Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la grlica » 05 lip 2019 20:23

Ajoj, uf, glupi san: pisala sam službeni mail u kojem sam koristila velika slova, uskličnike i crvenu boju :hideunderrock:

I frendicu koju rijetko vidim i čujem (to mi je znak za djelovanje čim se probudim)

:nezna:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 09 lip 2019 16:27

...da s mamom poskrivecke pusim joint. tj blunt. tj kubanku, jer je tako izgledalo, samo je bilo zanimljivije punjenje. skrivale smo se u nekakvom potkrovlju. jako bizaran san.

U drugom snu mi je dosla frendica :D tj dosla je x (sama), pa je ona nenajavljeno dosla y s frendicom. bila sam jako jako sretna. onda nisam vise bila tako sretna kad sam skuzila da sam te dvije osobe zapravo skroz izignorirala jer sam se s frendicom dobacivala s papucama, loptama, bocama, kutijom cigareta, eosom i ostalim predmetima. On the other hand, they should've seen that coming.

adamica

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la adamica » 10 lip 2019 06:31

Sanjala sam bivsu koju sam srela na Ribnjaku, odnosno sanjala sam kak je ustupila meni i nekome tko je u mom drustvu svoj mob da pogledamo neku fotku, a taj netko
(🤔) i ja se zaigrali i prevrtili sve slike u mobu te naisli na fotke seksa gdje ona jebe neku klinku i sad se ta osoba i ja tome smijemo koliko to lose i amaterski izgleda. :confused: listala sam fotke i na svakoj vidjela neku zaledjenu scenu :hideunderrock:

adamica

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la adamica » 18 lip 2019 06:43

Da vec dugo imam problema s nekim zubom, i nalazim se u stomatoloskoj ordinaciji na pregledu. Odjednom sestra i dr, spustaju stolicu u lezeci polozaj, oblace neka medicinska zastitna odjela, mene cijelu skidaju, u tijelo mi utrljavaju neki sivi puder, onako vidim kako ga utapkavaju u noge, ja sam siva a sve se prasi. Bode mi iglu u ruku, ja tada uplaseno pitam "sto mi radite", kaze dr "hitno te moramo operirati, imas cistu na jetri".
Pitam je "hocu ici doma veceras spavati", kaze ona "ne, neces". I ja odem iz bolnice tako naga, puderasta da si doma uzmem neke stvari. Putem sretnem svoju voditeljicu, prepricavam joj sto se opet sa mnom zbiva, mislim se hoce li i sada imati tu drvenu facu ili ce pokazat malo ljudskosti, i dalje je drvena, ja odlazim i govorim "javit cu se", iako znam da necu prezivjeti tu operaciju zato sto sam otrovana.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Little N » 22 lip 2019 10:09

Sjedim na prozorskoj klupcici i gledam u daljinu. Odjednom pijavica. Zbrisem u kucu al nastavim gledat kako ide direktno preko nas. Kad je prosla, izadjemo stari i ja van, i kaze on "dobro je, nema stete".
Kak nema stete, nemamo krov?! A on ce "ma nema veze, ni ne treba nam".

Tak bi nekak izgledao i nas razgovor da je ovo stvarnost. Tom covjeku nis ne treba, nekad mi dodje da ga umlatim letvom.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 22 lip 2019 10:30

Čistim neki stan s obitelji i svak je na svoju stranu i samo u jednom trenu se sjetim stash-a i vidim da nije tamo gdje bi trebao biti.
Nitko ni riječi, tho, i samo vrtim opcije u glavi. Šah-mat moment.
I have no money and I have to scream.

Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Puma_ » 23 lip 2019 16:39

Sanjam nju nakon 9 god, srele smo se slucajno, objasnjavam joj sa moje strane što se dogodilo, ona meni svoje, plačem ko kisa, jecam od plača.
Probudim se jastuk mokar od suza, iz oči lete, koliki je to bio nalet emocija u snu.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la degenereginald » 26 lip 2019 07:42

Dakle : D

Family gathering (samo obitelj u zadnje vrijeme, fml), i zujim uokolo ispred kuće i dođem do ulaznih stepenica gdje sjede dvije rodice (sestre, jel :'D) i brat. I one mi se žale da brat nije co-operative i pitaju jesam li ja friendlier od brata. Jasno da jesam, šta ne bi bila, and the next thing you know, sve tri se ljubimo jer why the fuck not? A on i dalje sjedi, onak, sve mu je to za klince. :'D
Incesssssttttttt.
Amazing.
I u nekom trenutku odlučim vidjeti što ima u toj kući gdje je gathering jer, ne znam, uspavani mozak ima svoje debilne ideje, I guess?
Ulazim u predvorje puno ogledala i vidim da na sebi imam nekakav light jesenski kaput, ispod toga bademantil i djedovsku pidžamu. Solidni klošar as always.
Otvaram sljedeća vrata i požar. Samo vatra i nakupina crnog dima i ne vidim ništa.
I tak.
Ja nemam pojma šta sam jučer radila da se ovo izvrtilo, but it's nice.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 27 lip 2019 12:59

Nisam dugo pisala sta sanjam, stvarno sam neozbiljna. Neki sazetak onih koje se sjecam:
-the one with the aggressive 🐀
-the one with the giant donut
-the one with the crazy airplane
-the one with me sitting on the floor not listening to anyone
-the one with the insane traffic rules
-the one with me swimming naked
-the one with x and me playing some weird music
-the one with the white cat that was being a bitch
-the one with the bitch who wouldn’t shut the fuck up and me walking out

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la grlica » 02 srp 2019 05:40

Na aerodromu vidjela sam djevojku s magarčićem - jako malim, šminkerski odjevenim :roll: no ipak sam zastala i par riječi s njom prozborila. Sjedili su na bijelim stolicama u čekaonici vrlo kul i pristojno, a ja sam bila samo u prolazu. Rekla mi je da joj se svi čude kad kaže da dolazi iz Hrvatske s beba magarcem. I tako, nakon kratkog i slatkog druškanja odo ja svojim putem misleći si kako magarčić, za po kući, sigurno ima gumene papučice kako ne bi smetao susjedima ispod. :wink:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la grlica » 05 srp 2019 07:14

Jednu damu koja se dotjeruje za noćni izlazak i vrti ispred ogledala šaroliko odjevena. Promatrala sam ju s 5 metara udaljenosti, u istoj sobi. Na kraju, samo je rekla: "Šteta što ne možeš sa mnom jer sutra ujutro radiš" :cries:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 05 srp 2019 09:10

pricala sam s ekipom o ljesnjacima. i kupovala parfeme.
imam osjecaj da mi fali film izmedju te dvije radnje.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 06 srp 2019 08:28

Na aerodromu postoje sobe. Te sobe dobijes, zajedno s cimerom ako ti let kasni. I novi kofer. Ova moja je bila jako dosadna, i pokusavala sam nazvat x da vidim jesu ona ili y mozda tu negdje, da budemo cimerice for the night :D ali mostly se sjecam scena s koferima. Svakakvi, lijepi, mali, veliki, plasticni, kozni, ma hjoj. Nisam mogla odabrat.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 08 srp 2019 13:57

mislim da sam uspjela odgonetnuti sto je bio san, a sto java u noci(kao) sa sub na ned. good times.

san- wc razgovor gdje mi se jedna osoba koju poznajem godinama outa. znaci ipak se nije dogodio. ok, pravit cu se da ne znam i dalje :D

adamica

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la adamica » 11 srp 2019 08:44

Povratak na posao.
Došla sam u ured u vrućim hlačicama i topu iz kojeg su mi grudi ispadale :confused:
Tek kada sam došla, i kad su me ljudi počeli ljubakati, shvatila sam da sam neprikladno odjevena. Pokušavam potegnuti i gore i dolje. Ne ide. Tražim zimsku vestu u torbi da je zavežem oko struka, nemam je. Kak ću je i imati na ljeto. Upoznajem novu kolegicu, kažem kolegi da sam je gledala na fejsu i da je tamo drugačija, on na to kaže: a da tamo nije baš odjevena kako je sada, zakopčana do grla dolazi na posao. Ja se pitam misli li neš na mene s tim komentarom. Nas dvoje idemo nju otpratiti do tramvaja, ja se cijelo vrijeme borim s tom svojom garderobom na sebi. Kad je ušla u tramvaj, pri povratku u ured ja odlučim iz nekog vrta, preko ograde nabrat (ukrast) cvijeća i ukrasiti se njime. Krenem da ću to napraviti, kolega mi kaže: što ti je, ne možeš krasti, ja kažem na to (lažem) nisam htjela krasti, samo pomirisati i krenem za njim.

adamica

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la adamica » 30 kol 2019 06:33

Usla sam u svoj ured kojem su svi zidovi i plafon u potpunosti bili prikriveni puzavcem velikih listova.
Listovi su bili neprirodno veliki, i gledam u to oko i iznad sebe, osjecam nelagodu, kao da ce me progutati. Pocinjem se zaliti ljudima oko sebe da zasto je arhitektica to stavila, da je pretjerala, nitko me ne kuzi, svima je to super.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 05 ruj 2019 10:26

Zadnjih par noći sanjam da me netko stalka. Ne znam tko, ne znam zašto. :shrug:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 07 ruj 2019 17:18

Da sam bila na nekom sajmu velikom i tuširala se u jednom od javnih tuševa i da je voda bila toliko puna sumpora da je ostavila kričavo žuti trag u kadi. Kad sam to skužila, obukla sam se i počela tražit nekog da im kažem da poprave to prije nego netko drugi nastrada (I mean, još mi ništa nije bilo, al očekivala sam neke posljedice). Al nisam mogla nać nikog odgovornog, a moja rodbina koja je po tom sajmu bila raštrkana me je sretala i zaustavljala na svakom koraku i svi su htjeli neki vrag od mene i bila sam isfrustrirana. Jer sam bila rastrgana između tog da što prije riješim ovaj tuš, da operem sebe s ekčual normalnom vodom dok se ovo sranje ne sasuši na meni i upije se u kožu i pomaganja obitelji. Ew
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 13 ruj 2019 18:33

Da netko čita Antiedipa kako "bi me bolje razumjela" :lol:

Lmao my good bitch, nisam ga ni ja pročitala, a ono što jesam, ne razumijem :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Royal » 16 ruj 2019 17:23

Pokemone. I kako pišem post o tome na crolu.
I eto me sad...dreams really can come true :feelingfree:

Avatar
kumkvat1
Postovi: 4
Pridružen/a: 18 ruj 2019 23:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Split

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la kumkvat1 » 19 ruj 2019 05:07

...da je došla zima i konačno imam 5 minuta više za sebe (i druge :feelingfree: )
P.S
bah, da bar, upravo suprotno:(( :runaway:
Ljubav često uzrokuje stres, ali ga zato liječi strastven seks.
Dosada je prava strava, ipak pomaže jaka kava.
Tko se ne slaže s tim, nek pogleda onda dobar film.

Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Puma_ » 23 ruj 2019 14:03

Sanjala jednu curu kako se družimo, i govorim joj od kud ti ko sudbina što me davno ubila. Probudim se i pogledam na mob, njena poruka, hej jesi ti živa. :tkosetucetajsevoli: što je sanjalacka karma.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 25 ruj 2019 10:56

Da sam uzela šišač da si izbrijem glavu i onda je ispalo da mi se ispod kose lubanja raspada i mozak mi je exposed i neke žutozelene boje ko da se plijesan uhvatila.

You're welcome for this body horror mental image
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 27 ruj 2019 09:15

sanjala sam da su u mulleru prodavali grindere za 17kn. kupila 2. kod blagajne su stajali ti grinderi i neki cudni slatkisi s okusom normalnih jela? tipa bomboni s okusom piletine : D i cokolada sa slaninom??? to mozda cak i postoji? hm.

i tak.

Puma_
Postovi: 1442
Pridružen/a: 11 ožu 2019 11:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Puma_ » 28 ruj 2019 09:26

Sa nekom curom sam na grobu moje bake, kako uvijek snimam i analiziram, vidim čovjeka koji dolazi u susret, znam da je zlo u njemu, govorim toj curi moramo pobjeći odmah, no ona se raspravlja i pita zašto, traži objasnjenje, uzmem ju u narucje i trčim sa njom, on trči za nama, znam da ne mogu dugo ju nositi, govorim joj sada ću te pustiti, moraš trčati, nemoj slučajno da se okrenes, ona govori ne mogu od straha, što će biti sa tobom, i u tom trenu joj opsujem boga i kažem trči, otrci u suzama. Gledam što uzeti da ga spriječim, u trenutku razmišljanja me sustize, zaobilazi me, udarim ga svojom nogom u noge, padne i krv mu je na glavi, zovem policiju i govorim počinila sam ubojstvo. :ignoretroll: grozno

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la grlica » 01 lis 2019 05:42

Malo sexa, puno smija i užurbanim 🏃 na avion. Živa fantažija.
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 05 lis 2019 20:33

Dvaput u ovih tjedan dana sam sanjala seks sa muškarcima i užasno sam zbunjena :lol: Nit su oni meni išta radili, nit sam htjela da mi išta rade. Utterly pointless exercise. Mislim OK imam svoje teorije al ne da mi se.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
grlica
Postovi: 4486
Pridružen/a: 29 lip 2016 20:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la grlica » 16 lis 2019 06:43

Veliki otpad, puno baja i kontejnera :kickout:
" Život je kao cvijet, a ljubav njegov med."
Victor Hugo

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Coffeemug » 24 lis 2019 22:00

sanjala sam da pravim puding. ne znam sta rec, nisam radila puding bar 10 godina, a nije da mi se jede. mozda se nekom u mom okruzenju jede pa mi salje poruke u snovima? hm.

Avatar
Royal
Postovi: 1854
Pridružen/a: 21 vel 2017 17:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Royal » 28 lis 2019 20:11

Sanjala sam da su mi ispala dva zuba. I onda sam jezikom oprezno prelazila preko zubiju i nadala se da nisu ispali neki od prednjih da ne budem odmah na prvu krezuba royal.

Odgovorite