Dušo, znam da je prošlo puno godina od kad smo se čule...
Ali, javi se ako ovo ikad pročitaš....
Pronađen 1 rezultat
- 30 svi 2015 22:52
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: Za Anitu.....
- Odgovorite: 0
- Pogledano: 2766