Zadnji odgledani film - ocijenite

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Forum rules
jpeg
Objave: 5326
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Postby jpeg » 08 Velj 2018 18:50

I, Tonya ajme odlicna gluma i kamera. Kamera je vrhunska! Gluma je odlicna. I glavna glumica je lipa.

Velika igra, odlican je, malo blokbasterski i to, al poker, miljoni, i istinita prica, pa di nes!

adamzyan
Objave: 733
Ja sam: gej
Status: Solo

Postby adamzyan » 22 Velj 2018 20:07

lane stein wrote:zadnje gledala Call me by your name
-prekrasan film. mislim naravno na dirlljivu pricu i sudbinu glavnih i sporednih glumaca koja je prikazana delikatno i sa dozom elegancije ali prvenstveno na estetiku filma- summerhousing in italy, dvojezicnost, umjetnost, dolce vita... estetski caroban film, zaljubila sam se

potpisujem. ocarala me estetika, suptilna i kulturoloski visoka. uzivala sam u svakom kadru, film me tako fino opustio i poveo u ljepsu pricu . to je ona razina i kvaliteta zivota kojoj covjek tezi.

adamzyan

Postby adamzyan » 05 Ožu 2018 22:18

Tri plakata izvan grada. Mene se dojmio jako. Bez obzira na tuznu pricu u kojoj zapravo i nema klasicnog pocetka, zapleta i zavrsetka, ipak je zanimljiv zbog svega sto prikazuje. Ljudske osobine i likove koji nisu ni crni ni bijeli, britki humor, odlicna je scena u kojoj se propitkuje djelovanje same crkve. McDormand je tako dobar i mocan lik, glumica s izvrsnom ekspresijom lica, odlicno nosi ulogu.

pusiket
Objave: 12
Ja sam: lezbijka

Postby pusiket » 06 Ožu 2018 13:30

ja zadnji pogledala Wind River i odlusevila sam se,jedan zanimljiv triler i vrijedi ga pogledati i izdvojiti 2 h.

pusiket
Objave: 12
Ja sam: lezbijka

Postby pusiket » 06 Ožu 2018 13:36

sad se sjetila da zapravo zadnji pogledala BLOW sa Johnnyem Deppom po istinitoj priči,o čovjeku koji je uspostavio američko kokainsko tržište,bio neki dan na tv-u. Super super ali mi je ipak Wind River favorit trenutno

grlica
Objave: 932
Ja sam: ne želim se identificirati

Postby grlica » 06 Ožu 2018 19:32

La danseuse - povijesna biografska drama sa Soko u glavnoj ulozi

Ples poput leptira, nježno i surovo, elegantno i dominantno, per aspera ad astra, ocjena 3+

adamzyan

Postby adamzyan » 10 Ožu 2018 21:16

Netko gledao Oblik vode?

tratinčica
Objave: 1274

Postby tratinčica » 11 Ožu 2018 19:27

^pogledala sam ga ja i evo ne znam što bih ti rekla. Pogledaj ga, film je ok, ali iskreno ja sam se više dosađivala nego uživala u filmu. Tako da mogu reći da je samo ok, možeš ga pogledati i mislim da nećeš baš jaaako požaliti, ali opet ako ga ne pogledaš - nisi apsolutno ništa spektakularno propustila. : )

Ont_(ako baš moram biti on topic) zadnje sam pogledala 3 billboardsa, shape of water i Lady bird i od ta tri filma jedino mi je ovaj prvi bio dobar. No, od sva tri navedena filma mislim da ni jedan ne zaslužuje nominaciju, a gdje oscara.

adamzyan

Postby adamzyan » 13 Ožu 2018 06:43

Pogledala sinoc. Kada sam nakon 20 min skuzila u kojem smjeru film ide, odbacila sam sva ocekivanja i smijala se pola filma. Kada bi isla dublje promisljati onda bi mogla pisati o tome kako je bit filma poruka koju salje o ne/prihvacanju svih nas. Ali ne zelim uopce analizirati film dublje, jer su mnoge scene zapravo toliko naivne.
Uglavnom bilo mi je ok. Za smijati se :) Nista vise.

SoldierOfFortune
Objave: 18

Postby SoldierOfFortune » 15 Ožu 2018 10:58

Veronica... :kokice: Film je cak i odlican s obzirom da ni horrori nisu vise kaj su nekad bili :sulking:
Draga se ne bi slozila, ona svaki gleda s dekom peko glave :sadhug:

Radnja je zanimljiva, glumci, za divno cudo, znaju odglumiti kak spada (napokon nema scena "spare me I have big tits" i "gle kak sam glupa, trcim na vrh nebodera umjesto van i far far away from this shit" ) :runaway:
Definitivno veliki plus od ljubiteljice horror filmova :touched:
You save everyone,
but who saves you?

jpeg

Postby jpeg » 15 Ožu 2018 11:11

:D :D

Andain
Objave: 5451

Postby Andain » 25 Ožu 2018 14:27

Lara Croft Vrijedi pogledati, puno bolje od onih prethodnih ostvarenja (a i Alicia je bolja glumica od Angeline), avanturom na tragu indiane jonesa (neke stvari su djetinjaste, da, al i dalje zabavne).
“She's hot. I trust her.”
Hansel

tratinčica
Objave: 1274

Postby tratinčica » 15 Tra 2018 22:42

Jedva čekam ovo pogledati. Film je pokupio super kritike i ocjene što nije uobičajeno za ovaj žanr. Ponosna sam na Jima Halperta, ovaj, Johna Krasinskog. :D

jpeg

Postby jpeg » 29 Svi 2018 08:38

sinoc sam isla u kino gledat evo morala sam ic pogledat naslov tren koliko je los.
"klub zadovoljnih zena". To je takvo mucenje mozga radi kojeg se smijes pola filma, histericno, a ne radi humora, a kasnije se iscrpis od silnog histericnog smijeha da bezivotno blejis.
znaci okupili su najbolje glumice svijeta (jane fondu i candice bergen, deane keaton, i cetvrta koja uz deaton glumi u jednako losim filmovima al ne znam joj ime), i napravile takvu katastrofu ž kategorije, di ona se boji leta avionom, i u trzaju pri kretanju aviona njoj ruka (iz nicega) slipne njemu bas na kitu i ona se ispricava i crveni do sljedece scene.
Tri kadra kasnije on nije slucajni putnik nego (necete nikad pogoditi tko je on zapravo) ni vise ni manje nego: pilot!

E, e đurđa, bas tog aviona!

adamzyan

Postby adamzyan » 30 Svi 2018 20:06

vidis kako ljudi razlicito percipiraju istu stvar. meni je odlican. mislim da su dobro utjelovile osobine likova i breme koje svaka od njih nosi. i taj dio je realan, ostalo je zabava i bajka za odrasle zene. i to jednostavno tako treba pojmit i prepustit se smijehu koji nosi.

adamzyan

Postby adamzyan » 10 Lip 2018 09:33

Annihilation :confused:
Imala sam flashback u djetinjstvo i gledanje Anaconde.
Nije mi se svidjelo. SF prica je zapocela dobro ali onda su ga zbilja pretjerali s glupostima iz devedeset i neke.

Tango
Objave: 1838

Postby Tango » 14 Lip 2018 23:17

Oceanovih 8, nisam baš bila impresionirana. :shrug:
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Return to “Knjige, filmovi, televizija, kazalište, glazba”