Bok svima,nova sam ovdje.
Preselila sam se iz Zg u St,pa me zanima ima li koji dobar kafic ili klub gdje se vi okupljate ili tako nesto? Inace imam 25 godina,visoka 170 cm,60 kg,duga kosa... Otvorena sam i komunikativna pa ako ima koja cura za pocetak za dopisivanje i razgovor neka se slobodno javi.
Pronađen 1 rezultat
- 27 tra 2017 10:19
- Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
- Tema: Ima li tko iz Splita?
- Odgovorite: 1
- Pogledano: 2192