Izbori...hoćete li izaći?

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Na izbore ću:

izaći
14
74%
neću izaći
5
26%
 
Ukupno glasova: 19

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Izbori...hoćete li izaći?

Post Postao/la Nicky » 14 svi 2009 19:01

Evo vrlo jednostavno hoćete li izaći na izbore i dati svoj glas ili ne?

A ako hoćete još pisati...možete: npr. što vam je bitno kod budućeg gradonačelnika/ce, stranaka u skupštini itd....
Ako hoćete možete napisati i za koga ćete glasovati, ali samo ako hoćete...

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 14 svi 2009 19:02

ja izlazim..a budući da sam komunjara....:roftl:....sdp...a jebiga...

Zita

Post Postao/la Zita » 14 svi 2009 19:07

glasala bi za hns ali kako mislim da ce imat slab postotak idem na sdp varijantu. sve samo da hdz krepa

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 14 svi 2009 19:13

Izlazim definitivno, samo još ne znam za koga - mislim, bandidosa neću definitivno. Moram razmislit jer ne bih glasala samo za manje zlo (iako na koncu tako ispada), a zato da ne moram gledat njegovu nadmenu njušku i slušati pizdarije.
A što očekujem? Ja sam u Zagrebu, pa očekujem, ovak na prvu loptu, obnavljanje gradske jezgre (fasada npr.) s naglaskom na Gornji grad, manje šoping centara, smanjivanje cijene parkinga i vraćanje plaćanja parkinga do 19:00, odnosno 14:00 i tak. Ima još, samo nemam vremena sad pisat. E da, još najmanje 3 gay kluba i jedno 7-8 caffea ;).

Zita

Post Postao/la Zita » 14 svi 2009 19:15

a brate i muzicku
znas kolko kosta uredenje tih agli fasada po centru :nesvjest:

glasas li za ljigu iz hdza odricem te se :nesvjest:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 14 svi 2009 19:20

Jesi ti normalna, u životu nisam zaokružila adeze, pa bome neću ni sad ni nikad :eek:, mislim halo?
Kaj kolko koštaju fasade, ne znam, rekla sam kaj očekujem, žena fino pitala. Kaj je loše u tome što očekujem kulturan srednjoeuropski grad kojem je u zadnjih 10 godina oduzet sav šarm?

Zita

Post Postao/la Zita » 14 svi 2009 19:32

ma super je to...ali brate nerealno
bogatiji gradovi nemaju mogucnosti mjenjat fasade da bi eto "grad bio ljepsi"
a kamoli mi sa svojim vanjskim dugom

ja zelim produzenje tramvajskih pruga, vise policije na ulicama a manje u kaficima, kontrole droge i dilera te cesce kontrole vozaca i na alkohol a i na droge, duze radno vrijeme ducana, vracanje radnih nedjelja, parking i gay barove i klubove-ko i ti te rad na kulturnom i nocnom zivotu zagreba koji je krepalina

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 14 svi 2009 20:13

Izaći ću samo da zaokružim za sdp.. pun mi je kurac više Sanadera, oću neka nova govna slušat, ova su isfurana..
slika

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 14 svi 2009 20:31

Zita je napisao/la:ma super je to...ali brate nerealno
bogatiji gradovi nemaju mogucnosti mjenjat fasade da bi eto "grad bio ljepsi"
a kamoli mi sa svojim vanjskim dugom
Ne znam za bogatije gradove, ali gdje god sam bila, nisam vidjela da na pročeljima baš otpada žbuka kao kod nas.
Zita je napisao/la:vracanje radnih nedjelja, parking i gay barove i klubove-ko i ti te rad na kulturnom i nocnom zivotu zagreba koji je krepalina
Mislim da ti je ovo s nedjeljama na državnoj, a ne na lokalnoj razini :o. Da, kulturni i noćni život je koma, i ja hoću restorane i birtije koji se ne zatvaraju u 23:00, čak i subotom.
E da, i drakonske kazne za idiote koji šaraju još idiotskije grafite po čistim fasadama, al ne znam kako bi se njih ufatilo.
I hoću natrag Kinoteku ili bar neko kino koje bi prikazivalo klasike, pun mi je q multipleksa i blockbustera. Okej, postoje filmski programi u Tuškancu, pa neka bar to obnove da ne sliči na smrdljivu štalu.

Avatar
baba_s_kolacima
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 tra 2009 18:58

Post Postao/la baba_s_kolacima » 14 svi 2009 21:38

Zbrkica je napisao/la:Izaći ću samo da zaokružim za sdp.. pun mi je kurac više Sanadera, oću neka nova govna slušat, ova su isfurana..
:o Izbori su za gradonačelnika, naime Sanader nema veze s tim...Bandiću iliti SDP-u je ovo 2. mandat u Zagrebu...

Inače, dao bog bolje GUP-ove, jeftiniji parking, više gay birceva i klubova, manje pokvarenih novih superkul tramvaja, vraćanje onog "bečka škola" štiha Zagrebu, više policije...ah

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 14 svi 2009 22:07

Zbrkica je napisao/la:Izaći ću samo da zaokružim za sdp.. pun mi je kurac više Sanadera, oću neka nova govna slušat, ova su isfurana..
sta vam je? :o ovo su LOKALNI izbori. ovim se ne svrgava sanader i hdz. birate gradonacelnike i lokalne skupstine koji ce se bavit LOKALNIM stvarima.

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 14 svi 2009 23:01

pa nemam pojma kaj sam htjela reć :eek:

više ne pijem :eek:
slika

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 15 svi 2009 07:37

sdp

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Re: Izbori...hoćete li izaći?

Post Postao/la ankh » 15 svi 2009 08:16

Nicky je napisao/la:Evo vrlo jednostavno hoćete li izaći na izbore i dati svoj glas ili ne?

A ako hoćete još pisati...možete: npr. što vam je bitno kod budućeg gradonačelnika/ce, stranaka u skupštini itd....
Ako hoćete možete napisati i za koga ćete glasovati, ali samo ako hoćete...


Pošto biramo budućeg gradonačelnika , sasvim je nebitno o kojoj je stranci riječ jer svi su u nekakvim koalicijam sa nekim...birate osobu a ne stanku.
A pošto se slabo informirane, krajnji je rok ako izlazite na birališe da se informirate o kandidatima , kojih ove godine ima ko pljeve.
Skužili su da imati vlast u Zagrebu nosi jakooooo puno bodova
Glasat ću za Bandića jer od svih likova koji su bili gradonačelnici...a večina vas niti ne pozna povjest promašenil likova koji nisu mrdnuli malim pacem da išta naprave u našem gradu....Bandić je, napravio u svojih tri madanda više nego itko u 40 godina !
I nije on Betmen :D , pa da bdije baš nad svakim kvadratim metrom ovog grada.
Mene osobno fascininira energija koju taj čovjek posjeduje, od ranog jutra odtrči svoju turu, i koji je apropo svog psa Bilija, gradu Zagrebu uložio pet milijuna kuna u Veterinarski fakultet.
O njemu se uglavnom negativno piše zbog pojedinaca koji bi se dokopali vlasti...a s obzirom da sam predobro upućena u zbivanja i poduhvate koji se rade i koji su evenualno u planu , a i zapteljancije oko vlasništva, do korupcije u nižim redovima od izvođača do vlasnika objekata u izgradnji....večina ljudi nije niti svjesna koja lova se okreće a s kojom apsolutno nikakve veze nema jedan gradonačelnik.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 svi 2009 10:00

Jes' ti možda iz njegovog izbornog stožera :roftl:?

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 15 svi 2009 10:12

nisam , ali radim na takvom mjestu gdje imam najbolji pogled na cijelu priču :D

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 15 svi 2009 11:33

ma bandido je zakon....:D....al fakat je pun energije....ljubomorna sam... :x

ima tamara pravo: definitivno treba fasade urediti ako želimo biti pristojan europski grad, gay bircevi...može svakako...i da parking: više garaža, od 19/14h besplatno i još jedna stvar koju ću mu poslati ako pobijedi (da se ukine onaj limit 2 sata u drugoj zoni (dosta mi je stalnog trčanja i mijenjanja kartica svaka 2 sata a na mobitel možeš tek 15 min po isteku produljiti.)

Zita

Post Postao/la Zita » 15 svi 2009 11:55

joj nicky pa kaj neznas foru sa 2 zonom
ako si stalno sparkana u njoj nadi si nekoga tko zivi u 2 zoni ili ima firmu u njoj pa se dogovori da ti srede mjesecnu karticu koja te kosta 400 kn i mirna si
parkiras se gdje zelis kad zelis ;)

apropo bandica...paaaaaa ja sam prva koja bi rekla da ercegovac nema kaj radit na celu zagreba al frajer se prilagodio
i napravio je puno
i kaj ak je i ukro nekaj. bio bi glup da nije i jebe mi se za sve te mutne poslove dokle god radi i dobre stvari
svi su lopovi pa vjerujem da je on pokrao dosta pa da moze mirno i smireno raditi na sredjivanju grada dok bi svatko novi prvih par godina radio na kradji pa tek onda, ako stigne, na gradu

uostalom, neki dan sam bila kod sheratona gdje je prolazio kregar sa hrpom murje oko sebe ko da je jebeni Bush.
necu takvog gradonacelnika koji se okruzuje topnickim mesom vec nekoga kog mogu sresti na cesti bez velike pompe

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 15 svi 2009 12:06

ma znam tu foru, al ne znam nikoga tko živi u njoj...znam, nevjerojatno, ali...

Avatar
ankh
Postovi: 155
Pridružen/a: 26 srp 2006 13:35

Post Postao/la ankh » 15 svi 2009 12:37

Nicky je napisao/la:ma bandido je zakon....:D....al fakat je pun energije....ljubomorna sam... :x

ima tamara pravo: definitivno treba fasade urediti ako želimo biti pristojan europski grad, gay bircevi...može svakako...i da parking: više garaža, od 19/14h besplatno i još jedna stvar koju ću mu poslati ako pobijedi (da se ukine onaj limit 2 sata u drugoj zoni (dosta mi je stalnog trčanja i mijenjanja kartica svaka 2 sata a na mobitel možeš tek 15 min po isteku produljiti.)


Fasade , pročelja zgrada se financiraju iz vlastitog proračuna , točnije iz pričuve koju plača svaki stanar koji živi u dotičnoj zgradi, grad nema baš ništa s fasadama...to bi znale da imate vlastiti stan i da plačate režije.
Gay bircevi su privatna stvar koju svaki pojedinac financira iz vlastitog đepa...tko želi neka svojim parama otvori birc.
Garaže...e to je priča za sebe, ali i to ide pod privat , znači vlasnici stana.

Ljudi pa u kapitalizu smo, nema više ništa badave ni u stare babe
Pa vi bi sve na račun grada i države :D :inlove:

Zita

Post Postao/la Zita » 15 svi 2009 12:54

iz pricuve koju bi, tocnije, trebao placati svaki vlasnik stana al mnogi to ne rade
gamad lopovska
svima takvima treba zalijepit ovrhu i jos dodatno ogromnu kaznu

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 svi 2009 13:27

@ankh, kaj se tiče floskula "da smo u kapitalizmu i da niš nema badava", od istih mi je muka i doslovno mi se povraća.
Takve pizdarije da prostiš, kao "argument" su totalno promašene u zemlji zaglavljenoj u "tranziciji" s korumpiranim kriminalcima na vlasti koji bi prodali i vlastitu mater samo da namire svoje debele pohlepne guzice. I kad je riječ o "kapitalizmu", najbolje je sa zapada uvesti najveće smeće pa nek se raja veseli i zatupljuje do ibera.
To je današnja rvacka i današnji Zagreb, ništa drugo. Što bih ja trebala reći na tipa koji građanima Zagreba poručuje da se odsele jer je "život u metropoli skup"? Ajde ti fino natrag pod kamen ispod kojeg si ispuzao. Pritom ne mislim na hercegovačko porijeklo nego mentalitet.

@Zita, pričuvu nemreš ne plaćat vječno i koliko znam, sustav opomena i ovrha funkcionira - ne, ne iz vlastitog primjera. Al eto, vjerujem da ima dosta slučajeva u kojima naprosto nikad "nema dovoljno novaca" da se nešto korisno napravi.
A kaj se tiče onog "da bi bio glup da nije ukro", mislim halo? To je tebi okej? Meni, naime, nije. Pun mi je kurac plaćanja poreza i raznih harača da bi takvi krali jer je to "normalno".

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 15 svi 2009 13:44

moram se nadovezat na ovo s pricuvom, jerbo meni osobno je kretenski placat pricuvu jer se iz te pricuve ama bas nikada nije nista sredilo na zgradi u kojoj zivim. u koji pm idu ti novci onda? vrata, fasada, zbuka, ma apsolutno nista! i ne, necu placat pricuvu! ni sada kao podstanar niti onda kada cu biti vlasnik stana. ima puuuno pametnijih nacina kako da se skupi novac za zgradu, a to zasigurno nije pricuva od 180 kuna.
I am not a myth.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 svi 2009 14:02

Da, ali onda se možeš nadati debelim kamatama i na kraju ćeš opet morati platiti. Uostalom, kao suvlasnica uvijek imaš pravo pitati upravitelja kam ide lova i kaj se s njom radi.

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 15 svi 2009 14:06

micek, tak mi je svejedno, ja sam podstanar, a kao podstanar, ne placam pricuvu.
lako za ispitivanje kamo ide lova, al zar nije bolje slozit se sa ostalim suvlasnicima i fino otvorit zajednicki racun, i laganini zajednickim snagama odlucit kolike su mjesecne rate itd itd. a ne ovako.
I am not a myth.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 svi 2009 14:11

To podrazumijeva da imaš super stanare koji se u svemu slažu i hiper su normalni, kao. How SF is that?

OT: zaboravila sam spomenuti da mi je koma to što uglavnom svi kandidati svoje kampanje zasnivaju na pljuvanju po bandidosu, dok ne nude nikakve konkretne vizije, što dodatno otežava izbor. Tako se to ne radi. Razbacuju se frazetinama sveudilj, a sve je to jako anemično i jako loše.

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 15 svi 2009 14:30

nije SF, ima toga, samo treba doc na tu ideju i actually ju realizirati.
isto kao i sa svime ostalim sto nas danas okruzuje.
a izbor mislim da ne bi trebao biti toliko tezak.
tu se vec pricalo o manjem zlu. pa tko god novi da dodje na vlast, krenut ce krast ispocetka, a ovaj se vec nakrao, al je i napravil nekaj.
kaj se fasada tice, slazem se s tam3, fasade se zbilja trebaju urediti.
a to da bi vi gay klubove i birceve, to je tek nerealno! kakve veze gradonacelnik ima s tim, ko ima para i duboke veze u mafiji taj ce i otvorit nesto takvo.
I am not a myth.

Zita

Post Postao/la Zita » 15 svi 2009 15:55

tamara3 pa nemas 12 godina da neznas kako sistem funkcionira i da vidis kako na vlasti nema "siromasnih" i da SVI ali apsolutno SVI barem jednom naprave neku uslugu ili neki poslic sa kojim fino profitiraju
i da-to mi je okej-jer je to rvacki nacin (i bori se protiv toga koliko hoces ali neces daleko dogurati)
ako je netko sposoban ukrasti a i napraviti nesto to mi je okej dok mi nije okej samo krasti i ne raditi apsolutno nista korisnog (osim za sebe i svojih iducih 10 generacija)

u svakom poslu-ma od samog trazenja posla imas mito i korupciju, daj 200 eura da ti ne zavlace provodenje struje (ne da ti ubrzaju vec da te ne usporavaju!!!), pa daj 1000kn za ono i tako se stvari u hr rjesavaju

svi ogromni poslovi-od gradnji soping centara, gradnji cesta, zaobilaznica, tunela, hotela itd idu na ISTI princip-netko nekome daje neki postotak od bruto cijene izrade posla

zato, probudimo se u ovoj zemlji i prestanimo sanjariti vec pogledati stvari kako zbilja stoje
neka ukrade milijun. neka ukrade 5 mil eura-jebe mi se, ali neka ne ukrade 100 milijuna i da ga boli dupe vec nek razliku od 95 mil potrosi u nesto korisno
svi sretni i zadovoljni

i slazem se sa ankh-nema bespla. stalno se sralo po jugoslaviji, po socijalizmu, kikici od 18 pricaju o "crnom dobu komunizma" (!?) itd itd, toliko se zeljela "demokracija", htio se kapitalizam ali sad kad je doslo vrijeme naplate sad bi svi ipak onaj oblik gdje nisu nista placali
to tako nejde. pa cak niti u bajkama.

agasta-ako nisi vlasnik stana ne placas pricuvu, osim ako nisi pristala na taj zajeb

u mojoj zgradi hrpa ljudi ne placa pricuvu i uvijek se moze vidjeti stanje blagajne
srecom vise od 50% je placa i sve sto treba-od liftova, plocica, portafona, cijevi itd se odmah rijesi-bas iz te same pricuve

i bez ljutnje ali slazem se sa recenicom "ako vam je zivot u metropoli preskup-odselite"
vrlo jasno i glasno. i cisto. nitko nikoga ne drzi u zagrebu. brate ako ti je previse-denja.
ima divnih mjesta u ovoj zemlji gdje mozes neopisivo jeftino kupit kucu sa 5 soba (npr sela oko varazdina 25 000 eura takva kuca).
nek odsele u dugo selo-m2 stana je 1350eura. ili ivanic-to nije na kraju svijeta i mozes si kupiti kucu pa par desetaka tisuca eura sa ogromnom okucnicom i imat ces i za auto pa se vozi do zagreba na posao.
ili u neki drugi manji grad. ionako je vrijeme da zagreb prestane biti centar svijeta i da se drugi dijelovi rh pocnu razvijati
zasto ne?! ako ti se ideja, iz cistog komfora, ne svidja onda suti i placaj poreze i zg cijene.

nista ne valja i glavno da se kvoca
kome god nesto ne pase-neka potrazi nesto bolje. zasto ne. bit se sam sretniji a i svi ostali koji nece morat slusat kvocanje

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 svi 2009 16:40

Aha, right - neki badža se sjetio takve idiotske konstrukcije i došao tu prodavati jeftini elitizam koji je blago rečeno uvredljiv, da opet ne kažem nešto gore. Sorry, al nemre nametat npr. enormne cijene parkiranja i na koncu svega ostalog jer ovo nije jebeni Oslo ni jebeni London niti nikakva jebena "metropola". Dakle, cijene su nam svjetske, a standard azerbedžanski. E pa to simply ne funkcionira, čak niti u ovoj "kulturi" općeg i najprljavijeg materijalizma u kojoj se njeguju "vrijednosti" unutar kojih se sve može kupiti - dokument, diploma, radno mjesto, you name it. Zakaj se onda čude ko pura dreku beprizornim klincima koji se na cesti ubijaju i premlaćuju? Jel imaju uzor i motivaciju? Pa svaki dan gledaju oko sebe kako najbolje prolaze upravo oni koji kradu pa simply nema smisla ni raditi ni obrazovati se jer od prosječne plaće preživjeti ne možeš. Čemu, uostalom?

Drugo, nisam ni rekla da netko tko je na vlasti treba biti "siromašan", pa malo brkaš kruške i jabuke, rekla sam da mi je krađa odurna i odurno mi je što su se prosječni rvati na to navikli ko magarac na batine i nema šanse da to podržim, a kamoli da nekog smatram sposobnim jer krade.

I ako su krađa, mito i korupcija "hrvatski način", to nije okej i gotovo. I nemre bit okej da ga jebeš. Dokle god se to bude podržavalo, ostat ćemo na šupku Europe i svijeta zauvijek, taman di smo i sad.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Re: Izbori...hoćete li izaći?

Post Postao/la call_me_not » 15 svi 2009 18:11

ankh je napisao/la:
Nicky je napisao/la:Evo vrlo jednostavno hoćete li izaći na izbore i dati svoj glas ili ne?

A ako hoćete još pisati...možete: npr. što vam je bitno kod budućeg gradonačelnika/ce, stranaka u skupštini itd....
Ako hoćete možete napisati i za koga ćete glasovati, ali samo ako hoćete...


Pošto biramo budućeg gradonačelnika , sasvim je nebitno o kojoj je stranci riječ jer svi su u nekakvim koalicijam sa nekim...birate osobu a ne stanku.
A pošto se slabo informirane, krajnji je rok ako izlazite na birališe da se informirate o kandidatima , kojih ove godine ima ko pljeve.
Skužili su da imati vlast u Zagrebu nosi jakooooo puno bodova
Glasat ću za Bandića jer od svih likova koji su bili gradonačelnici...a večina vas niti ne pozna povjest promašenil likova koji nisu mrdnuli malim pacem da išta naprave u našem gradu....Bandić je, napravio u svojih tri madanda više nego itko u 40 godina !
I nije on Betmen :D , pa da bdije baš nad svakim kvadratim metrom ovog grada.
Mene osobno fascininira energija koju taj čovjek posjeduje, od ranog jutra odtrči svoju turu, i koji je apropo svog psa Bilija, gradu Zagrebu uložio pet milijuna kuna u Veterinarski fakultet.
O njemu se uglavnom negativno piše zbog pojedinaca koji bi se dokopali vlasti...a s obzirom da sam predobro upućena u zbivanja i poduhvate koji se rade i koji su evenualno u planu , a i zapteljancije oko vlasništva, do korupcije u nižim redovima od izvođača do vlasnika objekata u izgradnji....večina ljudi nije niti svjesna koja lova se okreće a s kojom apsolutno nikakve veze nema jedan gradonačelnik.
MILIJARDU KUNA SVAKE GODINE NEJASNIH I NEJAVNIH JAVNIH NABAVA BANDIC POTPISE. MILIJARDU KUNA ON NAMA UZME IZ DZEPA A DA NE ZNAMO GDJE JE ISLO!!!!!

pobogu, pa ne postoji ni jedan jebeni javni posao u ovom gradu koji bandic ne odobri. znam pravnike koji rade u gradskoj skupstini. najvece malverzacije se upravo dogadjaju u gradu Zagrebu. on namjesta poslove svojim prijateljima, pajdasima i rodbini. ide se na direktne nagodbe umjesto na javne natjecaje. javni natjecaji se raspisuju pro forme dok su poslovi vec dodijeljeni. NITI JEDAN POSAO U OVOM GRADU SE NE DOGADJA MIMO BANDICA. to je mreza interesa na cijem je on celu. izmislio je holding da bi mogao bez problema sve sluzbe sakupiti pod svoju kapu i svi direktori njemu odgovaraju, on ih namjesta.
to je jezgro mafije.
ponavljam, postoje sluzbeni podaci -MILIJARDU KUNA GODISNJE ZAVRSI NEGDJE A DA NE PISE KOME I GDJE. i to naime placate svi vi koji zivite u zagrebu.
o tome se odlucuje 17.05. ni o cemu drugome.

Odgovorite