Pronađena 2 rezultata
- 11 srp 2015 13:05
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: Kava/drink Umag
- Odgovorite: 3
- Pogledano: 2214
Re: Kava/drink Umag
Moja sućut. :P Ja sam inače iz Umaga, osim što nisam otkad sam odselila. :D Ako treba savjet gdje je fina plaža, kava, gdje upoznat ekipu našeg teama, štogod, slobodno pitaš. :) Yeci, i ja sam u Umagu već oko godinu dana i nisam uspjela skužiti "gdje upoznat ekipu našeg teama", deder prosvijetli me...
- 23 svi 2015 12:31
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: Dopisivanje (Rijeka)
- Odgovorite: 0
- Pogledano: 2770
Dopisivanje (Rijeka)
Pozdrav svima
Tražim Riječanku od 37-45 godina za upoznavanje putem dopisivanja (za početak). Javite se u PP, veselim se novom poznanstvu 