bapci koji proricu, šesta čula etc.

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

bapci koji proricu, šesta čula etc.

Post Postao/la Kroacija » 03 stu 2006 23:40

jeste bili u kojih bakica takvih?
kako je bilo?
jel bar nesto pogodjeno?

pizza
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 kol 2006 23:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: right here, right now

Post Postao/la pizza » 03 stu 2006 23:43

nisam, nekak sam skeptična prema tome.
al pretpostavljam se nešt valjda i pogode; kod nas u zagorju se kaže: i čorava (slijepa) kokoš tu i tam napikne zrno kuruze (kukuruza)...
for a minute there i lost myself...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 04 stu 2006 00:51

procitala sam neka predvidjanja neke babe mojoj frendici. dogodilo se nakon nekoliko god. zastrasujuce tocno.
zvir i bestimja.

lana
Sestra Nanut 1
Postovi: 1540
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:40

Post Postao/la lana » 04 stu 2006 13:23

vjerujem da ih ima koje pogode ponesto. a i ljudi u svasta vjeruju. moja best friend je tako gatala is tarot karata i svacega, pa se jedno ljeto zajebavala i gatala iz pivskih krigli! i neki su joj cak i vjerovali! :)

Tiho
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 stu 2005 23:20

Post Postao/la Tiho » 16 pro 2006 14:41

da... vecina vara ali upoznah par koje znaju sto rade..
1) jedna koju zna vecina mog grada jer od malih nogu cita iz kave... zena me maximalno uplasila i malo zbunila.. (ima 80 i nesto godina i malo joj se mijesa proslost i sadasnjost sto god radila i govorila - to je postalo opce poznato)
2) teta koja se bavi tarotom iz hobija .. meni jos nikad nije zeznula.. iako je sijesno doci kod nje na "kavu" jer prica i prica o sebi i stane na kratko da kaze "postavi pitanje." pa nastavlja dok ne prostre karte .. :-) zena je strava

i tu i tamo sto sam sa frendicama isla uokolo kao pratnja.. pa nekako su me uvijek pogledali ili uzeli za ruku.. da pogodili su neke stvari koje drugima nisu poznate uopce ali nikad nisu isli u dubinu tako da se pitam koliko toko netko moze znati..
I raised my head and saw you there
Across the room from me.
A smile had started in your eyes
And it was - good - to see.

When I feel tired, or low within
As I often do,
It's good to look across the room
And have a smile - from you.

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 28 sij 2007 02:26

ne ali zmajka mi je jednom gatala i zasad ispada da je sve pogodila. :)
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Avatar
strange
cudnovata
Postovi: 97
Pridružen/a: 21 sij 2006 12:49

Post Postao/la strange » 03 vel 2007 14:54

ocu i ja ici kod zmajke vracare :D :D

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: bapci koji proricu, šesta čula etc.

Post Postao/la goxolina » 20 srp 2019 16:14

Znam da nemam jos puno vremena, tu sam za sad jos... I ima mngoo mnogo pitanja, ali sve cemo uskoro saznati... :tantrum

Avatar
In_obscuro
Postovi: 103
Pridružen/a: 12 tra 2017 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: bapci koji proricu, šesta čula etc.

Post Postao/la In_obscuro » 02 ruj 2019 09:43

Jednom me gospođa koja je bila u tim vodama otpeljala u Sloveniju nekom hodži koji na temelju datuma rođenja otvori Kur'an i čita ti o tebi. BIlo je jezivo točno. Usput mi je izradio neki talisman, ali sam ga u nekom trenu prestala nositi sa sobom.

Bilo mi je zanimljivo što mi je pričala o njemu pa sam odlučila otići. Inače ne bih išla ni kod kakvih gatara i sl. Imam ljude koji se bave horoskopom i to je isto uglavnom sve pizdarija :roll2:
Freedom awaits, open the gates

Avatar
In vino veritas
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 vel 2016 15:36
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: bapci koji proricu, šesta čula etc.

Post Postao/la In vino veritas » 19 svi 2022 15:10

Razocarana sam tarotom, rijetko kad mi nesto tocno proreknu, a imala sam gro tih "proricanja". Bas jucer, slucajno naidjem na nekoliko tih citanja sta sam narucila prije nekoliko godina. Oredvidjanja tipa : u ozujku 2020 ce ti se desiti to i to. Sva citanja su fulana. Kontma ja to da se kako oni kazu, energije mijenjaju, vamoga tamoga. No, da od 50 citanja, tek jedan nesto natapka..samo me podsjeca na poslovicu koja ukljucuje kokos s vidnim invaliditetom.
Folks, I hate to spoil your fun but-there’s no such thing as rights, okay? They’re imaginary. We made them up! Like the Boogie Man, the Three Little Pigs, Mother Goose, sh*t like that. Rights are an idea, they’re imaginary, cute idea, but that’s all, cute, and fictional.They’re privileges, that’s all we’ve ever had, a bill of temporary privileges.

Odgovorite