modus operandi-vidljivi nevidljivi neprijatelj

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
nntw
Postovi: 2
Pridružen/a: 13 srp 2023 16:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

modus operandi-vidljivi nevidljivi neprijatelj

Post Postao/la nntw » 27 ruj 2023 20:13

Ovih mjeseci sam se naslušala vrpa sranja o vanzemaljcima,ono kao mumije i neke glupost,a prave dokaze trpaju pod tepih,tj.neće ni da pokažu.Od svih kugli,bijelih,žutih i raznih boja.To su njihovi mali brodovi,a većih neće ni da pokažu.Imala sam prilike vidjeti i veće,ali oni se kratko pokažu i odu.Ono što mi je ostalo u pamćenju,je da pokušavaju neki rat,tj.napasti svo čovječanstvo.Naravno,ide se s najgorim oružjem,da sve unište.Ovo što NASA pokazuje su najobičniji lažni dokazi i nikada neće oni naći nikakav život.Jer taj isti život ide njima u ruku da sve lažu o porijeklu vanzemaljskog života.Ratuju prvo politički,oko novaca i para,a onda se sve krene na nivoe uništenja.Ako neki njihov uzme lovu i zagrabi veliku slavu,on će najvjerovatnije pobjeći,tj.vanzemaljci će im dati pass za njihov život.A bome taj pass nije ništa drugo nego robovanje na planetu x.Tako da su sve ovo njihove igrarije,dok ne dođe čas kada će i oni izgledati ko neki bog.A u biti mali,i lošeg izgleda.

Thus
Postovi: 46
Pridružen/a: 28 kol 2022 12:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: modus operandi-vidljivi nevidljivi neprijatelj

Post Postao/la Thus » 27 ruj 2023 21:12

MultiPass ☝️

Odgovorite