Malo hvalisanja (nije na odmet):
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/14 ... djecu.html
http://danas.net.hr/svijet/page/2011/07/29/0072006.html
http://www.jutarnji.hr/slovenija-dozvol ... a-/962272/
http://www.vijesti.hr/vijest/www.tporta ... djecu.html
http://www.evarazdin.hr/slovenija-dozvo ... -parovima/
http://www.index.hr/vijesti/clanak/povi ... 63837.aspx
http://www.gay.hr/magazin/6714
and many, many more
Mozda i nasima dodje iz dupeta u glavu pa izmijene Obiteljski zakon...
Kako bilo, bravo za Slovence i Slovenke
