svjeze meso.... o da!

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

svjeze meso.... o da!

Post Postao/la fajtericaa » 01 tra 2007 07:54

i tako sam ja na nagovor pijanih lezbi odlucila postati dio ovog foruma,ah,ah.... u principu samo zato da konacno dobijem calvin klein gace koje su mi obecane.... :ura:
onakve s kakvima se Ice kurci,jel... :D
samo po mogucnosti roze da naglase moju zenstvenost.... :aha:

shank
Postovi: 178
Pridružen/a: 03 lis 2006 17:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ...ispod Sljemena...
Kontakt:

Post Postao/la shank » 01 tra 2007 13:55

:D :D :D :D :D
vidim ja da si ti stvarno zapela za transformation sebe u pravu ženu :D
prvo uske hlače....pa onaj šarmantan šiška-pramen.....pa ti neću zamjerit kaj si iskoristila moju pijanost da dođeš do cilja.......al rekoh...još malo se potrudit
Jebe mi se....baš....

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 01 tra 2007 14:39

hahahaha stoko napokon si se regala...jeeeaaa...sad smo svi na okupu.....a valjda će shank ispunit obećanje,isto kao i za moju kravatu....ako ništa drugo dat ću ti ja svoje...imam 4 komada,ali jbg nisu roze,samo sive sve :D :D :D
ljubim i dobro nam došla
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 01 tra 2007 17:11

slika
my only fear of death is coming back reincarnated...

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 01 tra 2007 18:11

joj hvala,hvala zene... a Ice ti mi dugujes svoje prljave gace jos od prije... :D :D :D
ili si mozda zaboravila na svoje obecanje? :cool:

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 01 tra 2007 22:00

:D :D :D ooooooooo pa draga ti si mi dosla!!!! :) :) :)

kad smo kod rozih gacica, upravo su jedne na meni :D :o samo nisu CK vec neke sa dlanovima na dupetu... :D :D :D
drago mi je vidit te u ovom podrucju!!! :inlove: velkam darling! :)

Zita

Post Postao/la Zita » 01 tra 2007 22:18

dobro dosla u mesnicu :)

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 02 tra 2007 09:20

swayka je napisao/la::D :D :D ooooooooo pa draga ti si mi dosla!!!! :) :) :)

kad smo kod rozih gacica, upravo su jedne na meni :D :o samo nisu CK vec neke sa dlanovima na dupetu... :D :D :D
o picek,pa jesu to one kaj si mi u globu pokazivala dok sam ja umirala od smijeha,a ti si bila uvjerena da su mi smjesne tvoje gace,a ne prizor tebe s hlacama do koljena na stejDŽu ? :D

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 02 tra 2007 09:28

bok malena:):)::):) Dobrodošla u naš kokošinjac. :):):)

Avatar
lola
Postovi: 2210
Pridružen/a: 06 sij 2007 16:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tu i tamo

Post Postao/la lola » 02 tra 2007 11:58

ne jedem ja meso... al dobro došla svejedno, ja ću te smatrati svježom
rajčicom..

shank
Postovi: 178
Pridružen/a: 03 lis 2006 17:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ...ispod Sljemena...
Kontakt:

Post Postao/la shank » 02 tra 2007 15:38

ja te neću smatrat svježom.....u pogledu mesa,jel... :D :D :D
Jebe mi se....baš....

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 02 tra 2007 21:02

fajtericaa je napisao/la:
swayka je napisao/la::D :D :D ooooooooo pa draga ti si mi dosla!!!! :) :) :)

kad smo kod rozih gacica, upravo su jedne na meni :D :o samo nisu CK vec neke sa dlanovima na dupetu... :D :D :D
o picek,pa jesu to one kaj si mi u globu pokazivala dok sam ja umirala od smijeha,a ti si bila uvjerena da su mi smjesne tvoje gace,a ne prizor tebe s hlacama do koljena na stejDŽu ? :D
:D :D :D ajmo ovog se nisam ni sitila!!!! :D :D :D cek jesu to bile ove roze ili sive na kojima pise i'm your kitten??? :o :D :D :D
da da da, te roze su bile/.... :D :D :D

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 02 tra 2007 23:31

fajtericaa je napisao/la:joj hvala,hvala zene... a Ice ti mi dugujes svoje prljave gace jos od prije... :D :D :D
ili si mozda zaboravila na svoje obecanje? :cool:

OOOOO stara da da da,,,...njih čuvam već dugo dugo u ormaru....friško skinute s mene,netaknute... :D :D :D samo čekaju da dođeš po njih
ljubim te smradac
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 04 tra 2007 10:25

Vozdra, fajti, vozdra!
Nu, sad da rečem i da eto i mene. Opet. Ovdje. Doh...
Ček, ček, jel to znači da ću i ja dobiti onu bijelu košuljicu s cvijetićima? :D
Epizodna uloga.

Zita

Post Postao/la Zita » 04 tra 2007 12:04

mislis onu sa vrlo dugim rukavima koji se vezu iza? :D:D:D

dobro dosla

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 04 tra 2007 12:51

Pojma nemam jel se što veže ili vješa, ali bila mi je jako simpatična kad mi se onako smješkala iz izloga... Košuljica, jel. :inlove:
Epizodna uloga.

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 04 tra 2007 13:21

ne,ima zita pravo,za tebe je samo ona s dugim rukavima.... eeee.

Zita

Post Postao/la Zita » 04 tra 2007 13:25

da da :roftl:
a kak bu tek simpaticna kad je obuces :D

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 04 tra 2007 13:30

Ak ima cvijetiće... Briga mene za vezanje. :P
Epizodna uloga.

Avatar
fajtericaa
Postovi: 913
Pridružen/a: 01 tra 2007 07:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la fajtericaa » 04 tra 2007 13:44

nacrtat ce ti doktori dva cveteka za smirenje...bez brige... :D

Avatar
whatever
Postovi: 4012
Pridružen/a: 04 tra 2007 10:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: šank

Post Postao/la whatever » 04 tra 2007 13:46

Jel roze il crvene? Ja bi roze...
Ili ljubičaste!!! Daaaaa!
Epizodna uloga.

Avatar
Zbela Lokwa
Postovi: 848
Pridružen/a: 08 lip 2006 09:28

Post Postao/la Zbela Lokwa » 04 tra 2007 23:55

O, dete, dobrodošlo! :)

Odgovorite