magaš i slabinac

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

magaš i slabinac

Post Postao/la ankh » 15 srp 2008 11:30

Zadnja izmjena: ankh, dana/u 15 srp 2008 11:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 srp 2008 11:33

Zutilo.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 15 srp 2008 11:34

cijela ta prica mi je totalni shit.
da krenem nabrajati?
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 15 srp 2008 11:34

Ne mogu vjerovat. Here we go again. :roll:
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 15 srp 2008 11:35

jabooka31 je napisao/la:cijela ta prica mi je totalni shit.
da krenem nabrajati?
Da.
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 15 srp 2008 11:35

Nebi rekla da je žutilo samo zato što se spominje u štampi...mi smo ipak mali narod- veliko selo !

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 15 srp 2008 11:46

Zanimljivo je kako se sve takve vjesti komentirate sa žutilom...dobro i neka je , ali ajde vi izađite iz ormara i slikajte se javno da vidi celi svet.
Kad se treba izboriti za prava , baš ovaki primjeri daju najbolju šansu da okolina prihvati različitost.Na ovaj način će ljudi prije postali imuni na gay okolinu nego na prajd .

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 15 srp 2008 11:51

ja osim istupa dejane slabinac koji je jako lose popratila orhideja nisam primjetila da je ta vjest ikome zanimljiva. niti sam vidjela da je ana magas to komentirala.
tako da priznanje dejane koja je u najmanju ruku labilna. popraceno nacionalom i uokvireno u ovaj glupi clanak od orhideje i nije nista drugo nego zutilo.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

bea.zarre
Postovi: 3428
Pridružen/a: 21 sij 2007 12:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Post Postao/la bea.zarre » 15 srp 2008 11:52

ankh je napisao/la:Zanimljivo je kako se sve takve vjesti komentirate sa žutilom...dobro i neka je , ali ajde vi izađite iz ormara i slikajte se javno da vidi celi svet.
Kad se treba izboriti za prava , baš ovaki primjeri daju najbolju šansu da okolina prihvati različitost.Na ovaj način će ljudi prije postali imuni na gay okolinu nego na prajd .
Zašto se uvijek mora raditi o vidljivosti? I kaj ćemo sad opet o prajdu?
I zašto bi takve vijesti uopće pozitivno utjecale na senzibilitet javnosti?
"The play was a great success, but the audience was a disaster." Oscar Wilde

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 15 srp 2008 17:52

zakaj zutilo?

olympia
Postovi: 42
Pridružen/a: 01 svi 2006 11:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la olympia » 15 srp 2008 18:45

ankh je napisao/la:Zanimljivo je kako se sve takve vjesti komentirate sa žutilom...dobro i neka je , ali ajde vi izađite iz ormara i slikajte se javno da vidi celi svet.
Kad se treba izboriti za prava , baš ovaki primjeri daju najbolju šansu da okolina prihvati različitost.Na ovaj način će ljudi prije postali imuni na gay okolinu nego na prajd .
taj tekst nema veze s gay prideom ili bilo kakvim aktivizmom, niti ce doticna gospodicna podrzati pride iduce godine, niti ce postati junakinja gay zajednice, whatever.
zasto je to zutilo?
vrlo jednostavno: ivo pukanic je izabrao anu magas da se preko nje obracuna s udrugom b.a.b.e. koju okrivljuje da su mu ujebale zivot zbog njegove zene mirjane u ciju su obrane b.a.b.e. stale kada ju je pukanic strpao u ludnicu.
a kako su b.a.b.e. dosta pomogle magasevoj, eto prilike jer nema sto direktno sprditi sarnavki u nos, onda njezinoj "sticenici" da je prikaze kao nemoralnu kurvetinu koja je mucki ubila svog supruga, a zapravo se okolo sevi sa zenama.
zato je to zutilo (a kada je puki u pitanju, onda i ludilo)

Avatar
micika
Postovi: 115
Pridružen/a: 24 lip 2008 13:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: s leve bogu

Post Postao/la micika » 16 srp 2008 09:47

niti magas niti one dve iz onog drugog topika nemaju apsolutno nikakve veze sa lezbijstvom niti homoseksualnoscu (lezbijstvo naravno nije homoseksualnost) jer je ovo drustvo toliko zadrto patrijahalno da je lezbijstvo itekak pozeljnu u svrhu kojecega a prvenstveno erekcije hrvatskih postenih heteroseksualnih katolickih pater familijasa.
ne zelim jebati nikoga

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 16 srp 2008 14:14

olympia je napisao/la:vrlo jednostavno: ivo pukanic je izabrao anu magas da se preko nje obracuna s udrugom b.a.b.e. koju okrivljuje da su mu ujebale zivot zbog njegove zene mirjane u ciju su obrane b.a.b.e. stale kada ju je pukanic strpao u ludnicu.
a kako su b.a.b.e. dosta pomogle magasevoj, eto prilike jer nema sto direktno sprditi sarnavki u nos, onda njezinoj "sticenici" da je prikaze kao nemoralnu kurvetinu koja je mucki ubila svog supruga, a zapravo se okolo sevi sa zenama.
zato je to zutilo (a kada je puki u pitanju, onda i ludilo)
Točno to sam htjela reći. Dovoljno je pogledati ostale šovinističke članke u pukijevoj tiskovini, naročito od slučaja trpanja njegove žene u ludnicu, pa da se stvar pogleda u širem kontekstu.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 18 srp 2008 08:59

"Iako se Dejana zaposlila i nastojala nastaviti normalan život na slobodi, jedne večeri ponovno je upala u loše društvo. "

Pouzdana svjedokinja kod koje "ne postoji" ni mrvica mogucnosti za mitologiju ili ucjenu.

Shit iz pukaniceve kuhinje u koji uopce ne vjerujem.

Ovo cak vise nije ni zutilo nego nastavak pukijeve edicije: "sto je babi milo" u kojoj je atentat vrhunac kretenizma.

Puki jos nije shvatio da je Marinko Bozic mrtav a ST (u kojem je on tesao svoj novinarski zanat) je zavrsio na smetlistu gdje mu je i mjesto.

Ocito je puki, upotrebljavajuci Bozicev stil, i nacionalu namjenio istu sudbinu.
Vec je sad marginalna novina kojoj nitko ne vjeruje, za 5 godina sjecat ce ga se samo rijtki i to iskljucivo u kontekstu pojave pijacnog stila u novinarstvu (pijaca = trznica, plac).
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Odgovorite