Mudre...

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Mudre...

Post Postao/la ariadne » 19 ruj 2019 19:49

Women are born with pain built in. It’s our physical destiny. Period pains, sore boobs, childbirth, you know. We carry it within ourselves throughout our lives. Men don’t. They have to seek it out. They invent all these gods and demons and things just so they can feel guilty about things, which is something we also do very well on our own. And then they create wars, so they can feel things and touch each other, and when there aren’t any wars they can play rugby. And we have it all going on in here, inside. We have pain on a cycle for years and years and years and then, just when you feel you are making peace with it all, what happens? The menopause comes. The f***ing menopause comes and it is the most most wonderful f***ing thing in the world! And, yes, your entire pelvic floor crumbles and you get f***ing hot and no-one cares, but then you’re free. No longer a slave, no longer a machine, with parts.
Fleabag, season 2 :D Naravno da rendom lezba ispadne najbolji lik u seriji u kojoj je bila 10 minuta lol
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Mudre...

Post Postao/la Royal » 07 stu 2019 20:59

slika

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Mudre...

Post Postao/la Royal » 23 srp 2020 19:20

S vremena na vrijeme, ljudi mi kažu: "Ohladi, to je samo pas", ili "Puno je to novaca samo za psa".
Oni ne razumiju put, vrijeme i troškove namijenjene "samo psu".
Neke najponosnije trenutke podijelio sam "samo sa psom".
Mnogo je vremena prošlo, a moje jedino društvo bio je "samo pas", ali nisam se osjećao usamljeno.
Neke od najtužnijih trenutaka prebrodio sam "samo sa psom", i tih dana, nježan dodir "samo psa" dao mi je utjehu i razlog da nastavim dalje.
"Samo pas" donosi u moj život pravu bit prijateljstva, povjerenja i čiste nesputane radosti.
"Samo pas" donosi suosjećanje i strpljivost koje me čine boljom osobom.
Zbog "samo psa" ja ću ustati rano, dugo šetati i čeznutljivo gledati u budućnost.
Dakle, za mene, i ljude poput mene, to nije "samo pas", već utjelovljenje svih nada i snova o budućnosti, lijepe uspomene iz prošlosti i radosnog trenutka sada.
"Samo pas" izvlači iz mene ono najbolje i odnosi moje misli daleko od mene i mojih dnevnih obaveza.
Nadam se da će i oni jednoga dana shvatiti da to nije "samo pas", nego netko tko mi daje čovječnost i drži me podalje od toga da budem "samo muškarac ili žena".
Sljedeći put kad ti netko kaže "samo pas" ti se samo nasmiješi jer oni "samo ne razumiju.""

By Richard Biby

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Mudre...

Post Postao/la Royal » 07 ožu 2022 21:02

I tvoja tišina nešto govori.

Odgovorite