Poručite nešto nekoj forumašici..
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Pumooo nemoj taj dirty talk, napalit cu se 
Ne jebe lijep nego uporan 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Nećeš nisam plavuša 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Pored onakvog grudnjaka nije to ni bitno

Ne jebe lijep nego uporan 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Daj, ima i boljih grudnjaka od mojih 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Pa je aj, oni malo veci su bolji, ali Pumo rasturas 
Ne jebe lijep nego uporan 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Stidim se sada, hvala.
Mecko kako tvoj mačak prijatelj?
jesi ga vidjela danas?
Mecko kako tvoj mačak prijatelj?
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Jesan, bija mi danas isprid vrata, neki druzeljubivi macak, cak se mazi sa mnom 
Ne jebe lijep nego uporan 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Osjeti da si dobra.
laku noć, puma mora spavati. 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Pumo, jesi ono kupila onu tetu u crnome?
Ne jebe lijep nego uporan 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Daaaaa za Božić 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Nestrpljiva sam
2 puta sam ju kupila, želim sigurnost 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Je je dobra je, samo joj jos skini haljinu i taman
Ne jebe lijep nego uporan 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Šta je tebi, ne mogu joj skinuti haljinu želim da je slatka 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Lako moguće.
biti cu fina 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Takva sam po cijelom tijelu i umu. 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Nema ga
gladna sam, mislim samo na hranu 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Jesam
gladna puma treba puno hrane 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Hoću, ali sa vegetom ih jedem, daj kruha i cvaraka narodu. 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Idem jesti, pasti cu u nesvjest 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Kako jedes sa vegetom cvarke, ja ih onako bez icega 
Ne jebe lijep nego uporan 
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Umacem ih u vegetu
obavezno i kruh uz njih.
Re: Poručite nešto nekoj forumašici..
Mecko si vidjela novu finsku premijernu?
Što kažeš?
Što kažeš?