Pronađeno 19 rezultata
- 06 lis 2010 21:00
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
pa čuj,meni je,sve stvari su mu na mjestu
godina ima taman..iskustva također..a jesam ga izreklamirala 
- 06 lis 2010 18:37
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
e neću baš zato kaj si izbjegavala moju superkul temu
a i ko je reko da sam ja otkačena

- 06 lis 2010 18:16
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
ma sam vi piškite,bar je neka akcija
mislim da će mi i trebat sreća...
- 06 lis 2010 17:07
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
- 06 lis 2010 17:00
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
hehe,njih otpremimo na neki izlet i taman se i odmorimo 
- 06 lis 2010 15:28
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
ne,ovo je bilo da ju namamim 
- 06 lis 2010 15:04
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
- 06 lis 2010 14:47
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
ev ja ćem tebe zvat na cugu al piti čemo je svaka iza svog monitora
mislim da je tak dosta sigurno..
- 05 lis 2010 21:41
- Forum: Dobrodošli u croL virtualni kutak
- Tema: bok svima,pa da se predstavim,bio bi red!
- Odgovorite: 11
- Pogledano: 6342
- 05 lis 2010 14:05
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
ok,onda ameli koje se to opasnosti kriju iza kave?? ili mejbi samo kad se ide s tobom na kavu 
- 05 lis 2010 13:43
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
pa drugačiju i ne pijem
ček,još smo na kavi? 
- 05 lis 2010 11:02
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
ma taj kaj me oda uvijek
opasno,u kojem smislu??
- 04 lis 2010 14:21
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
ma nije uopće bed..nisam iz pule,i nije lako naći nekog za izać,tak da prihvačam kaj god se nudi
- 04 lis 2010 13:24
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
faaala,oćem..ak uleti kaj odmah podjelim svoju radost
može i netko za kave i blebetanje,jer nemam tu baš nikakvu ekipu,pa ono,da se mrdnem malo van..
- 04 lis 2010 12:57
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
ma afkorz,,to bi mi bila prilika da imam žig u putovnici
ma tražim neku neopterećenu curu za druženje,kao što vidite u braku sam (ne,neću tražit nikakav trojac) al ovaj moj tutlek zna za moje žellje
- 04 lis 2010 12:41
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
Re: mogu ja?
pa čujte,za početak kava,bira,medenica il kajgod ,a za dalje...mejbi ii nekaj više ak bude bilo kemije
a i traženje čizama nije isključeno
i ja sam malo previše izbirljiva,zato i nisam još bila s curom...ajme,kak meni ovo sve smješno zvuči 
- 03 lis 2010 22:51
- Forum: Dobrodošli u croL virtualni kutak
- Tema: helou
- Odgovorite: 3
- Pogledano: 2325
Re: helou
pa hvaaala 
- 03 lis 2010 22:41
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: mogu ja?
- Odgovorite: 44
- Pogledano: 14242
mogu ja?
znam da vam je već puna kapa fraza "ja sam nova" " neznam kak ovo funkcionira" itd..al jbga..ja sam friška tu i tražim curu iz pule 
- 03 lis 2010 22:20
- Forum: Dobrodošli u croL virtualni kutak
- Tema: helou
- Odgovorite: 3
- Pogledano: 2325