Pronađen 1 rezultat

Postao/la Starfish
02 srp 2015 23:00
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: Kava/drink Umag
Odgovorite: 3
Pogledano: 2214

Kava/drink Umag

Hey :wave: Upravo se uselila u Umag (negdje blizu), pa bi željela upoznati nove ljudi za druženje, za kakvu kavu ili drink. Opuštena sam cura i nemam predrasuda za upoznavanje preko spleta. Ako si sličnog mišljenja, voliš upoznavati nove ljudi i voliš piti kavu, šalji poruku :coffeedance: Za više in...