Pronađeno 10 rezultata

Postao/la cro-girl
19 lip 2010 01:59
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: Klin se klinom izbija?
Odgovorite: 10
Pogledano: 6128

Re: Klin se klinom izbija?

čuh za suvremeniju metodu koja kaže..."klinka se klinkom izbija"
a u dodatku piše...."ali rupa ostaje"
prije par mjeseci su mi to svečano saopčili pa eto, da podijelim tu mudrost s vama :shock2:
Postao/la cro-girl
19 lip 2010 00:12
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: tražim davno nestalu djevojku
Odgovorite: 1
Pogledano: 2165

Re: tražim davno nestalu djevojku

našla ju....he he he :mjuza:
Postao/la cro-girl
18 lip 2010 21:53
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: tražim davno nestalu djevojku
Odgovorite: 1
Pogledano: 2165

tražim davno nestalu djevojku

naime, riječ je o jednoj dami sa Črnomerca (tada, davne 2003.godine) koju sam preko Iskrice upoznala, a koja na tom portalu već skoro 5 godina nije bila....djevojka je predivna, malo na Avril Lavigne podsjeća izgledom i nikako da nekako naletim na nju. Koliko znam studirala je tada na filozofskom, i...
Postao/la cro-girl
17 lip 2010 22:13
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: koji tip cura vas privlaci?
Odgovorite: 64
Pogledano: 28144

Re: koji tip cura vas privlaci?

evo ja nebum toliko teoretizirala....ak ima neka ovakva, nek mi se javi....odmah je sve njeno....mislim da sam skromna....nema kaj?!

:duga:
Postao/la cro-girl
17 lip 2010 21:06
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: .....sjecam se rpvog poljubca...samo on je bio sladak...
Odgovorite: 28
Pogledano: 12470

Re: .....sjecam se rpvog poljubca...samo on je bio sladak...

he he he...prvi poljubac sa likom....bez veze....nimalo maštovito
sa ženom....e to je druga stvar bila....i to mi je bio prvi javni poljubac sa ženom.....bila je subota navečer, a nas dvije ispred pravnog faxa nakon popijene kavice.....ah, mladost, ludost :cool2:
Postao/la cro-girl
17 lip 2010 21:00
Forum: Korisnička i tehnička podrška
Tema: Profili 4 you
Odgovorite: 71
Pogledano: 48247

Re: Profili 4 you

ok....tenksić....idem onda kopati malo po profilima....znatiželja je super stvar :pivo:
Postao/la cro-girl
17 lip 2010 14:29
Forum: Korisnička i tehnička podrška
Tema: Profili 4 you
Odgovorite: 71
Pogledano: 48247

Re: Profili 4 you

:duga: ej ekipa....evo povratnica nakon par godina izbivanja sa CroL-a. ova shema sa profilom vam je forica....jedino kaj neznam, da li se to nekako može iskoristiti u svrhu nekog pretraživanja....pa da bude lakše naletjeti na nekoga sa sličnim željama i pozdravima...ili....čemu zapravo to služi? u ...
Postao/la cro-girl
01 tra 2007 12:03
Forum: Druženja, izlasci, putovanja
Tema: starkin party vol.6//05.04.07.//global,zg, gost MARIO KOVAČ
Odgovorite: 108
Pogledano: 38624

propustih zadnji....jer mi se best fr. udala pa nisam s kim imala ici....ali na ovaj dolazim i dovodim nju i njenu zenu :P
Postao/la cro-girl
01 tra 2007 11:20
Forum: Druženja, izlasci, putovanja
Tema: CroL Party v.8.0
Odgovorite: 136
Pogledano: 50958

CroL....kaj je vec prosla godina dana? ajme....fakat. :kolo:
weeee....bit ce zena :ura: ali zraka biti nece
Postao/la cro-girl
31 ožu 2007 16:57
Forum: Dobrodošli u croL virtualni kutak
Tema: mah-mah
Odgovorite: 11
Pogledano: 7189

mah-mah

evo, ja sam nova na ovom forumcicu, pa eto, da se predstavim i eto....ma ni sama neznam zakaj pisem ovaj post.
sve u svemu, budite mi pozdravljene zemske :kiss5: