Pronađena 2 rezultata

Postao/la autumn
11 srp 2015 13:05
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: Kava/drink Umag
Odgovorite: 3
Pogledano: 2214

Re: Kava/drink Umag

Moja sućut. :P Ja sam inače iz Umaga, osim što nisam otkad sam odselila. :D Ako treba savjet gdje je fina plaža, kava, gdje upoznat ekipu našeg teama, štogod, slobodno pitaš. :) Yeci, i ja sam u Umagu već oko godinu dana i nisam uspjela skužiti "gdje upoznat ekipu našeg teama", deder prosvijetli me...
Postao/la autumn
23 svi 2015 12:31
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: Dopisivanje (Rijeka)
Odgovorite: 0
Pogledano: 2770

Dopisivanje (Rijeka)

Pozdrav svima :) Tražim Riječanku od 37-45 godina za upoznavanje putem dopisivanja (za početak). Javite se u PP, veselim se novom poznanstvu :)