Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme

-
lajavi-krelac
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18
Post
Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:00
Vidim ludo se zabavljate ovdje. Neka neka, fino.
Inače? Kako se živi?
-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:01

hahahaha pozdrav i tebi!
-
nexus 6
- Postovi: 1414
- Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
- Spol/rod: muško
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Zg
Post
Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:01
dan za danom sve više napredujemo

-
lajavi-krelac
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18
Post
Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:05
Izvanredno.
ja berem brigu što moram ostati budan cijelu noć. I opet!
-
lajavi-krelac
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18
Post
Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:05
Izvanredno.
ja berem brigu što moram ostati budan cijelu noć. I opet!
-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:07
malo se duplas... jel to i ti konzumiras guinness?? vidim kazes "budan"... znaci m?

evo nex, jos jedan tvoje vrste....

-
nexus 6
- Postovi: 1414
- Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
- Spol/rod: muško
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Zg
Post
Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:09
tako je, još malo pa će ovo bit pederski forum

-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:11
nexus 6 je napisao/la:tako je, još malo pa će ovo bit pederski forum

a ti si peder??

pa kaj odmah covjeka napadas... ko zna kaj je on...

-
nexus 6
- Postovi: 1414
- Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
- Spol/rod: muško
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Zg
Post
Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:12
pa nisam ni ja, al ak se čovjek hoće ševit, zašto ne?

-
lajavi-krelac
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18
Post
Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:15
Oću se ševiti, naravno.
Sad je sve pitanje s kim i kako.

Zadnja izmjena:
lajavi-krelac, dana/u 15 srp 2007 22:15, ukupno mijenjano 1 put.
-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:15
a ti mu se nudis?? al ti moras bit svakom loncu poklopac....

-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:15
lajavi-krelac je napisao/la:Oću se ševiti, narano.
Sad je sve pitanje s kim i kako.

hehehehe ne znas ni sam kaj si sad napisao.... hehehe

-
nexus 6
- Postovi: 1414
- Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
- Spol/rod: muško
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Zg
Post
Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:16
Bubica je napisao/la:a ti mu se nudis?? al ti moras bit svakom loncu poklopac....

naravno, otvoren sam za sve kombinacije

-
nexus 6
- Postovi: 1414
- Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
- Spol/rod: muško
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Zg
Post
Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:17
lajavi-krelac je napisao/la:Oću se ševiti, naravno.
Sad je sve pitanje s kim i kako.

bezveze, kao da je to bitno

-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:17
glavno da se sevi, jel tak??

joj joj.... hehehe
-
nexus 6
- Postovi: 1414
- Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
- Spol/rod: muško
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Zg
Post
Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:19
tako je

-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:21
ajde nemoj nam plasit krelca....

-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:28
a ocito samo nex i ja....

ma samo polako... bit ce da su curke zauzete...

-
lajavi-krelac
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18
Post
Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:33
Curke će navaliti iz prikrajka kad se ne budemo nadali.
Ali ne ovdje, pretpostavljam

-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:34
i ja mislim... nexus pokusava vec dugo, koliko mogu primjetiti... ali sve nekak bezuspjesno....

-
lajavi-krelac
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18
Post
Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:38
Ne čudim se tome.

Nek i on proba negdje drugdje kao pojedinci.
-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:39
pa nemres nis zgubit ak probas.... to je istina...

-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:43
ma daj! nisi ni 5 min ovdje i vec si mislio nes upecat?? pih!

-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:51

ahaaa...
-
Bubica
- Postovi: 793
- Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30
Post
Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:55
a da klikas dalje? nekaj pametno negdje kazes? umjesto kaj se ovdje natezes sa mnom..... a vidis da od mene ne bu nis....

-
lajavi-krelac
- Postovi: 12
- Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18
Post
Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:57
Tražim di je komentar na nick. I našao sam!!
Jejejejeeeeeeeee!!
