Rudanica, bravo! Konačno da netko kaže popu pop, a bobu bob!
Pronađena 3 rezultata
- 04 vel 2009 11:47
- Forum: Novosti, komentari članaka s CroL portala
- Tema: Vedrani Rudan otkaz radi "govora mrznje"?!
- Odgovorite: 89
- Pogledano: 30652
- 07 sij 2009 23:02
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: G-bar u nedjelju, 4.1
- Odgovorite: 3
- Pogledano: 2891
- 06 sij 2009 11:24
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: G-bar u nedjelju, 4.1
- Odgovorite: 3
- Pogledano: 2891
G-bar u nedjelju, 4.1
Sa frendom sam sjeo za vaš stol, vas dvije ( crna/smeđa i plava ) ste bile vrlo simpatične i sa simpatijama smo se pogledavali , ali očito nismo smogli hrabrosti za uspostavu komunikacije. Frend vas je htio počastiti pićem, ali smo odustali da se ne shvati kao upucavanje što nam, po prirodi stvari, ...