pitaj me xx

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 24 tra 2020 12:46

kad bi tako mogle bile bi neka druga vrsta, bez nekih se može, kostiju udova a i to sjebano....sve ostalo blia bi probabs dead long ago

koliko često izlaziš van pod lockdownom (pod pretpostavkom ako ne radiš van doma svog, ako radiš van doma izuzmi odlazak i dolazak s posla)

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 24 tra 2020 16:29

1 do 2 puta tjedno. Dok sve završi-> doživjet ću svoj peak weirdness, osjećam kak mi se lagano već šulja pod kožom. It's cute.


Što je najgadnija/ljigavija/čudnija stvar koju radiš, a ne bi priznala ikome irl, ali bi meni (i možda fuji ix (ćao) i anam) ovdje u pitaj me topicu?
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 24 tra 2020 16:55

i sleep on bathroom floor with my blow dryer turned on the whole night....al to zna svatko tko pita tak da nisi tak special, dont worry
oh,and sometimes i bite myself. od ljigavih me odljigavila korona jbg.


who the fuck is alice?

Avatar
anam
Postovi: 155
Pridružen/a: 12 tra 2006 22:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: pitaj me xx

Post Postao/la anam » 24 tra 2020 23:36

Alice je trenutno baba koja doma ima punu sobu onih kupona za kupovinu i 20 macaka.

Koje je najgore mjesto na kojem si se seksala?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 25 tra 2020 16:06

ja se seksam samo na sebi divnim mjestima u danom vremenu i kontekstu :touched:
na koliko prosvjeda si u životu izišla

Avatar
Extravagant_style
Postovi: 286
Pridružen/a: 04 ožu 2017 08:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Extravagant_style » 26 tra 2020 10:48

Nijedan...

Vježbas li u izolaciji ?
gimme some more...

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: pitaj me xx

Post Postao/la fuji ix » 26 tra 2020 11:54

Mislim da ljudi vježbaju, nisam bila u izolaciji. ;)
Jesi li ikad izgubila ključ od stana?

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 26 tra 2020 19:03

Ne, ali jesam ključ svog srca!!

S čime te se najlakše I najbrže kupi?
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 26 tra 2020 19:22

logikom, pivom i prosvjedovanjem
koliko tjelesnih modifikacija imaš na sebi

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 27 tra 2020 05:59

U ovoj točki u vremenu, definitivno nedovoljno!

Otkrila si neku urotu koja je uspjela ostati tajna do sad i izbjeći oko javnosti koliko je dobro organizirana, te si sad u rukama izuzetno sposobnih bandita. Dobri u duši, kažu ti da možeš odabrati vrstu živog bića koje će te rasporiti i pojesti. Bilo koje, a da nije rijetka ili izumrla vrsta, nešto nabavljivo. Može biti ptica, može biti čovjek, može biti žirafa, nilski konj, kajgod. Kaj god da odabereš, bude te rasporilo. Kaj ćeš odabrati da te raspori?
*u ovom hipotetskom scenariju će te sve pojesti, nema tu- žirafa, ehe, neće ona mene. E, oće, da znaš. Muha? Pošalju ih gazilijon. Sretni mali mravojed? Da vidiš kak bi te izlizao do smrti. Strašno.
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 27 tra 2020 08:07

well prvo mi na pamet pada lav jer oni jako vole da ti kvrcnu vratom i tak te ubiju, u odnosu na sve ostale to mi se čini najmanje bolno, dakle lavina velka

koja je najbolesnija/najgadljivija/najčudnija misao koju si imala zadnjih dana, ajd malo elaboriraj, ti voliš tipkarat

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 27 tra 2020 09:17

I razmišljati i pričati o sebi na dane, što jest jest, ali u zadnje vrijeme nisu ti dani, uh. Tako da sam trenutno ambivalentna što se tiče ovog tvog izazovića, pogotovo jer sam u filmu overthinkanja :|
Eh, nedavno sam gledala jedan set fotografija vezanih uz smrttttt, pa mi je prva ideja za ovo ili ono danas bila- bi li radije bila sapletena u nečijim crijevima ili da netko bude sapleten u tvojima? A nedavno sam razmišljala i na koji način bi mogao drugoj osobi dokazati razinu vjerovanja u kajgod, a da ne bude samo na razini 'I said so', i palo mi je na pamet da je solidan test postaviti pitanje- jesi li toliko sigurna u nešto da bi, ukoliko si u krivu, bila spremna mučiti i ubiti sve ljude do kojih ti je najviše stalo u životu? I sad ne vjerujem ni u šta. >:(
Ugl, jako stari zavjet đir, ungh. + uopće ne znam čemu taj scenarij, baš je jako besmislen, tbh. Kaćesetodogodit i zašto bi ikome išta dokazivao, jel, osim eto, sebi, nešto, hipotetski. Ali da, mislim, znam odakle sve te misli, asocijativno, asocijativno! Čudan je svijet, pa onda i misli, pa onda i svijet.
:'D
Ne znam, neugodno/ranjivo i dosadno mi je odgovarat ovak iskreno, da ti pravo kažem, ali ipak to napravih. Ajmo se zajebavat radije. Fali mi neobičnost i barem zrno body horora, ajmo tamo!



Kome bi, nesebično, poklonila svoje tijelo nakon što umreš? Kaj bi da se napravi s tvojim tijelom?
(zamislimo da nema zakona ni uređenog društva, nebo je granica! Želiš da te se pretvori u kemijske olovke? Fucking deal. Želiš da netko koristi tvoja pluća kao šal? Ma može, što ne. Želiš da se od tvojih kostiju napravi set bubnjeva koji će se koristiti u religijskim obredima? Udri, jarane. Želiš da ti netko stavi mozak u teglu i pospoji sve na njega što se pospojit može i probaju te nekak održat živom? Samo tvrdo!)
Može i dok si živa, al brijem da je rijetko kome to brija. Not judging, tho, ako odabereš taj smjer!
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 27 tra 2020 10:40

well donor sam ionako, tak da sve iskoristivo potrebitima, mozak HIIMu ako ga potres nije dokrajčio a sebe ih zakopala pod kakvo bilje da gnojim i da ono živi od mene
na te urne i grobove se nikad nisam palila, za 50 godina ionako dva betonska reda preko mene novih mrtvih budu zakopali a mene se nitko neće sjećat, kao ni milijarde živućih prije mene...a budmo realni nisam neki gabarit tesle il goldmannice da me se sjećaju...eto to

s kim se s crola nikad ne bi spetljala ni u kakvom seksualnom smislu...hajd....ne moraš nickove korisnica al opise osobnosti koje ne bi bangala

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 27 tra 2020 11:29

Ma dalo bi se i nickove kad bi malo prokopala, zaboravljam. A ne bi ni one mene takle, sigurna sam, nesviđanje je često uzajamno imho. :'D
Nego, uh, punch down ekipu, definitivno. Empatija+razumijevanje majka.
+ U pravilu, ekipa kojoj se pola ličnosti svodi na kritiku i pesimizam? Ono, sudjeluj, nemoj samo raditi listu h8-ta. Ili podijeli mišljenje i čitaj druge, nemoj bacati drvlje i kamenje i ponižavati ljude samo zato što se ne bi družili u ikojim okolnostima, ali ste eto tu na istom forumu- ili barem, ako vidiš nešto na što želiš reagirati, nemoj agresivno samo tjerat ljude i napadati, nije ovo tvoja prčija niti mjerenje kurca, samo mašeš pojebanim mehanizmima za nošenje s emocijama. Live and let live. + jao, opetovano pasivno-agresivno ponašanje, isto, ali mi nije bed suočit ljude s tim, pa kao okej ak je sve drugo jebenica.
Ja sam cvjetić (koji voli da ga se s vremena na vrijeme guši s poštovanjem), kaj da ti kažem. A moguće da i meni nekad pobjegne, ali se nadam da je rijedak izuzetak, a ne pravilo.
To je prvih par stvari koje su mi pale na pamet. Boner killers, all of them-> jedno od onih- kak tretiraju druge, tak će tretirat i tebe kad kajgod neminovno završi ili prije- u trenutcima neslaganja, a ne treba mi ta razina stresa i nepovjerenja u životu. Ima dovoljno ljudi na planeti (a nikad dovoljno vremena), možemo birat. Birajmo.


Misliš li da je smrt crola, ukoliko se ne upgrejda, neminovna u skorije vrijeme ili misliš da to nema veze sa formom nego s nećim trećim?
Što misliš da bi moglo promijeniti putanju kojom se krećemo već mjesecima?
Postoji li uopće ikakva potreba za tim?
*odgovor esejskog tipa, pls, pitanja su više smjernice nego, uh, nešto uklesano u kamen.
Može i kako bi se osjećala da crola i nema i bi li to napravilo ikakvu razliku u tvom životu.
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 27 tra 2020 11:53

pa da je malo više user friendly i da je displej pregledniji ziher bi bio privlačniji i više bi tema sigurno oživjelo...plus ovi članci-i mean tu bi već upali u onaj dio kako upgrejdati a tu se nisam javil jer me nije bilo....mislim da to ovisi o samoj zajednici...dakle gej (ok i bi i k p č) ženama koja je sama po sebi mala, zatvorena i podosta troma što se vidi i po drugim aplikacijama i stranicama - sve koje su usmjerene ili imaju većinsku mušku populaciju (gej il strejt nebitno) su i živahne jer kao što rekoše netko- dok žene razmišljaju jesu li one sposobne za vodit firmu, muškarac prihvati posao bez razmišljanja može li ili ne može...

plus mislim da je curama/ženama il nazovi kak hoš koje dođu sa strane-ne mislim samo geografski i odbojno i dosadno i teško upast u naše tokove misli, druženja i već postojeće ekipe i klanove, in vivo il digitalno, bez obzira o kojem webpageu se radi...živio couchsurfing i njihovi hangoutsi (u nekorona vrijeme) plus marketing...mislim da za razliku od prije 10 godina, većina današnjih lezbi ne zna za crol i eventualno slučajno naišu ako tko na fejsu podijeli članak....e mislim da sve sažeh tu gore...kak ti rekoše...ekipa se poženila i prebacila na druge mreže...ostadošmo nas par koji možemo laprdat il nas par koji se opiru promjeni rutine-da nema crola taj sat vremena koji otipkam ovdje bi trošila na koju kakvu drugu glupost a možda i online tečajeve....dakle bio bi mi bolji i trošila bi vrijeme bolje jer očigledno....ovdje neću nać buduću majku svoje buduće djece


jel se ikad pitaš što se dogodilo ljudima kojima si nekoć pokazala smjer kretanja? imaju li koronu, unuke, krov nad glavom, kupuju li u lidlu il konzumu...voze li se bicikom na posao i hodaju li po kući u kroksama....i te sheme

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 27 tra 2020 13:19

^ne mora značit! Vidiš da su ove dvi došle usput dok mi trakeljamo u beskonačnost, što ne bi malo i živnulo ak ovak nastavimo. + kaj ti nije kul družiti se sa mnom? Ono, zajebavamo se, ja bi inače ionak bacila ovo vrijeme na kripanje po twitteru inače, ovo mi je skroz okej, možda čak draže na dane. :0
Ejjj. :'D


Sjećam se samo zadnjeg, jer je bilo nedavno, neki starček, i jednog koji je s autom skrenuo krivo bez obzira na upute, kad sam bila klinka.
I nikad mi nije palo na pamet da se pitam kaj je s njima, do sad, so ty, još ljudi o kojima mogu razmišljati :'))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nadam se da su okej I guess idk

Kakve klince bi htjela? Ili ti je samo- daj kaj bude, njihov život, realno?
Mislim da zapravo pitam kakav je osjećaj imati poriv za klincima, opiši mi, make me understand.
I have no money and I have to scream.

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 27 tra 2020 13:37

^ja ekšli mišljaše ljudi koji su te pitali tipa gdje se nalazi to i to, i ti si im onda pokazala smjer gdje se to nalazi , kao onaj meme sa zelenim žapcem kermitom koji gleda kroz prozor i to piše :shakinghead:

pa ne znam zakej imam poriv, u mene je taj switch na on, iz vlastitog htijenja a ne uvjetovanja okoline i baš mislim da bi to bilo ispunjujuće i da bih se trudila bit dobra majka (bar se nadam gledajući iz teoretske perspektive jel)-naravno pod uvjetom da se sama do kraja posložim u bližem vremenu, jer djeci ne treba neposložena majka/roditelj
kakve klince-sam da su moji, bijeli crni ovakvi onakvi, dišući pišući whever, da me vole i da ja volim njih, uz nadajmo se jednom, i drugu majku. po meni je veoma licemjerno tražit da mi djeca budu ikakva (osim živa i hajd zdrava al ni to mi nije kriterij,mislim zdravlje, mrtvu djecu nemreš usvojit za razliku od nezdrave il kakodrugačije okarakterizirane) ako je sve što ja životu želim biti prihvaćena i voljena onakvom kakva jesam, a to podrazumijeva prihvaćanje, razumijevanje i u krajnjem dosegu voljenje raznoraznih osobina mene koji ne spadaju u statističku sredinu ili nešto poželjno i poznato uvijek.u prijevodu lako razumljivo i hendlabilno. ok i rado bih da im ja mogu dat imena al tog malog sebičenja sam se odrekla kad sam shvatila da za umjetnu oplodnju kredit ziher dizat neću, a usvajajuća već imaju imena


koji tvoj hobi te onak baš ispunjava i koliko sebe ulažeš u njega i obrnuto...hajd malo elaboriraj

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: pitaj me xx

Post Postao/la degenereginald » 27 tra 2020 14:16

^lol, editiraću. Prvo sam tak pročitala, a onda bila kao- da, al tko se uopće sjeća tih ljudi, i zaključila- this must be it. Bed! :Đ

Huh. Brijem čak trekeljanje ovdje? Onak, nemam ikakav poriv pisati nešto i izdati, a ovdje em imaš teme, uvijek možeš neš srat, igrat se ful i izmišljati pizdarije, i ful me veseli, baš me baci u neki klinka film. I manji je pritisak nego da pišem neš konkretno, kroz vrijeme. Ovak izbacim kajgod, zabavi me u sekundi, kasnije nakucam još tisuću pizdarija i zakopam sve stare (i tipa pročitam ih na random za godinu dana i budem si kul) i skroz mi se sviđa ta ideja čuvanja onog što jesi u momentu, na neki način tu, ali i prolaznosti, da neće ostati negdje baš zauvijek, nego postoji samo tu, online, aktivno i živo za nas troje ono lol, da malo imamo momente komunikacije. Lejm-o. Možda koje zrno kognitivne disonance. Al NEKA.
I malo slatko, idk. Hihi.
A osim toga, dokolica je close second. Ne radit ništa konkretno ili se na random zeplesti u nekoj zanimljivosti koju nađeš na internetima je legit hobi, ty. :hipster:
Ne znam koliko se ulažem, ali obvi sam tu satima :')))))))))))))))))))))))))))))))
Neki dio koji inače ne ide nigdje nego samo leluja po glavi, ali koliki, ne znam. I nekad mi se čini da bi bilo bolje bez ovog, a nekad mi baš sjedne ko budali šamar, tak da je neki čudan love-hate odnos koji nisam razmrsila. Bude to. Brijem da samo nemrem osjetit neku konzistentnu pripadnost ovdje, bez obzira na godine, a inače je okej?


Za što bi bila spremna dignuti kredit, tho?
I have no money and I have to scream.

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: pitaj me xx

Post Postao/la goxolina » 27 tra 2020 14:51

Vise za nista :)
Koliko novaca bi ekculi izdvojila u odbrotvorne svrhe, onao da nam David Lynch! KHm ovaj "degenereginald" napokon napise roman o svojim trkeljanjima?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 27 tra 2020 15:02

ne razmem pitanje but i shall give it a try
regi bi defo trebala napisat roman,iako ja ga ne bi čitala,nije moj žanr, a o doniranim nofcima se ne raspravlja


što ljudi ne pišu više o sportski temama, jesmo mi to loše lezbe onda?

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: pitaj me xx

Post Postao/la goxolina » 27 tra 2020 15:05

Hau jes nou :)
Anyway... Kolika kolicina opijata (po tvojoj zelji) ti treba da budes happy?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 27 tra 2020 15:23

ne koristim navedene

koji miris najčešće zamjetiš u prirodi i povezuješ sa lijepim uspomenama...elaborat cijeli

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: pitaj me xx

Post Postao/la goxolina » 27 tra 2020 17:11

Hm... pa ako je i priroda miris mora, onda povezujem mnoge dogadjaje...ne znam dali itko, ijako je vrijeme izolacije, ima vremena za moje elaborate ;)
Nego, koji miris te instantno vraca u djetinjstvo?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 28 tra 2020 16:56

stakla

imaš li idalje osjet mirisa i okusa il uokolo zaražavaš starčeke koronom

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: pitaj me xx

Post Postao/la fuji ix » 28 tra 2020 19:45

Imam osjet okusa i mirisa, i nisam kliconoša.
Jesi li ikad izašla iz kuće i zaboravila isključiti peglu?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 28 tra 2020 20:57

ne al sam jednom mislila da ju nisam
a kako znaš da nisi,ol si se testirala il si providna?

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: pitaj me xx

Post Postao/la fuji ix » 29 tra 2020 05:45

Rekla mi mama, a mamama se vjeruje i providna sam. Kao pleksiglas.
Nego, kad se obično ujutro budiš?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 29 tra 2020 11:24

5-12 kak mi se da
za kojom ženom patiš, onak , bar malo

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: pitaj me xx

Post Postao/la goxolina » 29 tra 2020 13:33

Ima ih :) Moja patnja je polyamorna :feelingfree:
Ides kamo za 1. maj?

Deesem
Postovi: 119
Pridružen/a: 12 sij 2020 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: pitaj me xx

Post Postao/la Deesem » 29 tra 2020 15:46

noup
koliko trbušnjaka odmah nakon ručka možeš napraviti bez da ti izazove mučninu

Odgovorite