Pronađena 3 rezultata

Postao/la loverboyBB
04 vel 2009 11:47
Forum: Novosti, komentari članaka s CroL portala
Tema: Vedrani Rudan otkaz radi "govora mrznje"?!
Odgovorite: 89
Pogledano: 30652

Potpisujem sve što je napisala Zita, a ow priča gluposti, podmeće i zamjenjuje teze!
Rudanica, bravo! Konačno da netko kaže popu pop, a bobu bob! :)
Postao/la loverboyBB
07 sij 2009 23:02
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: G-bar u nedjelju, 4.1
Odgovorite: 3
Pogledano: 2891

Hehe, hvala na upozorenju, bio lapsus linguae :)
Nego daj pomažite, znate li koje su to bile dvije lijepe i simpatične djevojke, jedna plava s kraćom kosom i smeđa s malo dužom u repu?? :) :o
Postao/la loverboyBB
06 sij 2009 11:24
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: G-bar u nedjelju, 4.1
Odgovorite: 3
Pogledano: 2891

G-bar u nedjelju, 4.1

Sa frendom sam sjeo za vaš stol, vas dvije ( crna/smeđa i plava ) ste bile vrlo simpatične i sa simpatijama smo se pogledavali , ali očito nismo smogli hrabrosti za uspostavu komunikacije. Frend vas je htio počastiti pićem, ali smo odustali da se ne shvati kao upucavanje što nam, po prirodi stvari, ...