Pronađen 1 rezultat

Postao/la Lola12345
27 tra 2017 10:19
Forum: Slučajni susreti, ljubavne poruke, nemam curu itd.
Tema: Ima li tko iz Splita?
Odgovorite: 1
Pogledano: 2192

Ima li tko iz Splita?

Bok svima,nova sam ovdje.
Preselila sam se iz Zg u St,pa me zanima ima li koji dobar kafic ili klub gdje se vi okupljate ili tako nesto? Inace imam 25 godina,visoka 170 cm,60 kg,duga kosa... Otvorena sam i komunikativna pa ako ima koja cura za pocetak za dopisivanje i razgovor neka se slobodno javi.