Preko Facebooka pozivaju na linč homoseksualaca

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Preko Facebooka pozivaju na linč homoseksualaca

Post Postao/la calypso » 25 svi 2009 06:28

Sta reci? Strasno kakve gamadi ima na ovom svijetu! i kako kazu vec ih je oko 7.500 registrirano!

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/ ... alaca.html
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Avatar
Instinct
Postovi: 382
Pridružen/a: 01 srp 2008 11:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Saturn
Kontakt:

Post Postao/la Instinct » 25 svi 2009 07:44

Ništa čudno za ovaj mentalitet i državu.
"Najveća mudrost u životu je da čovjek pronađe pravu ludost"

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 25 svi 2009 13:32

:roll: idemo dalje.

Zita

Post Postao/la Zita » 25 svi 2009 13:39

i sad bi svim tim kikicima lijepo trebalo opalit prijave te njih ili njihove roditelje posteno opalit po depu i svi sretni i zadovoljni
ocito da ovaj narod nije sposoban nauciti nesto na lijep nacin vec samo kad ih se opali po depu

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 25 svi 2009 14:53

http://www.facebook.com/group.php?gid=80393768991

sve korisnice facebooka, report ove grupe!
mozda i s time nesto promijenimo!
I am not a myth.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 25 svi 2009 15:24

po dzepu su najtanji..iskreno, meni bi bilo cudno, da se nije pojavilo takvo sto na F., i jos ce mi biti cudnije ako ostane samo na tome..a ovo je ustaljeni folklor u Hrvata pa i sire.. bitno je mrziti, uopce nije bitno koga:ubi-tovare, ubi-purgere, ubi-pedere itd :roll:
imali negdje da pise: ubi-homofobe ?..ne, (mada ponekad nakon svih njihovih izjava, hm)

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 26 svi 2009 17:44

Evo ja ću: ubi homofobe :D. Šalu na stranu, ali ovo je prebolesno. Ustvari nije ni bolesno jer se time vrijeđaju bolesni ljudi, prije totalno izopačeno. Jebote, ko je to odgojio, otkud je ta žgadija ispuzala? Ta grupa ima preko 8 tisuća članova :eek:. Treba liječenje i treba zakonom (samo kojim?) po džepu, kako tu mladunčad, tako i one koji su ih "odgojili". Uglavnom, s više strana su svim članicama odaslane poruke da prijave tu i još jednu sličnu grupu pa ćemo vidjet.

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 26 svi 2009 21:39

ja sam se učlanila :eek:
slika

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 27 svi 2009 00:32

:o ti bus rovala iznutra il si jedno do krajnosti autohomofobno bice? :o

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 27 svi 2009 09:53

call_me_slut je napisao/la::o ti bus rovala iznutra il si jedno do krajnosti autohomofobno bice? :o
mozda je umjesto "report group" kliknula "join group".
I am not a myth.

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 27 svi 2009 10:15

agasta je napisao/la:
call_me_slut je napisao/la::o ti bus rovala iznutra il si jedno do krajnosti autohomofobno bice? :o
mozda je umjesto "report group" kliknula "join group".
ma jok :D

ja špijuniram nutra ;)
slika

Nicky
Postovi: 155
Pridružen/a: 19 vel 2009 12:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la Nicky » 27 svi 2009 11:31

we have an insider jea bejbi :D....

al stvarno, koji kreteni žive ovdje...no mislim da su to klinci koji su toliko ogorčeni i puni mržnje da će takve izjave davati protiv svih: bili oni srbi, romi, homići ili što već....ili će naći nekog jadnog klinca i zatući ga do kome....koje će nsa to generacije naslijediti....

Judina sestra
Postovi: 252
Pridružen/a: 27 svi 2008 23:54

Post Postao/la Judina sestra » 27 svi 2009 17:02

Mene je iskreno strah da oni idu dole u Split. Poznajem jednog od tih aktivista koji to vode, ali ne dovoljno, pa sam premišljala da li da mu kažem da ne ide ili ne.
Zabrinuta sam, moram priznati, to su manijaci, ne treba ih shvaćati olako samo zato što su odvratne seljačine. Mogli bi biti i opasne odvratne seljačine. Zamislite da se dogodi neki pokolj. To su ipak gay ljudi, splitska policija bi mogla nešto izmućkati s tim budalama da ovi ne dobiju neku veliku kaznu. To rade i u Zg, a Split je više zadrt od Zagreba, ipak.

Ne kužim kako ti gayevi i lezbijke koji idu dole mogu izjednačiti mentalnu ograničenost tih idiota s fizičkom. Uzimaju ih olako jer su kreteni, ali to ne znači da ih ne mogu ubiti nečime. Prijavila sam grupu, ali sumnjam da će to pomoći jer sam ih jako puno prijavila takvih homo mrzilačkih grupa pa one još uvijek tamo stoje. :x :cry:
Koliko košta madona bez djeteta?

Avatar
baba_s_kolacima
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 tra 2009 18:58

Post Postao/la baba_s_kolacima » 27 svi 2009 17:25

Meni samo nije jasno kako nikad nitko iz takve nekakve grupe nije bio na nekom informativnom razgovirčiću u policiji, a takvih grupa (i onih gdje se veliča nasilje nad romima, srbima...) ima dosta na fejsu, dok je onaj dečko iz Dubrovnika priveden jer je objavio fotku Sanadera u nazi uniformi, što ni nije bilo njegovog photoshopa djelo. Znači, neduhovito zajebavanje sa nacizmom je put u pakao, a otvoreno pozivanje na genocid je ok?
Dobro što rade te Kontre, Iskoraci, pravne službe...?

Odgovorite