Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 01 lis 2011 09:03
naišla sam samo na
ovaj članak, ali sigurno će netko naći neki malo iscrpniji i kvalitetniji!
mislite da je stvarno to sve tako
idilično tamo?
-
Popeye
- Postovi: 2096
- Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24
Post
Postao/la Popeye » 01 lis 2011 10:48
nigdje nije idilično. al je mnogo gdje mnogo bolje nego u hrvatskoj.
-
Daisy
- Postovi: 1647
- Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12
Post
Postao/la Daisy » 01 lis 2011 12:37
fenomenalna fotka. ja bi jednom voljela prisustvovati nekom takvom prideu. berlin npr.
-
Gost
Post
Postao/la Gost » 01 lis 2011 17:45
Ulično veselje!

-
Kroacija
- Postovi: 16675
- Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
- Spol/rod: ne želim definirati
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Lokacija: Njemačka
Post
Postao/la Kroacija » 02 lis 2011 01:19
dobijem epilepticni napad svaki puta kad tako berlavo nakeljite 78 tih zastavica. -.-
mnogo lijepo, urugvaj.

ex invalid_user
-
Plague
Post
Postao/la Plague » 02 lis 2011 01:21
je, skroz je lijepo vidit da u nekim zemljama parade ponosa sliče na fešte, umjesto na sindikalne prosvjede.
-
call_me
- Postovi: 2892
- Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la call_me » 02 lis 2011 17:19
i have a dream. that one day...
-
Afrodita
- Postovi: 4523
- Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Karlovac
Post
Postao/la Afrodita » 02 lis 2011 18:37
..we have this in our country...
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share
-
Popeye
- Postovi: 2096
- Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24
Post
Postao/la Popeye » 02 lis 2011 19:40
procjenjujem da bude tako za 5 godina u zagrebu, maksimalno 10.
you read it here first.

-
call_me
- Postovi: 2892
- Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: Solo
Post
Postao/la call_me » 03 lis 2011 00:55
drzim te za rijec. nemoj da se desi ko za ono s mimom simić i pornićima
