekoj forumašici..

Post Postao/la Puma_ » 13 stu 2019 20:42

Pogledaj bolje :haha: grudnjak je nov crni. :D

Odgovorite