...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Forum rules
fuji ix
Objave: 4518
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Postby fuji ix » 13 Lip 2018 19:27

Da li povecanje cijena parkinga uzrokuje to da ce se ljudi manje voziti automobilima ili ce se tim novcem kupiti nekakvi prociscivaci zraka? :D :D
Meni je pun kufer povecanja cijena,zivim u turistickom gradu i patim.:D

grlica
Objave: 932
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Postby grlica » 13 Lip 2018 19:57

O jednoj bucmastoj djevojčici koja je stigla na mostić biciklom, sjela na pod uz ogradu, stavila torbicu u krilo, otvorila ju i počela nešto po njoj kopati. Nije izgledala bezbrižno i veselo već nekako tužno, zamišljeno i ozbiljno. Onda je nježno slegnula ramenima, uzdahnula i počela bacati kiki bombone jedan po jedan u potočić. Prolaznici su je s čuđenjem gledali. Razlozi tog njenog performansa mogu biti razno razni. E, o tome sad mislim jer me se dojmila na neki način.

adamzyan
Objave: 733
Ja sam: gej

Postby adamzyan » 14 Lip 2018 11:15

tako mi i treba kad ovdje trkeljam o travi, umjesto da radim kak spada.
pa umjesto hrvatski kinoloski savez ja u dopis pisem hrvatski kinezioloski :ubergeek:
sve je to isto :gigglenod:

adamzyan

Postby adamzyan » 15 Lip 2018 12:44

Ja valjda u ljudima budim neki poriv da me nahrane i ako mi nije jasno zasto. Vec dva dana mi hranu nose, ostavljaju, dijele obroke. Sam cujem "ostavio/la sam ti".
Ajd dobro. :giraffe:

Bash
Objave: 5663

Postby Bash » 15 Lip 2018 18:25

Kako uvijek požalim kad netko umjesto mene napravi i trivijalnu stvar kao uslugu. Kakva si osoba da nekome rezerviraš jebeno srednje sjedalo u avionu? Sebi do prozora, meni srednje. "Možeš promijeniti sjedalo na aparatu". Ne mogu sada, jer sada u odnosu na jučer mogu birat samo između srednjih sjedala jebem te glupu.

fuji ix
Objave: 4518

Postby fuji ix » 17 Lip 2018 10:25

O turskom brodu punom kemikalija koji tone u akvatoriju Jabuke. Samo nam jos treba ekološka katastrofa. :sulking:

adamzyan

Postby adamzyan » 17 Lip 2018 16:22

Hey, im writting in English cause I don't know if you are slovene or austrian. I can just see that you are 40 miles away. Just started using ..... People say it is for fuc***! I can also do that, after a 30min drink and analysation if you have any STD (joke). But I am really looking for a nice woman to chat and maybe become something more or just friends. I like you in the pictures. Do you wanna get a drink with me and see if we like each other in person?

Ne, ja nazalost nisam ni u slo ni u austriji. Dode mi da odem, kakva zena :blushes: :touched:

Ja sam u prciji gdje se zene igraju macke i misa, i komuniciraju na nacin "a kaj ti trazis ovdje".... zlatokosu hebemu.... :confused:
A kad je pitam koji ti je smisao zivot, sto te u zivotu pokrece, ona kaze sad si me zatekla s pitanjem.
Imas 38 godina a ja te zatekla s pitanjem.... :dork:

Capt. Kirk
Objave: 1492

Postby Capt. Kirk » 17 Lip 2018 19:59

Kako sam luckiest idiot ever.

grlica

Postby grlica » 19 Lip 2018 06:52

O tim vražjim komarčicama, baš su bile aktivne pa sam sad sva na piknjice. :thankyou:

grlica

Postby grlica » 19 Lip 2018 06:55

:ignoretroll: :osica: :ignoretroll: :osica: :ignoretroll: :osica: :ignoretroll: :osica: :osica: :ignoretroll: :ignoretroll:

adamzyan

Postby adamzyan » 19 Lip 2018 06:59

grlice, kaj je ovo :D

Return to “Dnevna soba”