Ribnjak

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Legolas92
Postovi: 7
Pridružen/a: 01 srp 2014 15:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Ribnjak

Post Postao/la Legolas92 » 09 lip 2019 16:42

Helo, helo! :)
Ne znam kolike su vjerojatnosti da te nadjem, aali ako ne probam nikada necu znati :gigglenod: Bila si na Ribnjaku poslije povorke. Skroz gore lijevo na onoj travnatoj nizbrdici (iza pozornice). Imala si traperice i tamnoplavu kosuljicu s nekim bijelim uzorkom, tockice cini mi se. Ako se ne varam, zoves se Marta. Samu sebe si imenovala kada si svojoj ekipi nosila pivo. 😂😂 Ja sam bila odmah pored s dvije frendice. Pile smo heineken ako to ista pomaze. Razmijenile smo par pogleda, a posebno mi ostao u sjecanju onaj kada smo odlazile. Prisla bi ti da me frendice nisu pozurivale, tako da sam odjurila. Bilo bi lijepo da te uspijem pronaci pa da popijemo kavu/pivo. Voljela bih te upoznati. 😊😊

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Ribnjak

Post Postao/la degenereginald » 09 lip 2019 17:00

Mislim da su ti veće šanse na haeru (makar, lol, nije da pratim koliko lurkera tu ima), jesi stavila i tamo oglas?

Ili si čula da pričaju o crolu?
Pričaju li lezbe o crolu?
Mi postojimo?
:'D
AJME. Srića.

e: E da, i sretno ti bilo, neka se vi nađete i to. Napiši kak je prošo prvi dejt :'))))))))))))))))))))))))
I have no money and I have to scream.

Legolas92
Postovi: 7
Pridružen/a: 01 srp 2014 15:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ribnjak

Post Postao/la Legolas92 » 09 lip 2019 17:31

Hahaha! Nisam tamo stavljala. Nekako sve vecu averziju imam prema tom forumu. Probala ovdje, a kasnije cemo vidjet.
Je, je prica se o crolu. Ne bi vjerovala. Mozda ne toliko koliko o ovom tamo, ali zna se nacuti pokoje slovo.
Hvala lijepo na zeljama, cestitkama i pozdravima. 😂😂😂😂

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Ribnjak

Post Postao/la Lagadema » 16 lip 2019 09:09

Jesi je našla?
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Legolas92
Postovi: 7
Pridružen/a: 01 srp 2014 15:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ribnjak

Post Postao/la Legolas92 » 19 lip 2019 11:08

Jesam i nisam. Javila se jer joj je sva ta potraga bila simpaticna, ali trenutno nije otvorena za nova poznanstva. S obzirom da prvi put ikada trazim nekog na ovaj nacin, mogu rec da sam sasvim zadovoljna zavrsetkom potrage. Pored toga, uljepsala sam dan nekom tamo cijelim ovim cinom. Meni sasvim dovoljno s obzirom na okolnosti. Eto, slucaj zavrsen :kokice: :cool2:

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Ribnjak

Post Postao/la degenereginald » 19 lip 2019 13:09

Mislim da zbilja rijetko imamo update, tako da gg. Slatko sve skupa.
I have no money and I have to scream.

Legolas92
Postovi: 7
Pridružen/a: 01 srp 2014 15:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ribnjak

Post Postao/la Legolas92 » 20 lip 2019 13:21

:giveflower:

Odgovorite