Zdravo, Drugari

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Zdravo, Drugari

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:00

Vidim ludo se zabavljate ovdje. Neka neka, fino.
Inače? Kako se živi?

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:01

:mase: hahahaha pozdrav i tebi!

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:01

dan za danom sve više napredujemo :)

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:05

Izvanredno.
ja berem brigu što moram ostati budan cijelu noć. I opet!

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:05

Izvanredno.
ja berem brigu što moram ostati budan cijelu noć. I opet!

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:07

malo se duplas... jel to i ti konzumiras guinness?? vidim kazes "budan"... znaci m? :) evo nex, jos jedan tvoje vrste.... :D :D

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:09

tako je, još malo pa će ovo bit pederski forum :D

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:11

nexus 6 je napisao/la:tako je, još malo pa će ovo bit pederski forum :D
a ti si peder?? :D pa kaj odmah covjeka napadas... ko zna kaj je on... :D :D

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:12

pa nisam ni ja, al ak se čovjek hoće ševit, zašto ne? :D

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:15

Oću se ševiti, naravno.
Sad je sve pitanje s kim i kako. :osica:
Zadnja izmjena: lajavi-krelac, dana/u 15 srp 2007 22:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:15

a ti mu se nudis?? al ti moras bit svakom loncu poklopac.... :roll: :D

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:15

lajavi-krelac je napisao/la:Oću se ševiti, narano.
Sad je sve pitanje s kim i kako. :osica:
hehehehe ne znas ni sam kaj si sad napisao.... hehehe :D

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:16

Bubica je napisao/la:a ti mu se nudis?? al ti moras bit svakom loncu poklopac.... :roll: :D
naravno, otvoren sam za sve kombinacije :D

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:17

lajavi-krelac je napisao/la:Oću se ševiti, naravno.
Sad je sve pitanje s kim i kako. :osica:
bezveze, kao da je to bitno :D

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:17

glavno da se sevi, jel tak?? :D joj joj.... hehehe

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 15 srp 2007 22:19

tako je :D

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:21

ajde nemoj nam plasit krelca.... :D

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:27

LJudi jel mene netko vidi? Ja šaljem poruke al badava :D

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:28

a ocito samo nex i ja.... :D ma samo polako... bit ce da su curke zauzete... :inlove:

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:33

Curke će navaliti iz prikrajka kad se ne budemo nadali.
Ali ne ovdje, pretpostavljam :D

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:34

i ja mislim... nexus pokusava vec dugo, koliko mogu primjetiti... ali sve nekak bezuspjesno.... :D

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:38

Ne čudim se tome. :P
Nek i on proba negdje drugdje kao pojedinci.

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:39

pa nemres nis zgubit ak probas.... to je istina... :D

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:42

Sad se postavlja pitanje isplativosti vremena :D

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:43

ma daj! nisi ni 5 min ovdje i vec si mislio nes upecat?? pih! :cool:

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:49

Ja?
Aloooooo!!
Pa zar nije ovo straighthate mjesto? :oops:

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:51

:roftl: ahaaa...

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:52

Eto vidiš. :!:

Avatar
Bubica
Postovi: 793
Pridružen/a: 08 srp 2007 14:30

Post Postao/la Bubica » 15 srp 2007 22:55

a da klikas dalje? nekaj pametno negdje kazes? umjesto kaj se ovdje natezes sa mnom..... a vidis da od mene ne bu nis.... :D :D

lajavi-krelac
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 srp 2007 15:18

Post Postao/la lajavi-krelac » 15 srp 2007 22:57

Tražim di je komentar na nick. I našao sam!!
Jejejejeeeeeeeee!! :D

Odgovorite