Pronađen 1 rezultat
- 02 srp 2015 23:00
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: Kava/drink Umag
- Odgovorite: 3
- Pogledano: 2214
Kava/drink Umag
Hey :wave: Upravo se uselila u Umag (negdje blizu), pa bi željela upoznati nove ljudi za druženje, za kakvu kavu ili drink. Opuštena sam cura i nemam predrasuda za upoznavanje preko spleta. Ako si sličnog mišljenja, voliš upoznavati nove ljudi i voliš piti kavu, šalji poruku :coffeedance: Za više in...