Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.
-
Popeye
- Postovi: 2096
- Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24
Post
Postao/la Popeye » 30 ruj 2011 13:59
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=545889
Vlast zabranjuje Paradu!
Ivica Dačić izjavio da će policija zabraniti Paradu ponosa 2. oktobra, ako je organizatori sami ne otkažu. Vrh države razmatra otkazivanje Prajda, saznaje B92.

Zadnja izmjena:
Popeye, dana/u 30 ruj 2011 15:12, ukupno mijenjano 1 put.
-
tamara3
- Just tax the stupid people.
- Postovi: 8744
- Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Oblačić.
-
Kontakt:
Post
Postao/la tamara3 » 30 ruj 2011 14:04
Mene to ne čudi.
-
Popeye
- Postovi: 2096
- Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24
Post
Postao/la Popeye » 30 ruj 2011 14:06
a ni mene. nekako je sve izgledalo da se ide u tom pravcu.
al ipak, depresivno je. poznajem neke ljude u beogradu i zao mi je sto su u takvoj situaciji/drzavi.
-
tamara3
- Just tax the stupid people.
- Postovi: 8744
- Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Oblačić.
-
Kontakt:
Post
Postao/la tamara3 » 30 ruj 2011 14:09
Ha, poznaju i mene neki iz civiliziranih država pa im je žao što živim u ovakvoj zemlji

. A meni je pak žao što se u Splitu dogodilo ono što se dogodilo, samo 400+ kilometara odavde i samo tjedan dana prije Zagreba koji je bio super.
Apropo Beograda, bojim se samo da će prajd svejedno izaći, a onda će bit svašta.
-
tamara3
- Just tax the stupid people.
- Postovi: 8744
- Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Oblačić.
-
Kontakt:
Post
Postao/la tamara3 » 30 ruj 2011 15:32
-
fakatja
- Postovi: 1036
- Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Lokacija: EU
Post
Postao/la fakatja » 30 ruj 2011 16:59
UVIJEK ima crkva svoje prljave prste u skoro svemu, sto znaci ljudska sloboda.
Moze se zabranit zakonom crkvu? Puno bi ljepsi svijet bio.
"for me it is more about seduction than just a pretty face"
-
Afrodita
- Postovi: 4523
- Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Karlovac
Post
Postao/la Afrodita » 30 ruj 2011 19:29
Ne samo da bi bio ljepši svijet nego bi i Hrvatska bila bogatija, a i mi računajući koliko ova država izdvaja za crkvu a i koliko crkva naplaćuje za sve svoje dužnosti...
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share
-
Dash
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la Dash » 01 lis 2011 16:09
Trebalo bi provesti referendum o tome želimo li dio poreza na dohodak, osobno, plaćati crkvenim organizacijama ili društvenim.
Gdje želim da idu moje kune koje će mi država uzeti?
Pa po postotku ....koliko kome...
:punmiklinaclemozineiaudijapredžupnimdvorima:
-
tamara3
- Just tax the stupid people.
- Postovi: 8744
- Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Oblačić.
-
Kontakt:
Post
Postao/la tamara3 » 01 lis 2011 16:11
Vjerujem da u ovom slučaju riječ crkve nije bila presudna.
-
Dash
- Postovi: 648
- Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la Dash » 01 lis 2011 16:51
Nije.Znam. Ali će uvijek biti tu negdje i papriti...
S ove ili one i/ili one strane svejedno...
Trebali bi sami odlučivati gdje će ići naša lova... za telefonske govornice, autobusna stajališta,vrtiće, crkve, sekte .. štogod... preko knjigovođa.
Osobno.
[youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=aGwUNTGr ... re=related[/youtube]
Ovo Crol zna..
