Pukanic?

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Pukanic?

Post Postao/la Ameli » 11 tra 2008 12:23

Vase razmisljanje:dal ga je zbilja netko pokusao ubiti ili je to on inscenirao..i dal mislite dal je on strpao zenu u ludaru ,zbog toga sto bi ostao bez pola imovine(a radi se o mnogo)jer ona zeli razvod i dal se na taj nacin zeli rijesiti zene,...
moje osobno misljenje da taj smrad je napravija najveci i najgori scenarij do sada u Hrvatskoj..zenu proglasiti ludom,strpati je u Vrapce,sav imetak zadrzati ,a da prikrije sve to inscenira vlastiti atentat da smakne pozornost medija sa ne zakonskim zatvaranjem vlastite zene u umobolnicu :roll:

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 11 tra 2008 12:48

pa ne znam.
kod njega je uvijek sve spektakularno.
samo mi nije jasno kak je navodni ubojica uspio promasiti toliku glavu.
nije da prizeljkujem samo se cudim. :o
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 11 tra 2008 13:02

da...promasijo..zbilja ..a kako je on samo supermenski u stotinjku bacija se na pod..tako da ga ovaj nije moga pogodit,pa jos i pistolj se zaglavio..dok je hrabri pukanic..hrabro iz ruksaka izvadio pistolj i pucao u zrak..majke ti pucao bi u glavu da te netko proba ubit..zar nije tako..
i da pustena je zena..aj bar nesto dobro..

Avatar
bambola
Postovi: 882
Pridružen/a: 10 stu 2005 15:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: na turbo maximusu:)

Post Postao/la bambola » 11 tra 2008 13:33

tu nekaj smrdi :confused:
..oooooooooplaa!!!

Zita

Post Postao/la Zita » 11 tra 2008 13:50

totalno smrdi
i prema onom kaj su pokazali zena opce ne mora biti luda, svako normalan bi se branio od onakvog napada policije na nju

olympia
Postovi: 42
Pridružen/a: 01 svi 2006 11:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la olympia » 11 tra 2008 22:28

Ocito je da je Puki sam iscenirao cijelo sranje, jer je htio odvuci paznju s afere sa suprugom, koja je ni kriva ni duzna zavrsila u Vrapcu.
Slicnu stvar je napravio i 2003. kada ga je neki frajer napao nozem. Na identican nacin kako je opisao kako je izbjegao metak, isto tako je prije pet godina opisao kako je izbjegao ubod nozem.
Pametnom dovoljno.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 12 tra 2008 09:47

MIslim da ta njegova igra traje godinama. Vjerojatno je zenu sustavno psihicki maltretirao tko da je i ona sama povjerovala da je bolesna pa se i krenula lijeciti.

Uostalom, svatko tko bi proveo tolike godine s njim morao bi psihicki popusiti.
To objasnjava njeno dosadasnje lijecenje i dijagnozu.

Sto se tice zadnjih dogadjaja - sve je cista Pukaniceva predstava. I policija i Vrapce i atentat.

Gledala sam ga u Otvorenom. Taj covjek je tolika kolicina egocentricnosti i arogancije koju rijetko mozes vidjeti u jednoj osobi.
Nasilnik koji za nasilje ne koristi sake nego rijeci, manipulaciju, lazi, poigravanje osjecajima.
On cak svjesno uvlaci SVOJE dijete u svoje prljave igre a cilj mu je iskljucivo da se domogne imovine.

Pokusaj ubojstva je toliko naivan da u to mogu povjerovati samo debili, a indikativno je da se dogodio neposredno prije donosenja sudske odluke o pustanju njegove zene uz Vrapca. Dan koji je prethodio toj odluci Pukanic je u svim medijima glumio zrtvu, gotovo placnim glasom opisujuci patnje u kojima se nalazi.

I zamisli njegove izjave - On bi se rastao ali zna da se o njoj nitko nece brinuti. Glupost.

Ne brine njega zena - nego lova koju ce mu ona rastavom uzeti.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 12 tra 2008 11:18

manipulator i sva predstava je prozirna..kazu da se radi o milijun eura vrijednosti imovine..a i sam nacional je dosta vrijedan,zapravo cinimi se da mu je to rak-rana,ako izgubi nacional,zena ce sto posto prodati polovicu i odose njegovi snovi u vodu..a za dijete,nije mi jasno zasto se nije oglasila javna pravobraniteljica,...sad citan da je njegova ljubavnica jako dobra sa seficom hitne..pa eto sto reci :?

Zita

Post Postao/la Zita » 12 tra 2008 11:26

navodno je njena mama bila vecinski vlasnik nacionala pa je zato zeli proglasit ludom. da je opljacka..

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 12 tra 2008 12:06

Zita je napisao/la:navodno je njena mama bila vecinski vlasnik nacionala pa je zato zeli proglasit ludom. da je opljacka..
smrad,umisljeni..

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 12 tra 2008 13:01

On je njenu mamu je izmanipulirao pa je prije smrti sve prepisala na njega.

Mislim da je Mirjana sve ove godine prolazila pakao s kretenom, jer je cijelu njenu okolinu okrenuo protiv nje. Nitko joj nije vjerovao a on ju je maltretirao. Proglasio je ludom i moguce da je cak i nju samu bio uvjerio u to.

Sjecam se kako se samo obrusio na Sarnavku, a cak je i Mirjanu natjerao da daje izjave protiv Sanje. Negdje sam procitala da se i sama Sanja usrala od pritisaka i prijetnji.

Sad je zena izjavila da nece vise govoriti novinarima ono sto joj on sugerira, a Sanji se zahvalila i ispricala.

Nemamo mi pojma sto je ta jadna zena prosla u ovih 12 godina.
Uostalom, javna je tajna da se odista on fuca sa Sinom Karli - pa koji kurac se nije rastao vec odavno?

Zna se - zbog love.....
Gad
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 12 tra 2008 13:03

glavno da on mase pistoljem poput lokalnog kauboja.
pitam se samo zasto njega netko prisilno ne odveze u vrapce.
vidi se da mu je potrebno.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 12 tra 2008 14:00

"zaklela se zemlja raju,sve tajne doznaju"..nadan se da ce i u njegovon slucaju pravosudje imati pune ruke posla..kreten jedan..a nisan znala da je cili nacional na njega...al da se rastavi naravno pola je zenovo sta nije? :?

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 12 tra 2008 14:51

bojim se jedino da on previse ljudi drzi u saci da bi mu se sto ozbiljnije dogodilo...
u atentat ne vjerujem, ko ni u crvenkapicu... :roll:
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Avatar
Zraka
Postovi: 341
Pridružen/a: 21 kol 2007 14:11

Post Postao/la Zraka » 12 tra 2008 15:43

Njega brine da nema predbračnog ugovora , i eventualni gubitak moći koji nosi konačni raskid sa suprugom.
Tip je totalni agresivac s extra large zubima u ustima.
please excuse me repetition
**R.S.**

http://www.nicholaslens.com/

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Post Postao/la zenia » 12 tra 2008 19:03

Ja još uvijek ne shvaćam kako su ženu na silu odveli u bolnicu..
I to ju je policija vodila.. Naime po zakonu se osoba mora sama
prijaviti na liječenje osim u slučaju da je nekog fizički ugrozila..
Jednostavno nju nitko na temelju ničaga nije smio strpati u
ludnicu.. To govori o našim vrlim provoditeljima zakona..
A atentat je iscenirao jer iz osobnog iskustva znam da je
ona njegova superman scena sa čučanjem moguća samo
u akcijskim filmovima niske produkcije..
Lik sere i sad se pokušava izvući..
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 13 tra 2008 00:05

a sto ga nije ubio onaj lik? :o zato kaj je spretnim pokretom ruke uzeo pistolj i pucao u zrak? jebemti, bolji scenarij izmislim na malo duljem sjedenju na wcu. koji retardizam. i koja luda vremenska koincidencija. eto bas ga pokusali ubit kad je zenu trpo u ludnicu. imam opaki filing da je to jedan prokleti nasilnik koji psihicki zlostavlja familiju.+ je kriminalac, al to sad nije subject.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 13 tra 2008 00:24

Kretenizam.
Bajicu je, na dan "atenteta" prijavio kako mu prijete zenini dileri.
Iako se zdusno pobrinuo da zenina "dijagnoza" izadje u javnost, malo se pogubio. U prethodnim istupima nigdje nije spomenuo da je osim bolesti jos i narkicka.

Mislim, da njega treba prisilno strpati u vrapce. Za razliku od nje on puca po ulici.....
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Mistress_Ancksunamun
Postovi: 38
Pridružen/a: 01 ožu 2008 15:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZAGREB

Post Postao/la Mistress_Ancksunamun » 13 tra 2008 12:42

Pukanić je jedno proračunato i koristoljubljivo stvorenje, a nadasve glumac za Oscara..

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 13 tra 2008 13:10

policija oduzet ce mu pistolj..s kojimje dosa po zenu..bas me zanima sto nije ponija zolju ,kad je toliko u strahu za zivot :o

Olivera
Postovi: 29
Pridružen/a: 27 vel 2008 20:14

Post Postao/la Olivera » 19 tra 2008 00:08

Grozno je to di živimo i ko nam vodi državu,toliko je očito da je korumpirana da je to pregrozno...da neki odvratni pacov poput Pukanića manipulira mup-om i još nekim državnim institucijama kao da su njegove marionete,i da mu niko ništa ne može nakon što godinama maltretira jadnu ženu...
Po njenim izjavama,njenom psihičkom stanju vidi se da je izmaltretirana,preplašena i nesigurna i žalosno je to da se nema kome obratit jer zna da time otkriva samo svoju slabost o kojoj će pacov Pukanić bit prvi obavješten i to će iskoristit protiv nje....
Samo me zanima di su sad puste udruge koje se bore za ženinu sigurnost,za običnog čovjeka...ljudi bi se trebali dignit na noge i dat gospođi Pukanić podršku i oslonac da dobije snage da se iz ovog svega izbori...ne bi trebalo samo tako pustit sve ovo i zaboravit jer ovo nije samo njihova privatna stvar,od pacova i gospođe Pukanić!
Svak od nas danas sutra može doć u takvu situaciju i grozan je osjećaj da znaš da se nemaš kome obratit jer jedino što možeš dobit je metak u glavu da šutiš!

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 20 tra 2008 13:01

nasilje. atentat. droga......sta je sljedece na redu? :roll:
mozda svercaju kineze. tko bi ih znao.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
ragged
Postovi: 290
Pridružen/a: 06 kol 2007 14:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la ragged » 20 tra 2008 13:07

Meni je cijela ta njegova priča preprozirna i presmiješna. Ne vjerujem kolko se on sam gubi u toj svojoj priči koja ne drži vodu. Radi od sebe Chucka Norrisa. On se okrenuo i pogledao ubojicu u oči BAŠ kad je on pucaooo.. i pomaknuo seee... Onda je nazvao svoju kćer koju jako želi zaštitit od svega, zato ju i upliće, i rekao joj: PUCALI SU U TATU!
DA, ZIHER!
A ja sam kraljica Engleske!

preneukusno. preneugodno. premaloumno.
ne znam.. baš sam razočarana.

a jadna žena ta još s njim.. a i dijete. ma jadni Hrvati kad takav mamlaz zaokuplja našu pozornost. i oduzima nam vrijeme iz dnevnika.

jao.

5, 6 - nesvest! :nesvjest:
So many times...

Avatar
WIRGINIA WOOLF
Postovi: 523
Pridružen/a: 09 srp 2007 17:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: black&white world...

Post Postao/la WIRGINIA WOOLF » 22 tra 2008 18:15

..perfidni kreten..ali možda je ovaj put sam sebi iskopao jamu..bez obzira na sve veze koje ima ..ipak se taj njegov scenarij okrenuo protiv njega..
jadna žena..što joj se sve događalo tolike godine..nadam se da će se bar sad uspjeti isčupati iz njegovih ralja..
Ne hodaj iza mene,možda te neću voditi.Ne hodaj ispred mene,možda te neću slijediti.Jednostavno hodaj kraj mene i budi mi prijatelj..

slatk@
Postovi: 168
Pridružen/a: 23 tra 2008 16:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la slatk@ » 23 tra 2008 17:42

ajme nemojte i ovdje s Pukanićima..katastrofa kako su razvikali taj slučaj... :spava:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 23 tra 2008 18:19

slatk@ je napisao/la:ajme nemojte i ovdje s Pukanićima..katastrofa kako su razvikali taj slučaj... :spava:
..to nemozes zaobici..toliko je taj pukanic zanimljiv ,da J***š Segala i Spilberga,sta taj sve moze da odigra i rezisira.. :roll:

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 23 tra 2008 21:30

mozda je nekima to dosadno, ali da Pukanini nisu zavrsili u medijima, gospodja Pukanic bi jos uvijek prisilno cumila u ludari... :roll:
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 24 tra 2008 11:31

noise je napisao/la:mozda je nekima to dosadno, ali da Pukanini nisu zavrsili u medijima, gospodja Pukanic bi jos uvijek prisilno cumila u ludari... :roll:
..a tu si u pravu..sad je ka nadjena droga kod nje,zbog cega bi opet mogli je zatvoriti..taj pukanic,ocigledno spreman je na sve,pa cak javno iznosit ime svog djeteta,a i to je jedno od krsenje djeciji prava..koliko ih je on samo prekrsio pobogu..ima li netko u ovoj drzavi tko mu moze stat na taj vraziji rep :roll:

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 25 tra 2008 18:37

slatk@ je napisao/la:ajme nemojte i ovdje s Pukanićima..katastrofa kako su razvikali taj slučaj... :spava:
Da mi ovdje ne pricamo o tom slucaju - ti se najvjerojatnije ne bi ni registrirala ovdje. Zar ne?

Oni koji misle da je ova prica dosadna mogli bi jednoga dana snositi odgovornost za institucije sistema koje zloupotrebljavaju svoj polozaj.

Ovaj dogadjaj je razvalio kompletan sistem u drzavi i pokazao nam da je u lijepoj nasoj sve moguce ukoliko se ima para i dobrih veza.
Razbio je i najmanju iluziju da zivimo u drustvu koje zasluzuje da ga se drustvom nazove.
Pokazao nam je kako su i najgora nasa predvidjanja kako zivimo u banana drzavi, u stvari kamilica kakvo je stvarno stanje.

Pokazao nam je da postoji Zakon (za nas sitne i beznacajne) i potpuno bezakonje za nedodirljive.

Za Tudmana smo bili stoka sitnog zuba.
Za ove danas smo debili koji ce zgutati svaku budalastinu koju nam odgovorni plasiraju, i sutradan i dalje mitno odlaziti na posao, placati kazne za parkiraliste i okretati glavu od problema koji nas guraju sve dublje i dublje.

Ne radi se ovdje vise o Mirjani Pukanic i njenom nasilnom muzu kriminalcu.
Ovdje se radi o tome da odgovorni u drzavnim institucijama misle kako smo generalno debilni te se uopce niti ne trude servirati nam iole logicno objasnjenje dogadjaja vec nam kao retardima serviraju ono sto im padne u tom trenutku na pamet, hladno ocekujuci od nas da popijemo svaku pricu ma koliko naivna i nelogicna bila.

Tko se s tim moze pomiriti svaka mu cast. Ja ne mogu.

Mislim da imamo odgovornost oduprijeti se njihovim nastojanjima da cijelu Hrvatsku pretvore u ogromno Vrapce.
Mislim da nemamo pravo okretati glavu praveci se kao da se to nas uopce ne tice.

-Jer, mene se itekako tice da li ce mi za pola sata upasti u stan policija i srpati me u ludnicu iako nista nisam napravila sto bi trebalo imati takve posljedice.
-Itekako me se tice da li ce mi lijecnici napisati uputnicu i dijagnozu na temelju telefonskog poziva nekoga njihpovog prijatelja.
-Itekako me se tice da li ce socijalna sluzba na temelju necijeg telefonskog poziva i prijateljsko/ljubavno/poslovnih veza odrediti da li sam i koliko sposobna biti majka.
-Itekako me se tice da li ce institucije koje financiram prevelikim porezima zastititi one koje trebaju stititi a progoniti one koje trebaju progoniti.
-Itekako me se tice da vodeci ljudi tih institucija rade posao za koji ih placamo.
-I na kraju itekako me se tice da predsjednik ove drzave bude predsjednik SVIM SVOJIM GRADJANIMA a ne samo prijateljima s kojima se namace u sauni.

Nisam debil da popijem sva ta suluda i naivna objasnjenja koja smo ovih dana imali prilike citati okolo.
Nisam debil da ne primjetim kako vlast mic po mic i pod pritiskom javnosti priznaje ono o cemu su neki mediji pisali jos prvih dana (feral na primjer), no i dalje perfidno izbjegava obaviti svoj posao za koji je placena.

Ne radi se ovdje da li je na vlasti HDZ ili SDP. Onmi su ionako u sprezi (Sostar je esdepeovac ali je u ovim govnima do grla isto kao i njegovi prijatečlji iz HDZ-a ili kravetina Dorica Nikolic iz HSLS-a).

Kako rece Mirjana - to je hranidbeni lanac. Na nama gradjanima ove drzave je da taj lanac prekinemo - da se ne bi kasnije morali stidjeti.

A sigurno ga necemo prekinuti ako budemo okretali glavu i pravili se da nas se to ne tice.
Jer ako smo normalni treba nas se itekako ticati.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 27 tra 2008 02:43

Neformalna grupa gradjana zapocela je aktivnost pasivnog otpora koja se ocituje u stavljanju jednog od slijedecih bannera bilo gdje (u potpis na profilima, kao avatar, u potpis maila, na stranice na kojima imaju utjecaj ili mogucnost administracije).

Ukoliko ima zainteresiranih, ostavljam ovdje link na raspravu na H-alteru gdje se banneri nalaze:

http://www.h-alter.org/forum/index.php/ ... 2.html#new
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Odgovorite