Tisuće Beograđana protiv gay parade

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Kroacija » 11 lis 2010 00:13

Ameli je napisao/la:
spason je napisao/la:
ground.zero je napisao/la:Hrvatska je zatucana al ovi su 10 puta gori...
Ma da, kako da ne. :hmmm: I nemoj da me nerviraš :histerija:
:tjesi:
mislila je na huligane, huligan je huligan, bez obzira koje nacije, opasan je za drustvo, tako jadan i iskompleksiran.
Krampu i lopatu, pa nek kopa kanale.
pa okej, onda imaju 10 x vise huligana od hrvata :D :plazi2:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=U-iHBM_wibs[/youtube]

i naletila sam na ovo: :D

http://www.youtube.com/watch?v=AL0iXRCufTI

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la ticklebook » 11 lis 2010 09:14

Paaa...
Realno, imaju više stanovnika, stanovništvo je bilo u izolaciji - prvo su bile sankcije, onda se nije moglo putovati bez viza i peripetija, a i ekonomska situacija je bila očajna.
Povećan je broj nepismenih (vjerovali ili ne, neke izbjeglice iz Hrvatske ni dan danas ne znaju ćirilicu i pričaju hrvatski a ne srpski).
Stasala je čitava jedna generacija koja je rođena za vrijeme rata, a odrastali su uz užasne inflacije, neimaštinu i bomb.ardiranje nacionalizmom - tj. naučeni su da su uvijek drugi krivi i da su krivi svi različiti.
Hrvatska ipak nije bila u izolaciji i nije bila u takvom ekonomskom q.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

NiceGirl

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la NiceGirl » 11 lis 2010 11:11

privedeno je oko 500 huligana i bit ce kaznjeni :duga:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Zita » 11 lis 2010 11:13

bolesnici
http://www.index.hr/vijesti/clanak/bolj ... 17179.aspx
dobar tekst
dio:
Zamislite kada bi svake godine policijski kordoni morali stajati između hodočasnika koji su se zaputili u Mariju Bistricu ili Aljmaš i agnostika i ateista koji im bijesno dovikuju: "Vjeruj u svoja četiri zida", "Vjernike u logore", "Luđaci, liječite se", "Bajke i basne su za malu djecu" i "Bog nije stvorio Adama i Evu. Adam i Eva su stvorili Boga". Ipak, sumanute ideje o liječenju, progonima, logorima i istrebljenju daleko su bliskije skupinama užasno zabrinutim za psihičko zdravlje nacije dok istovremeno, svoje brojne argumente vade iz knjižurina u kojima magarci pričaju, a svemogući čarobnjak s neba ubija ljude zbog drkanja. Ljudi vjeruju u koješta i to je njihovo pravo, ali ako nekog nazivate bolesnim, a vaš je jedini argument "tako je rekao gorući grm", nemojte se iznenaditi ako vam se nasmiju u facu jer unatoč nekim tvrdnjama, gorući grm ne drži vodu.
tickle, neznam kako ih mozes opravdavati
i apropo hrvatskog jezika-hrpa izbjeglica i osoba koje su doselile u RH jos prije 50 godina i dalje govore srpski il bosanski.
Ništa ne odašilje poruku "homoseksualizam je bolest" kao gomila zabrinutih građana sklonih kleptomaniji, nasilju, kamenovanju i piromaniji.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la ticklebook » 11 lis 2010 12:03

Ne opravdavam. Ne znam od kud ti to. Naravno da nema opravdanja.
Govorim o UZROCIMA.
I objašnjavam zašto su ti klinci zatucaniji od hrvatskih klinaca (koji su se, opet, uhvatili turbo-folka, klinke se oblače kao sponzoruše itd. Ali to je druga priča).
Evo mogući način liječenja (po izrazu na licu tog kretenčića, čini se uspješan):

slika
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la ticklebook » 11 lis 2010 16:26

Nikad u životu nisam mislila da ću reći ovo.
ALI.

Preporučujem kolumnu Jelene Karleuše u Kuriru na temu parade ponosa.

http://www.kurir-info.rs/kolumna/otvori ... -54050.php
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la pihach » 11 lis 2010 19:11

sad mi je jasno zasto je gay kraljica u komsiluku :duga:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Zita » 11 lis 2010 20:09

uzasno me boli glava i lose mi je pa cu izvalit bez previse razmisljanja:
covjek moze imati hrpu uzroka da bude ovakav ili onakav no kako silovana, ostavljena, zlostavljana djeca odlucuju zivjet zivot bez da mlate druge oko sebe tako to mogu i ovi mali neuspjesni abortusi

pogledajmo povijest i neke narode koji su se napatili dozlaboga, koje su mlatili radi vjere ili boje koze. kojima je bilo 200 puta teze nego tom malom debilu koji misli da je bogom dan pa ne vidim kako oni mlate sve koji nisu ispali iz iste pokretne trake
nema opravdanja. nikakvih. uzroci me isto ne zanimaju jer svatko bira svoj put al slazem se za lijek ;)
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Winter
Postovi: 84
Pridružen/a: 12 tra 2009 18:32

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Winter » 11 lis 2010 20:12

ticklebook je napisao/la:Paaa...
Realno, imaju više stanovnika, stanovništvo je bilo u izolaciji - prvo su bile sankcije, onda se nije moglo putovati bez viza i peripetija, a i ekonomska situacija je bila očajna.
Povećan je broj nepismenih (vjerovali ili ne, neke izbjeglice iz Hrvatske ni dan danas ne znaju ćirilicu i pričaju hrvatski a ne srpski).
Stasala je čitava jedna generacija koja je rođena za vrijeme rata, a odrastali su uz užasne inflacije, neimaštinu i bomb.ardiranje nacionalizmom - tj. naučeni su da su uvijek drugi krivi i da su krivi svi različiti.
Hrvatska ipak nije bila u izolaciji i nije bila u takvom ekonomskom q.

Reći ću ti ne kaki (inače bih ti rekla ne seri, ali iako u izolaciji,ipak su me kol'ko tol'ko vaspitali)...elem,Srbija ima duplo više stanovnika od Hrvatske
(delom zahvaljujići i samoj Hrvatskoj :lol:)...samim tim valjda ima i više pedera i više huligana i više policije.....Ovo što je se u nedelju desilo u
Beogradu jeste maslo vlasti, koja je sve to lepo zamaskirala dozvoljavajući paradu (pa time kupujući glasove pedera)...
dozvoljavjući huligane (a tako je kupila i njihove glasove)..angažujući nekih 6.000 policajaca i držeći u pripravnosti vojsku
i specijalne policijske jedinice (ako se plan izjalovi)....
Meta tih napada nisu bili pederi, jer da su bili, verujem da bi i bili napadnuti (kao što je izlomljen grad, kao što je
svojvremeno stradala Američka ambasada itd)...i u svet je otišla upravo onakva slika kakva je i trebala....
Srbija još nije spremna za Evropu, za koju se tako 'grečevito' bori, dok s druge strane sklapa sve moguće i
nemoguće sporazume sa Kinom i Rusijom......

Mene je lično sramota pojedinih aktivista (koji uzimaju silne novce i kao bore se za moja prava),
jerbo su znali šta će se desiti, ali nisu hteli da odustanu od svoje opet zatvorene parade u kojoj je bilo više političara,
propalih glumaca i tzv umetnika nego pedera i lezbi, nije rečeno ništa i niko nije čuo sa kakvim problemima diskriminacije
se peder u Srbiji susreće , a nije ih sramota da pričaju kako je parada eto uspela.....šta je uspelo?
Šteta od milion i više evra koju će da plate Beograđani, koju ću da platim ja, jer će da poskupi praking ili infostan ili tako neki qrac....ma divno
:palacdolje:

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la komad kruha » 11 lis 2010 20:16

dobro je napisala i neka je. što više ljudi piše, govori, to će prije nekim ljudima zasjati sunce na par minuta, pa će uvidjeti da su ljudska prava neotuđiva pravai SVIH pojedinaca :) i da se ne mogu ograničavati niti uskraćivati.
kaj te hiče?

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la ticklebook » 12 lis 2010 09:12

@Winter - u nekim stavrima se slažem, u nekim se ne slažem s tobom.
Postoje zakulisne igre, skupljanje političkih bodova i to je sve jasno.
Grad je moj koliko i tvoj, moja familija živi tamo već stotinama godina, i mene je jednako boli kad su ga rušili.
Pogledaj i moje ostale postove i vidjet ćeš da sam rekla mnoge stvari koje si ti tu rekla.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
spason
Postovi: 18
Pridružen/a: 09 kol 2010 10:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la spason » 12 lis 2010 11:42

Uh, dve rodžene Beogradžanke će da se pokolju, a ja kao žena iz unutrašnjosti bi lepo trebalo sa strane da gledam i uživam, al' kad mi đavo ne da mira. :srce:
Winter je napisao/la:.....Ovo što je se u nedelju desilo u Beogradu jeste maslo vlasti, koja je sve to lepo zamaskirala dozvoljavajući paradu (pa time kupujući glasove pedera)...dozvoljavjući huligane (a tako je kupila i njihove glasove)..[/i]
Ma glasove kojih pedera i kojih huligana?! "Demokratska" vlast u Srbiji bi da se, istovremeno, umili EU i da se dernja "Kosovo je Srbija". Nije stvar u glasačkom telu i dodatnom broju glasova. Problem dovoljnog broja glasova rešen je koalicionim dogovorima dojučerašnjih neprijatelja "na krv i na nož", a sadašnjih pobratima u vlasti. Ovo je odraz vekovnog problema našeg društva "i jare i pare".
Winter je napisao/la:...Meta tih napada nisu bili pederi, jer da su bili, verujem da bi i bili napadnuti...[/i]


Naravno da meta jesu bili učesnici parade ponosa, ali ih je sprečilo
Winter je napisao/la:... nekih 6.000 policajaca...[/i]
Winter je napisao/la:...Mene je lično sramota pojedinih aktivista (koji uzimaju silne novce i kao bore se za moja prava),
jerbo su znali šta će se desiti, ali nisu hteli da odustanu od svoje opet zatvorene parade u kojoj je bilo više političara,
propalih glumaca i tzv umetnika nego pedera i lezbi,...
E, ovo je odličan uvod za posebnu temu.
Kažeš da su znali šta će se desiti i nisu hteli da odustanu i da te je zbog toga sramota? Tvoje reči su parafraza reči gradonačelnika Beograda, majmuna, koji bi zbog te izjave trebalo da podnese momentalnu ostavku. To što država ne želi da se zameri retrogradnim snagama u zemlji pa ne primenjuje zakon nad počiniocima krivičnih dela, nije "sramota" onih pripadnika lgbt zajednice koji izašli na ulice 10.10. Za huliganstvo nisu krivi učesnici parade, već nepostojeća država i licemerni vlastodršci. I ja osećam respekt prema SVIM šetačima, a tebi ako su smetali "propali glumci i tzv umetnici" mogla si da se priključiš i povećaš postotak lgbt učesnika.
Winter je napisao/la:nije rečeno ništa i niko nije čuo sa kakvim problemima diskriminacije se peder u Srbiji susreće , a nije ih sramota da pričaju kako je parada eto uspela.....šta je uspelo?
Ja sam čula gospodina u poznim godinama, intervjuisanog isped Albanije, koji na novinarkino pitanje o dešavaniima u Beogradu, rekao, parafraziram: "Eto, opet se isto ponavlja. A lepo bi ljudi prošetali u miru i ništa od ovoga nije trebalo da se desi. Ovi huligani su ponovo razlupali Beograd". Još nekoliko ljudi srednjih godina je isto izjavilo, a nemoguće da su svi lgbt populacija. Dakle, ljudi su videli ko se kako poneo i ako desetooktobarska slika nije najglasnija i najjasnija slika diskriminacije sa kojom se susrećemo u Srbiji, ja ne znam šta jeste. A uspelo je to da, ja koja se gnušam ovih lgbt aktivista poput onog crtanog junaka koji paradira svim mogućim lgbt forumima i proziva "klozetirane ormaruše" (uh kako odvratni ljudi mogu smišljati odvratne izraze), budem svim srcem sa učesnicima parade ponosa u Beogradu, čak iako se takvi nekakvi likovi u nju uključeni (kao što dotični nije bio, ali mu je mama revnosno pratila održavanje iste i izveštavala ga u spavaćoj sobi). :aaaa:
Winter je napisao/la:Šteta od milion i više evra koju će da plate Beograđani, koju ću da platim ja, jer će da poskupi praking ili infostan ili tako neki qrac....ma divno
:palacdolje:
Ma koji, bre, Beograđani?! To ću ja da platim isto kao i vi što nećete dupe da pomerite iz Beograda, a stalno se nešto žalite da vam nešto ne odgovara. Pa iseli se sestro ako ti smeta, a lokalne samouprave će večito da šalju gro opštinskog budžeta u Beograd, tako da ću to da platim i ja, kao i vi vekovne Beogradžanke. Iako je milionska šteta isključivo krivica huligana, moj odgovor onima koji su toliko slepi kod očiju da insistiraju kako je šteta odgovornost organizatora parada je rečenica sas južne pruge "Merak nema cenu".

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la ticklebook » 12 lis 2010 11:59

Jujuju.
Ma koje Beograđanke se kolju, pobogu.
Mi samo polemišemo.
Nema tu zle krvi :)
Cenimo se i uvažavamo i kad imamo drugačija mišljenja.
:grli: :respekt: :cvjece:
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la komad kruha » 12 lis 2010 17:47

devojke / djevojke!

nemojte omalovažavati i obezvređivati hrabrost i trud onih lgbtiq osoba i njihovih prijatelja koji su bili u toj paradi.

malo je predegutantno. čak i za teorijsku raspravu. koliki pederi i lezbijke ne dođu u zagrebačku povorku jer ih je strah. što bi tek rekli da je kod nas prijetnja nasiljem i samo nasilje toliko kao u srbiji?

uostalom, oni koji su bili znaju, nije problem biti u povorci. tamo ti najvjerojatnije nitko neće ništa. među svojima si, okružen policijom. problem nastane kada poslije sama šećeš gradom i razmišljaš tko te vidio i tko te upamtio...
kaj te hiče?

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la pihach » 12 lis 2010 18:41

Nasilje na paradi je bilo samo odraz nezadovoljstva zivotom u Srbiji.
Mozda si mi lgbtovci sada mislimo: Ipak nam nije TAKO lose kao njima... (NOT)
Bilo bi jos gore da se paradira po Splitu. Uf, necu ni zamisljati.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la ticklebook » 12 lis 2010 19:15

KK, ne moraš meni objašnjavati.
Godinama sam bila aktivistica i povukla se zbog nezadovoljstva.
Da ima ego-tripova, ima.
Da ima trošenja novca na bezvezarije, ima.
Da se kolju i međusobno, kolju se.
Da si podmeću, spletkare, tračaju, rade jedni protiv drugih zbog osobnog probitka - to sve stoji.
Nećemo sad biti licemjeri.
I aktivisti su samo ljudi :D
I ne, ne mislim da je LGBTIQYXZ isto i da svi trebaju biti u istom košu i da svi traže ista prava za sebe.
Čak ne želim da me se trpa u isti koš s nekim lezbijkama.
Muškarci i u takvim skupinama nastoje dominirati. I u LGBT pokretu se diskriminiraju i omalovažavaju žene. Ali to je neka sasvim druga tema.
I neću javno iznositi neke informacije koje bi donijele bad publicity, jer je forum javan, ali nemojmo biti licemjeri i kleti se u svetost aktivista.
I BTW prije 10 godina je bilo puno teže pokrenuti sve to kod nas. I dalje stojim iza toga da bi pride sada, skoro 10 godina poslije, trebao poprimiti zabavniji karakter. Neka ljudi vide da smo friendly. I nek im je svejedno jel to organiziraju pederi, T-com/Agrokor/Vindija/Vipnet/Firma d.d. ili FraMa. A ZAŠTO pride - nek postave videowall ili šatore s filmovima, nek dovedu grupe, nek dijele knjige i letke o povijesti LGBT pokreta da se shvati zašto su naša prava ljudska prava. Nek dijele balone, rade roštilje, ZABAVE se, zaboga. Marširanje je ok, al ajmo pokazati da smo GAY u engleskom smislu riječi, a ne zabavni poput polusnulih delegata i delegacija na sjednicama CK SKJ koji se povremeno dignu na noge klimave i zadreče: "Drugovi" Ne može to tako!" Pa sjednu i šute do iduće sjednice.
A sad se svi zapitajte zašto su grupe/organizacije manje-više zamrle uljuljkane u svoju neku sigurnost i nedostatak elana.
Ajmo, na noge lagane!

Koliko vas je npr. bilo u Lezbibu i znaju da postoji lezbijska biblioteka u gradu Zagrebu?!
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Kroacija » 12 lis 2010 19:49

pihach je napisao/la:Nasilje na paradi je bilo samo odraz nezadovoljstva zivotom u Srbiji.
Mozda si mi lgbtovci sada mislimo: Ipak nam nije TAKO lose kao njima... (NOT)
Bilo bi jos gore da se paradira po Splitu. Uf, necu ni zamisljati.

ma daj sto bulaznis. zivim tu i poznajem taj mentalitet. tezak je, ali ovoliko nasilan nije.
ali glavno da se jug hrvatske uzima za primjer netolerancije i cega sve ne, kao i obicno. osobno sam imala puno vise iskustva netrepeljivosti zagrepcana prema dalmaciji nego obrnuto, ako cemo vec pljuvati jedni po drugima (ne, znam, ne pljujes, samo iznosis misljenje) :roll: i pricati o diskriminaciji. jer oni gore su "napredni", "kulturni" i sto sve ne (ustvari se radi samo o snobizmu) a ovi dolje su "lijeni" i nesposobni.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la pihach » 12 lis 2010 19:54

ne pljujem neg samo govorim ono kaj sam 'cula od drugih kako bi oni kada bi u splitu bila parada'.
nista znanstveno dokazano, ne brini.

evo malo da se razbije negativna energija na ovom threadu :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6KsuOv93T9Y&NR=1[/youtube]

tickel, slazem se s tobom za new pride - kulturna manifestacija kroz cijelu godinu :duga:

ps. znam za lezbib

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Kroacija » 12 lis 2010 20:02

podsjetilo me na iskustva na poslu tipa "ah dobio sam centralu u dalmaciji?", "kaj vi u dalmaciji ne znate raditi svoj posao kak treba?" i "ah, nemojte mi reci - iz splita ste". snobizam mi podjednako dize tlak kao i diskriminacija. :)

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la pihach » 12 lis 2010 20:07

imam previse frendova/ica iz dalmacije i jako su mi svi dragi, a nikada nisam imala neugodnih iskustava tak da, ne brini, nisam mislila nista diskriminacijski s ovim sto sam rekla nego cisto iz razgovora za bas tim frendovima/icama iz splita, sibenika i zadra.
no hard feelings :pivo:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Kroacija » 12 lis 2010 20:11

ma ok, bilo bi bacanja jaja u najmanju ruku, ali nemaju oni toliko zlobe (ili muda :D ) da bi prebijali nekog na mrtvo ime. cak ni u slucaju da se spuste brbani iz ogorja i prgometa. mislim, splitska lezbijska zajednica se okuplja u centru u birtiji dvojice celavih izbacivaca i bez beda razmjenjuju njeznosti ispred njih, so...svaceg ima :D a mene su malo raspizdile uspomene s posla. :D

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Ameli » 12 lis 2010 20:37

A sto mislis da ih organizirano dodje 6000 iz ogorja i prgometa (valjda ih ima toliko) u Zagreb, pa od Kaptola nakon mise..mislis da bi se razlikovali od ovih na ulicama Beograda? Naravno u tu brojku od 6000 ugurat ce mo sve ove ostale "navijace". :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Kroacija » 12 lis 2010 20:43

u ogorju i prgomrtu ih valjda sveukupno ima 60 :D i mogli su doci na bilo koji od posljednjih gej prajdova u zagrebu. uostalom i zagreb posjeduje svoj veliki dio BBB brbanluka i ostalih đikana i mogli su razbiti i policiju i cijelu organizaciju prajda da su htjeli. ali nisu.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la ticklebook » 12 lis 2010 20:50

Tad se, da podsjetim, Dorino ulizivao s Dinamom sa stejdža..
A i nije bilo organizirano (oni). više su išli pojedinačno.
I pojedinačno tukli nakon pridea po okolnim ulicama i gradu.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
spason
Postovi: 18
Pridružen/a: 09 kol 2010 10:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la spason » 12 lis 2010 21:08

pihach je napisao/la:Nasilje na paradi je bilo samo odraz nezadovoljstva zivotom u Srbiji.
Jok! Na stranu lične frustracije nasilnika, nasilje je rezultat nepostojanja pravne države Srbije. Što bi rek'o okružni sudija Veselin Cvetković iz "Varljivog leta 68": "Čvrsta ruka i životinju dovede u red, a kamoli mladu, usijanu glavu".

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Zita » 12 lis 2010 21:14

posve se slazem :)
red, rad, disciplina
Measure of a woman is her sense of humor

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Ameli » 12 lis 2010 21:22

ПРЕКО 11 МИЛОНА ЕВРА ЈЕ СРБИЈУ КОШТАЛО САТ ВРЕМЕНА ПАРАДЕ! СА ТИМ ПАРАМА БИ 5000 ДЕЦЕ ИМАЛИ 3 ОБРОКА ДНЕВНО ОКО 4 ИПО ГОДИНЕ!!! Речи су сувишне....

Bas me interesira, ovaj biser sto je ovo napisao, jel ikad ikojem djetetu poklonio lipu.
Zasto je bio potreban toliki novac za osiguranje? Mozda da policija cuva jadne bakice i dedeke od lezbi i pedera po Beogradu. :roll2:

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la call_me » 12 lis 2010 21:24

svaki gay pride, posvuda, dijagnoza je i anamneza svakog drustva. kako se drustvo i drzava postave prema toj manifestaciji, iz toga se poprilicno da iscitat dijagnoza nekog naroda. srbijanski huligani su razbijali mamografe (!!) potaknuti mrznjom prema pederima. to se zove shizofrenija. lost in time and space. dalo bi se sjajnih radova o vrijednostima, akterima, politici, standardu, povijesti i buducnosti napisati temeljeno na ovom prajdu.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la pihach » 12 lis 2010 21:33

Zita je napisao/la:posve se slazem :)
red, rad, disciplina
to sam i ja rekla pa su me moji kolege na predavanju poklopili - to vodi nasilju, damn you nazi, damn you!
ma, tko ih sisa.
zivijo drug tito, zivijo!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Tisuće Beograđana protiv gay parade

Post Postao/la Kroacija » 12 lis 2010 21:48


Odgovorite